מחזור 10 בספרד: הדרבי של מדריד במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. AS R Member

לא מסכים איתך. אני חושב שזאת הדיפה די טובה שלו לכדור לא קל בכלל. בעיטה מחוץ לרחבה שמקבלת תאוצה ופוגעת בכדור כמה מטרים לפני שמגיעה לשוער. השוער הדף את זה הצידה במידה מספקת לטעמי, אבל נגרדו הגיב נהדר והסתער על הריבאונד ובבעיטה חדה הבקיע.

2. riquelme1 Member

אני יכול להסכים עם זה, למרות שהכדור של קאסרס לא היה חזק יותר מדי והוא יכל להדוף בלי להשמיט.

אבל זה עוד כלום לעומת האפס אונאי אמארי שמכניס את אלבה במקום מאת'יו, חילוף מיותר ומטומטמם והוא עדיין אחרי 70 דקות לא מבין שאין לו קישור והוא צריך עוד קשר כמו טינו קוסטה לצד פרננדס.

איזה גולאסו של סביליה, אני יכול להשבע ש2 דקות לפני הגול אמרתי שאלפארו כובש, יש לבן אדם הזה חוש אדיר לכיבוש, אני חולה על השחקן הזה, אבל קאנוטה במסירה אדירה לדאבו.

כן, הרבה בגלל המאמן העלוב של ולנסיה שמוציא את מאת'יו ומכניס את אלבה שהגול הגיע מהצד שלו ומפקיר את הקישור שלו, אבל איזה גול יפה.

קאפל, אלפארו, נגרדו ופביאנו פשוט ריחמו על ולנסיה, שהאמצע שלה נראת כמו בת זונות, אונאי אמארי משחק מהדקה ה25 עם קשר אמצע אחד, שסביליה עושה בית ספר לקבוצה שלו והאמצע שלו לא קיים, ועוד מכניס מגן שמאלי וקשר ימני.

רק בגלל זה היתי מפטר אותו היום, מאמן שלא רואה דבר כזה מבחינתי הוא שיא העליבות.

סביליה מצידה נראת נהדר, במיוחד במחצית השנייה, קאפל מצויין, נגרדו שנכנס היה טוב, ותכירו את הקשר החדש פרדריק קאנוטה ששיחק היום כקשר ולא כחלוץ שנגרדו ופביאנו בחוד. אבל שוב צריכים לשלוח זר פרחים לאמארי.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/10
  3. noamvcf Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

עמי עוד לא הבנת שמאת'יו לא יכול לסיים 90 דקות. אם כמה שאני מעריך את השחקן הזה ואת היכולת שלו,כל הלחימה שלו גומרת אותו.כל משחק שהוא פותח הוא שופך מנוע כבר בדקה ה60-70 ואז הוא סתם מטייל,כבר ידוע שכשמאת'יו פותח לאמרי יש רק עוד 2 חילופים.

פשוט חבל,המשחק הזה היה צריך להיות שלנו.פאלופ לא שיחק אמרי עלה עם הרכב טוב ופשוט הכל התחרבן.מה עוד שסולדאדו ואדוריס פשוט נעלמו,או יותר נכון אדוריס נעלם וסולדאדו היה רוצה להעלם אחרי ההחמצה האיומה שלו. עמי אני מסכים איתך שאמרי היה חלש מאוד במשחק הזה ופשוט לא הגיב למה שקרה (או הגיב גרוע),הוא היה חייב להכניס קשר (העדפה לטינו קוסטה כמו שכבר אמרתי). אבל הוא לא מאמן גרוע ואי אפשר להאשים רק אותו. מאטה רוצה חוזה שמן ובינתיים רק מראה כמה הוא חלש פרננדס החליט שאם באנגה לא טוב (בתקופה בכללי,היום הוא לא שיחק) אז גם הוא לא משחק טוב וסולדאדו פשוט מחמיץ כרוני. אמרי עלה היום עם מערך טוב וההרכב הכי טוב שהוא יכל להעלות (הייתי מקבל פבלו במקום מאטה אבל זה בדיעבד) אז אי אפשר לבוא רק אליו בטענות.שוב,היום הוא נפל ובגדול ואני לא בא להגן עליו על המהלכים שלו היום כיח הוא לא תפקד אבל בכלליות הוא מאמן טקטי טוב וזריז עם הידיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. riquelme1 Member

נעם(זה שמך?), אתה לא יכול לבוא בטענות לפרננדס שפשוט הופקר היום, פשוטו כמשמעו, הבן אדם שיחק לבד באמצע בלי אף שחקן לצידו, שסביליה משחקת עם רנאטו, רומריץ' ואחרי זה קאנוטה שהועבר לאמצע שנכנס נגרדו, מה אתה בדיוק מצפה מימנו הבן אדם רץ להגנה ולהתקפה כמו מטורף ולא יכול לעשות כלום.

ההרכב של אמארי היה טוב, ועם זה אני מסכים, גם לשופט יש חלק גדול בהפסד של ולנסיה עם ההרחקה ההזוייה של טופאל, אבל אמארי במקום להגיב לא מכניס קשר ומפקיר את הקישור של ולנסיה שנראה פרוץ כל המשחק.

קאסארס רץ באמצע המגרש בלי שום הפרעה ובועט בלי שאף שחקן יצא אליו, כי פשוט אין, אין קשר אחורי שיעשה את העבודה הזאת, גם הגול השני קאנוטה לבד מעביר כדור גאוני לדאבי שמרים לאלפארו, ושוב זה מגיע מהאמצע שהיה פרוץ. וזה עוד כלום, סביליה יכלה להבקיע כמה שערים כי לולנסיה לא היה אמצע, איך מאמן ולנסיה אחת הקבוצות הטובות בספרד לא רואה דברים שילדים רואים?

אמארי אשם לא פחות.

חוץ מיזה כן, מאטה היה עלוב כהרגלו וכבר מזמן איבדתי את האמון בילד הזה, מוכשר וזריז כן, אבל שום פעולה חיובית, מסתובב סביב עצמו ונותן מסירות לריביה, לא יעיל ולא עושה שום דבר ששחקן במשכורת שלא צריך לעשות, אני מעדיף את קאפל מהצד השני עליו בהרבה.

אמארי היה חייב להוציא את סולדאדו או אדוריז שגם ככה לא תרמו כלום במחצית הראשונה, ולהכניס קשר, אולי אז ולנסיה כן הייתה מוציאה משהו מהמשחק, התוצאה עוד הייתה 0-0 במחצית, אבל אמארי פשוט החריב לולנסיה את המשחק עם השגיאות הטקטיקיות שלו שהוא עושה כל פעם, הוא אף פעם לא לומד.

אנ לא מקבל את זה, אז מה עדיף את החור ג'ורדי אלבה שבמקרה הגול הגיע גם מהאגף שלו? נדיר ששחקן שומר על יציבות כל המשחק, מאת'יו אולי נרגע, אבל הוא חייב להשאר במגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/10
  5. noamvcf Member

כן זהו שמי,רק אני אשמח אם תרשום עם ו'-נועם. הטענות שלי לפרננדס הן לא רק במשחק הזה,הוא נתן מספר משחקים טובים מבחינה התקפית והגנתית ומאוד הרשים אותי ופתאום הוא נעלם. אני מסכים איתך לגמרי שאמרי הפקיר אותו במשחק הזה ולא הגיב טוב לנעשה במגרש,ממש טעות של טירונים.אולי הוא קיווה שפשוט נבקיע יותר ממה שנספוג.

בקשר למאת'יו-אני לא אומר מה עדיף,מאת'יו או אלבה.פשוט אי אפשר להתכחש לזה שמאת'יו יכול לתת גג 70 דקות טובות במשחק ואת שאר ה20 דקות הוא פשוט עושה על אדים.

6. noamvcf Member

כן זהו שמי,רק אני אשמח אם תרשום עם ו'-נועם. הטענות שלי לפרננדס הן לא רק במשחק הזה,הוא נתן מספר משחקים טובים מבחינה התקפית והגנתית ומאוד הרשים אותי ופתאום הוא נעלם. אני מסכים איתך לגמרי שאמרי הפקיר אותו במשחק הזה ולא הגיב טוב לנעשה במגרש,ממש טעות של טירונים.אולי הוא קיווה שפשוט נבקיע יותר ממה שנספוג.

בקשר למאת'יו-אני לא אומר מה עדיף,מאת'יו או אלבה.פשוט אי אפשר להתכחש לזה שמאת'יו יכול לתת גג 70 דקות טובות במשחק ואת שאר ה20 דקות הוא פשוט עושה על אדים.

7. DavidVilla Member

פשוט בושה וחרםה איך שופט הורס משחק בדקה ה-25 לא ראיתי פה אדום פשוט הוא וקאסארס ניתקלו אחד בשני זה אדום?באמת מה זה השופט הזה.