מחזור 10 בספרד: הדרבי של מדריד במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תענוג לראות את ריקי פורח גם בריאל מדריד, הרבה אנשים דיברו איתי על "קללת בלמים" בריאל מדריד, ושזה לא רק יכולת, אלא המסביב שמקשה על כל הסיפור, אבל אין מה לעשות, שיש לך את זה אז יש לך את זה, וקרבאליו הוא ברמה אחרת, לפני עונה שרשמתי שהוא עדיין וורלד קלאס היו כאלה שאמרו שהוא כבר מבוגר, פחות מהיר ופחות טוב מבעבר. אז יכול להיות, אולי בגיל 28 הוא היה יותר טוב, אבל הוא עדיין וורלד קלאס, אחד הטובים בעולם ללא ספק, שמח מאוד בשבילו.
    מוריניו רצה להביא אותו לאינטר, הביא אותו לריאל, הוא יודע למה.

עריכה: זה מדהים, דקה אחת, 3 עצירות של ההגנה, 1 בימין, אחד בשמאל, אחד במתפרצת, כולם זה קרבאליו, כאילו הוא לבד שם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  2. אלי מתחן Member

לדעתי גם אם היו משחקים לידו ליאור ראובן, כריסטיאן גונזלס ומישאלוב זה היה נראה אותו דבר, הוא במשחק מושלם היום, ותוך כדי שאני כותב את זה הוא עוצר עוד כדור רוחב.
    בינתיים דקה 64 כמעט 20 דקות במחצית השנייה ואני סובל מהקבוצה שלי.
    למה ריאל לא מנסה לגמור את הסיפור? למה היא משחקת בהליכה?

3. DavidVilla Member

לפי מה שאני רואה ריאל מדריד משחקת באש וזה יכול להיגמר מבינתה רע מאוד סך הכל אני לא רואה את הדרבי מתפתח למתח כמו בשנים הקודמות הפעם ריאל עושה את זה בקלילות יותר משאר המפגשים בינהם.

4. riquelme1 Member

נמאס לי מהחילופים האלה של קיקה, מה טיאגו במקום ראול גארסיה, מזה נותן בדיוק?

דווקא טיאגו ניהל כמעט לבדו את המשחק של אתלטיקו ונראה הכי טוב, מריו סוארס לעומת זאת בקושי תורם להנעת כדור וגם בהגנה הוא לא ממש תרם יותר מדי, ודווקא את טיאגו אתה מוציא, מתי תעיז כבר קיקה?

גם במאמן לאתלטיקו יש בעיה.

5. Muurad Member

אני משער שלכרטיס הצהוב הייתה השפעה, למרות שאולי לשאר חברי הקישור גם היה.

6. DavidVilla Member

וכרגיל בנזמה ניכנס ב15 הדקות האחרונות ולדעתי בנזמה יבקיע פה גול כדי לגמור את הסיפור.

7. riquelme1 Member

אולי לצהוב היה השפעה, אבל טיאגו הוא שחקן שלא נוטה לקבל אדומים, ואפשר לסמוך עליו גם שיש לו צהוב.

אין שום הבדל בין גארסיה לטיאגו, בטח לא במצב שאתה רוצה לשנות משהו במשחק ואתלטיקו נראת אנמית, אם כבר להכניס את ראול גארסיה אז במקום סוארס שהמשחק הזה קצת גדול עליו.

אתלטיקו הפסידה לכל הקבוצות הגדולות עד עכשיו, וכולם באותה צורה פחות או יותר, ככה אי אפשר להגיע לליגת האלופות, לא לקחת אליפות. סופגים שער מוקדם, ואחר כך מנסים לכבוש בלי הצלחה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק מה שבאתי לכתוב אבל לאהיה לי כח...חוץ מנגד ליברפול לקיקה אין שום השפעה בחילופים שהוא עושה כבר שנה

אף פעם לא מנסה לעשות שינוי בעמדות..למה לא לנסות את אסונסאו כבלם ואויאפאלושי מגן במקום ואלרה??

למה שטיאגו וראול גארסיה לא ישחקו ביחד....

9. riquelme1 Member

לא כוחות. מזכיר מאוד את המשחק של ריאל נגד מילאן, 2 גולים מהירים וגומרים את המשחק מהר, גם שאתלטיקו נראת כמו אחת שלא מוותרת המשחק היה בשליטה מוחלטת של ריאל, ששולטת בתוצאה בלי שום בעיות. ריאל מדריד של מורניו היא קבוצה עצומה, המאמן הזה פשוט מדהים.

הדקות האחרונות כבר היו התעללות, אתלטיקו נראת חסר אונים נגד החומה של ריאל.

אם אתלטיקו לא מתרוממת במשחקים הבאים, לדעתי קיקה צריך ללכת, תיקויים הזוים נגד אלמריה בבית, הפסדים לכל הגדולות ורק 14 נקודות אחרי 10 מחזורים עם סגל ששווה הרבה יותר, המאמן צריך לשלם את המחיר.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם אני אמצא את הכוחות להגיב ביתר פירוט על המשחק..אבל אנחנו מקבלים גולים אלה מטופשים וקלים ליריבה...לא יאמן..הגולים פשוט קלים מדי..כל קבוצה לא צריכה הרבה מצבים נגדנו כל מצב שני הופך לגול...זה פשוט קל מדי

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ירדן, יכול להיות שהיתה עבירה על רייס. אבל הפעם לא השופט התבזה אלא צמד הליצנים הישראלים שהתעלם מכל ההילוכים החוזרים של האירוע. זה נקרא שכונה.
    עמי, לטיאגו יש בעיה של כושר גופני, הוא בקושי גמר את המשחק מול רוסנבורג והשער שהוא כבש הפתיע גם אותו.
    השחקן הכי טוב בהגנה, הכי שקט, הכי חכם, שגם ידע לתמוך בהתקפה, היה חואן ולרה. פיליפה, אלבארו ודה חיאה עשו במכנסיים.

איכשהו בארסה מעצבנת אותי יותר מריאל, גם כשהיא לא משחקת נגדינו. יאל'ה, ז'וז'ו, קח אליפות.

12. Gago Member

קרבאליו היה פשוט מדהים במשחק הזה. עשה הכל בצורה מושלמת, הגנה, התקפה.
    חשבתי שפפה בלם מצוין אבל שרואים את קרבאליו זה פשוט רמה בפני עצמה. חבל שהוא נפצע בסוף אבל אני מקווה שיהיה בסדר.

מתחילים לראות קצת עייפות אצל השחקנים. העובדה שהשחקנים מורידים רגל מהגז אחרי היתרון במשחקים האחרונים נובעת מעייפות בשל מהעובדה שמוריניו לא עשה רוטציות עדיין.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  13. DavidVilla Member

יש לי רק שלוש מילים להגיד פה:
    לא אותה ליגה.

14. Raulito Madridista

http://www.as.com/img/carrusel/escudos/134_dm.Xxx סביליה - ולנסיה http://www.as.com/img/carrusel/escudos/20_dm.Xxx

שני, 22:30, שידור ישיר ב-5+LIVE;
    יישפוט: איטורלדה גונזאלס;

השבוע האחרון של סביליה היה מעט הפכפך - ביום שבת היא עברה חוויה לא נעימה כשספגה את אחד מהפסדיה הגדולים ביותר בליגה הספרדית - 5:0 מול ברצלונה בקאמפ-נואו, אולם ביום חמישי היא הייתה בצד המביס כשניצחה 4:0 בליגה האירופית ובכך הצליח גרגוריו מאנזאנו לטאטא מעט את הרושם השלילי שהותירה הקבוצה שלו. מאנזאנו מקווה לפחות בראמון סאנצ'ז פיחואן שסביליה לא תחלק נקודות(כרגע המאזן עומד על שני נצחונות ותיקו), ובמידה ותנצח היום, סביליה(תשיעית בטבלה נכון לעכשיו) תעפיל למקום החמישי על חשבונה של ולנסיה. פרננדו נאבארו חוזר מפציעה היישר להרכב הראשון על חשבונו של קונקו המורחק וכך דאבו ישוב לשחק בעמדת המגן הימני, אולם הקשר חסוס נאבאס עדיין פצוע וצפוי להיעדר עד חודש ינואר. אלפארו כבש צמד ביום חמישי אך זה לא יספיק לו כדי להשתלב בהרכב היום כי קאפל ופרוטי מכסים את שתי העמדות בקישור ההתקפי. עדיין לא ברור במי יבחר מאנזאנו בצד השמאלי למצ'אפ מול מיגל. הקפטן אנדראס פאלופ נכלל בסגל למשחק אבל שיתופו יהיה מוטל בספק עד לרגע האחרון. "המשחקים נגד ולנסיה חשובים יותר מאשר משחקים נגד קבוצות אחרות כי היא אחת מאלו שמתחרות איתנו על מקום בליגת האלופות ולכן אנחנו חייבים לנצח אותה, בטח בבית", אומר החלוץ פרדי קאנוטה לקראת המשחק.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/11/07/futbol/equipos/sevilla/1289134193_0.Xxx
    קאנוטה. "משחק שחייבים לנצח"

סביליה - הרכב משוער: חאבי וארס; דאבו, אלכסיס, קאסרס, פ.נאבארו; רומריק, רנאטו, פרוטי, קאפל; קאנוטה ונגרדו.

אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון בליגה ובאירופה, ולנסיה הצליחה לשבור את הקרח אחרי שהביסה 3:0 את ריינג'רס במאסטייה במסגרת המחזור הרביעי בליגת האלופות. עכשיו, ולנסיה רוצה להחזיר חלק מהנקודות שאיבדה באופן ביזארי במשחקי הבית מול מאיורקה(2:1) וסראגוסה(1:1), דווקא במשחק החוץ הקשה מול סביליה. ולנסיה מעוניינת לחזור לרביעייה הראשונה אחרי שאספניול עקפה אותה. גם בולנסיה יש מספר פצועים, מדובר בויסנטה, באנגה ואלברו דומינגז שלא הצליחו להתאמן ונותרו מחוץ לסגל לקראת המשחק. הקפטן דוד אלבלדה יקח פיקוז בעמדה במרכז השדה לצידו של טופאל. לקראת המשחק הוא מוצא קווי דימיון רבים בין שתי הקבוצות - "ולנסיה וסביליה קבוצות מאוד דומות, כאלה שעם תקציב נמוך עשו צרות רבות לברצלונה וריאל מדריד בשנים האחרונות. סביליה בתקופה האחרונה יותר מצליחה אבל אנחנו נחזור להיות מעליהם". אמארי היה מרוצה משיתוף הפעולה בין סולדאדו ואדוריז באותו משחק ונראה שיפתח גם הערב במערך של שני חלוצים, על חשבון של אחד מהקשרים ההתקפיים. במהלך האימון המסכם סזאר דחף בחוזקה את דוד נאבארו אחרי שלא היה מרוצה מהסגירות האחרונות שלו, אך מדובר במהלך שנבע כדי לדרבן את שחקני ההגנה. השוער חש שיש התרופפות קלה במשחק ההגנה של הקבוצה ורצה לשים לזה סוף.

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/11/01/futbol/liga_campeones/1288619466_0.Xxx
    חואקין משתעשע באימון. כנראה שהוא או פאבלו יפנו את מקומם לטובת חלוץ נוסף

ולנסיה - הרכב משוער: סזאר; מיגל, ד.נאבארו, קוסטה, מאטייה; אלבלדה, טופאל, חואקין(פאבלו), מאטה; אדוריז וסולדאדו

15. קטלוני Member

שששששש רק אינייסטה צולל.