מחזור 10 בליגת העל[?]

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏27/11/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם בקשר למשחק של באר שבע בבלומפילד, משחק מאוד חשוב וקשה, נקווה להוציא נקודות מבלומפילד.
    בקשר לשיחה של בני ורקובה מקודם על נושא הביתיות(בהחלט יש מקום לדבר על זה ולהתווכח, כי זה קשור למחזור הקרוב ורלוונטי למחזור הקרוב ולליגה בכלל).
    בני אתה מדבר שטויות.
    העברת המשחק הפועל פתח תקווה - מכבי ת"א לרמת גן לא שונה מקיום המשחק חיפה - סכנין בקריית אליעזר.
    איצטדיון רמת גן היה במשך שנים האיצטדיון הביתי של מכבי ת"א, ולכן העברת משחק חוץ של מכבי לשם בהחלט נותן לה יתרון לא חוקי.
    רוצה דוגמא כדי שתבין את העניין, נגיד שנה הבאה הפועל באר שבע עוברת לשחק באיצטדיון חדש בבאר שבע, ויש משחק של הפועל באר שבע באשדוד, המגרש של אשדוד נפסל, ואשדוד כדי לעשות הכנסה מעבירה את המשחק לוסרמיל, איצטדיונה הקודם של הפועל באר שבע.
    זה לא משנה שוסרמיל נחשב בזמן המשחק לאיצטדיון נייטרלי, מה שנחשב שבמשך עשרות שנים הוא היה מגרש ביתי מובהק של הפועל באר שבע.
    אתה יכול להיות ביוקרטי, או במילים אחרות אטום, ולומר מכיוון שבנייר כתוב שאיצדיון רגר הוא האיצטדיון של באר שבע העברת המשחק לוסרמיל לא פוגעת במשחק, אבל עם אתה מסתכל על העניין באופן אמיתי אתה מבין שהעניין נותן לבאר שבע יתרון לא חוקי.
    זה כמו שבית"ר ישחקו משחק חוץ בימק"א(עם הוא היה שמיש ), אז ברור שעל הנייר ימק"א הוא לא מגרשה הביתי של בית"ר, אבל גם ברור שזה נותן יתרון לבית"ר.
    לכן, על המשחק של חיפה - סכנין ומכבי - הפועל פתח תקווה צריכים להסתכל באופן כללי, זה שבנייר כתוב שבלומפילד הוא האיצטדיון שבו מארחת מכבי תל אביב את משחקה הבית שלה, לא הופך לחוקי או נכון לתת למכבי לארח משחק חוץ בביתה הקודם ובאיצטדיון שבו יש לה יתרון ברור על הקבוצה האורחת, רמת גן.

נ.ב
    שוב,עם מסתכלים על זה מהצד של הכדורגל ולא מהצד של הנייר, רואים שרמת גן אכן נותן יתרון למכבי,אחרת היא לא הייתה מעבירה משחקים חשובים(נגד חיפה והפועל ת"א)לאיצטדיון זה.
    הבעייה שלך בני, ולצערי של רבים מהתאחדות לכדורגל, שאתם מסתכלים רק מה שעל הנייר והורגים את הכדורגל, קל להיות אטום ולהתעלם מהיתרון שרמת גן נותן למכבי, הגדולה זה להודות ביתרון ולא לתת לה להכריע משחק מכריע באיצטדיון זה.

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה אמרת משה, ולזה בדיוק התכוונתי כשאמרתי ראש קטן...

3. DadoN ReD Member

חבר'ה תרשמו טוב טוב .. ותזכרו את ההודעה ..
    הפועל באר שבע מנצחת בבלומפילד היום!.. תזכרו טוב את ההודעה.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

תרשה לי לחלוק עליך קצת- המשחקים מול חיפה ות"א כשהם מועברים זה בגלל בצע הכסף של לוני, לך תשאל כל אוהד איפה ישמעו את הגוש המעודד יותר טוב- באיצטדיון הסגור והקרוב לדשא של בלומפילד, או בר"ג שזה פתוח ורחוק נורא מהדשא למרות שיש שם הרבה יותר צופים.

ודדון, אתה רוצה לנמק למה הפועל ב"ש, שכבר 5 משחקים בלי נצחון תנצח היום את מכבי ת"א שנמצאת במומנטום טוב עם 3 נצחונות ו2 תיקו לפני?
    נכון שנה שעברה הם נצחו 3-0, אבל השנה דברים אחרת, מכבי מראה סמני התאוששות מהצרות שהיו בקיץ, ועכשיו אפשר שוב לדבר על אליפות(למרות שאני עדיין חושבת שחיפה תיקח בסוף...), ולא נראה לי שב"ש בחוץ תנצח את מכבי ת"א.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לילך..משה לא השווה בין רמת גן לבלומפילד...את מסכימה שרמת גן היה איצטדיון ביתי של מכבי פעם?
    ואם הוא כבר היה פעם איצטדיון ביתי של מכבי הוא עדיין יכול להיות איצטדיון ביתי?
    ולמה אתם חושבים פתח תקווה העבירו את הביתיות שלהם לרמת גן?בגלל שהם האמינו שיבואו 30 אלף אוהדי הפועל פתח תקווה לראות את מכבי לוקחים אליפות???או שבגלל שיבואו 30 אלף אוהדי מכבי בשביל לראות ומן הסתם לעודד את מכבי ולתת לה את האווירה הכי ביתית[של איצטדיון רמת גן מלא!ויש לזה אווירה ביתית!]

6. AFC Member

משה, ברור לי ואני לא ניסיתי לטעון אפילו שהעברת המשחק של מכבי לא הביאה לה יתרון (נו ברור, ממעבר ממשחק חוץ למשחק נייטרלי מכבי רק תרוויח). הדבר היחיד שאני מנסה להוכיח כאן הוא שיש הבדל גדול בין משחק של מכבי באצטדיון ר"ג לבין משחק של חיפה בקריית אליעזר. כמו שלמכבי יהיה הרבה יותר קל בבלומפילד מאשר בר"ג. זה שלפני שש שנים מכבי שיחקה בר"ג לא אומר שמשחק שם נחשב ל"משחק בית" שלה. אבל ברור שיש יתרון מאשר משחק חוץ בפ"ת.

יש הבדל גדול בין שני המקרים ואי אפשר להשוות אותם (משחק בית של מכבי חיפה הוא יותר משחק בית מאשר אצטדיון ר"ג למכבי). בכלל, לא ברור לי איך הגענו לנושא הזה - אנחנו מדברים על השליטה של שחר בהתאחדות וכיצד משחק חוץ של חיפה הועבר לקריית אליעזר. אין דבר כזה "מכבי התחילו, אז גם לנו מותר". תנסו להסביר את העברת המשחק בלי שום קשר למכבי, בבקשה. אני מעוניין לשמוע איזה תירוצים יהיו לכם (במיוחד לריינמן שאני עוד זוכר איך הוא הטיל ספק בתוכנת מחשב מתוחכמת, כי זה נגד את האינטרסים של קבוצתו).

7. AFC Member

בכל מקרה - לנושא :

מכבי נתניה הולכת לנצח את נצרת בצורה מאד משכנעת, אפילו להביס אותה לדעתי. השחקנים יעשו הכל כדי להימנע מאד שטיפה מגילי לנדאו ("אתם כמו טבחים, עושים שבוע שבוע" http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx). תוסיפו לזה את העובדה שבבית הם לא מפסידים, הקבוצות של שייע בד"כ מתחילות להירגע ולהשיג תוצאות רעות לאחר זמן מה ושאלון מזרחי עזב... 3:0 לנתניה, לדעתי.

אין לי שום מושג מה יקרה באורווה.

כמה שאני שונא את מכבי, אני ארגיש טוב אם הם ינצחו את גוטמן, גם בגלל סלידה מהשקרן הזה וגם קצת בשביל האוהדים שסה"כ זה לא מגיע להם (חוץ מאנשים כמו משה שרוצים את זה בכוח משום מה), ואולי זה יגדיל את הסיכויים שגוטמן יעזוב בקרוב. הפסד ואפילו תבוסה במשחק הזה לא ישנו הרבה. הקהל יקלל, גוטמן לא יתפטר וזינו לא רוצה לשלם פיצויים. מי יודע, אולי פתאום ה"לחץ יכריע" את אליעזר המסכן ופתאום הוא יחטוף התקף לב, וכך יוכל לעזוב עם הפיצויים שלו ולהפנות את האשמה לעבר הקהל?

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך להסביר לך את זה.
    לפי מה שאני יודע בני סכנין רוצים את זה.
    לא ממש אכפת לי אם זה בגלל שהם רוצים לקבל יותר כסף מהקהל או בגלל שהם רוצים שננצח מאיזה סיבה מוזרה העיקר שננצח היום.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, בשורה התחתונה, יש משחק סכנין - חיפה בקריית אליעזר, לפי מה שקראתי חיפה קיבלה פנדל בדקה החמישית, אחרי פאול על באדיר- קטן נעצר על ידי השוער הגנאי קומוקו, האחרון עצר גם את הריבאונד של ברדה (איזה אפסים!) וז'אנו קיבל את הריבאונד השני (איפה ההגנה של סכנין בינתיים?) וכבש אך השער נפסל כי ברגע הבעיטה של ברדה ז'אנו היה בנבדל.
    http://grm.m.walla.co.il/archive/91132-4.Xxx
    לפי מה שהבנתי מחבר שלי שהזמין את המשחק ("אני אזמין כל פעם שמכבי משחקת בחוץ"), לצ'רלטון מתחיל להגמר האשראי לכל העסק, הוא סיפר לי שבאולפן נמצאים קובי מחט, שלמה שרף ואבי גרייניק ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx ממתי הוא פרשן?), השדר הוא כבר לא וייץ ולא איינשטיין אלא מוטי חביב בעל הקול המעצבן.
    הוא סיפר לי שמכבי כבשה עדו שער שנפסל אבל להפקה כבר אין מצלמות נוספות שמסוגלות להוכיח אם היה או לא כך שאני לא יכול להגיד לכם האם השער היה חוקי או לא, מה שאני יכול להגיד ש 0-0 במחצית, ושעכשיו בכלל אני לא רוצה להזמין את ה- PPV.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/03
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל יש להם,משחק גרוע של חיפה (מכל הצופים שאומרים),קרן של עידן טל מסובבת,תומר אליהו נוגח (בדיוק כמו שמעון גרשון בסאן סירו) וקובע 1-0 לחיפה.

משחק גרוע של מכבי חיפה,שלמה שרף קוטל את חיפה ואת המשחק שלה,אבל איכשהוא הם מצליחים לעשות משהו.

נ.ב
    קובי מחט ?? מה זה ,לאן הכדורגל מתדרדר.

11. Reyes Member

חחח... קובי מחט... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    הוא אוהד מכבי נתניה, לא?

ועוד כחצי שעה ייפתח בפ"ת המשחק בין מכבי המקומית לבית"ר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמעתי שהקרן הייתה של רוסו, אבל ריבלדו, ממתי אתה מזמין PPV ומדוע?
    קובי מחט אוהד הפועל ת"א (בכל זאת, תסריטאי ואיש תקשורת..)

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/03
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הזמנתי.
    יש לי מקורות בדיוק כמו שלך,חברים,יש לי יתרון קטן גם,חבר שלי הוא בעצם גם שכן קרוב,אז קפצתי לראות קצת אצלו וגם בגלל שהייתי צריך לעשות לו משהו במחשב.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמני בדרך לשער !
    פנדל לבית"R !

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח חבר שלי מתקשר אליי וצוחק.
    נמני בעט מחוץ למסגרת !! הכדור ליד הקורה.

נמני יכל לכבוש שוב בדקה השלישית,אבל החטיא.