מחזור 11 בליגת העל: בית"ר י-ם מדהימה את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏4/11/11.

1. Don Joan Roman Member

במשחק הקודם בטדי ישבתם בצפוני המרכזי, הפעם האחרונה שישבתם בצפוני הצדדי היה בעונת הדאבל שלנו שאז מילאנו את כל המגרש ואתם הבאתם בקושי 500 אוהדים, אז לסלף עובדות ולהמציא קשקושים זה כל אחד יכול.
    השורה התחתונה היא שמכבי ת"א דחפה את אוהדי בית"ר ירושלים ליציע כמעט הכי מסריח באיצטדיון, הדבר היחיד שיצדיק את המצב הזה הוא מילוי של איצטדיון רמת גן על ידי מכבי ת"א, אם 11-12 ימולאו בלא יותר מ1000-1500 איש זה ביזיון שאין כדוגמתו, במיוחד אם המערבי לא יתמלא עד סופו.

אני מאחל לכל אוהד כדורגל שיקבל את היחס שנותנים לו ב"טדי", מכניסים לו אביזרי עידוד בלי בעיה וללא הגבלה (בבלומפילד יש הגבלה של 2 דגלים ו3 שלטים לאוהדי בית"ר), הוא יושב במיקום מדהים(יש לציין שגם בבלומפילד בד"כ), והכרטיסים תמיד נשלחים למשרד הכרטיסים האחראי למכירה באותו אזור.
    גם לשקר צריך לדעת.

ועזוב את העובדה שביציע הצדדי ב"טדי" רואים יותר טוב מכל מקום בכל מגרש אחר בארץ למעט בלומפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/11
  2. אלי מתחן Member

גם ביציע הפינתי רואים יותר טוב מאשר בכל איצטדיון ר"ג.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/Black354X281/258781.Xxx

גול ולהתראות. האהבה לקבוצת כדורגל הם חלק מהדברים שהכי מחזיקים אותך בצבא, הציפייה לדעת כמה נגמר. דיברתי על המשחק מהבוקר ואני שמח לראות שעמדנו במשימה. ניצחון חוץ ועוד משחק בלי ספיגה הוא לא דבר כל-כך ברור בהפועל הנוכחית. אלרואי כהן בישל את השער והוא ממשיך להשתפר, רק שלא יעצור. דמארי נכנס לשוונג של הבקעות ותמוז דווקא שהיה האיש נגד איינדהובן, פיספס הזדמנות להכריע את המשחק. לא מצפה להצגות בחוץ, העיקר להבקיע, לשחק מאוזן וללכת. בבית אנחנו לא משחקים טוב להוציא את הקבוצות פח שפגשנו - אז בחוץ? דוחא הוא מגרש קשה וחיפה כבר השאירה שם נקודות.
    אגב זה מהלך 'קשטני' טיפוסי להכניס בלם נוסף רבע שעה לסוף, יענו מעכשיו בונקר ולא עוברים את החצי(הייתי מוותר על זה מה גם שפרנסמן כולו נזק וזורע פאניקה, באדיר לעומתו מעולה), וההתעללות בטועמה נמשכת כשהוא נכנס רק כדי להעביר זמן. אבל לפחות מנצחים בחוץ אז מה אני אתלונן...

אחרי 11 מחזורים: מכבי חיפה עם 16 נק' בלבד מתוך 33 והיא רחוקה 7 נק' מהמקום הראשון.
    לא יודע לגבי היכולת אבל אני לא זוכר פתיחת עונה חלשה כל-כך, צריך לבדוק את העניין. נראה שהיחסים עם ורד מגיעים למבוי סתום והאמת היא, כמו תמיד - באמצע. ורד שחקן מבריק אבל עם אפס השקעה והמנטאליות הישראלית השכונתית הטיפוסית. מצד שני, אפשר לחשוב שמישהו יותר טוב ממנו ו-ורד לרוב משלם את המחיר.

האם לצפות מבית"ר לתיקו היום זה יותר מידי? לא שמכבי משחקת, אבל בית"ר ממש נוראית והיא ללא הרוש.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. אתה שקרן
    ב. אתה זה שמסלף עובדות!
    ג. העובדות הן כך:

הפעם האחרונה שאוהדי מכבי ישבו בצפוני מרכזי היתה במשחק הניצחון על בית"ר בטדי 1:0 מהבעיטה החופשית של נמני בעונת הגלאקטיקוס!

מאז כל פעם אנחנו יושבים בצפוני בצד אז אל תבלבל במוח ואם אתה רוצה אני יכול לשים פה פול סירטונים מכל שנה ושנה שמוכיחים את זה.

במשחק האחרון בשנה שעברה, ממש לא ישבנו בצפוני מרכזי, כשהאריס ניצח עם העקב.

מגיע לאוהדי בית"ר לשבת ב-13/16 בדיוק כמו שמגיע לאוהדי חיפה לקבל חצי משער 5 ולא יותר למרות שבפועל מקבלים את כולו...

לגבי הגבלה בבלומפילד - לקהל של מכבי אין הגבלה...אולי לאוהדי בית"ר יש הגבלה, נו טוב כולנו יודעים למה - הם הרי משתמשים בזה להכל חוץ מעידוד.

בדבר אחד אתה כן צודק:

כל אחד יכול לסלף עובדות ולהמציא קשקושים - הרגע עשית את זה!

הקבוצה היחידה שתמיד אבל תמיד יושבת בצפוני באמצע לא משנה מתי היא משחקת בטדי זו מכבי חיפה! אז בבית"ר כנראה התבלבלו עם המכבי...

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דור דווקא נגד בני יהודה בשבוע שעבר מכבי שיחקה טוב, לעומת המשחקים האחרונים בליגה, ואלמלא מאיר לוי מתערב והורס את המשחק, היא גם היתה מנצחת בסופו של דבר את בני יהודה. אבל גם אם מרחיקים לה שחקן היא צריכה לדעת ולהתמודד עם זה ולנצח (אדון אגואיסט עטר יכל לעשות את זה) וזה משהו שחסר לקבוצה ויש דווקא לחיפה והפועל...בכל אופן היום כל דבר חוץ מניצחון הוא בושה למכבי, לא משנה באיזה הרכב יעלו. חייבים לנצח ויהי מה, במיוחד כשבעוד שבועיים יש את המשחק הכי קשה בליגה לטעמי - הפועל עכו בחוץ שזה מבחן אופי לקבוצה שבוע לפני הדרבי.

6. ייא Member

למרות כל הבכי הירוק כאן וסביבי אני עדין חושב שחיפה תיקח דאבל העונה
    ברגע שאירופה תיגמר חיפה תרוץ ל10 ניצחונות רצופים והכל יסתיים, אין לי ספק בזה

7. שער 7 Member

אני רואה נכון? אוהדי מכבי ובית"ר נלחמים ביניהם על הכרטיסים?
    ואני לתומי חשבתי ששתי מחנות האוהדים דווקא מסתדרים ביניהם, בגלל השנאה המשותפת להפועל.
    ולגבי אוהדי חיפה, אין לכם מה לדאוג, הפועל לא תשרוד בצמרת עוד זמן רב, היא תובס בדרבי ואתם תנצחו אותנו בבלומפילד כמו בכל עונה כמעט, גם קריית שמונה לא תעשה להפועל הנחות בטח לא אצלה בבית.
    עם סגל כמו שלכם (ועם הנהלה כמו שלכם) אתם יכולים להיות מאוד רגועים.

8. Don Joan Roman Member

טוב אחי.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. האוהדים שצועקים רובן עטר מטומטמים
    ב. האוהדים שצועקים לאלישע להתפטר מטומטמים

למה?

א. למה הם חושבים שרובן עטר היה מצליח יותר עם הקבוצה הזאת? כי הוא מצליח בנתניה? בנתניה אין לחץ. אין כסף ואין 7 אלף אוהדים שדורשים אליפות בקל במחזור 16. הרבה יותר קל להצליח במקום שכזה נטול ציפיות שבסך הכל רוצה לשרוד.

ב. רובן עטר הוא גאון? פרגי? מוריניו? לא ולא. עם כל הכבוד, גם כשהיה לו את הכסף של דניאל יאמר, הוא לא באמת היווה יריב לבית"ר שלקחה אליפות יחסית בקלות, נכון הוא סיים שני, אבל היה פער מספיק גדול ובשום שלב של העונה לא באמת היה חשש כלשהו בבית"ר.

ג. מה גורם לאוהדים האלה לחשוב שרובן עטר היה מצליח עם השחקנים האלה? אלון תורג'מן? דה חסוס? דגני? איציק כהן? יאיא סיידו? בוקולי-קשישא? קטן-ד"ר גב? אוי דוידוביץ'? ימפולסקי בלוף? די חלאס. מכבי חיפה קבוצה בינונית - איפה היא ואיפה הקבוצות שזכו ב-7 האליפויות ב-11 השנים האחרונות - אפילו זו האפורה של 08/09. יש לי חדשות בשבילכם - מכבי חיפה הזאת שווה את מה שהיא משיגה. תגידו שמכבי ת"א גם בינונית ושהפועל הכי טובה בליגה נכון לעכשיו? הכל נכון. רק ההבדל הוא שמכבי ת"א מורכבת מלא מעט שחקנים צעירים שבפעם הראשונה יש להם לחץ (ורד, מיכה, דהן, לוגאסי, קונאטה, דאבור העגלה, זיזוב...) ומתנסים במערכת אמיתית - מה יש בחיפה? מי מהשחקנים האלה באמת מתאים למכבי חיפה - ופה אני כמובן מדבר על הצעירים...אתם רואים גם שהשחקנים הצעירים של חיפה לא בנויים לרמות האלה, אין שום דבר שמבדיל אותם מאחרים.

אין שום סיבה לפטר את אלישע, אין שום סיבה שאלישע יתפטר, ואם אני יעקב שחר, אני היום מאריך לאלישע את החוזה. הלוואי שאלישע היה במקום איווניר חסר המושג, שלא לומד מטעויות והוא מאמן פחדן. הלוואי. אם אלישע היה על הקווים למכבי היה היום 28 מ-30, בלי למצמץ בכלל.

מאמן שבשנה הראשונה הביא אליפות
    בשנה השניה הפסיד אותה במקרה והגיע לליגת האלופות (אומנם היה חלק מהביזיון שם אבל עדיין)
    מאמן שבשנה השלישית החזיר את האליפות
    ובשנה הזאת הגיע לליגה האירופאית אחרי הפסד בפנדלים (קבוצות גדולות מחיפה הפסידו בפנדלים...).
    אז בליגה הוא מקרטע - נו באמת.

מי שאחראי למה שהולך במכבי חיפה זה קודם כל יעקב שחר - למה? כי הוא זה שלפני שנתיים לא רצה להביא חיזוק, כי הוא זה שהשנה מוכן להתפשר בשחקנים בינונים והוא זה שגורם לתסיסה בקהל של חיפה כשלא מבטיח עכשיו את מעמדו של אלישע. מי מבטיח שאדון עטר בשנה הבאה יהיה טוב? אולי הוא יהיה גרוע ובמחזור 12 כבר יבקשו את ראשו? הגיוני שדבר כזה יקרה? אני לא מתייחס ל-3/4 עונה שלו בבית"ר עם כל הכבוד, זה היה בקבוצה שבעה, מרוסקת מויסלה ונכון הוא לקח איתה גביע, אבל היא עדיין היתה באיזה 3-4 רמות מעל לכל השאר.

10. Don Joan Roman Member

עצם זה שעטר לקח קבוצה מפורקת ולקח איתה גביע והיה רחוק הורדת נקודות של ההתאחדות ומיכאל זנדברג בן זונה אחד מלהיאבק על האליפות זה לטובתו ולא נגדו.
    עטר מאמן מצויין וראוי שהוא יקבל את הצ'אנס במכבי חיפה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית"ר לא היתה קרובה באמת להיאבק על האליפות באותה עונה...

עטר הוא מאמן מאוד ראוי! אבל הסגידה הזאת של אוהדי חיפה והצעקות "עטר עטר" יכולים להיות רק לרעתו בסופו של דבר.

בהחלט מגיע לו צ'אנס במכבי חיפה אבל עם כל הכבוד מגיע לאלישע לקבל גם את השנה הבאה בחיפה, לא משנה מה הוא יעשה השנה. אחרי הכל רוני לוי קיבל עוד שנה, נכון הוא הביא אליפות אחת יותר מאלישע, אבל סך ההצלחות שלו באירופה היו 0, ואז הגיע השנה החמישית עם אספניול וזה...אלישע הביא 2 אליפויות, בגלל ההתאחדות לקחו לו את השלישית והוא גם היה בצ'מפיונס וגם בליגה האירופאית.

12. Muurad Member

100% נכון.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה מצחיק אותי שאיכשהו אוהדי קבוצות אורחות מתלוננות על היחס שהם מקבלות בטדי - אתם הרי מקבלים יציע שרואים בו טוב, וזה לא משנה איפה תשבו, יש לכם חנייה פרטית ואבטחה כמו שראש הממשלה מקבל, מה אתם עוד רוצים?
    כמובן שאצלנו גם לא נגמר הנוער תוך שתי דקות כמו שקורה לאוהדי בית"ר שהקבוצה משחקת בקריית אליעזר או בלומפילד.

14. Ice Cream חסה

בדיוק. גם היציע הפינתי הזה הוא יציע מעולה, בטח שביחס ל13-16 באיכסטדיון.
    היה אפשר לתת לאוהדי בית"ר את 11-12 במקום היציעים המזורגגים הללו, לא מתוך חובה, אלא מתוך כבוד ושמירת היחסים הדי טובים שהיו בין הקבוצות. יחס גורר יחס (גורר יחס).

רובן מאמן טוב, גם יוסי מזרחי, אבל נראה ששניהם ממצים את היכולת שלהם רק בנתניה או אשדוד בהתאמה (גם העונה של רובן בבית"ר הייתה טובה, ויש סיבה להאמין שהוא יהיה טוב בחיפה)- אבל אלישע לא כזה רע שכבר יש צורך להעיף אותו (אם העונה תסתיים בלי אירופה אז כן, וגם שחר צריך לעשות חושבין שוב לגבי הרכש כי הפעם הוא הפריז/ לא עשה את הרכש הנכון בזמן).

15. Number 8 Member

אוטוטו אני יוצא לאיצטדיון רמת גן. חייבים לנצח את המשחק, חייבים.
    מהמשחק הזה מכבי - לא יוצאים בלי ניצחון.