מחזור 10: לברקוזן מנצחת בשאלקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏29/10/10.

1. FC_Bayern Member

חברים, (והפנייה בעיקר לאוהדי דורטמונד)
    תתבגרו. מותר לאנשים לחוות דעה על משחק ספציפי, גם אם הדעה כוללת שתי מילים. נכון הוא, שעדיף ורצוי לפרט בפורום מדוע "מיינץ מנצחים" אך זכותו של בנאדם גם לא לפרט.
    מאידך, אני די בטוח שאם hai היה כותב "דורטמונד מנצחים", אף אחד לא היה מעביר ביקורת עליו, כי אין אוהדי מיינץ בפורום.

די, מספיק. לא דורטמונד, לא מיינץ וגם לא באיירן מינכן המציאו את הכדורגל. מותר להעביר ביקורת, נעימה, בלי דיבורים מיותרים שלא תורמים לרמה של הפורום הנהדר הזה.

שבוע נהדר לכולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Yotam Member

מה אתה מערב נושא שלא קשור, מישהו דיבר על ליגה ספרדית? מישהו עירב את ריאל?
    אני יגיד את זה בפעם ה3, ההודעות שלך לא מועילות וחסרות טעם.
    להגיד משפט ב-2 מילים זה ממש מראה על להספים מצדך.
    אתה עדיין הולך עם ה'לא חייב כלום', בסדר, אתה לא חייב לי כלום אבל בכל שבוע שיש מחזור אתה כותב שטויות רציניות.
    דורטמונד לא ניצחה 3 קבוצות צמרת? שאלקה,וולפסבורג ובאיירן נכנעו לכושר הטוב של הקבוצה.
    לדעתי, אתה לא ממש מבין בכדורגל הגרמני, וזה עדיין בגדר דעה (ואני ממש לא חייב לאף אחד הסברים).
    אני רק רציתי שתפסיק לכתוב הודעות לא יעילות,אבל אם אתה חושב שאני נפגע מזה שאתה כותב על הקבוצה שלי משהו רע, אז לבריאות, אני לא יגרר איתך לפרובוקציות סתמיות.
    עריכה : עכשיו אני מבין שהתערבות של לירן תעזור לכולנו.
    ועכשיו כולם אחרי אוהדי דורטמונד, עשיתי משהו? נפגעתי? לא, אז אל תחפשו אותי ותמשיכו לדון בנושא הפורום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/10/10
  3. hai80 Member

אמרת שמיינץ באים בכושר ירוד אחרי הדחה כואבת והפסד 2-1 לאאכן, אז אמרתי שריאל גם לא ניצחה את מורסיה וההבדלים שם הרבה יותר גדולים , זה אומר שריאל בכושר ירוד?

זכותי להגיד מיינץ מנצחים בלי לפרט.

אמרתי שדורטמונד לא ניצחו? אמרתי שמיינץ ניצחו, לא התייחסתי לדורטמונד.

סבבה, זכותך לחשוב שאני לא מבין בכדורגל גרמני , לא ממש מעניינת אותי הדעה שלך האמת אחרי הוויכוח המיותר הזה ואחרי ההטחות המגוחכות שלך ושל חברך מתיאס "פרובוקטור , ספאמר" וכו'.

אני לא חושב, ולא מעניין אותי אבל כל הודעה שלך רק מראה שאתה כן לוקח את זה אישי.

לגבי זה שאתה חושב שמחפשים אותך, פעם שמעתי משפט חכם: אם אחד אומר לי שאני אידיוט אני אצחק לו בפנים , אם שניים אומרים לי שאני אידיוט אני אצחק להם בפנים, אם שלושה יגידו שאני אידיוט אז כנראה שאני באמת אידיוט.

כולם פה יצאו עליך , כנראה שיש סיבה והחוכמה היא להגיד שטעית ולא להיות ראש בקיר ולהתחמק מביקורת.

4. riquelme1 Member

הוא לא טעה, פשוט הוא לא הסביר לך את זה בצורה טובה. הודעות כמו ''מיינץ מנצחים'' לא מוסיפים לא תורמים לדיון הזה כלום, ולא מתאימים לרמה של פורום רציני אלא יותר לטוקבקים זולים ב''וואלה''. קח לצומת ליבך.

5. ג'ק המרטש Member

מעכבר נולד הר.
    לא דיברתי על קבוצה,למה החלטתה חי ,לגרור את השיחה לנושא של הקבוצות אני לא יודע.
    פשוט הפורום הגרמני ידוע באייסוקר באיכותו וברמה הגבוהה של הכותבים בפורום זה.
    אין לי שום דבר נגדך,למרות שבחרתה לקלל אותי.רק שהייתי מצפה מהמנהלים כגון רוזנר והשאר לדעת למחוק תגובות כאלה,שאין בהם שום תוכן ומטרתם רק לעלות את מונה ההודעות של המשתמש.

6. yocki land Member

ההגנה של שטוטגרט מפורקת לגורמים והנה כבר סופגת שער אחרי חמש דקות בוולפסבורג.

7. hai80 Member

וולפסבורג פשוט מפרקים את שטוטגרט, אומנם רק 1-0 אבל הם מחמיצים בלי סוף , נקווה שיתפוצצו על שטוטגרט כי מגיע להם.

נירברג עם אלמוג כהן בהרכב מפגרת 1-0 בדקות הפיתחה אך לקראת סיום המחצית מצליחה להשוות אחרי מהלך יפה של המבשל , כל פעם מפתיעה אותי מחדש הכבדות של הגנת ברמן.

פרנקפורט משווה בשלהי המחצית גם היא מול סט פאולי עם שער מהנקודה הלבנה של גקאס, לפי מה שראיתי בערוץ הקיבוץ פרנקפורט שלטה יותר במשחק והגיע לה להשוות.

קלן עולה ל1-0 , מפגרת 2-1 ומשווה ל2-2 , משחק מצוין עד עכשיו עם אחלה קצב.

לאוטרן - גלדבאך משחק ממש משעמם עד עכשיו.

8. werder bremen Member

מה יהיה עם ההגנה ברמן?
    סילבטרה בשביל מה הביאו אותו? הייתי משחרר אותו תמורת עשרה שקלים,גם בגרפראדה מה עושה אצלנו אין לי מושג שחקן חלש...ארנאוטוב'יץ מחמיץ בגדול גם מול באיירן פשוט מחמיצן ברמות על!
    לפחות קלאודיו והוגו שיודעים את העבודה אכן עשו אותה..שאף חייב להביא חיזוק להגנה אחרת נקבל 3 ומעלה מקבוצות הצמרת!

9. riquelme1 Member

הפתעה בווסטרשדיון, נירנברג מנצחת 3-2 את ורדר ברמן, שממשיכה בפתיחת העונה האיומה שלה, וכבר עם 4 הפסדים העונה.

אלמוג כהן משלים 55 דקות, ויצא אחרי שקבוצתו כבר הובילה 2-1, אני מקווה שהוא ימשיך לקבל קרדיט בהרכב.

מה יהיה עם המבורג?

10. נעם Member

קבוצות צמרת?חטפנו כרגע 3 מול נירנברג!
    אין העונה אנחנו סובלים ממכת פציעות קשה מאוד. אני מקווה ששאף לא יתלה הכל בחסרון של פריץ,נאלדו,בייניש ויביא מגן שמאלי מתאים.
    על הנייר ההגנה הראשונה של ברמן היא על הכיפאק (בייניש נאלדו מרטא ופריץ) ועוד הבאנו חיזוק נפלא בשם ווסלי לקישור האחורי, אבל בעונה שכולם נפצעים, מרטא בנסיגה ופרודל הופך לבלם לגיטימי אין הרבה דרכים לצאת מזה.
    מקווה לעוד עונה עם מאבק על המקום ה-3 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  11. werder bremen Member

התכוונתי שעם מול נירנברג חטפו 3 אז מה יקרה שנפגוש קבוצות צמרת...שבוע הבא מול שטוטגרט מזל שהיא במצב זוועתי צריך לנצל את זה ולקרוע אותם באיזה חמישייה התגעגעתי לברמן הדורסת טוטאלית!
    העונה ההתקפה עדיין לא כזאת קטלנית...שאף חייב לעבוד על ההגנה גם באימונים יותר.

12. hai80 Member

נגד שטוטגרט אם אתם לא תנצחו זה יהיה באמת בושה וחרפה , מדובר בקבוצת תחתית לכל דבר , אם הם ניצחו בהמון מזל את סט פאולי בבית אני כבר לא יודע למה לצפות מהם אבל אני יודע שברמן צריכה לנצח אותם , לשטוטגרט בהתקפה אין הרבה מה להציע חוץ מקאקאו , כל שאר השחקנים שלהם בכושר על הפנים וברמן לדעתי חייבת לנצח שבוע הבא.

13. 100%Bayern Member

באמת שלא חשבתי שנברקוזן ינצחו את שאלה בחוץ... זה רק מרחיק את שאלקה מהצמרת.

המשחק אולי הכי מעניין בחצי עונה הזו הוא מחר ... מיינץ נגד דורטמוד D:

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה מילים על מה שהלך פה, אני וסלע בתקופה האחרונה לא בפורום ואנשים התחילו לנצל זאת ולהוריד את הרמה של הפורום לרצפה.
    אז יוטיס וחי שמחקתי כמעט את כל ההודעות שלהם בדיון, זה אזהרה ראשונה, יש הודועות פרטיות לדיונים הזולים שלכם, כאן זה לא המקום.
    ויש מילים ודיעות שמקומם לא על דפי הפורום.
    הספאם בפורום הגרמני חוגג וזה טאבו בפורום שלנו. ואני אישית יעיף כל משתמש שיגרום לפורום הזה לרדת לזנות גם אם בסוף לא ישארו פה משתמשים.
    אני מקווה שהדברים ברורים, וכל הדברים הללו לא תקפים רק לגבי שני ה"פושעים" מהיום אלא לגבי עוד כמה משתמשים.

לגבי שטוטגארט, קלר הוא חתיכת אידיוט ואני מקווה לראות בקרוב מאמן כדורגל אמיתי בקבוצה ולא, לא יהיה טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/10/10
  15. cazzo Il Capocuoco

אגב מיינץ תארח את דורטמונד 16:30 והופנהיים תארח את האנובר ב18:30 וזה כי באירופה החליפו משעון קיץ לשעון חורף.