מחזור 10: ולנסיה מנחילה לאתלטיקו הפסד בכורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏2/11/12.

1. hai80 Member

קודם כל אני שמח שבאנגה לא פותח, השחקן אולי הכי מסוכן של ולנסיה עם יכולת דיוק וראיית משחק נדירים.

בקשר להרכב, הרכב טוב אבל אני לא מבין למה טאגו בהרכב, אם אתה רוצה יותר הגנתי יש לך את מריו שעושה עבודה נהדרת, אם זה התקפי יש לך את קוקה וראול גארסיה שיעשו את זה טוב יותר. הייתי רוצה לראות את קוקה במקום טיאגו, נקווה שיעלה בהמשך. וליבי עם רודריגז שנותן משחקים מעולים עם לחימה נהדרת ועדיין לא מספיק לו בשביל הרכב. אבל אי אפשר לרצות את כולם.

נקווה לטוב, וואמוס אתלטיקו! :aaarse:

2. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201211/pro_photo1351976159.Xxx

הכדור הוא הגול. שערי הבכורה של אסיין ומודריץ' לקראת הסיום שיפרו לא רק את התוצאה אלא גם את המוראל, אבל בגדול: הקבוצה מסרבת להתקדם וזה מעצבן. הזוי להתלונן על ניצחון 4:0 בבית אבל התוצאה לא משקפת בכלל. אחרי חמישייה במאיורקה ציפיתי לראות כדורגל יותר טוב והייתי מוותר על שער אחד כדי ליהנות יותר ולראות יציבות בקבוצה. זה היה מהמשחקים היותר גרועים של ריאל בברנבאו תחת מוריניו, כל השחקנים ללא יוצא מן-הכלל איבדו אינספור כדורים, בעיקר די-מאריה ואוזיל. הארגנטינאי חייב להפסיק להרים לרחבה כל-כך הרבה, הפוטנציאל שלו עצום והוא נותן כל-כך מעט. אחת הסיבות לכדורגל הגרוע היא הבלאגן העצום ובלי קשר להיעדרות של אלונסו.

שימו לב כמה פעמים כתבו פה 'ברצלונה לא מרשימה'. גם היום היא ניצחה את סלטה בכדורגל בינוני. ריאל השיגה על הנייר ניצחון יותר מרשים אבל עד הדקה ה-88 התוצאה הייתה 2:0. את מס' המשחקים הטובים שלנו העונה אפשר לספור על כף יד אחת - בארסה בסופר-קופה, סיטי בצ'מפיונס, אייקס בצ'מפיונס, מאיורקה בחוץ, דפור בבית ואולי ראיו בחוץ.

לא זוכר את כריסטיאנו בערב כל-כך שבוז. מיעט לאיים על השער להוציא את הכדור החופשי ובדקות הסיום, לא הציג את הטירוף הרגיל והיה יכול לנצל ערב אחד סוף-סוף בו מסי לא מבקיע, אבל זו נקודה משנית.

קסיאס רשם שתיים-שלוש הצלות חביבות, בעיקר הבעיטה המסובבת בחצי-גובה שהוא הדף עם היד-הנגדית, אבל להחמיא לו על דברים כאלה זה פשוט להעליב אותו. לפחות הוא שומר על שער נקי משחק שני ברצף.

הצמד אוחנה-ארבל היה מביך לא פחות מאשר המשחק. אף-אחד שם לא יודע שאלונסו מושעה(פצוע עאלק), אסיין כבש 'שער שני' ושיחק העונה כמגן שמאלי(מעניין למה).

האמא של הקלישאות אבל אין מה לעשות - מול דורטמונד היכולת הזאת ממש לא תספיק.

ניצחון מאה למוריניו כמאמן ריאל מדריד - שאפו עצום. המאזן המלא: 86 משחקים - 67 נצ', 11 תוצאות תיקו ו-8 הפסדים, יחס שערים: 248-72

3. skyday20 Member

ראיתי רק רגעים מעטים של ריאל מדריד במשחק הזה, נחישות יפה בשער ה4, למרות ש3 הנקודות כבר בידם. ריאל הלכו יותר חזק לכדור ברחבה, שההגנה ניסתה להרחיק.
    עם גלישות לכדור, כדי בסוף להשיג אפשרות לבעיטה של מודריץ.
    MODRIC GOAL

4. viValencia Member

נדב יעקבי אתה חייב להפסיק לשדר קבוצות שאתה אוהד
    ואיזה תנועה של סולדאדו איזה סיומת
    למרות שאני עדיין לא מופתע אם לא ננצח פתחנו טוב

5. AtleticoMadrid Member

אמרה היה על המגרש תגידו? הבנאדם לא אמור לפתוח ובטח לא במשחק כזה. מצפה שראול גארסיה יכנס.. ואתם אמרתם שלא צריך את דייגו, אין שחקן מספיק יצירתי כמוהו בשביל פלקאו. הפסד ראשון אנחנו מגיעים :/

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/12
  6. סדרו קייטע Member

הרכבים תמוהים של שני המאמנים.

אין לי מושג למה פלגרינו שומר את באנגה על הספסל שעוד מעט נגמרת לו העונה. ועוד יותר אין לי מושג למה סימאונה עולה בהרכב גם עם אמרה וגם עם טיאגו (שבקושי שיחק העונה). מאריו סוארז, ראול גארסיה / קוקה היו צריכים לשחק. אמרה מפתיע לטובה העונה, אבל יש הבדל בין שחקן רוטציה טוב לבין לשחק מול ולנסיה במסטאייה.

בגדול, שני דברים בולטים במשחק:

1. אתלטיקו קבוצה יותר טובה (דגש על קבוצה). חוץ מהגול (שלא היה ממצב טוב) ולנסיה לא מתקרבים לשער.

2. קצת מוזר לראות משחק צמרת בספרד כל כך טקטי ואפילו אלים לעיתים. אין ספק שהאופי של המאמנים בא לידי ביטוי בקבוצות (אולי קצת יותר מידי, בעיקר בהרכב האובר פחדני של אתלטיקו).

7. Civil Anti Madridista

מה הסיפור שם עם אדיל ראמי, בסיבות הדקה ה60 המצלמה תפסה את אחד הרופאים של ולנסיה מבצע בו טיפול סטייל החייאה. מפחיד אבל בשנייה הוא קם על הרגליים

אגב, פנדל לאתלטיקו לא נשרק. ראמי קצת לפני שהוחלף תפס והפיל את פלקאו ברחבה

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה לעשות במשחק שכזה.. לא משנה מה נרשום אין הסבר להפסדים מהסוג הזה שלצערי לא מפתיע בכלל

אני מחכה לראות מה יגידו באולפן של הג'זירה על השיפוט השערורייתי.. כבר במחצית דיברו על הטעות החמורה של השופט

9. hai80 Member

אדום הזוי, לא בטוח שהיה פאול אבל גם אם כן זה בטח שלא צהוב. הפסד מרגיז חבל שרודריגז לא פתח כי מאז שנכנס המשחק היה הרבה יותר מרווח והיינו יותר מסוכנים. עם החילוף של גארסיה בגאבי אני יכול להבין אבל למה קוסטה או קוקה לא נכנסו? מה קשור מאריו כשאתה צריך ניצחון חבל חבל חבל, אבל היה ידוע שזה יגיע מתישהו, נקווה שכבר משחק הבא נחזור למסלול הניצחונות.

10. AtleticoMadrid Member

דבר ראשון, המשחק לא משקף 2:0.. המשחק משקף 0:0.
    כמה מילים על ולנסיה היום, הופתעתי לרעה מקבוצה שדי חיבבתי.
    פריירה ואדיל ראמי פשוט שחקנים מגעילים, שחקנים שחצנים שמשחקים בצורה כל כך מגעילה.
    נכון, טוראן דרך על פריירה בטעות אבל לבוא אחר כך ולהרים חולצה ולהראות "הנה דרכו עליי תוציא כרטיס " זה מגעיל, גם על פלקאו דרכו היום והוא לא עשה מזה רעש.
    ראמי עם ריב שחצני עם גודין, אחר כך העבירה ברחבה על פלקאו שלא נשרקה (!).
    דייגו אלבס הזכיר לי את לירן שטראובר, כוס עמק תקום ותשחק כבר! חלאס!
    הגיע לנו פנדל, הגיע צהוב שני לויקטור רויז והגיע כאפה ענקית לפריירה, ראמי ואלבס.
    כמה מילים על אתלטיקו, 3 החילופים היו אמורים להיות בהרכב הפותח, חואן פראן מתחיל לעצבן ופלקאו לא מצא את עצמו היום. אני מאוד מאוד מקווה שההפסד הזה לא יתן עוד רצף של תצוגות רעות והפסדים כמו שקרה לסביליה.
    מקווה שיהיה בסדר, ואמוס אתלטי..

11. סדרו קייטע Member

מקצועית אתלטיקו מדריד נראו טוב. לא זכור לי הרבה זמן (כולל משחקים מול ברצלונה וריאל) משחק ביתי שבו שולנסיה עשו כל כך מעט בהתקפה. בצד ההתקפי לא היו לאתלטיקו המון מצבים, אבל שלושה-ארבעה מצבים במשחק כזה, מול קבוצה ששיחקה חצי בונקר כמעט 90 דקות, זה לא רע וביום אחר המשחק הזה היה נגמר 1-0 בשליטה ברורה של אתלטיקו.

הבעיה היחידה שלי היא עם ההרכב של סימאונה ששידר חוסר ביטחון ביכולות של הקבוצה שלו. היום אתלטיקו קבוצה יותר טובה מולנסיה ולא במעט. אין שום סיבה מבחינתו לעלות בהרכב כל כך הגנתי כאשר יצרתיות זה מלכתחילה נקודת התורפה היחסית בקבוצה שלו.

ולנסיה, למרות הניצחון, איכזבה מאד. אפשר להתרשם מהלחימה וההקרבה וגם טקטית הם עמדו טוב על המגרש, אבל להבדיל מאתלטיקו (או מולנסיה בשנים של קופר ובניטס) העמידה הטובה בצד ההגנתי לא מלווה במשחק התקפי שישלים אותה (ויש להם כלים התקפיים טובים מאד). בכלל, הרבה זמן לא זכור לי את ולנסיה כל כך נחותה מקבוצה ספרדית שהיא לא אחת משתי הגדולות במשחק ביתי.

12. אלי מתחן Member

כשאני רואה את פאבלו הרננדז בסוואנזי, ברור לי שהוא חסר מאוד לולנסיה.

13. סדרו קייטע Member

אגב, ארדה טוראן במשחק ענק היום. דווקא בגלל שהלך קשה, אפשר היה להתרשם מזה שהוא לא הוריד את הראש לשניה וניסה ללא הפסקה 90 דקות. שוב, רק חבל שיותר מידי דקות לא היו מספיק שחקנים יצירתיים לצידו.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא כן מבין את ההרכב וזה ההרכב שרציתי.. אמרה מספק את הסחורה ונראה טוב בכל משחק שניתה לו הזדמנות..דווקא במשחקים מהסוג הזה שסימאונה לא רצה להתפרע ולשחק יותר זהיר אפשר להבין את ההחלטה שלו לפתוח עם הטורקי.

באולפן של אלג'זירה התייחסו לשני הפנדלים שהגיעו לנו ולאדום הברור שויקטור רואיז היה חייב לקבל סביבות דקה 70 כשתפס את פלקאו כשהוא האחרון בדרך לשער.. אבל לא נבכה על זה ועל הגועל של חלק משחקני ולנסיה, הם עשו הכל בשביל הניצחון ואסור לנו להוריד את הראש, חייבים להמשיך הלאה ולנצח את חטאפה בראשון הבא, ביום חמישי המשחק לא מעניין בכלל והעיקר שנחזור למסלול הניצחונות כבר מול חטאפה ביום ראשון

15. Valencianista Member

לפחות אפשר לקחת מהמשחק את העמידה ההגנתית שלנו שהייתה יחסית טובה (ברור שיש עוד מקום לשיפור), חייבים לציין שזה לא מובן מאליו העונה. את החלק ההתקפי החלטתי לא לבקר עד שקאנאלס, באנגה ופיאטי יחזרו לפעילות מלאה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/12