מחזור 10 בסרייה א׳ :: נאפולי מנצחת את רומא, יובה בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏31/10/14.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קודם כל, בקשר לשחקני ההגנה - וידיץ׳ לא מצדיק ולא טיפה את הקרדיט שהוא מקבל ממצארי. משרה פאניקה ועושה 2-3 טעויות למשחק שעם ניצול נכון שלהן מצד היריבות הטעויות הללו יכולות להפוך לקריטיות.

סגל חסר, שדרך אגב הוא לא כל כך חסר, לא מצדיק יכולת כזאת סתמית. נכון, פלאסיו נוראי וזה משאיר את מאוריטו לבד, ועדיין - איפה רואים כדורגל או לפחות ניסיון ליצור משהו כזה? פס לרוחב, פס אחורה, פס לרוחב, פס אחורה... מול ההגנה החלשה בליגה לא הצלחנו להגיע למצב ממשי אחד, וזה עם שחקנים לא רעים בכלל. לא אגיד מדהימים, אבל בטח שהשחקנים ששיחקו אתמול יכולים וצריכים להבקיע לפחות שער אחד מול פארמה.

אני איבדתי כל אמונה באינטר הנוכחית וכל משחק רק מצדיק את ההחלטה שלי. מצארי לא מאמן, לא יודע איך הוא הצליח בנאפולי, אבל לא רואים מאינטר דבר אחד שאפשר להצביע עליו ולהגיד שזו טביעת אצבע של מאמן. אין תנועה ללא כדור, אין עמידה הגנתית מסודרת, אין משחק התקפה מסודר, יש כלום ושום דבר זה מה יש. הגיע זמן ספאלטי.

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספאלטי זה מאמן של שיטה. הוא צריך לפחות כמה חודשים כדי להטמיע אותה בקבוצה. בנוסף, הסגל של אינטר לא בנוי לצרכים שלו ואני לא בטוח שהפייר פליי יאפשר שינוים אמיתיים בינואר.

הייתי הולך על מישהו עם כדורגל הרבה יותר פשוט. אחד שיתאים את עצמו לקבוצה. מישהו כמו רוברטו מנצ'יני.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא רואה את מאנצ׳יני משנה משהו, אני כבר אעדיף את רוברטו באג׳יו עליו. בכל מקרה, מצארי נכשל ואני לא רואה אותו מתרומם, שנה שלמה הוא מנסה אותו דבר ולא מצליח.

בכללי אני אעדיף מאמן לא איטלקי, פשוט לא רואה אחד כזה פנוי ואיכותי. מוייס נחמד, לא חושב שהוא אשם בכישלון שלו ביונייטד, אבל גם לא אחד שאני רואה אותו לוקח את הקבוצה למחוזות ששואפים אליהם.

4. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Milan: Diego Lopez; Abate, Alex, Rami, De Sciglio; Poli, De Jong, Saponara; Honda, Torres, Menez

Palermo: Sorrentino; Munoz, Gonzalez, Andelkovic; Morganella, Bolzoni,Maresca, Barreto, Lazaar; Dybala, Vazquez

5. VAR Member

וואו... אל שעראווי במקום ספונארה וזה היה נראה לי כמו ההרכב הכי טוב שמילאן יכולה להעלות ובהתחשב בכושר של המצרי זה לגמרי לגיטימי שהוא פותח על הספסל. מקווה שההרכב הזה ייתן לאינזאגי סיבות להמשיך איתו.

דקה 3: אני פשוט נאחס. מה קרה שם עם אלכס? לא נראה כאילו הוא נפצע...

ספאטה פשוט בלם מחריד. איום ונורא. איזה עצבים.

נערך לאחרונה ב: ‏2/11/14
  6. Alta Tensione Member

הבחירה בספונארה מתבררת בדיעבד כגרועה. הקישור הסיצליאני מנצל את הרכות שלו וכותש אותנו בלי בעיה. אני מבין את הרצון של אינזאגי בורסטיליות ומעבר מהיר בין מערכים (מנז לעיתים נכנס לאמצע וספאונרה זז הצידה כדי ליצור 4231) אבל זה לא הכי חכם מול קבוצה שיש לה 4 שחקנים מכווצים באמצע שגם ככה יוצרים יתרון מספרי מול שלושה ולעיתים אפילו מול שתי שחקנים בלבד.

על סאפטה כבר נאמר הכל אבל אני עדיין בדעה שהקישור שלנו היא בעיה רצינית יותר ממרכז ההגנה, גם בלי קשר למשחק היום.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בא לי פצצת אטום על מילאנו שתתחיל אבולוציה חדשה בעיר, באמת שכבר כואב לי גם על מילאן. נשבר כבר.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שלושה משחקים בהרכב לצ'יקיטו רומרו מאז פציעתו של ויויאנו - הופעה טובה מול רומא כולל הצלה חשובה מנגיחה של פלורנצי(?), הופעה סולידית מול אינטר (כך נאמר לי) והופעה לא רעה נוספת עם עצירת פנדל מול פיורנטינה. שמח בשבילו, אבל יותר מעוניין לדעת מתי ויויאנו אמור לחזור ואם מדובר בזמן קצר מה ההערכות כרגע על מעמדו של כל אחד מהשוערים להמשך העונה?

9. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויויאני עבר ניתוח כך שזה לפחות חודש בחוץ. רומרו טורף את ההזדמנות שלו אבל ויויאני היה כל כך יציב מתחילת העונה (ספג רק ב3 מתוך 7 משחקים) שרוב הסיכוים שיחזור להרכב כשיבריא.

--
    בלם חדש יועיל מאוד למילאן אבל קשר לאמצע נראה לי קצת יותר דחוף. הייתי מהמר על דמבלה שבקושי מקבל דקות בטוטנהאם בינואר ובקיץ מנסה לשלוף מאודינזה את אלן.

10. cazzo Il Capocuoco

נרדמתי במחצית השנייה, מזל שלא הפסדתי משהו מיוחד.<_<