מחזור 10 בליגת העל[?]

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏27/11/03.

1. DadoN ReD Member

רואים? אני לא טועה ..
    ידעתי שננצח! זה היה כל כך ברור!

2. DadoN ReD Member

שמע אבל שמע טוב טוב טוב טוב מאוד!!!!!!!

ב"ש שיחקה מצויין! סגרה אותכם בכל המהלכים שלכם!! אפשר להגיד שפירקנו אותכם1! כמה סיבות יש לאוהדי מכבי על הפסד@?@?!? די כבר הפסדתם שבו בשקט!! שבו בצד!!!!!

די כבר כל משחק שאתם מפסידים אתם מתרצים! נכון ב 10 דקות האחרונות הסתגרנו. .. שאני מאמין מה שכל קבוצה היית עושה .. אז די אם התירוצים האלה!!! כי אנחנו שיחקנו הרבה הרבה יותר טוב ממכם ... מכבי לפי איך שהיא שיחקה אתמול בקושי מקום 5 תהיה העונה .. אתם חלשים! אפורים! ובכיינים!

אז עכשיו הנה לייד כולם !!!! קיבלתם 1 .. לא .. 2. .. לא .. 3!!! וכמו שאמרנו לכם שם - לכו הביתההה לכו הביתהה .. או זוכרים את ה - אולה אולה אולה?... !!!

3. alexHBS Member

בטופיק על המחזור לא מדברים על הינצחון שלנו !!!

איפה אתם אוהדי מכבי ? איפה המנהלים אוהדי מכבי ???
    ירדתם למחתרת ?
    עשינו לכם בית ספר פעם שניה בבלומפילד !!

באר שבע אמפריה !

תכניסו טוב לראש !!!!

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

As I said...
    זה מה שאמרתי אחרי הניצחון של בית"ר בשבוע שעבר, בית"ר פשוט קבוצה לא יציבה בעליל.

5. DadoN ReD Member

באמת לא מדברים על זה ממש פה ..
    אז באמת תכניסו טוב לראש ת-ל א-ב-י-ב קיבלו 3 בראש !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1 - 2 - 3 !!!!!!!!!!!!
    אוווווווו תל אביב בשוק

6. AFC AJAX Member

שמעו אני חושב שאתם צריכים להעביר את ההודעות שלכם לדיון המחזור....

זה מיותר לפתוח דיון כזה.

7. burning soil Member

מי בדיוק סיפר לך "סיבות" להפסד דדון?
    מכבי ת"א לא באה נחושה,באה שאננית ובגלל זה הפסידה,כבר אחרי
    הנצחון בדרבי ידעתי שמכבי לא תרד לקרקע אחרי הדרבי,הפועל ב"ש שחקה
    טוב והגיעה לה לנצח,אבל להכריז שמכבי ת"א תסיים מקום 5 זה ממש טפשי.
    ראינו כבר את אלי גוטמן והקבוצות שלו(הפועל פ"ת)מנצח את מכבי ת"א,
    ובמשחקים שבאו אחרי זה,באו הפסדים.

8. AFC Member

דדון, ריבאלדו הוא אוהד הפועל ב"ש, סתם לידיעתך...

ב"ש לא פירקה את מכבי. היה משחק פנטסטי של אופיר חיים ובונקר של ב"ש. אבל באמת כל הכבוד - לא הרבה קבוצות יכולות לרשום לעצמן ניצחון שכזה. יש להפועל ב"ש קבוצה מצוינת, ומאמן גרוע... אז מדי פעם יהיו נצחונות שכאלה. את התחזית שלי לגבי גורל ב"ש אתם כבר יודעים.

אני מבין. המשפט "בית"ר לא מועמדת לירידה ולא נעליים" הוא יותר מדי גס בשבילך? יותר מדי מעליב?

שמע, רומא, אני מאד אהבתי את התחזית המבריקה שלך, אבל למה שפשוט לא תגיד למה לדעתך בית"ר מועמדת לירידה? תנמק? תבסס את הטענה שלך?

9. AFC AJAX Member

ביססתי אותה כבר הקבה מאוד פעמים זה שאתה לא מרוכז בדיונים אז זה לא עניין שלי....

בית"ר היא קבוצה לא יציבה שמשחקים בה ילדים..., ו-2 שחקנים בוגרים, נמני, ועזו....שאני יהיה נדיב ויחישיב אותו כבוגר.

לבית"ר אין ניסיון..., יש רק התלהבות, אבל שההתלהבות נשארת נשאר הנסיון ופה באות התבוסות של הבית"רים, שמע בית"ר היא קבוצה לירידהה אין מה לעשות חברי...

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע ניצחה וזה מה שחשוב. לא מעניין אותי כרגע בונקר או לא בונקר משחק אטרקטיבי או לא אטרקטיבי. הניצחון הזה היה חשוב כמו אויר לנשימה וניצחון בבלומפילד על מכבי ת"א זה הדבר הכי מתוק שיכול להיות. יש לנו קבוצה מצויינת כמו שבני ידידי אמר ועובדה לכך היא שלא ניצחנו חודש ויותר ואנחנו עדיין רק 4 נקודות מהמקום הראשון (הרבה בזכות שאר הקבוצות שלא נראות טוב). אם לופא קדוש היה המאמן היינו כרגע מקום ראשון אני בטוח בזה.

אבל יש את גוטמן וכל ניצחון יתקבל בברכה.

לפני שמזרחי חתם בבאר שבע אמרתי שאני מעדיף לסיים מקום 8 בלי מזרחי מאשר מקום 4 עם מזרחי. אז אני חוזר בי.... שום שחקן ושום מאמן לא יגרום לי באמת לרצות שהקבוצה שלי תפסיד. אני שונא אותו שנאה אדירה אבל כרגע המשחק הוא משחק בקבוצה שלי ואני מקווה שיתרום לנו לפחות. הניצחן הזה לא קשור בכלל למזרחי ושהוא אמר שזה קשור לווינריות שהוא הביא לקבוצה היה לי חשק לבעוט בו וולה לחיבורים שיסתום את הפה עכשיו הוא משחק בבאר שבע שלא יעשה פאדיחות.

עכשיו בית"ר.... שבוע שעבר אמרתי אליפות וכאלה... כנראה שהגזמתי. נימני נתן נימני לקח. כמו שנימני אמר הוא האשם העיקרי בהפסד, אם הוא היה מבקיע את הפנדל הכל היה שונה אבל קורה. שחקנים מחמיצים פנדלים בחיים אין מה לעשות ובית"ר הייתה צריכה לנצח גם בלי הפנדל הזה. ההפסד הזה פוצץ בועה גדולה מאוד של כמה אנשים ואני ביניהם ולבית"ר יש עוד הרבה עבודה אבל מישהו פה אמר ירידה. אני בטוח שזה לא יקרה ובית"ר לא תיאבק על ההשארות, היא תיצא משם מהר מאוד.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אחרי הניצחון אתמול אני בעננים ככה שהודעה הקרובה תהיה ארוכה.
    קודם, בני שב בשקט.
    אל תתחיל לזיין את השכל, הניצחון הזה צריך, סליחה חייב, להושיב אותך בשקט, גוטמן היה מעולה, גם בתגובה למשחק וגם בחילופים, ניהול משחק מעולה של גוטמן, עכשיו כל מתנגדי גוטמן שותקים ורואים שהוא מאמן מצוין(חוץ מבני שאין לו תקווה).
    עכשיו הראל, גם אתה שב בשקט.
    כולם יודעים שאתה אוהד הפועל ת"א שיושב עם אוהדי באר שבע רק בגלל הנסיבות, שהם שאתה גר בבאר שבע.
    כל תגובה שלך לא תזכה לתגובה ממני, חבל שאין בפורום הזה חסימה(כמו שיש בפורמים אחרים)ככה שבכל הודעה שלך יהיה כתוב לי "משתמש זה נמצא ברשימת ההתעלם" שאני ארד אוטמטית למטה.
    האהבה האובססית שלך ללופא גרמה לך לומר דברים כמו:
    " מצדי שהקבוצה תפסיד כדי שגוטמן ילך", "הניצחון מול מכבי השנה היה פחות גדול משנה שעברה", דברים טיפשים ללא בסיס רק די להציג את סלידתך מגוטמן ואהבתך ללופא, והדבר הכי גדול, הימרת נגד קבוצתך!.
    ועכשיו לאתמול:
    הפועל באר שבע פירקה את מכבי ת"א, פשוט כך.
    משחק ענק של הפועל באר שבע, שלושה שערים של אופיר חיים ובאר שבע, ולקינוח, 2 אדומים למכבי ת"א.
    המשחק היה אמור להיגמר 4-1 אבל הקוון פסל גול חוקי לבאר שבע.
    השלישיה השנה הייתה הרבה יותר גדולה מהשלישיה בשנה שעברה, גם העובדה שהינו אמורים לצאת מבלומפילד עם 4 גולים, וגם משחק הקרבה ענק של כל השחקנים.
    שנה שעברה הסטיסטיקה בסיום המשחק של ה3-0 הראתה 3 בעיטות לשער, כלומר הבקענו 3 מ3, השנה הינו הרבה יותר טובים, והינו צריכים לנצח גם 4.
    בני, כפי שאמרתי נתראה במחזור ה25 כשנוביל את הטבלה, יש לנו עכשיו 3 משחקי בית ב4 משחקים הקרובים וכבר עכשיו כולם יראו למה אנחנו מסוגלים.
    לירן, אמרתי לך להתאזר בסבלנות, גוטמן עוד יוביל אותנו למקום ראשון, עם לופא לא הינו משיגים מקום ראשון, מי שאומר את זה באמת שלא מבין בכדורגל, לופא לוזר, והוא הוכיח את זה בגדול שנה שעברה.
    אנחנו כרגע מקום 5, 4 נקודות ממקום ראשון, קרוב קרוב.
    כל השונאים של באר שבע או של גוטמן, אכלו את הלב אתמול, תצוגת כדורגל מדהימה שנגמרה ב3(למרות שהייתה צריכה להיגמר ב4).
    אין כמו לנסוע כל הדרך לת"א, שוב להשפיל את מכבי, שוב לראות את האוהדים של מכבי עוזבים בדקה ה80, שוב לעשות אולה,שוב לראות אוהד של מכבי הולך לידי עם ראש על הרציפה בוכה, וכמובן השנה התווסף לזה מחיאות הכפיים של אוהדי מכבי בשער לידנו לבאר שבע כשהם באו אלינו, רק בשביל זה שווה לאהוד קבוצת כדרגל, רק בשביל זה שווה לחרוש את כל הארץ אחריה, עשתה לי את השבוע, סליחה, את החודש.
    לסיום אני רוצה לציין את אוהדי מכבי ת"א עם החולצות השחורות, כל הכבוד, אני תופס מכל אחד ואחד מכם, אתם נלחמים עבור העקרנות שלכם,עבור הסמלים שלכם, כל הכבוד, אני תופס מממכם, אתמול כל המשחק הם שתקו, אפילו בגול של דגו, כל הכבוד.
    ונסיים ב:
    1
    2
    3

1
    2
    3

1
    2
    3
    אוווווווווווווווווווווו הצהובים בשוק!!!!!!!!!!!!!!!
    הצהובים בשוק!!!!!!!!!!!!!!!
    הם בשוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אוווווווווווווווווווווו הצהובים בשוק!!!!!!!!!!!!!!!
    הם בשוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 -1 ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. burning soil Member

מה ההתלהבות הגדולה אחרי נצחון אחד? כבר להכריז שב"ש תהיה
    מקום ראשון,אולי זה באמת יהיה,אבל חכה,אנחנו בסך הכל במחזור ה-10,
    אני מזכיר לך שיש דבר שנקרא ירידת מתח,אחרי נצחונות גדולים,באים
    הפסדים או תוצאות מאכזבות,והדוגמא לכך היא צורת המשחק והיכולת שהציגה
    מכבי ת"א אמש לאחר הנצחון בדרבי.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

צודק....ירידת מתח היתה למכבי ת"א..והיתה ירידת מתח עוד יותר גדולה לאינטר-
    ניצחה 6-0,
    הפסידה 5-1,
    וניצחה 3-1 את יובנטוס... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אני הכרזתי מהמחזור הרביעי שאנחנו נהיה השנה במקומות 1-3.
    בלי קשר לניצחון אתמול, ברור, לי לפחות, שבאר שבע תרוץ גבוהה, כמו שלך ואוהדי חיפה היה ברור בתחילת העונה שתרוצו לאליפות(ובמיוחד אחרי הדרבי), גם לי ברור שהשנה אנחנו נאבק על מקומות 1-3 , המשחק אתמול רק חיזק את זה.

15. AFC Member

שוב משה, יומרנות בלתי נסבלת. לפעמים כשאני רוצה שגוטמן יעוף מהפועל ב"ש, אני חושב לעצמי שלאנשים כמוך מגיע להיחנק עם הבנאדם הזה לאן שהוא יוביל אתכם (לאבדון). משווה את הקבוצה שלך למכבי חיפה...

משה, תבין, הפועל ב"ש זה מועדון בינוני (בסדר גודל ישראלי, שלא תתחיל להשוות לי עם בארסה וליברפול), שפעמיים מקום חמישי והפסד בגמר גביע לקבוצה מהליגה השניה... "קצת" עלה להם טיפה לראש. רבאק, משה, תבין פעם אחת ולתמיד - הפועל ב"ש היא לא מכבי חיפה, לא הפועל ת"א, לא מכבי ת"א ואפילו לא בית"ר ירושלים. ואף גרמני מטומטם, שקרן ובונקריסטי שנותן אשליה של מאמן לא ישנה את זה. המזל שלכם הוא שיש לכם סגל טוב מאד - וזו הסיבה שהוא עדיין לא הצליח לפרק את המועדון.