מחזור 11 בליגת העל:מכבי חיפה מנצחת 2-1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/12.

1. זכאי Member

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/12
  2. oranfu Member

זה לא רק בטדי. אבל שם זה הכי גרוע כמובן. כבר כתבתי פה על הזריקות אבנים בטדי, הנסיונות להוריד מהכביש בכניסה לירושלים רק בגלל שיש צעיף ירוק שקשור בחלון.
    וזה גם לא רק אחרי הפסדים. אחרי ה5-1 בגביע בקרית אליעזר לפני כמה שנים רדפו אחרי איזה עשרה אוהדי ביתר מחוץ לאיצטדיון. זה אחרי ניצחון גדול שלהם בגביע בחוץ..

אני גם זוכר היטב את המקרה עם אוהד כפר סבא שקיבל מכות אפילו בתוך האוטובוס.

החברים אוהדי בית"ר שרושמים פה הם חבר'ה אינטיליגנטים, גם לי יש כמה וכמה חברים אוהדי בית"ר שהם אנשים איכותיים, אבל ה"קומץ" הוא ממש לא קומץ במקרה של בית"ר. וגם אם הוא היה קומץ זה בלתי נסבל והגיע הזמן שההתאחדות, בשיתוף עם המשטרה, בתי המשפט והמועדון יעשו כבר סוף לתופעות האלה.
    זה רק עניין של מזל שאף אחד לא מת עד היום, ואם זה יימשך אז זה גם המזל ייגמר.

3. אלי מתחן Member

אני לא מבין אני צריך להתנצל שאני לא הולך לחפש אוהדים אחרי משחקים?
    המשטרה צריכה לטפל באנשים כאלה, אני לא רואה שום קשר ביני ובינם. גם אם 30 אוהדים קפצו על הבחור (והנה יש תמונה, אני לא מבין זאת אשמתי שאני לא מאמין לאתר שנוהג לשקר באופן קבוע?) ועוד 2 אוהדים "שהתפרעו" זה עדיין 32. יחס של 0.2 אחוז אלימים לעומת לא אלימים. בכל מדינה בעולם הייתם קונים אחוז פשיעה ואלימות כזה, בטדי איכשהו כולם חוליגנים.

אתה מזכיר לי את הסיפור על בחור שאמרו לו שכל דבר שיהיה לו, לשכן שלו יהיה כפול אז הוא ביקש שיוציאו לו את העין. לא אכפת לכם מכלום העיקר שכולם יענשו.
    להעניש איצטדיון שלם על טמטום של בנאדם אחד, כשהמשטרה וחברת האבטחה לא עושים את עבודתם כראוי זה בושה, גם כשזה בטדי וגם כשזה באיצטדיון העירוני של תרשיחא.

4. זכאי Member

מסכים שאסור להעניש בגלל אוהד אחד. אבל איכשהו עכשיו כולם מגנים על בית?ר. תתפלא, אבל רק אוהד אחד של הפועל אמר מה שאמר על אהובה תומר. זה לא הפריע לתקשורת לקרוא להעניש אותנו ואף אחד לא כתב טורים שאסור להעניש אותנו בגלל אוהד אחד. אני בהחלט מסכים איתך שכל נושא הענישה הקולקטיבית הוא בושה. ורוצה לשמוע עוד משהו, בלחש ככה? לא עושה עניין גדול מסיפור המצית. אפשר לחשוב מה קרה. זה אין ואפס לעומת מה שקרה לאותו אוהד חיפה מחוץ לאיצטדיון. אלו הדברים שמפריעים לי עם בית?ר, לא איזה תפוז על שאראנוב (סתם דוגמא, לא אמרתי שהיה) או מצית על עמיחי מוזס.
    וצר לי, זה לא רק שלושים איש. יש אווירה מאיימת בטדי מכל כיוון. משהו שלא מרגישים באף מגרש אחר בארץ. ברור שזה לא כולם, אם אלך לידך עם צעיף מן הסתם לא יקרה כלום, אבל זה ממש לא קומץ לצערי. מזל שיש בירושלים משטרה עם יחסית קצת שכל, שמפרידה חניות ומשחררת קהל בנפרד, אחרת המקרים האלה היו קורים הרבה הרבה יותר.

5. Muurad Member

קראתי שהאדם שפרץ למגרש והורחק עד סוף השנה כבר הורחק מהמגרשים בעבר.

לא מבין למה לא נותנים למישהו כזה חודש-חודשיים בכלא, הרי זו עבירה פלילית לא? נראה אם הוא, ואחרי שיפרסמו את העונש בתקשורת כל מישהו אחר ייעז להכנס ככה למגרש בפעם הבאה.

לגיב זורק המצית, לקחת את הטביעות אצבע ולחפש אותו, ושבית"ר יתבעו אותו תביעה אזרחית על כל הנזק הכספי שהוא גרם למועדון, זה פשוט מעבר לבינתי למה כבר שנים אף אחד לא חושב להעניש את הפושע - כשמקרים אחרים היו מספיק הוכחות וידאו של מישהו שזורק ואפשר בקלות היה לאתר ולתבוע לו את הצורה.

אנשים צריכים להתחיל לשבת בכלא ו\או לשלם מכיסם הפרטי על הדברים האלה, רק ככה כל העניינים האלה יתמתנו ואם יהיה לנו מזל ייפסקו.

6. Don Joan Roman Member

התגובה הכי נכונה בדיון.
    ואני מכיר ויודע מי האוהדים שתקפו, אני גם יודע ששמות כולם )עשרה במספר( הועברו למשטרת ירושלים, מה הם יעשו עם זה? המשטרה יודעת.

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לא מבין איך אוהד של הפועל באר שבע מדבר על אלימות של אוהדים לאחר משחקים

אני פוחד יותר להגיע למשחק בוסרמיל מאשר בטדי.

8. South Boy Member

אפשר להבין למה בדיוק? פעם תקפו אותך מחוץ לאיצטדיון או שברו לך את הזכוכיות באוטו או ניקבו לך את הצמיגים בלי סיבה?
    ואם אתה כל כך פוחד להגיע לוסרמיל למה הגעת כששיחקנו נגד מכבי פתח תקווה למרות שאין לך שום קשר לאחת הקבוצות?
    היחידים שהאוהדים מגיבים באלימות להגעה שלהם הם רק הלה פמיליה ודגש על הלה פמיליה, לא סתם נשים או ילדים שלא משתייכים לארגון הזה (בניגוד לחברי הלה פמיליה ה"גברים" שאלה הם הקורבנות שלהם, בעיקר אם הם לבד)

בנש איך בדיוק ההודעה שלי מוכיחה שאכפת לי מבית"ר? הדבר היחיד שמפריע לי זה ההתנהגות של הקהל, כל שאר הדברים ממש לא מעניינים אותי.

9. Don Joan Roman Member

אני לא קשור לפמיליה וכל פעם שאני מסתובב בבאר שבע אחריי המשחק מאיימים להכות אותי, ולפניי שאתה אומר איך לא הכו אותי עד עכשיו אני אגיד שהם לא מפחידים אותי ויש לי גם חברים שגרים בבאר שבע, אני אישית לא פוחד לבוא לשום מגרש בארץ למרות שחוויתי עשרות ארועים לא נעימים בלשון המעטה במספר איצטדיונים במיוחד בדוחא ובוסרמיל אני אישית מעולם לא הבנתי וגם לא אבין למה אנשים עושים את זה אבל בשום פנים זה לא דבר ששייך רק ליושבי טדי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בכל מקום יש אנשים כאלה, עלי למען האמת לא איימו כמעט אם בכלל בגלל שאני וחברים שלי די מגודלים, אבל על אוהדים חסרי ישע הם יקפצו בלי בעיה כדי שאחרי זה ילכו ויספרו לחברים איך הם "זיינו" אוהד של הקבוצה היריבה. פתטי ועצוב.

ד"א, משנה לשנה גדל דור יותר חרא וחרא בארץ. סכינים וכל ה"אמצעי עזר" האלה זה הדבר הכי מסריח שיש.

11. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

פעם אחת? לא חושב שהיה משחק שהייתי בוסרמיל ושיחקנו נגדכם שלא היה משהו
    שנה שעברה שניצחנו אתכם 2-1 ליוותם אותנו כל הדרך לרכבים במטח אבנים שלא יבייש את המפגינים בגדר ההפרדה
    ילד בן 18 קיבל לבנה בראש ועד היום מסתובב עם צלקת

לפני 6-7 שנים ניצחנו אתכם 4-0 בעונה שלדעתי ירדתם בסופה ליגה
    המשחק היה מאוד חביב בצהריים המוקדמות של יום שבת
    רק שהסעת האוהדים לא הצליחה לצאת מחניית האיצטדיון כי החלטתם שאתם מפגינים נגד אלי זינו ועל הדרך גם צריכים לתת מכות לאוהדי הפועל פ"ת שכל חטאם היה שניצחו אתכם.

כל משחק יש משהו ובחיים לא הייתי בבאר שבע במשחק נגדכם ועבר בשקט.
    אני גם לא נכנס איתך למקרים שקרו במשחקי בית שלנו ולא חסר.

לשאלתך למה לא פחדתי לבוא למשחק שלכם נגד מכבי פ"ת התשובה ברורה, לא מפחד לבוא שאני בצד שלכם ובעדכם
    אתם לא קהל עד כדי כך מפגר שלא תבדילו בין סמל הפועל פ"ת למכבי מה גם שהסתובבתי עם כמה חברים אוהדי הפועל באר שבע אז הייתי "מוגן"

מפחד לבוא להיות יריב שלכם, זה כמובן לא מנע ממני בחיים לבוא אבל אני אומר לך בשיא הרצינות שהייתי המון פעם גם בוסרמיל וגם בטדי וכמות הפעמים שהרגשתי מאויים והיה תקרית היא הרבה יותר גדולה נגדכם.
    בטדי הסתובבתי עשרות פעמים לפני משחקים ליד אוהדי בית"ר וחוץ מקללות מילוליות לא עשו לי כלום
    הפעם היחידה שעשו לי משהו זה לקחת לי את הצעיף ולשרוף אותו כמו ילדים מפגרים
    אבל אני מעדיף שישרפו לי צעיף מאשר לקבל אבנים מעל הראש.

12. South Boy Member

לא שאני קורא לך שקרן חלילה אבל בכל המשחקים שציינת וגם באחרים מול הפועל פתח תקווה ישבתי בשער 5 ואני לא זוכר שראיתי דברים מהסוג הזה, ואם כן אז אני מבטיח לך שבמקרה הזה מדובר בקומץ בלבד ולא יותר מזה, אין לאוהדי באר שבע שום דבר נגד אוהדי הפועל פתח תקווה וגם אם כן הקהל שלנו הוא לא אלים ולא מבטא את האהדה שלו לקבוצה בצורה כזאת, כמו שאמרתי היחידים שגוררים את אוהדי באר שבע לאלימות הם רק הלה פמיליה, ובהתחשב בדברים שאוהדי בית"ר עשו לאוהדי באר שבע כל פעם שהם התארחו שם אי אפשר לשפוט אותם, אני זוכר בשנת 98' או 97' שניצחנו את בית"ר 1-0 משער של אורן סגרון אפילו המשטרה הגיבה באלימות ושוטר אוהד בית"ר דרס עם הסוס שלו אישה אוהדת באר שבע, ואם זה בגביע הטוטו האחרון ואם זה במשחק הליגה האחרון בטדי שנגמר 1-1 ועוד אינספור דוגמאות, ככה שאין בדיוק במה להאשים את אוהדי באר שבע שהם מתנהגים באותה צורה למי שמתנהג אליהם ככה ואת האמת, בלי שום סיבה הגיונית.
    תשמע אני לא יכול להגיד שאין דברים כאלה בבאר שבע, בכל קבוצה עם קהל אוהדים אפילו לא גדול במיוחד יש גרעין של מתפרעים שעושים את זה, בדרך כלל זה אוסף של ילדים מושפעים או ערסים שמשעמם להם להסתובב כל היום ברחוב, אבל יש הבדל בין גרעין של ילדים מושפעים או ערסים לבין ארגון אוהדים שמונה מאות אם לא אלפי חברים וכל האג'נדה שלו מושתתת על לאומנות שנאה ואלימות, גם כנגד חפים מפשע.

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

שמע אני לא מכליל קהל שלם ואני לא קורא לקהל שלכם אלים
    בדיוק כמו שאני לא קורא לקהל של בית"ר אלים

אצלכם זה קומץ, אצלהם זה קומץ זה ממש לא משנה
    אתם לא שונים מהם, והאלימות מתרחשת גם אצלכם כשזה לא משנה אם זה 10 אוהדים או 200 כי מספיק טיפש אחד שיהיה לו קצת מזל בזריקה של האבן בשביל לפצוע אוהד של קבוצה יריבה אבל זה לא יהפוך את כל אוהדי באר שבע לקהל אלים בדיוק כמו שזה שאוהד אחד זרק מצית ואוהד אחר פרץ למגרש לא אמור להכליל את כל 15 אלף האחרים שהיו באיצטדיון
    בדיוק כמו שאותו טיפש שזרק רימון בוסרמיל בעונה שעברה לא הופך את כל אוהדי הפועל באר שבע לעבריינים וכמו שלא הגיע לכם רדיוס ככה לא מגיע לבית"ר רדיוס
    צריך להעניש אוהדים אישית ולא את הקבוצה כולה

14. אלי מתחן Member

30 אוהדים אלימים מתוך כמה אלפים, בית"ר אלימים. אוהדי ב"ש מתפרעים מול פ"ת, זה סתם קומץ.
    יפה לך ילד דרום.

15. Bensh Member

"אני מבטיח לך שבמקרה הזה מדובר בקומץ בלבד ולא יותר מזה"

:aaarofl: