מחזור 11 בליגת העל:מכבי חיפה מנצחת 2-1 בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/12.

1. Don Joan Roman Member

עצוב אבל לקבוצה אין מילה בעניין הזה, רק למשטרה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אל תדאגו, בע"ה כשהאוהד הזה ימצא הוא יקבל תביעה של החיים שלו. שכל האפסים האלה עכשיו ילכו ויתלוננו על קורנפיין בזמן שהוא עושה מה שצריך לעשות, ואני ממתנגדיו הגדולים של איציק אבל במלחמה במטומטמים האלה אני תומך.

3. South Boy Member

http://www.one.co.il/Article/209047.html
    ואל תשכחו כמובן את המצית ואת האוהד שפרץ למגרש, העיקר שזה קומץ.
    אל תפתחו את הנושא הזה מחדש אני הבאתי עובדות כדי לחזק את הדעה שלי שאנשים פה מעיזים להגיד שהיא לא אובייקטיבית, אבל המצב הזה לא יכול להמשך יותר, שבנאדם שבא לראות כדורגל אומר "אני לא חוזר לטדי" בגלל שהקבוצה שלו ניצחה, ובכל שבוע אנחנו שומעים מקרים כאלה מטדי.
    לצערי הקומץ בבית"ר זה אנשים שפויים כמו אלו שנמצאים כאן, לא האפסים חסרי כבוד האלו שחושבים שלקפוץ עם מוטות ברזל 30 איש על 2 אנשים חסרי ישע זה להיות גבר שהם הרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/12
  4. אלי מתחן Member

סתם שתדע, לפני המשחק הסתובבתי קצת מסביב לאיצטדיון, אוהדי חיפה הלכו לקופות של אוהדי בית"ר הסתובבו באיזור של האיצטדיון, בלי שום אבטחה משטרתית ובלי אלימות.
    עכשיו לסטטיסטיקה. אוהד אחד פרץ למגרש, אוהד אחד זרק מצית, 30 אוהדים (על פי דיווחים אמינים כמו הבחור שבחתימה שלך), 15 אלף אוהדי בית"ר, כלומר פשיעה של 0.2 לכל 100 איש.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/b/b0/Crimerate1.Xxx/600px-Crimerate1.Xxx
    שיעור הפשיעה במדינת ישראל ל1000 תושבים הוא 50, 5 לכל 100 איש. פי 10 מאשר בטדי אתמול.
    מכך אני אמור להסיק שהישראלים הם עם מגעיל ושלא תדבר איתי על קומץ פושעים. הקומץ זה השפויים שלא פושעים.

ועכשיו לשקר שבכתבה. שום תמונה שלו עם מה שקרה לו אחרי הלינץ, בעידן שבו מצלמים את האוכל שאכלתי אתמול, באתר שיוצא קבוע כנגד אוהדי בית"ר, אני אבחר לפקפק באמינות הכתבה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/11/12
  5. South Boy Member

אפילו מפרופסור כמוך לא הייתי מצפה לשמוע טיעונים כאלה, אתה לא באמת מצפה שהם יעלו תמונות שלו מתובסס בדם או מלא כולו תפרים נכון? אני לא מכיר מישהו שהיה מוכן שכל חובב ספורט בארץ יסתכל על תמונה שלו חבוש ומלא בתפרים, ואני בטוח שגם אתה לא.
    אני לא מבין איך יכול להיות שבמשחק גדול כזה עם הרבה אוהדים ובטח באיצטדיון כמו טדי אין אבטחה בקופות אבל נזרום איתך, גם אני במשחק מול בית"ר בגביע הטוטו הסתובבתי בקופות בצורה חופשית וכמוני עוד מאות אוהדי באר שבע שהגיעו, אבל זה לא הפריע לאוהדי בית"ר לעשות ל-2 חברים של אבא שלי בדיוק את מה שהם עשו לבחור הזה, לא סתם הוא הותקף באזור שלא נכחו בו שוטרים.
    מעניין שכל אוהד של קבוצה אורחת שמגיע מטדי מספר סיפורים כאלה, וכולם שקרנים.
    אני באמת לא מבין למה אני מתווכח איתך, זה מאבק שמיועד לכישלון מראש, אתה תמשיך לחשוב מה שתרצה ואני אמשיך להציג עובדות, כי בחור אחד שאומר שהותקף אולי משקר, אבל לא 100 כאלה שכל שבוע צץ עוד אחד.

6. אלי מתחן Member

כן בכל פעם שדיווחו על אוהד שקיבל מכות, המינימום היה להציג את ההוכחות לכך. וואן לא ידוע בתור אתר אמין או בתור אתר שאובייקטיבי לגביי בית"ר, ככה שאני רשאי לא להאמין לדברים שהם כותבים בלי לספק הוכחות מצולמות.
    בהנחה שהוא באמת הותקף, הצגתי לך נתונים שמראים שהמצב לא כזה גרוע. בהנחה שאתה לא אוהב נתונים, הצגתי לך סיפור שלי מאתמול שאוהדים של חיפה הסתובבו חופשי ברחבי האיצטדיון בלי שום חשש.
    בהנחה שכל אלה לא מספיקים לך, כנראה שאין על מה לדבר.

7. Telkiyski Member

כשלפני חודש כתבתי פה שלהיות אוהד חוץ בטדי במשחק "גדול" זה מפחיד, אמרו לי פה כרגיל בכיין או שיט כלשהו.
    המלצה שלי, כמשחקים בטדי מול ביתר, עדיף כשמסתובבים בחוץ לשים איזה סווצ'רט שלא מעיד על זה שאתם אוהדים של הקבוצה היריבה (אני למשל הסתובבתי בחוץ עם סווצ'רט שחור), אחרת זה להתגרות בגורל.

8. South Boy Member

אני לא צריך להתחבא ולהסתיר את הזהות שלי בגללם, הפתרון הכי טוב כשאתה מגיע לטדי זה פשוט לא להסתובב לבד להיות עם עוד כמה חברים כי כשאתה בקבוצה אף אחד לא יתקרב אלייך, ערסים מהסוג הזה מסתובבים בבנדות של 20~30 איש ומחפשים רק את הבודדים שהולכים לבד.

9. abcd Member

האמת שאני לא בטוח שיש קשר לתוצאת המשחק. אני זוכר מקרה של אוהד כפ"ס במשחק שהם קיבלו 4-0 שאוהדי בית"ר פירקו אותו במכות ואפילו הורידו אותו מההסעה של האוהדים בכח.
    עוד שני חברים שלי, אחד אוהד חיפה ואחד מכבי ת"א ניצלו שם בהרבה מזל/משטרה ממכות ושני המקרים קרו בכלל לפני המשחק.
    לפני כמה שנים(אפילו לא בטדי) הם תקפו איזה מבוגר וכמה ילדים אוהדי נתניה אחרי חצי גמר שהם ניצחו אותנו ובאיומי סכין לקחו להם דגלים(ועד היום שרים לנו "איפה הדגלים של נתניה", גברים).

לא יודע מה זה קומץ, גם אם היו 100 אלף איש בטדי ו-30 עשו את זה זה יותר מדי וזה עדיין עובדה שהמקרים האלה קורים רק שם ואולי בעוד מקום מסוים בצפון.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/12
  10. henry1 Member

סתם סמרטוטים פחדנים. גם במקרה של הדגלים מול נתניה, לבוא 20-30 אנשים מול כמה ילדים ולקחת להם דגלים? מזה הם מתהלבים? זה מה שעושה אותם לגברים? זה רק מראה עד כמה עלובים הילדים האלה ועד כמה הם נמושות.

אבל הכי מעצבן היא אוזלת היד של המשטרה. בקלות הם יכולים לברר מי הפחדנים האלה ועוד יותר בקלות לטפל בהם. כל מה שצריך זה קצת יותר מאמץ ורצון. זה הכל. כנראה שעד לא יהרג מישהו חלילה, לא יקרה פה כלום.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תשמעו, אני באמת לא רואה דרך להילחם בזה, במיוחד בטדי החדש בלי החניות. לפי מה שהוא אומר בסיפור הוא החנה רחוק מטדי, ואם תשים שוטרים ברחובות מלחה וקטמון אתה תצטרך את כל משטרת ירושלים. הדרך היחידה להילחם בזה זה פשוט שכל האוהדים יגיעו בהסעות, שיחנו בבנייני האומה או אפילו במבשרת באיזה מקום, ואז יגיעו בהסעות שיורידו ויחזירו אותם ממש מהיציע של האורחת.

כל כך חבל שבית"ר מושכת לעצמה כל כך הרבה ערסים, רק הם חכמים בחבורות על אחרים וזה לא רק בכדורגל, זה בכל מקום. רוצים לריב מכות? לכו תקבעו עם אנשים ותעשו את זה כמו שצריך אם כבר, לא כמו קוקסינלים.

12. FelaKaT Member

איך זה בדיוק עובדה?

לך ולשאר החבר'ה פה לא יזיק בכלל ללמוד קצת מתמטיקה.

13. זכאי Member

ג?ו קול, מצטער אחי אבל ההתכחשות שלך למקרים האלה מביכה. לכן נהנתי לקרוא את אור שידע להודות באמת.
    ותסלחו לי, להפועל יש הרבה חרא בקהל, אבל הדבר הכי חשוב הוא שכל אוהד יכול להסתובב מחוץ לבלומפילד, כולל מחוץ לשער 5, בלי לפחד שיקרה לו משהו. רק בטדי אתה צריך להסתיר את הסממנים של הקבוצה שלך.
    אגב, זה מקרה חמור הרבה יותר מאשר איזה שיר שהתקשורת כבר שבוע חופרת עליו (פנאן) וגם הרבה יותר חמור ממצית מעופפת. מעניין כמה התקשורת, שאתם אוהבים לבכות שמחפשת אותכם, תטחן את הנושא הזה

14. abcd Member

סיימתי חדו"א 2 כבר לפני שנה ככה שמתמטיקה לא חסר לי ובקשר לעובדה לא יודע מה איתך אבל אני לא זוכר יותר מדי מקרים כאלה שקרו בקרית אליעזר או בלומפילד ובטח לא על בסיס כמעט קבוע(כבר פירטתי את המקרים קודם). אף פעם לא החזיקו אותי חצי שעה אחרי המשחק באצטדיון שהוא לא טדי, בעצם פעם אחת...בשבת בעילוט.

15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי מדובר באותם אנשים כל הזמן, זאת גם תופעה שצריך להעלים מהנוף אבל מכאן ועד להכליל קהל שלם זה בדיחה וברור מאיפה זה מגיע.
    בית"ר ירושלים מאז ומתמיד מוצגת בתקשורת כמועדון עם אוהדים חוליגנים, גזענים, ימנים קיצוניים וכו' וכ'ו וזה מושך הרבה מאוד סוגים של אנשים ובגלל זה כל המקרים שאנחנו רואים, בסופו של דבר הכל מתסכם בענישה ברגע שאנשים יתחילו לשבת בכלא על תקיפות והמשטרה תתחיל לטפל בנושאים האלו ברצינות(תקיפה אזרחית לכל דבר) אז גם המינון של המקרים המכוערים האלה ירדו.