מחזור 11 בליגת העל: בית"ר י-ם מדהימה את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏4/11/11.

1. Ice Cream חסה

נקודה מעניינת.
    להפועל יש את אותן צרות ויותר, אבל היא מצליחה להגיע לאותם משחקים שחיפה מגיעה בלי להילחץ לאחורה ומוציאה לפחות את ה1-0 הקטן...
    גם אם ישחקו לסירוגין דוידוביץ', שאראנוב, מנדס ושוער הנוער- זה לא יכול להסביר את הגול האומלל של בוליאט, ולא את חוסר המחץ בהתקפה ובקישור.

לא ראיתי היום את דגני אבל יצא לי לראות אותו משחק אחד כבר לא זוכר איזה, והוא היה טוב מאוד. אתה מתכחש לזה שמגרלשווילי הוא שחקן בינוני מינוס ואין לו שום יתרון בתור מגן?

2. G.B7 ירוק עולה

אני לא מסכים איתך.
    שראנוב שוער טוב.
    עשה היום הצלות יפות, ולא היה אשם בשום גול מתחילת העונה.
    ועדיף על דווידוביץ' שנגד בוקרשט כל המשחק עמד על רחבת החמש, ואם הוא היה עומד על קו השער הוא היה לוקח את הגול האחרון שהיה פשוט בדיחה.

ואני לא מבין את אלישע אתה מוביל 1:0 דקה 77 אתה מכניס את תמיר כהן במקום ימפולסקי במקום לתת עוד גול קיבלנו גול.

3. alexshw Member

גול של בוליאט זה קוריוז שקורה. טרי מטובי הבלמים בעולם, התחלק כמו ילד קטן מול ארסנל. מבחינתי זה אותו דבר.
    יש כאן עניין אחר. הקבוצה הייתה צריכה לגמור משחק מזמן ובסוף עוד יצאה בשן ועין.
    זה מראה על חולשה, פאניקה, חוסר חיבור.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/11
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי תל אביב - בית"ר ירושלים http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/2.Xxx

שני, דניאל בר נתן, 20:50, רמת גן.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/182038.Xxx
    מכבי תל אביב מדורגת במקום השני בטבלה ובמאזנה כ 20 נקודות, 3 פחות מלמוליכת הטבלה ויריבתה המושבעת, הפועל תל אביב. הצהובים מגיעים לאחר שבמחזור הקודם סיימו בתיקו ללא שערים מול תל אביבית אחרת, בני יהודה. מכבי אומנם רחוקה רק 3 נקודות מהצמרת, אך בשבעת המשחקים האחרונים ניצחה הקבוצה רק פעם אחת, ונראה כי אחרי הפתיחה המרשימה, חלה ירידה ביכולת בשבועות האחרונים.
    בגזרת הפצועים, קשר הקבוצה רפי דהאן, שהיה בספק למשחק בעקבות פציעה, ערך אימון מלא ותורגל בהרכב. במידה שדהאן יסבול מכאבים בסמוך למשחק, הוא יעלה עם זריקה. על פי האימון נראה כי קלמי סבן יתפקד כבלם, בעקבות היעדרותם של סאבו פאביצ'ביץ' (טס בבוקר למשחקי נבחרתו כמו האריס מדוניאנין) ורוברט פונצ'ץ', שספג כרטיס אדום במשחק נגד בני יהודה. דור מיכה, שהחמיץ את המשחק בחמישי בגלל פציעה, נמצא כשיר להתמודדות ויפתח בהרכב. הקשר אלי זיזוב, שפתח בהרכב נגד סטוק סיטי והציג יכולת טובה, ימשיך ב-11 של איוניר. יואב זיו ישוב לעמדת המגן השמאלי, עומר ורד ישוב לעמדת המגן הימני, רוברטו קולאוטי שנכנס כמחליף נגד סטוק וכבש, ישוב להרכב וישחק לצידו של אלירן עטר.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/13062011/3480211/3_wa.Xxx
    דהן. חזר לאימונים מלאים וצפוי גם לחזור להרכב.

הרכב משוער: ברק לוי; עומר ורד, שרן ייני, קלמי סבן, יואב זיו; רפי דהאן, מושיקו לוגסי, אלי זיזוב, דור מיכה; רוברטו קולאוטי, אלירן עטר.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182039.Xxx
    בית"ר ירושלים ממוקמת במקום ה 12 בטבלה, ובמאזנה כ 11 נקודות. במחזור החולף הפסידה פעם נוספת, הפעם, 1:0 לרמת השרון. בית"ר שפתחה מצויין את העונה, מציגה יכולת די מדאיגה, כאשר היא לא זוכרת מתי רשמה את ניצחונה האחרון בליגה. בבירה רוצים לעצור את כדור השלג הזה, אך גם הם יודעים כי מול הטוענת לכתר, המשימה לא תהיה פשוטה. הפסד נוסף יסבך את הקבוצה של יובל נעים עמוק בתחתית.
    בנוגע להרכב, יובל נעים מתלבט בעיקר בנוגע לעמדת הבלמים. מאנדריי פילאבסקי המאמן מרוצה וגם החמיא לשחקן בסיום המשחק מול רמת השרון, אך השאלה מי יצטרף לפילאבסקי כשמיגל פורטיז'ו ומתן בראשי הם האופציות. היום תורגל מיגל פורטיז'ו. תומר בן יוסף הושאר מחוץ לסגל מסיבות מקצועיות. קובי מויאל שנטש את האימון ביום שישי שב להתאמן ויפתח במרכז השדה לצידו של דן אייבנדר. עמית בן שושן חזר להתאמן וקיים אימון מלא והוא כשיר ויפתח כחלוץ בחוד ההתקפה של בית"ר. יובל נעים יחסר את אריאל הרוש הפצוע ואת מקומו של הרוש יתפוס אוהד סיידוף.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/993/806.Xxx
    בן שושן. החלים מפציעה ויפתח בחוד ההתקפה.

הרכב משוער: אוהד סיידוף, אלי דסה, אנדריי פילאבסקי, מיגל פורטיז'ו, אבי ריקן, דן אייבנדר, קובי מויאל, שי חדד, אבירם ברוכיאן, סטיבן כהן (אופיר קריאף, לירון דיאמנט), עמית בן שושן.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא.
    אני מתכחש לזה שאתה מגבש דיעה מקצועית על שחקן, שבלי סיבה הגיונית, זכה לשחק משחק אחד בגביע הטוטו. אם היינו שופטים שחקן על פי משחק אחד אז אחרי המשחק מול קרית שמונה דגני לא היה צריך לראות דשא עד לסוף הקריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/11
  6. Ice Cream חסה

גם הגנת הטלאים הזו של מכבי היא מפחידה, בטח ביחס למה שיש לנו להציע מ-2 צידי המגרש... אני די חוזר בי לגבי הסיכוי שנצליח להבקיע...

המשחק הזה היה עוד ראייה ליכולת שאין לגרוזיני. זה לא איזה זר שהובא במיליון דולר בתור הבטחה או שחקן צעיר שהיה טוב בנוער ושולחים אותו לבדוק מה הוא שווה. זה מגרלשווילי שכולם יודעים כבר מה הוא שווה והמשחק ההוא והעובדה שפלאח ודגני מועדפים לפניו מגיזים (איך אומרים את המילה הזו מהשורש נ.ג.ז?) את התקוות שהיה אפשר לתלות בו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/11/11
  7. Mr Mahamid Member

הפועל ת"א זה עין הימין שלי וסכנין זו השמאלית! לכן לא צפיתי במשחק אבל אם הנצחון הזה יעזור להפועל לקחת את האליפות השנה אז אני שמח שהם ניצחו...

לגבי המשחק של מחר, למרות היכולת החלשה של בית"ר, אבל אני לא רואה אותם מפסידים מחר! אני הולך על תיקו מאופס

8. Fanatic Member

סבן בלם, מלחיץ משהו.
    בכל מקרה, המשחק מחר תלוי רק בנו, ואם לא ניפול על עוד אחד מהימים שכלום לא הולך לנו אין סיבה שלא ננצח. ולמרות היכולת החלשה שבית"ר מציגים שבוע אחר שבוע, זה בכל זאת בית"ר ואנחנו הולכים לראות מלחמה על המגרש.

9. riquelme1 Member

מילה על עומר דמארי- שווה כל שקל ששולם עליו הקיץ, חלוץ נהדר, אוהב אותו יותר מתמוז.

אלרואי כהן הוא הדבר הכי טוב שקרה להפועל בתקופה האחרונה, התאקלם בשעה טובה ואחד הטובים בקבוצה, ואביחי ידין הוא נכס גדול למועדון.

10. סטפן שאלוי Member

זה שסוף סוף המוטיבטור העיף את חורר בן-חושף האפס והמדליף ליציע זה מצויין, אבל מה כל זה שווה אם ליד פיליאבסקי שהשאיר רושם טוב הוא שם את חורטילו?

מויאל, ריקן, וברוכיאן לא כשירים במאת האחוזים, ויחד עם ה"כושר" הגופני שמספיק לבקושי 70 דקות, בית"ר תפסיד. בכמה? זה כבר יותר תלוי בהחמצות של מכבי, מאשר בהצלות של סיידוף.

11. Sh4y Member

וואו, כרגע חזרתי ממשרד הכרטיסים "בימות" בירושלים ונודע לי שיש עדיין כרטיסי נוער.
    צפו לקרחות ביציע של בית"ר...

בלי שום קשר. לא יודע למה ואיך, אבל אני בא בלי פחד למשחק הזה. כנראה שאיבדתי אותו כבר. צריך לעמוד נכון ולצאת למתפרצות. להגיד שאפשר לנצח אותם נשמע כאילו עישנתי משו חזק על הבוקר, אבל תיקו נשמע יותר טוב.

יאללה בית"ר.

12. סטפן שאלוי Member

זה לא מפתיע שהקהל הבית"רי נוטש: קורנבלוף עכשיו יתחיל להבין שאי-אפשר לשקר כל הזמן לכולם.

ומי שחושב שעוד שבועיים לערך, במשחק מול מכבי-חיפה יהיה הרבה קהל, טועה בגדול. אפילו את הוצאות שכירת טדי והאבטחה זה לא יכסה, וכך הגרעון שעומד כבר עתה על 480,000 ש"ח, יילך ויגדל.

העיקר שחסכו 70,000 ש"ח על מחנה אימונים "מיותר", והחתימו שני אפסים, את חורר בן-חושף המדליף, ואת חורטילו הנכה.

13. Don Joan Roman Member

בטח שלא יימכרו כרטיסים.
    גם היכולת חרא, גם משחקים נגד קבוצה טובה בכמה רמות והקש ששבר את גב הגמל זה שיושבים ביציעים 13-16 שהם היציעים כמעט הכי גרועים באיצטדיון (הכי גרועים זה 17-18) שמשם אפשר לראות אולי את השיער של יואב זיו מתנוסס ברוח בשער הקרוב, גם לראות משחק חלש, להסתכן בתבוסה, לשלם 60 שקל כרטיס ולא לראות את מה שקורה במגרש? רק פראיירים ישלמו וילכו למשחק הזה ואני כאחד שלא הפסיד משחק נגד מקקי תל אביב כבר 11 שנה אשב ואראה את המשחק הזה מהבית, לא בגלל היכולת אלא בגלל מקומות הישיבה, ואני רק מקווה שהנהלת בית"ר תפנים את המקרה הזה ובמשחק הבא מכבי ת"א תקבל 1000 כרטיסים ותשב ביציע הכי צדדי שיש.
    נבלות.

14. Number 8 Member

הולך להיות משחק קשה היום. זה שבית"ר נמצאת בתחתית ונראית רע, לא אומר הרבה על המשחק היום. בית"ר תגיעה רעבה ורוצה להוכיח שיש לה כדורגל, בטח מול מכבי ת"א. מי שחושב שהולך לראות תבוסה של מכבי וניצחון קליל, טועה בגדול. שוב, הולך להיות משחק קשה, כשבית"ר מגיעה למשחק נגד מכבי היא לא פראיירית בכלל, אבל עדיין אנחנו צריכים לנצח.

בעקבות כל הפציעות, הרכב טוב של של איווניר. סבן פותח כבלם כי אין ברירה.
    יואב זיו כמגן שמאלי אחרי יכולת חלשה מאוד של אורי כהן ביום חמישי.
    רוברטו קולאוטי במקום קונאטה שכבר כמה משחקים לא באמת משחק ורץ וקולאוטי היחיד לאחרונה שמבקיע ונמצא בתקופה טובה.
    אני רק מקווה שאיווניר ייפתח עם קהת שהיה בסדר פלוס כשנכנס למחליף נגד סטוק בעוד שמושיקו לוגסי ממשיך להיות חלש להחריד.

15. Fanatic Member

יאללה יאללה רק לבכות אתם יודעים?

אף אוהד מכבי לא שוכח את מה שאתם עושים לנו כמעט כל עונה. אם זה עם הכרטיסים שלפני כמה שנים מכרתם לנו 5 שעות לפני המשחק כי ניסתם לא למכור כרטיסים לאוהדי מכבי ורק בית המשפט הכריח אתכם למכור.

התגובה של קורנפיין השקרן בכלל הרגה אותי
    הייתי בטדי כל כך הרבה פעמים ואני ממש לא זוכר מתי באמת הושיבו אותנו שם. לדעתי הפעם האחרונה הייתה בעונה שאלי כהן אימן אותנו. אנחנו תמיד, אבל תמיד אנחנו מקבלים ת'יציע הפינתי עם איזה 2000 מקומות שזה המינימום.

מה השלב הבא? בחיפה יבכו שהם מקבלים יציע מסריח, רחוק מהמגרש שלא רואים ממנו כלום?

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/11