מחזור 10 בפרמיירליג: סטטוס קוו בפיסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏19/10/07.

1. George Best Member

מה גם שמשחק הראש שלו זו פשוט תופעה מדהימה,
    הוא כל כך נמוך(אם אני לא טועה, 1.70 ואולי מעט יותר), אבל ההתרוממות שלו לכדורי גובה, הדיוק והעוצמה בנגיחות שלו - ענק.

2. A. Arshavin Member

ולחשוב שדיוויד מויס צד אותו באחת הליגות הנמוכות. פשוט מאמן נהדר. :aaa031:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/10/07
  3. Stretford Ender Member

מסכים עם כל מה שנאמר פה על קייהיל, אבל לא לשכוח שבשנה האחרונה היו לו בערך חודשיים של כדורגל אם אני לא טועה, ובחודשיים האלה אפילו לא משחק רשמי אחד. ככה שאני לא יודע אם להקפיץ אותו ישר להרכב, למרות שלקבל אותו ביכולת מלאה למרכז הקישור זה חיזוק עצום לאברטון.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

צד אותו ממילוול אחרי הקמפיין המפורסם שלהם שהסתיים בהפסד בגמר הגביע ליונייטד. גם אוסטרלי אחר, לוקאס ניל, פרץ לתודעה בזכות אותו קמפיין.

משחק הראש שלו זו באמת תופעה, והתנועה לעומק שהוא עושה והמיקום שלו בהרמות הם כמו של חלוץ אמיתי. הוא יותר חלוץ אחורי מאשר קשר, את בניית המשחק הוא משאיר (ובצדק) לארטטה האליל.

5. George Best Member

אכן רכישה נפלאה של מוייס, אבל צריך לזכור שקייהיל הגיע ממילוול, שהגיעה לגמר הגביע האנגלי מול היונייטד ב2004, וכמה שבועות אחרי נרכש האוסטרלי.
    עם כל הכבוד, זה לא שקייהיל הגיע מ"עוד קבוצה" מליגת המשנה.

רועי, כמובן שקייהיל לא יחזור ישר להרכב,
    אני מאמין שנראה מחר 4-4-2 של הטופיס בויז, כאשר נוויל וגראבסן לטעמי יפתחו במרכז, מוייס יעדיף שחקן מנוסה ולוחם דגול כמו הבולדוזר הדני במשחק דרבי, כאשר ארטטה בימין ובשמאל אני מקווה לראות את מקפאדן, ובחוד יעקובו את ג'ונסון, שסוף סוף חזר לכבוש במשחק הליגה האחרון אחרי בצורת של 5 חודשים.שיהיה להם בהצלחה, מה שבטוח שיום שחור משחור כמו שהיה לליברפול בביקור האחרון בגודיסון פארק(בעיקר קראגר וריינה בתצוגה מחפירה) לא יחזור על עצמו.יהיה צמוד, מותח מתמיד, אברטון חזקה מתמיד, ליברפול לא פראיירים(העונה רקורד החוץ שלהם טוב בהרבה מהביתי), אבל אני מאמין בניצחון ביתי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/10/07
  6. בועז Member

תשמע איתי, אני חושב שאתה מוריד מערכו של החלוץ הנהדר קווין דיוויס. הנרי אמר שהוא היה מת שתהיה לו ההתמצאות של דיויס ברחבה(להנרי רק 280 שערים לעומת ה74 של דיוויס) ומשחק הראש המצויין שלו.

ג'ורג' בסט- השחקנים שהזכרת הם לא אפורים, נכון, אנלקה ודיוף שחקנים גדולים, גם נולאן הוא שחקן לא רע בכלל ,אבל בולטון עצמה קבוצה אפורה, שמשחקת כדורגל אפור
    שבניגוד לעונה שעברה(שהשערים הגיעו מפנדלים של סבא ספיד מהנקודה הלבנה ומהתלתלים של איבן קאמפו), העונה הכדורגל האפור לא תכליתי בכלל.

כשקבוצה משחקת כדורגל מכוער ומנצחת אותך, טבעי שתשנא אותה.

7. אבו Member

דיוף בהחלט גדול, פרובקטור גדול. יודע טוב יותר לירוק מאשר לשחק כדורגל.

8. George Best Member

גם כדורגלן מצוין.הדריבליסט המצטיין השנה בליגה ע"פ הסטטיסטיקות, מגביה נהדר, ובאמת שחקן מצוין.
    אבל כרגיל, זה בולטון, אז כל שחקן שם אפור, מגעיל, מתולתל, יורק, כסאחיסט, אין לו מושג, מפלצת, מוגבל, גיבן, נכה.
    אבל זה באמת טבעי שתשנאו קבוצה שבשנים האחרונות הייתה עושה לכם ביצפר במגרש שלה ותמיד עשתה לכם חיים קשים גם במגרש הביתי שלכם, מרגיז לראות באמת איך כל נסיעה לריבוק הייתם חוזרים עם שלישייה ברשת ואפס נקודות.לא נורא, תשמחו, אין יותר אלרדייס.
    פחדנים.

9. Stretford Ender Member

אריאל אני חשוב שגראבסן פצוע.

10. אבו Member

אז אתה חושב שאני אומר את זה בגלל שבשנים האחרונות לארסנל לא הלך נגדם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    מה זה קשור בכלל אני לא יודע

בשביל שתיהיה רגוע, עוד בימיו בליברפול חשבתי שהוא כזה.

על קווין דיוויס אני מעדיף לא לדבר, אמרתי כבר את דעתי עליו בעבר- קוף, פרא אדם, לא ראוי להיות בענף. ולא מעניין אותי "משחק הראש" שלו. הוא זבל. כל פעם שאני רואה את הפרצוף שלו אני נזכר איך הוא דרך על קולו, בן זונה

11. George Best Member

בניגוד גמור לואן פרסי הנחמד שלא מקצץ אף פעם רגליים, בניגוד גמור ללהאמן המאוד נחמד,
    בניגוד לשיפמנזה בשם קיאון, לאורן ושאר המוטציות שהתנפלו על ואן ניסטלרוי כמו עדר,
    תסתכל טוב במראה לפני שאתה מדבר על אחרים.

בועזיניו,
    לא להאמין מדוע מבין כל הקבוצות האפורות אתם שונאים הכי הרבה את בולטון,
    האם וויגאן, רדינג, גם אסטון וילה, בלקבורן לעיתים קרובות, בורו הן לא קבוצות אפורות?
    אבל בולטון היא הקבוצה הכי מוצלחת מבין כל אלה בשנים האחרונות, אז טבעי שכל השנאה תתרכז כלפיה.

12. בועז Member

את הכדורגל של דיוף אי אפשר לקחת ממנו, פרא אדם, נכון, הוא לא הבן אדם הנחמד בעולם, אבל מבחינת כדורגל אי אפשר לומר עליו שהוא אפור.
    גם לקנטונה, גאזה, מראדונה, ועוד רבים אחרים היה פיוז קצר. זה לא אמר דבר על היכולת שלהם לשחק כדורגל.

קווין דיוויס, פרא אדם, לא יודע, מה שבטוח זה שאני לא חושב שהוא כל כך גדול כמו שמציירים אותו כאן.

מה שכן, כמוך אריאל גם לנו יצא לראות את בולטון משחקת, אולי אתה הסתכלת על המשחק אחרת, אבל מעטים היו השערים שלה שהגיעו מכדורגל יפה.
    רובם היו מקרן, פנדל, בעיטה חופשית, שער עצמי. הרבה כאילו.

13. בועז Member

לא דיברתי על השנאה שלי לבולטון, אין לי דבר וחצי דבר איתה. המשפט שרשמתי היה כהזדהות עם אוהד של ארסנל שאיבדה לבולטון מספר לא מבוטל של נקודות בשנים האחרונות.

14. Fergie's Legend Member

כמה טוב לקבל את הליגה חזרה, עם דרבי ממרסיסייד שתמיד מעניין, עם וילה- יונייטד, ועם ניוקאסל טוטנהאם.

אברטון באה עם 6 נקודות מ-4 משחקים, וליברפול עם 2 נקודות, שתי הקבוצות צריכות את הניצחון, תוסיף את הפלפל והיוקרה שבמשחק ותקבל את משחק המחזור.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני שואל אריאל - מה יש לא לשנוא בבולטון?
    עם כל הכבוד לאובססיה המוזרה שפיתחת לקבוצה הזו, כבר שנים שהקבוצה הזו מציגה כדורגל כעור, שעוד היה נסבל אם היה להם קהל דוחף או שחקן שניים ששווה לפתוח טלוויזיה בשבילו, אבל בתכל'ס אין להם לא זה ולא זה.
    אם אני נדרש למצוא מקבילה לבולטון, הייתי אומר שהם הווימבלדון של העשור הזה, לפחות מבחינת אופי המשחק, למרות שלדעתי בולטון היא הרבה יותר טקטיקה (בכלל, זו קבוצה שנכנסת לתוך הטקטיקה בעומק כל כך קיצוני שלא פלא שרבות הקבוצות והמאמנים שנפלו מולם) אבל הרבה פחות רגש, ואם ווימבלדון הייתה קבוצה משוגעת שנדחפת על ידי קהל קטן ומטורף, בולטון היא בסך הכל עוד קבוצה מבוקרת, סתמית, אוסף שמורכב בעיקרו ב-Rejects למיניהם שכל אחד משמש כ-utility guy למטרה מאוד ספציפית. להשוות את זה לוילה - שיש לה את יאנג, אגבונהלור ואפילו גארת' בארי שנותן משהו עם ההקרבה האינסופית שלו, לרדינג שעונה שעברה הייתה אוסף של צעירים שאפתניים כמו סידוול ושוריי או כשרונות כמו סאול קי היון ולירוי ליטה?
    בשביל מה אני צריך לראות את בולטון בעוד משחק? נולאן מראה בינתיים שהוא בעיקר נגיעה של מאמן ודי הלך לאיבוד, הוא קשר טוב אבל לא כזה שיסחוב קבוצה ובטח לא אחד שירכז את הקישור. את חצי מהרעש שאתה עושה סביבו יכולת לעשות למשל מקשר כמו פדרו מנדס שאמנם לא מדברים עליו, אבל את הסדר שהוא מספק לקבוצה שלו נולאן בחיים לא ייתן ואם היה יכול - אולי בולטון לא הייתה איפה שהיא היום.
    אני לגמרי עם אבו לגבי דיוף ומבקש לחזק - הוא השחקן הכי לא יציב בעולם! פעם בשנה הוא נותן דריבל כמו שאתה אוהב לזכור לשנתיים אבל ברוב המשחקים הוא נותן שכונתיות לא נורמלית ועצבים לא נגמרים. בקבוצה שאין לך בה שחקן אחד שיודע להוביל כדור טבעי שהוא יבלוט, אבל הרבה הוא לא שווה.
    ווילהלמסון? כמה עקבתי אחריו כשכל השנים הוא היה מועמד אלינו, פעם אמרתי על בנטלי בקהאם לעניים (והגזמתי), ווילהלמסון הוא בקהאם למרוששים, והוא בדיוק מה שתקבל כשתבנה קבוצה מ-rejects, הוא היה טוב באנדרלכט וגם אז לא היה תותח כמו דינדאן, צ'יטה או קומפאני שהיו שם, עובדה שמרגע שהוא יצא משם הוא הגיע לרומא כשזה ידוע שקבוצות איטלקיות מחתימות שחקנים על סמך שמועות (שהסוכנים של ווילהלמסון ניפחו וכאן ועד עונה חדשה), נתקע שם ביציע ועכשיו הוא לא שווה אפילו הרכב בבולטון. וזה אומר ה-כל.