מחזור 11 בליגת העל: מכבי ת"א פותחת פער על ב"ש, חיפה מביסה 0-3 את ה. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/11/15.

1. Turgi Guest

לא מבין מה אתה מנסה להגיד.
    רוצה לנתח את זה לעומק?
    ביום שלישי יהיה מלא! מה הסיבות? בעיקר בגלל שקבוצה כמו צ'לסי מגיעה לארץ פעם ב5-10 שנים. עוד בגלל שהרבה אנשים מגיעים עם מנויים שהם שילמו עליהם הרבה כסף. יותר מזה, הייתי נגד דינמו קייב ולא מעט מה30,000 הם בכלל לא אוהדי מכבי.

אני הולך להגיע למשחק נגד צ'לסי ולא הייתי אתמול, מה זה אומר עלי?
    רוצה גם סיבות? אולי תתן לי את האישור שלך לא להגיע. בכלל, אם לא הייתי משלם כל כך הרבה על מנוי למשחקים נגד דינמו וצ'לסי פלוס אלפיים דולר טיסה לארץ, לא הייתי מגיע לסמי עופר אחרי שהבנתי איזה סיוט זה.

2. קשר שמאלי Member

הליגה משעממת את האוהדים שלכם

3. Hapoel_Tel_Aviv Member

@Turgi
    כל אחד והסיבות שלו לא להגיע וזה לא אומר כלום, לאנשים יש חיים ונסיעה למשחק חוץ ועוד בחיפה זה משהו שלוקח לפחות שעה-שעה וחצי לכל כיוון וזה אם אתה גר באזור ת"א.
    אבל לגבי מה שהוא אמר הוא צודק (לגבי שלמה) זה נשמע מאוד כמו ליקוק לשבח קבוצה כמו מכבי שמביאה רק 1000 איש למשחק חוץ בסמי עופר כשאין איזשהו משהו שמונע להגיע כמו מז"א גשום וכד'.
    בנוסף מה שלדעתי מביך זה מחאה נגד הנהלת הקבוצה על כך שהרחיקו אוהד שזרק אבוקה - שהיא הסיבה לכך שלא הגיעה כמות גדולה יותר. (לא במקרה שלך כמובן)

4. Turgi Guest

אני בדעה שלך, בשני הנושאים.
    אני רק לא חושב שצריך להתעסק בזה...

5. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

שעמומון אתמול בהרצליה. משחק מבאס. עד שהחברה באה. לפחות גול, לשמוח, משהו.

הדבר היחיד המעניין במשחק היה אפי הנמר על תקן מוכר הארטיקים...

חבל. בכר אמר שזה לא סוף עולם והוא צודק. אני סוגר על 16 מ18 לאורך כל העונה. אבל קשה להתעלם מזה שכבר 2-3 משחקים הקבוצה לא מבריקה, לא נראית כל כך טוב, ב2 המשחקים האחרונים גם דיי כבדה. אז שבוע שעבר אברטיימן הציל בפוקס ולפני שבועיים ההגנה של נתניה הייתה מצחיקה. אז הנה, השבוע לא הצלחנו.

ויהיה משחק שונה מבחינת כפ"ס בשבוע הבא? לא. ברור שלא. השאלה אם בכר יצליח למצוא פתרונות. המשחק הזה מוכיח לאנשים המצחיקים שאמרו שטוב שבוזגלו נפצע (יש כאלה) שכמה ש'פחדנו' מהעומק בתחילת העונה, הנה, מה קיבלנו כרגע? הספסל שלנו מאוד מאוד חלש. לא ספסל של אלופה. חייב ששהר ובוזגלו יחזרו מהר או לחלופין חיזוק שובר שיויון בינואר.

6. Turgi Guest

@Nave אתה השני פה שמדבר על 16 מ18. זה 89% לפחות.
    נכון לעכשיו אתם על 69% וזה אחרי סיבוב בו אירחתם את המשחקים ה״קשים״.

או שלא הבנתי מה זה 16 מ18??

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

16 מ18 הכוונה שאני אהיה בסדר עם זה שמעכשיו כל פעם ננצח 5 משחקים רצופים ונעשה תיקו בשישי ;)

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  8. Turgi Guest

הבנתי.
    אני חושב שכל אחד פה חותם על זה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנסה להגיד שעבור מועדון בסדר גודל של מכבי ת"א 1,000 צופים למשחק ליגה בסמי עופר זה לא מספר שצריך להתגאות בו כפי שעשה כאן אחד מאוהדי הקבוצה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל רעננה לא הייתה צריכה להיות טובה מדי כדי לנצח אותנו, אלא רק להיות מעט יותר מאורגנת ומסודרת מאיתנו וזו לא משימה קשה לקבוצות אמצע טבלה ומעלה. היו למכבי נתניה דקות טובות שנשענו בעיקר על התלהבות, אבל לא הצלחנו לתרגם את זה ליכולת טובה וכדורגל יעיל במגרש.

ספגנו שלושה שערים במשחק מפלצתי של ברק לוי. זה אומר עלינו הרבה.

11. $zinedine zidane$ Member

דיברנו פה הרבה בשבועות האחרונים על התרומה של נוסא לחלק ההתקפי ואתמול ראינו את זה מצוין. אז אין לו כדורי עומק גאוניים או סיומת טובה, אבל הלחץ וחילוצי הכדור בחצי של היריבה, השמירה על הכדור ומעל הכל - התנועה הנהדרת ללא כדור - אלה דברים שאנחנו לא מקבלים מאף שחקן אמצע אחר. אתמול נוסא נכנס כמה פעמים עמוק לתוך הרחבה, פעם אחת גם הצליחו למצוא אותו וזה נגמר בשער שגמר למעשה את המשחק. רק שיישאר בריא.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

מרחם על טל בנין. הבן אדם בשני משחקים הכין את הקבוצה שלו טוב. אז פעם אחת הוא הפסיד ממספרת הזויה של שחקן שלא יודע לתת פס לשער, ובמשחק השני הפסיד בגלל שופט מטומטם, והופ כבר מדברים על אולי פיטורים שלו. מזל זה חלק מהכדורגל,והפעם הוא הלך כנגדו. אני כמובן לא חושב שצריך לפטר אותו,בטח לא לאור 2 המשחקים האחרונים. מה שכן הוא צריך לשפר את ההתקפה שלו שמאד לוקה בחסר, ובקרוב יהיו לו משחקים נגד קבוצות כמו עכו ורעננה שנגדן אתה לא יכול לעשות בונקר של 11 שחקנים ולשלוח מתפרצת אחת במשחק. זה לא אוכל.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השופט מטומטם? מאיפה אתה יודע מה דור מלול אמר לו? מטומטם זה השחקן של בנין שהתעסק בחרטה במקום לחשוב על איך משווים.

מחר המשחק המרכזי בין מקום 9 למקום 11. השישית בטיבה.

$zinedine zidane$ ו-Turgi אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

קרב תחתית חם בסופו אולי רוני לוי יעוף
    אסור שיהיה תיקו. או ניצחון או הפסד

15. DRORIKO Member

דיברתי על הפנדל

גם המשחק המרכזי אתמול באיטליה לא היה בדיוק בין מקום ראשון למקום שני. שלא לדבר על שנה שעברה כשדרבי בין מילאן לאינטר היה המשחק המרכזי ושתי הקבוצות אפילו לא כיוונו לליגה האירופית. אז מה? זה גם ליגה פח?

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.