מחזור 10: לברקוזן מנצחת בשאלקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏29/10/10.

1. Yotam Member

מה היה עד עכשיו במשחק העונה (1 נגד 2) ?
    שוער מתומתם, אחרי מסירה של המגן הוא ניסה לחקות את דודו אוואט וכמעט הצליח לו, הכדור יצא החוצה במזל.
    אוהד נדיב שמחזיר את הכדור (מה שמזכיר את ההפל בכדורגל הישראלי).
    הגנה לחוצה של מיינץ.
    וגוללל 1-0 משער של גוצה, הוא חייב לחזק את הסימות החלשה שלו.

2. dudi Member

באמת שנהיה פה שינוי, ולא לטובה בזמן האחרון, חסר לי פה המון, ואני לא מתפלא למה אני מחפש בנירות הודעות של נדב,ולא מוצא מקווה שהמצב יחזור לקדמותו.

***-אגב ניכר שדורטמונד,ולברקוזן יניפו את דגל המאבק מול באיירן העונה(לפחות כרגע, כי בליגה שלנו עד אפריל הכל בגדר "כרגע..").

3. Interista Member

איזו עצירה של ווידנפלר! מריו גטצה במשחק טוב עם שער ובישול למרות מספר החטאות במחצית הראשונה שיכלו לגמור את המשחק.

אגב, לא ראיתי חלקים רבים מהמשחק, וממה שראיתי שאהין איכזב אותי (לפחות בסטנדרטים שלו, אני רואה בו קשר מצוין), אבל זה היה ככה כל המשחק?

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמוך, כמוני.
    גם לי נדב וC-J וכו חסרים.
    כמו שאמרתי גן הילדים נגמר. כל הודעה שלא תהיה במקום תמחק בלי הסברים מיותרים, עד שהמצב יחזור לפחות לקדמותו, קרי לרמה גבוהה יותר.
    הסבלנות שלי פקעה.

דורטמונד עושה עוד צעד רציני ומראה לכולם שלפחות כרגע היא בצדק הכי טובה בגרמניה.
    אבל שוב לא צריך להכנס לאופוריה, מדובר סה"כ במחזור ה 10 והרבה עוד יכול לקרות. מה שכן ,אם דורטמונד תמשיך ככה והילדים המוכשרים שלה כמו גוצה או גרוסקרוייץ ואחרים כמו שהאין ובריוס ימשיכו לשחק טוב ויהיו יציבים, אני בטוח שהם יאבקו עד הסוף על האליפות, אם ...

הופנהיים ממשיכה גם להרשים עם ניצחון קליל על הנובר. אין לי ספק שהקבוצה של רנגניק העונה יכולה ואף חייבת להאבק על חמשת המקומות הראשונים. לואיס גוסטבו כרגיל הטורבו של הקבוצה. עד עכשיו לטעמי שחקן העונה!