מחזור 11 בליגת העל: מכבי ת"א פותחת פער על ב"ש, חיפה מביסה 0-3 את ה. ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/11/15.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומרי אפק ובוני גינזבורג שניתחו את המשחק הם לפחות אוביקטיבים, בניגוד אליך וכן גם אלי. אבל עזוב, למה להסתמך על הניתוח שלהם שכלל התמקדות בהרבה מאוד אירועים במשחק שהראו בצורה בולטת את חוסר האחידות בשריקות, בוא פשוט נכתוב כמוך אחרי כל משחק שהשופט עוזר למכבי שזה פשוט שופט חלש (מדהים שהחולשה מתבטאת רק בטעויות לטובת מכבי. אדם היה מצפה ששופט חלש יהיה חלש לשני הצדדים).

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא היה פנדל לזכות מכבי, שריקה בריונית של בר-נתן.

עטר אם יירד השנה אם נתניה ירשום ירידה שלישית עם אותה הקבוצה, לא יודע אם זה קרה אי פעם.
    אני לא יודע מה היה דחוף לו לקחת את נתניה, הסגל שלהם לא כ"כ מרשים אותי והוא עצמו מגיע אחרי רצף של כשלונות בשנים האחרונות.
    הסיכוי שלו להיכשל שם גדול יותר מאשר להצליח ואם ירשום עוד אי-הצלחה אני לא יודע כבר אם הוא יצליח לשקם את קריירת האימון המדשדשת שלו, אולי יצטרף לקלינגר בליגה א'.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הדף שום כדור באמת קשה, אבל אני אקח את זה לכיוון הטוב ואגיד שהמיקום שלו היה מצוין.

והיה גם היה פנדל למכבי, אתם מחפשים בכוח להיכנס בהם?

Turgi אוהב/ת את זה.
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היה פנדל לזכות מכבי ואני לא מבין על מה כל הבכי.

אנחנו יכולים לאכול את הלב שלמכבי יש מזל שתמיד יגיע הפנדל שיציל אותה, לא תמיד מדובר בטעויות שופטים. לנו את המזל הזה כרגע אין, לנו תמיד הכל הלך קשה, אז נמשיך לעבוד קשה ונצטרך לדאוג שלא נסריח את הדשר כמו שאנחנו עושים ב- 180 דקות האחרונות. אם היכולת הזו תמשיך שוב האליפות תוכרע ללא תחרות מיוחדת.

5. עידן444 Member

עוד דיון מחזור שבחלק גדול ממנו מדברים על טעויות שיפוט אבל כשפותחים אשכול לנסות לתעד ולהכניס את הנושא לטבלה אנשים מעדיפים להציף כל דיון מחזור בנושא הזה במקום לנהל דיון אמיתי ולנסות לבנות טבלה שתוכיח עד כמה השופטים כאן משפיעים על התוצאות. חבל שאבירם היחיד מבין המנהלים שתמך ביוזמה ואני רוצה להודות לו על כך. הוא גם הבטיח לי שינסה להעלות פורמט משופר בעונה הבאה- אולי אז אנשים ״יתחברו״ יותר ויבינו את חשיבות העניין ולא יתייחסו לזה כאל לא יותר מסתם בכיינות. הרי הבעיה היא לא המנהלים כאן אלא העובדה שבאופן כללי מעט מאוד אנשים כאן תמכו ביוזמה ושיתפו פעולה. כנראה שבאמת נחמד יותר כל שבוע להציף את דיון המחזור בנושא השיפוט. שיהיה בהצלחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. עידן444 Member

לא הייתי במשחק של מכבי נתניה אתמול ולכן קשה לי לדבר בהרחבה. למיטב הבנתי מהמידע שהגיע אלי עטר לא שינה דבר- אם כבר לרעה(כמו למשל הציוות של חיימוביץ׳ ומישצ׳נקו שלשלומי דורה לקח משחק אחד- נגד הפועל חיפה- להבין שזה לא יכול לעבוד- מה שאומר שנתקענו עם ירין ״טעיתי״ חסן- מה שמעלה שוב את השאלה למר שלומי דורה- איך שיחררת את שני הבלמים הכי טובים שלך בטרום עונה לרעננה ועל חשבונם הבאת את חיימוביץ׳ לשנת פרישה???)- וזה מאוד מאכזב אותי. חשבתי שעטר יחזור להיות עטר האמיץ של פעם שזורק למערכה 2-3 ילדים בני 18-19 שלא מפסיקים לרוץ במקום להמשיך לתת קרדיט לאסופת השחקנים שקובצה כאן מספסלים של קבוצות תחתית כשהמושיע אמור להיות שחקן גמבי שהגיע מהליגה במלטה שהפועל נצרת עילית בטח לוקחת שם אליפות בחצי הילוך. עם כל הכבוד לבארי- זה בדיוק סוג השחקנים ש*לא* ישאירו אותך בליגה!(גם אם תגידו לי שהוא היה נפלא אתמול- כי הוא באמת שחקן טוב- אבל חייב סביבו עוד שחקנים טובים לעומת אחד כמו ערן לוי שיכול להסתדר גם עם כמה בולי עץ סביבו- העיקר שידעו לרוץ מהר...).
    כל ההתנהלות הגרושניקית בקיץ הולכת לעלות הרבה מאוד כסף בינואר. אני מנחש שימצאו מאיפה להביא- אחרת אין לקבוצה הזו סיכוי לשרוד גם עם מוריניו על הקווים. הצמד אוסידון ודורה עשו כאן עבודה נפלאה בהחרבת הקבוצה. זו לא מכבי נתניה. אין מכבי נתניה. אם מכבי נתניה עם תקציב מינימום עולה בלי אף שחקן בית(ואל תגידו לי שאין כי זו אגדה! המחלקה הזו כבר 20 שנה מייצרת את אותה סחורה בינונית רק שפעם ידעו בכל זאת לנצל אותה נכון ובשנים האחרונות משום מה מעדיפים להביא בינוניות מבחוץ במקום להביא איכות מבחוץ והתוצאות מדברות בעד עצמן) זו פשיטת רגל! האסופה הזו גורמת לי בחילה! גורמת לי לרצות להקיא ולצאת לאיזו חופשה ממכבי נתניה ומהכדורגל הישראלי בכלל אבל בכל זאת יש לאסופה הזו את סמל היהלום על החולצה וזה חזק מהכל! נקווה לימים טובים יותר. שבוע טוב מברצלונה. כאן לפחות כולם מחייכים:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Love Is Red Member

לא היה ולא נברא פנדל...
    מכבי תל אביב מקבלת פנדלים מהשופטים על כלום ושום דבר, העיקר עונה שעברה כולם ירדו על הפנדלים שאנחנו קיבלנו...
    מכבי תל אביב קיבלה אינספור מתנות מהשופטים העונה...

8. Turgi Guest

מתוך 100 שערי ליגה, 19 פנדלים.
    העונה בליגה, 11(?) שערים, 3 פנדלים.

9. Raulito Madridista

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/12289492_901524496592294_7931893520895602538_n.Xxx?oh=d1d7044c24d5b0dc93e83392bb873256&oe=56B61D4E&__gda__=1458586186_5df32d43a41b748b0d9941fb0747596a
    זהבי מצטרף למועדון ה-100. כבוד.
    זהבי הצטרף לקבוצה מצומצמת של חבורה שכוללת 35 שחקנים. הוא השחקן שעשה זאת במס' המשחקים השמיני הנמוך ביותר - 188 בלבד. שער הבכורה שלו בליגה היה במדי הפועל ת"א נגד הפועל פ"ת בבלומפילד בתחילת עונת 2008/09 כשעלה מהספסל. במדי הפועל ת"א כבש 27 שערים ב-94 משחקי ליגה ובמכבי ת"א באותו מס' משחקי ליגה כבש 73 שערים.

קצת על המחזור אתמול:
    - בבאר-שבע דיברו יותר מדי השבוע, התלהבו מזה שגם במכבי אמרו שהם הקבוצה בכושר הטוב בארץ. והנה, עם כל זה שמכבי נראית רע, לא מפוקסת, הראש בצ'מפיונס - מכבי מקום ראשון ובסיבוב הבא באר-שבע יוצאת לבלומפילד. לבאר-שבע היו שבועיים לנוח אז מה קשור פתאום הפציעות של בוזגלו ובן-שהר? תיקו מאוד מאכזב מבחינתה. ועוד באותו נושא, מי הגאונים שקבעו שבני-יהודה מועמדת לירידה? ממש לא. יש לה קבוצה סבירה+, ולא רק גלבאן שהוא שובר שיוויון.
    - כמה הליגה הזו לא צפויה, מכבי פ"ת חוזרת לנצח דווקא בק"ש. אני חושב שהקבוצה של חאסרמה מאכזבת. חוסר הניסיון שלו מתחיל להשפיע וכך גם עזיבתם של שחקני המפתח.
    - מפרגן לכפר-סבא על הניצחון אתמול, הסגל שלהם מאוד חלש חוץ מאוהד כהן והחולייה הקדמית שמציגה שלישיית חלוצים מגוונת, וקצב צבירת הנקודות טוב.

DRORIKO ו-Nave אוהבים את זה.
  10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ההבדל בין הפנדל שקיבלה אתמול מכבי לבין החייב-להיות-פנדל-אין-מצב-שופטים-של-ריץ' שטיבי עשה נגד מכבי פ''ת?

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. שאתמול השחקן הסתובב והצמיד את היד לגוף כשהכל נעשה מטווח קצר בעוד שטיבי פרס את הידיים לצדדים ואז פגע בו הכדור.

2. שלמרות מה שציינתי בנקודה הראשונה, מכבי פתח תקווה לא קיבלה פנדל בעוד מכבי תל אביב כן קיבלה פנדל. חוסר במידתיות כבר אמרנו?

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדין מחכה לדעת האם גם ביום רביעי יגיעו 1,000 איש למשחק בעקבות המחאה.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חברים זה פנדל ברור, לא יודע מה אתם רוצים. היד לא צמודה, הכדור כן נגע ביד, זה פנדל. אם זה בכוונה או לא בכוונה, זה לא אמור לעניין את השופט.

וזה ששופט אחד כן שורק על פנדלים שאחר לא שורק לא אמור להציג תמונה של ״שופטים של מכבי״. חוסר אחידות יש אצל כל שופטי הליגה.

Turgi אוהב/ת את זה.
  14. Turgi Guest

לא יודע על איזו מחאה מדובר.
    אם אתה מחפש פה ליטוף לאגו לשמוע שהקהל של באר שבע הוא קבל נהדר והקהל של מכבי הוא לא - קיבלת.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אהבתי את העובדה שהוא שיבח את הקהל של מכבי תל אביב, אלופת המדינה בשלוש השנים האחרונות וקבוצה שעלתה השנה לליגת האלופות, על כך שהביאה 1,000 איש לסמי עופר.
    ביום רביעי, גם עם המחאה, סמי עופר יהיה מלא ב - 30,000 איש. תחשוב לבד מה זה אומר על הקהל של מכבי ובעיקר על אותם 30,000 איש שיגיעו ביום רביעי לחיפה.

חייל שוקולד ו-oFiRzZz אוהבים את זה.