מחזור 10 בספרד: הדרבי של מדריד במוקד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/10.

1. noamvcf Member

באמת בכושר מדהים. העונה נילמאר מראה למה הביאו אותו ומוכיח שהוא באמת חלוץ מצויין כמו שאמרו לפני שהוא הגיע.ורוסי פשוט עושה את מה שכולם ידעו שהוא יכול לעשות.חלוץ מצויין שיכול לשחק בכל קבוצה בעולם.

הסגל של ולנסיה למשחק מול סבייה-
    שוערים-סזאר וגויוטה.
    הגנה-מיגל,ברונו,נאברו,מדורו,ר.קוסטה,ג'ורדי אלבה ומאת'יו.
    קישור-אלבלדה,ט.קוסטה,טופל,פרננדס,פבלו וחואקין.
    התקפה-מאטה,סולדאדו ואדוריס.

אני מקווה שטופל יפתח,כל משחק שאני רואה אותו משחק אני יודע שיש לנו על מי לסמוך לשנים הבאות. הוא מחלץ כדורים נהדר ויודע איך להעביר אותם בצורה טובה להתקפה.
    מישהו יודע למה ויסנטה ובאנגה לא בסגל??ההעדרות של צ'ורי כבר לא מפתיעה אותי, וכבר קראתי שיש מספר קבוצות שרוצות את שירותיו כבר מינואר(מארסי,ליון קאזאן ופנא'). המועדון אמר שבינתיים הוא לא למכירה, אבל אני מניח שאם המצב ימשיך ככה וצ'ורי לא יצליח ליישר הדורים עם אמרי הוא יימכר או יושאל כבר בינואר.

2. riquelme1 Member

חטאפה פשוט קבוצה חלשה, עצוב לראות מה מיצ'ל עשה מימנה בשנה וחצי שלו בתפקיד, הייתה אחת הקבוצות היותר קשות וסימפטיות בליגה, פשוט קבצה מביכה. ולא מספיק זה, הוא גם מספסל את השחקן מספר אחד שלה פארחו, וחואן אלבין הנהדר.

ברצלונה מטיילת היום.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתעה בהרכב..מריו סוארז פותח במקום אסונסאו...מפתיע מאוד,כנראה אסונסאו לא כשיר ל 90 דקות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

דה חאה-ואלרה,אויפאלוש,דומינגז,פליפה-מריו,טיאגו,סימאו,רייס-קון,פורלאן

VAMOS ATLETI :aaarse:

4. riquelme1 Member

בהחלט מפתיע ודי מוזר האמת, אסונסאו די קריטי בחלק ההגנתי, למרות שגם סוארס יכול לעשות את העבודה שלו, ובניגוד לאסונסאו הוא גם יודע להתקיף שצריך, לדעתי איגנסיו קמאצ'ו היה עדיף עם באמת אסונסאו לא כשיר.

בכל מקרה, הרכב התקפי של אתלטיקו היום בברנבאו, עם אגוארו ופורלאן, ורייס וסימאו בצדדים שצריכים להתלות על עצמם היום.

ההגנה בהעדר של גודין ופראה נראת בסדר, אני סומך על אופאלושי ודומינגס כבלמים, אבל הדבר שיותר מפחיד אותי הוא ואלרה בצד ימין שהתקפית הוא לא רע אבל הגנתית הוא רחוק מלהיות מדהים, למרות שלפעמיים הוא תופס משחקים, אבל שאתה משחק על הצד של רונאלדו....

אחרי 11 שנים, הגיע הזמן.

5. אלי מתחן Member

דה מאריה מפתיע אותי מאוד, הוא ממש יוצר מצבים לחבר'ה בכמות שאוזיל אמור לספק.
    קרבאליו מלך, כרגיל.

עריכה: כמו בכל משחק העונה רואים שמרסלו לא השתפר ולא השתנה, פשוט קרבאליו עושה עבודה של 2 שחקנים בהגנה.
    דקה 17: לא הייתה עבירה על רונאלדו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/11/10
  6. xavi6 Member

שוב פעם רייס הצוללן המסריח הזה, אם יש דבר שאני שמח-שהם חטפו גול על הצלילה הגועלית שלו. פשוט צוללן מסריח. איפה דני שיבלבל את המוח שצריך להתנצל. אעלק. אפס מאופס.

כרגיל, ריאל כל עונה פותחת עם פלוס 6 על כל הליגה-את' מדריד.

7. riquelme1 Member

מרסלו השתפר וחצי, ולהיות מופתע מדי-מאריה זה אומר שלא ראית אותו לפני שהגיע לריאל, מדובר בשחקן מדהים.

רחמים על אתלטיקו, 2-0 אחרי 20 דקות, אתלטיקו לא פקטור בכלל.

אבל בארסה תמיד פותח עם מינוס 3, אתלטיקו מדריד? אה לא, העונה אתלטיקו לא התאמצו נגד בארסה..

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  8. אלי מתחן Member

לא יצא לי לראות את די מאריה לפני שבא לריאל זה נכון, אולי קצת בנבחרת ארגנטינה. אבל גם כשהוא הגיע הוא עשה רושם של מוכשר ביותר אבל שכונתי, הוא מפתיע אותי ביעילות שלו, עם כל הכבוד הליגה הפורטוגלית היא עדיין לא הליגה הספרדית והוא משיג את אותה סטטיסטיקה זה יפה מאוד.
    מי שלא הכיר את קרבליו לפני המשחק יכל לחשוב שהבנאדם מגן שמאלי, הוא כל הזמן בצד שמאל של ההגנה, זה כי מרסלו לא נמצא שם אף פעם.

9. xavi6 Member

קרבליו בלם מדהים, כמה שהוא מלוכלך. הוא מאוד מזכיר לי את מארקז בסגנון משחק. עושה בשקט את העבודה שלו, יודע להצטרף להתקפה, טכני מאוד. חבל שהוא שיחק בליגה האנגלית שם הוא היה כינור שני ולא ממש יכל להראות את הטכניקה שלו וההצטרפות שלו להתקפה. בריאל הוא יכול. מוריניו ידע בידיוק מה הוא הולך להביא ולמה, בלי השחקן הזה ריאל לא הייתה איפה שהיא היום. טענתי גם בהתחלה-הוא הרכש הכי חשוב של ריאל העונה.

זה כבר נהיה מצחיק. צריך בהתאחדות להציע חוק-לבטל את המשחקים של את' נגד ריאל, פשוט לתת טכני לריאל.

10. אלי מתחן Member

והנה 5 דקות שריאל לא נגעה בכדור ובמזל (וקצת שופט) המשחק לא חוזר להיות צמוד עם מומנטום נגדנו.
    מתי ריאל תצליח להיות דומיננטית בלי הנפילות מתח האלה?

11. קרלס פויול5 Member

ירדן אין לך משהו להגיד על נישוק סמלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ?

12. Muurad Member

מה הקטע עם המצלמה מה הם מפגרים?

ודיי עם ההתבכיינויות כל הזמן על כמה קל לריאל it's getting old - xavi6... אבל הליגה היא באמת כמו העונה הרגילה בNBA.. לא חשובה ורק מחכים לפלייאוף(ריאל-בארסה).

די מאריה שיחק ככה שנה שעברה, אבל בהחלט זה מאוד מרשים שהוא עשה את ההסתגלות כ"כ מהר בלי שום בעיות.. במונדיאל ותחילת השנה היה לו מאוד קשה והוא בכלל לא שיחק כמו שהוא יודע ואפילו לא ניסה לעבור שחקנים, אבל אני משער שמוריניו גער בו קצת כי אחרי משחקי או שניים כל פעם שהוא קיבל כדור הוא הלך רק קדימה ולא ניסה למסור לצדדים כמו לפני.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/10
  13. אלי מתחן Member

היגוואין השחקן הכי מעצבן בעולם, אתה יכול לקלל אותו עכשיו שהוא הורס לריאל את כל משחק ההתקפה כבר 20 דקות, ואז הוא יבוא עם הקילריות המדהימה שלו ויתן גול מכלום.

14. riquelme1 Member

קרבליו מחפה על העליות של מרסלו, זה בסדר גמור, והוראה ברורה של מורניו לבלם מנוסה וחכם כמו קראבליו, בדיוק כמו שפיקה עושה שאלבס עולה למעלה, השתלטות במרכז המגרש.

פליפה לוייס שחקן נחמד ותו לא, לא ראיתי מימנו שום דבר יוצא דופן העונה מאתלטיקו חוץ מבישול אחד יפה, היום הוא בכלל חלש מאוד עם ביציאות קדימה וגם בהגנה הוא רך מידי ולא מספיק אגרסיבי.

עוד אחד שמאכזב אותי הוא קון אגוארו שלא מספיק דומיננטי, אני כבר חושש הרבה זמן אבל אני רואה אצלו איזשהי ירידה, הוא לא מזכיר לי את השחקן האדיר של לפני שנה, פורלאן דווקא כן מנסה, וסימאו ורייס באגפים למלמים, שרייס דווקא יותר מנסה.

ריאל מדריד פשוט גדולה על אתלטיקו.

15. Raulito Madridista

עלינו ליתרון כפול כל-כך בקלות אבל אני לא מרוצה ממה שקרה בין הדקות 25-35 - הייתה נפילת מתח רצינית מידיי ומזל שלא ספגנו שער מצמק(תודה לך איקר!) שהיה גורם לדפיקות לב. הטלוויזיה הספרדית כבר דאגה להראות לנו קלוזאפים על מוריניו רותח מזעם אחרי שאתלטיקו השתחררה מההלם והתחילה לאיים על השער. אתלטיקו גם במשחק בינוני שלה שווה שער למשחק בעיקר בגלל רייס(ינצח את מרסלו) ואגווארו, אז כדי למנוע לחץ מיותר לקראת הסיום, ריאל צריכה לחזור לשחק בצורה מסודרת ולהבקיע את השער השלישי כי ההגנה של אתלטיקו היא ממש לא להיט.

ועכשיו על כמה שחקנים בקצרה:
    קרבאליו - הבלם הכי טוב שאני ראיתי בריאל מדריד, טוב יותר מהיירו(הוא היה כבר בדמדומי הקריירה), קנבארו, ראמוס וגם פאבון(ציניות). הוא פשוט פנומן, וגם שחקן שיודע את העבודה בהתקפה, שער יפה.
    אוזיל - סלאלום אדיר שלו במחצית הראשונה שהשאיר אותי עם פה פעור, היום הוא טוב יותר מאשר בשני המשחקים האחרונים וגם כבש שער מתוחכם.
    רונאלדו - כמעט קרע את הרשת בבעיטה אדירה מרחוק, הוא מריח את הבלבול בהגנת אתלטיקו מקילומטרים. רק שיכבוש בהופעה ה-50 שלו במדי ריאל.
    היגואין - אם היה עוזב למרסלו...אולי היינו רואים שער ספקטקולארי.

אגב, בתחילת המשחק שגיא כהן זרק איזה ציטוט של טורס, משהו בסגנון - "כבר שהיינו רואים את ראול בחדר ההלבשה ידענו שאנחנו מתחילים את המשחק בפיגור 1:0". אם זו לא הייתה בדיחה(אני לפחות לא קראתי משהו בסגנון באף אתר בספרד) - ממש מחמם את הלב. גם כשהוא כבר לא בריאל, הרוח של ראול תמיד תרחף מעל אתלטיקו והיא תשמור עליינו.