מחזור 10 בפרמיירליג: סטטוס קוו בפיסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏19/10/07.

1. George Best Member

קודם כל הוא שיחק לא מעט ברומא גיא, וזה שהוא בבולטון משקף על הרמה שלו?
    שחקן הרכב בנבחרת שבדיה שעושה שם עבודה נהדרת ואני רואה לא פעם ולא פעמיים את השם שלו גם בלוח הכובשים של הנבחרת המצוינת הזו.
    ותרצה לא תרצה, נולאן, אנקלה, דיוף, ייסקליינן, בן חיים, פייה(שחקן הגנה מצוין), וילהאלמסון, מיקל אלונסו(לא רע בכלל) אלה שחקנים נחותים לעומת שחקנים בוילה?גם וילה משחקת כדורגל אפור רוב הזמן, וזו הטענה שלי, נכון שיש לה כרגע שחקנים שבכושר טוב יותר וכמה פנינים כמו יאנג, אבל אל תשכח שזה בזכות בעלים מיליארדר.אם לא לורי לרנר, אתה באמת רואה את וילה עושה חצי ממה שעשתה בולטון עם תקציב זעום?
    ואני לא יודע מה כל כך משעמם בבולטון.תסתכל טוב על ממוצע השערים במשחקים שלהם העונה, אשתקד, לפני שנתיים - ותגלה שהיא מדורגת במקום שמעפילים ממנו לגביע אופ"א בכל מה שקשור לממוצע שערים, בניגוד לאברטון, סיטי, וילה ואחרות, קבוצות שרכישה אחת גדולה שלהם מבין כמה זה כל התקציב לרכש של הוונדררז.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/07
  2. Magnetic Member

אני מסכים עם Hotspur,ועדין אולי היא לפי הסטטיסטיקה הראתה שהיא הבקיעה גולים אבל זה עדין לא מראה איך הגולים האלה הובקעו.
    אני מסכים שבולטון ואלרדייס עשו הישג גדול והצליחו להגיע גבוה יחסית לתקציב אבל היא לא עשתה את זה דרך תצוגות שיא ומשחקים יפים.

3. George Best Member

א.למי אכפת איך הגולים האלה נכבשו?כל אוהד של קבוצה היה קונה 0-1 בכל משחק משער דרד'לה בדקה ה90.
    ב.דווקא הרבה מאוד שערים במשחקים של בולטון אשתקד היו מהיפים של העונה, אנקלה לא פעם, ארטטה מולם, קמפו מול טוטנהאם ועוד רבים ויפים,
    אבל מה זה משנה שקבוצה כמו סיטי הבקיעה 10 שערים וספגה 15 כל העונה, מה זה משנה שאברטון כבשה פחות וספגה פחות, מה זה משנה שזה נכון גם לגבי וילה,
    אתם מתווכחים עם עובדות ברורות, לאן הגעתם.
    אני אומר לכם שבמשחקים שלהם מובקעים הרבה מאוד שערים ואתם עונים לי באיכות השערים.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

אגב, לגבי עניין החוצים - כדי להשתיק את כל הקשקשת שיש פה -
    אנגליה, הנבחרת המדהימה שאתם כל כך אוהבים(לרגע אל תחשבו שאני לא אוהד אותה), זורקת חוצים לא פחות ארוכים, שולחת את ווין רוני לזרוק כאלה, גם צ'לסי עושה זאת כאשר דרוגבה הוא איש המטרה תמיד בדומה לדיוויס בבולטון, עוד המון קבוצות בליגה משתמשות בחוצים ארוכים, אבל נו בטח, שתגידו את זה על קבוצות אחרות?פחח.

בולטון היא קבוצה שמהווה מודל לחיקוי לכל הקבוצות הקטנות בעלות התקציב הקטן, ואתם יודעים מה?קבוצות עשירות כפליים ופי שלוש היו רוצות שיהיו להם ההשיגים של בולטון תחת אלרדייס.
    במקום להחמיא לקבוצה שעם תקציב זעום הפכה לכל כך חזקה, משתתפת די קבועה בגביע אופ"א, זו שעד חודש פברואר הייתה במקום השלישי, איככס השנאה שלכם פשוט מגעילה.

4. בועז Member

אם שמות היו משחקים, ריאל מדריד הייתה זוכה במשך 10 העונות האחרונות בכל עונה בליגת האלופות.
    אי אפשר לומר דבר לגבי אופי של קבוצה ולהתבסס בדברים על יכולת אישית של שחקן.
    וההוכחה הכי טובה היא אנלקה וכמות השערים שהבקיע.הוא מדורג ראשון או שני בטבלת כובשי השערים, אבל בולטון עמוק בקרשים.
    סגנון המשחק של בולטון הוא אפור, לא מרהיב ולא התקפי כמו של ארסנל העונה נניח, ויש עוד קבוצות שמשחקות כדורגל די אפור העונה, אבל ההבדל בינהן לבין בולטון הוא שהן יודעות לקחת נקודות למרות היכולת המגעילה.

גיא, אני חושב שהלכת קצת רחוק עם דיוף. אומנם בעייתי, אומנם לא יציב, אבל יש לו לדעתי לצד אנלקה,לפחות על כר הדשא, את החלק המשמעותי ביותר בהתרוממות של בולטון.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שאתה מסתמך על ווילהלמסון ברומא בגלל שהוא שיחק מול יונייטד, אבל זה קרה רק בגלל שטאדיי לא יכל לשחק. נדרש באמת מעט קומון סנס בשביל להבין ששחקן לא בא לבולטון מרומא כי הוא קיבל שם עודף דקות.
    גם בנבחרת שוודיה הוא בדרך כלל מחליף (כך לפחות היה במונדיאל), וגם שם זה לא שיש עודף קשרים ימניים.
    אני אומר לך, אני ראיתי אותו לא מעט, אין שם שום דבר מיוחד, פה ושם הגבהה נחמדה, בעיטה טובה, זהו. לא טכני ואיטי.

כיום אני לא חושב שמדיניות הרכש של בולטון היא סיבה לגאווה. הקבוצה הזאת שנים תקועה על אותה נקודה, כן גביע אופ"א, לא גביע אופ"א, פה עוקצים, שם עוקצים, הביאו את אנלקה ומאז לא עשו רכישה אחת רצינית, ממשיכים במסורת ה-rejects ולא משקיעים כסף אחרי כל כך הרבה עונות בפרמיירשיפ - רק על הקמצנות מגיע להם לרדת ליגה.

ואם לגבי שחקנים עסקינן... לוילה יש את קארו, יש את יאנג, יש אגבונלאהור, יש אפילו פטרוב ובארי. זה הרבה הרבה יותר ממה שיש לבולטון והשחקנים הזניחים ברובם שציינת.

6. George Best Member

וליונייטד יש את רונאלדו ורוני..מה הפואנטה שלך?
    אתה בעצם רק מצדיק את הטענות שלי - אסטון וילה על קארו, יאנג ופטרוב הוציאה יותר מ20 מליון פאונד, שזה סכום הכסף שהוציאה בולטון על שחקנים בשנתיים האחרונות אם לא שלוש.
    קבוצה שמשך שנים מסיימת בצמרת הגבוהה, משתתפת בגביע אופ"א, קבוצה שמסיימת מעל/מתחת מקום לכאן או לכאן כמו טוטנהאם שלך שמוציאה עשרות על גבי עשרות מליוני פאונדים על רכש,
    זה רק אמור להעצים את ההישג של בולטון ואלרדייס.
    זה שהכדורגל היה פחות מהנה יחסית לקבוצה שמסיימת בצמרת הגבוהה, אז מה?
    מטרת כל מאמן להוציא את המקסימום מהחניכים שלו, גם אם זה בדרך שלא תמצא חן בעיני גיא הוטספר.גם צ'לסי של מוריניו יכלה לשחק כדורגל יותר מהנה והתקפי.נו, אז?
    עדיף לשחק כדורגל שבאמת ימצא חן בעיניך ויהיה נטול הישגים ודשדושים בתחתית הטבלה?

7. אבו Member

רובי קין(ערן, המשתמש) אחרי טוטנהאם-בולטון:

8. toon-UPON-tyne Member

העובדה היא שהם ניצחו ולא בטעות
    אי אפשר לקרוא לזה אנטי כדורגל
    זה פשוט לא כדורגל טכני ומהנה לרוב האנשים

אני ספציפית נהניתי מבולטון, כי בדרך כלל במשחקים שראיתי אותם הם עשו תמוות לקבוצות שאני שונא.
    *מתעטש* יונייטד *משתעל*. וגם בגלל שזכרתי להם חסד עוד מהתקופה שהייתי באנגליה שהם היו האנדרדוג שהגיע מהnationwide מול ליברפול לגמר גביע הליגה במלחמה מעוררת כבוד עם שחקנים כמו גייסון מקטיר שממש אהבתי בזמנו.

סה"כ בולטון שלבה משחקים מהנים יחד עם משחקי תסכול שלצופה מבחוץ יכולים להוציא את חשק הצפייה מהר מאד, מה שכן הם הצליחו ונצחו תוך כדי משחק כדורגל ומגיע להם כל הכבוד.
    לי הרבה יותר מפריע תרגילים מלוכלכים שרואים בקבוצות הרבה יותר מהנות - כמו הנפילות של אינספור שחקנים כמו רונאלדו וואן ניסטלרוי , או בעיטות חופשיות מלוכלכות, כמו גיגס והנרי.

עריכה - וכמובן, למרות שזה פולש לליגה אחרת, הגועל נפש של מסי בסוף העונה שעברה.

9. Magnetic Member

ובולטון לא משחקים מלוכלך לפעמים?

ג'ורג' בסט, נכון שאני קונה 1-0 עם יכולת לא מרשימה במיוחד, אבל אני יודע שזה משחק פה משחק ושם לא רוב העונה, ועכשיו תגיד גם היו 2-0,3-0, אבל הדרך היא אותה דרך ואותה יכולת.
    אסטון וילה אפורה, האמת היא שאני חושב שרק בגלל המאמן, לאסטון וילה יש סגל נהדר שאני חושב שכל מאמן (כמובן מאמן פרמיירליג) יכול להצליח איתו, ועם בולטון זה בעיקר עבודה של מאמן כי השחקנים כמו שאמרו פה הם לא חומר כל כך מוצלח למעט כמה.
    עכשיו תעלה שוב את עניין התקציב, זה לא מעניין אותי ולא את רוב האנשים פה, בולטון הצליחה תחת אלרדייס עם תקציב זעום כל הכבוד, שהיה צריך כסף להביא את אנלקה הם הביאו אני מאמין שמדיניות הרכש הקמצנית שלהם היא זאת שאחראית לrejects כמו שהוטספר כינה אותם.

10. toon-UPON-tyne Member

לא לכל קבוצה יש מאות מיליונים בבנק

11. Magnetic Member

עוד פעם עניין התקציב?
    גם ניוקאסל עם המון כסף ומשחקת אפור יחסית.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה בדיוק מצדיק את הטענות שלי? אם בולטון אכן רווחית מבחינה כלכלית, איפה כל הכסף? איזה שחקנים בולטון ייצאה ששלשלו לכיסה סכומים גבוהים? כלום, אפס, היא יותר מחצי עשור דשדשה בין מקום בגביע אופ"א ובין סתם מקום באמצע ללא כלום, בלי כדורגל ובלי הישגים יוצאי דופן. את זה אני אמור להעריך? אני מנסה ומנסה ומנסה להיזכר בשחקן שבולטון בכלל מכרה, לא שחררה, כלום, שום דבר, בטח לא העברה במיליונים, הדבר היחיד שקופץ לראש זה גודיונסן לצ'לסי ופאק, זה היה לפני כמעט 10 שנים! כשהם עוד היו בליגה השנייה.
    כל כך הרבה שנים, חורשים את זכויות השידור המפטמות של הפרמיירליג ולא מוציאים אגורה שחוקה! (כן כן, חוץ מאנלקה), לא מתקדמים לשום מקום, ואין מה לעשות, זה ידוע שבכדורגל בסופו של דבר כשתפסיק להתקדם תתחיל ללכת אחורה וזה מה שקורה עכשיו לבולטון, כדורגל מכוער ונטול יצירתיות, הנהלה פחדנית שלא לקחה מאמן בעל שיעור קומה והעדיפה לחלק את המושכות לעוזר הלא כריזמטי, ועצם העובדה שאתה משווה את בולטון לוילה או לנו, קבוצות עם מסורת ושאיפות, קבוצות שבניגוד לבולטון כן מנסות קצת להתקדם, ללכת קדימה, לחדש, להוציא משהו מבחינת כדורגל, זה די לא קשור. כן, כשאתה מעיז ומנסה אתה גם תשרוף כסף. גם לנו וגם לוילה בעשור האחרון היו כמה קמפיינים נחמדים בגביע, אנחנו סיימנו פעמיים במקום חמישי והגענו רחוק בעונה אחת בשלושה מפעלים. בולטון? לא עשתה שום דבר ראוי מעבר ללסיים כמה פעמים במקום 6-7. זו הישגיות בעיניך? זה לא שווה יריקה. קבוצה קטנה וזניחה, עלו באפרוריות, נשארו באפרוריות ויירדו באפרוריות.

13. The_Arsenal Member

ואוו איזה מחזור. אני אשכרה רואה מצב ששלושת היריבות שלנו לצמרת מאבדות נקודות. רק לנו, ואולי גם לצ'לסי יש משחקים קלים. בכל אופן, יש לנו שלוש נקודות קלות יחסית, בזמן שיונייטד וליברפול, יצטרכו לתת 110% בשביל להוציא נקודות, ואפילו נקודה.

אני קורא לרפא לתת לשחקני מפתח לנוח לקראת השבוע הקשה הבא עליהם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. George Best Member

אה ברור גיא,
    מקום שישי עם תקציב זעום זה כלום, לא שווה יריקה, אבל מקום חמישי עם התקציב הכי גדול מחוץ לטופ 4 זה יפה?וואו, איזו סובייקטיביות.
    ומה עשו בדיוק באסטון וילה?עשו עונה גדולה וסיימו במקום ה14?כל הכבוד!
    גם בולטון וגם טוטנהאם עשו דרך יפה בגביע אופ"א, בולטון הודחה ברבע גמר ואתם..גם.
    ומה לעשות שהמקסימום שבולטון יכולה להוציא לא שווה בדיוק למקסימום שטוטנהאם יכולה להוציא..

15. Hammer Member

היום אני מאושר, מעניין אם אשאר מאושר עוד יומיים...