מחזור 11 בליגת העל: בית"ר מביסה את כפ"ס 4-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏30/11/07.

1. Riki Member

בין היתר אליך, יותר מידי זורקים את ענין אין לנו החלוצים כתירוץ הכנה. מצפה לנצחון או לא מצפה לנצחון זה מה שמשתמע מדבריך.

ולירן, ממתי איינשטיין הגיע למדבר שלך ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/07
  2. מיכל3 Member

לא תירוץ ולא שום דבר. כמו שאמרתי, ציינתי את העובדה הזו רק בגלל הודעה אחרת שכתבו כאן בהקשר לזה. אני טוענת שהנצחון היום לא מובטח בגלל היריבה שנלחמת על השארות בליגה, לא בגלל שאין לנו חלוצים.

3. Riki Member

מיכל, מה בין היתר לא מובן ? אמרתי לך שהתגובה שלי לא מופנית רק אליך אלא לעוד כמה פה, אל תהי נקבה תשומית.
    ולקרוא אני כן יודעת ברוך השם ולקרוא את ההודעות שלך אני כן יודעת, התגוננת ותירצת וותחילי לעמוד מאחורי הדברים שלך אישה.
    ועכשיו לכי שטפי כלים או משהו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נ.ב
    מתי אנחנו ממלאות ווינר ביחד, מתוך שלושה תוצאות אפשריות הימרת על שלושתם

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בנות להירגע..... אם אתן רוצות לריב יש מסנג'ר, רק לא לשכוח לקרוא לי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Riki Member

מה לריב מה, אני ומיכל ישר לבריכת בוץ וקיקבוקסינג.

6. Number 8 Member

הרצליה, המשאלה שלך התגשמה. קנט פותח כמגן שמאלי במקומו של עזריה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/07
  7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בהם שיחקנו מול נתניה שחסרה 2 שחקני מפתח בהתקפה, מול חיפה [במשחק די בינוני של 2 הקבוצות], וק"ש בבית [ולא בזכות ההגנה של בית"ר, אלא בזכות ההחמצות של ק"ש].

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם ניצן שירזי לא יעיר את הקבוצה שלו בתקופה הקרובה (רצוי כבר היום) אנחנו נראה יורדת ראשונה בשלב די מוקדם של העונה. הקבוצה הזאת היא מתנה לכל קבוצה.... נתניה כבר בדקה השמינית עולה ל- 1-0 נשער של צגאי ונתניה ללא שכטר ובה.... עוד נקודה לרעת בני יהודה.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אומנם ניצחנו הערב, אך משחק חלש מאוד שלנו.
    מחצית ראשונה פשוט איומה, מחצית שנייה מעט טובה יותר, אך עדיין היכולת רחוקה מלהרשים. מי שאיכזב אותי במיוחד הערב היה מסיללה, שאומנם בהתקפה תרם מספר פעמים, אך בהגנה היה חלש מאוד. קל מאוד לעבור אותו בהגנה, וגם כאשר הוא עלה מספר פעמים הוא היה חסר לנו בהגנה.
    מלבד זאת, קינן ממשיך להיות המצטיין אצלנו, כך גם דוידוביץ. הקישור האחורי היום לא תמך מספיק בהתקפה, אך מבחינה הגנתית עשה עבודה סבירה.
    לסיכוום, משחק חלש שלנו, אך גם במשחקים כאלו צריך לדעת לקחת את 3 הנקודות, ואני שמח שעשינו זאת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/07
  10. Joshua Member

אני מרחם על הרצליה. שחקו הרבה יותר טוב, נלחמו ורצו, אבל מטעות קטנה בהגנה הם הפסידו את המשחק שלא בצדק.
    משחק חלש מאוד של מכבי חיפה...

11. בית"רי מלידה Member

איפה, מתי, כמה?

אני השופט בתוך הזירה! :aaa021:

12. מיכל3 Member

כמו שאמרתי, 5-0 זה לא יגמר היום אבל 1-0 קטן וחשוב, כן. מחצית ראשונה אנמית שלנו, הגענו מידיי פעם לאיזור הרחבה של הרצליה, אבל משום מה בעיטות לא היו בכלל. במחצית השנייה היה שיפור, עלינו יותר להתקפה ואני עדיין לא מבינה איך קטן החמיץ הזדמנות מול שער ריק בפתיחת המחצית. לפחות לאחר מכן הצלחנו להשיג את השער, שער יפה של רנאטו, שעד שהבקיע אותו לא ראינו ממנו כלום כמעט. אחרי השער (כמו שבד"כ)..חיפה חזרה אחורה והיה משחק דיי מאוזן. סה"כ משחק סביר ללא יותר מידיי הזדמנויות, אבל העיקר שידענו לקחת את הנקודות גם במשחק לא טוב שלנו במגרש קשה.

נקווה שהשחקנים של אוחנה יפתיעו היום בטדי. כל הקבוצות בעצם "מפתיעות" ביכולת שלהן מול בית"ר, אבל נדיר שגורמות לה להשמיט נקודות, גם במשחק חלש שלה. נקווה שאולי היום נזכה לאיזו הפתעה, למרות שזה בטדי.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/07
  13. בית"רי מלידה Member

אשדוד מובילה 1:0 על פ"ת ( מחצית ראשונה עדיין ).

במחצית עמוס לוזון יכנס לחדר של השופטים ,יצרח עליהם קצת, או הרבה, והופ - ייגמר 3:1 לטובת פ"ת.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/07
  14. beitar4ever Member

חיפה כרגיל ביכולת הבינונית שלה היום, למרות הניצחון .
    הם התחילו לשחק במיוחד במחצית ה-2 , במחצית ה-1 חיפה בקושי נגעו בכדור, והרצליה הכתיבו את קצב המשחק, אך לא הגיעו להזדמנויות. במחצית ה-2 חיפה פתחה חזק והגיעה לכמה מצבים עד לשער שלהם, לאחר השער שלהם הם הורידו הילוך בקצב המשחק ואיפשרו להרצליה גם ליצור מצבים.
    בסה"כ אומנם לא היה משחק גדול, אך כמובן שלוש הנקודות היו חשובות מאוד ללוי , שהיה חשוב לו שחיפה ימשיכו את המומנטום שהם צברו במהלך המחזורים האחרונים.

בקשר למשחק של נתניה אומנם לא ראיתי , זיפזפתי פה ושם , לפחות עפ"י מה שקראתי באתרים נתניה הגיעה ללא מעט הזדמנויות במחצית ה-1 , שחקן בולט מאוד בשורתיהם היה יחיאל צגאי שגם היה זה שהבקיע את הגול.
    במחצית ה-2 בני יהודה גם לא עשתה המון מאמצים להשוות את התוצאה והמשיכה לתת לנתניה לשוט במשחק, לבסוף זה עלה לכתומים ביוקר והם ספגו את השני, משער של טל מעבי.
    בסה"כ לניצן שירזי יש המון מחשבות לאחר המשחק הזה אפילו להתפטר כי הוא לפחות בסיבוב הזה הוא נכשל ובגדול, לבני יהודה אין הגנה טובה וההתקפה שמבחינתי היא לפחות נקודת האור לא פוגעת , חייבים לעשות זעזועים בבני יהודה זה שהם לא ניצחו קבוצה כמו נתניה שנמצאים במצב רע בזמן האחרון, צריך להדליק המון נורות אדומות במערכת הכתומה.

דבר אחרון לאחר התוצאות הללו בית"ר חייבת היום לנצח את המשחק מול כפ"ס , בנוגע להרכב בניגוד למה שחשבתי שום פותח עם בן שושן נקווה שהוא יתן את התפוקה, ויראה שסוף סוף הוא עוד לא נעלם. יאללה בית"ר!

15. הרצליה Member

הפסד כל כך מיותר, מכבי חיפה לא הייתה במשחק היום, אנחנו ביום בינוני יחסית שאף אחד לא יתלהב,מכבי הרצליה שיחקה העונה משחקים הרבה יותר טובים מהמשחק היום.
    במחצית הראשונה שלטנו הגענו גם לשתי מצבים טובים והחמצנו, מהצד השני מכבי חיפה קיבלה קצת מתנות מהגנה של הרצליה אבל לא סיכנה במיוחד, במחצית השנייה שער משטות של ג'ובאניני ואיבדנו נקודה יקרה.

ג'וש קנט בסדר גמור חייב להמשיך גם בשבוע הבא.

אגב אם כבר משחררים את החלוץ אנטויה אז שיקח יחד איתו את סעיד מקאסי, מצידי עוד היום.