מחזור 10 בליגת העל: 1-3 למכבי חיפה על בית"ר; נס-ציונה הדהימה את ב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏9/11/19.

?

איך יסתיים המשחק מחר?

הסקר סגור ‏10/11/19.
  1. ניצחון למכבי חיפה

30.0%
  2. תיקו

20.0%
  3. ניצחון לבית"ר ירושלים

50.0%
  1. Butragueño מנהלים

אם תמשיך לומר שלא היינו במשחקים שנים, ושלא הרחנו דשא לא יהפוך את מה שאתה אומר לנכון.
    מה השלב הבא? השוואת פינים?

oranfu, italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רון עמיקם הניצחון על הפועל באר שבע הוא הניצחון הכי גדול בהיסטוריה של נס ציונה?

3. Raulito Madridista

מספרי המחזור:

המאזן של סקציה נס ציונה בליגה הבכירה: 9 ניצחונות ב-94 משחקים. הקבוצה הגרועה איי פעם? הניצחון על באר שבע היה הראשון בליגה הבכירה מאז פברואר 1968, מאז היו לה 14 הפסדים ב-20 משחקים.
    - ביטוי לעונת הבלהות של הפועל רעננה: התדרדרה במקום האחרון בליגה, לראשונה מאז 4 בנובמבר 2017. זה כולל 66 משחקים בהם לא רק שרעננה לא הייתה במקום האחרון, היא גם לא הייתה מתחת לקו האדום.
    - בשעה טובה דור מיכה הגיע ל-30 שערי ליגה במכבי תל אביב והשתווה לברק יצחקי. [קצב לא מבקיע טוב לקשר מוביל בקבוצה גדולה].
    - לדניאל טננבאום, שוער מכבי ת"א, חסרות בסך הכל 11 דקות ללא ספיגה במשחק הליגה הקרוב שיהיה ב-30 בנובמבר בקרית שמונה, כדי לקבוע שיא חדש

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבל זו עובדה, זה קרה. אני שמעתי, אחרים שמעו, השחקן שמע.
    אתם קוראים לי פה שקרן כי החלטתם שאני שקרן. מאיפה החוצפה?

5. Telkiyski Member

יש עדויות או הוכחות כלשהן לעוד קריאות גזעניות כלפי קונטה מהמשחק האחרון מעבר לילד הזה?

קשר שמאלי ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אני שמעתי המוני אוהדי מכבי ת"א נוהמים לצ'יבוטה.
    אני שמעתי שוב ושוב ושוב אוהדע מכבי ת"א (עשרות) מקללים את ראדי קללות גזעניות עד כדי כך שהמועדון נאלץ לשחרר אותו.

עובדות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  7. Telkiyski Member

מעניין מה יקרה אם שחקן ערבי יחליט לרדת מהדשא בכל פעם שהוא שומע איזו הערה גזענית מאוהד של מכבי או ביטר.

8. Butragueño מנהלים

אתה לא מבין מה אני שואל, ואתה ממשיך לענות דברים לא קשורים. נתק אותי מהשיחה על קונטה.
    אני באמת לא מצליח להבין את ההערות הלא רלוונטיות של "לא הרחת דשא" וכו'. מה זה משנה אם אני הולך הרבה למשחקים או לא?
    אתה שמעת, קונטה שמע, הרבה שמעו. אף אחד לא קרה לך שקרן, אף אחד בכלל לא פונה אליך אישית.

מדברים פה על מתודולוגיה. קונטה שמע הערות גזעניות. השופטים לא, המשקיף לא ובטלוויזיה לא. לכן אין סיבה להמשיך עם זה משפטית. אם בכל מקרה ירצו ללכת לבית הדין על רקע הקלטה של אותו הילד, אז אחלה, שיתפסו אותו שעיר לעזאזל וירחיקו אותו מהמגרשים ועל הדרך שילך לאיזה פעילות חברתית למען הקהילה השחורה בארץ.

באחריות המועדון לשמור על קהל שפוי. אם יש תת קבוצה של הקהל שמתנהג באופן חריג, ותת הקבוצה הזו היא מאוד מינורית (בוא נאמר שמדובר ב-5 אוהדים שישבו מאוד קרוב לתחומי המגרש), האם זה אומר שצריך להאשים את המועדון? האם זה מעיד על הכלל? אני יודע שאוהדי בית"ר יגידו לי שכן, ונכנסו בהם, והמועדון שלהם חטף הכי הרבה מבית הדין וכו' וכו' . אבל זה אומר שצריך להמשיך את המנהג המגוחך הזה רק בגלל שהם חטפו הכי הרבה ב-10 שנים האחרונות? הגיע הזמן להתחיל להעמיד את הקהל במקום, ולא את המועדון, במיוחד כשמכבי חיפה מועדון שפועל ביד קשה נגד אוהדים ומעיפים אותם מהמגרשים על ימין ועל שמאל.

אז שוב אני שואל -- למה זה משנה אם הרחתי/לא הרחתי דשא הרבה זמן?

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראדי לא עזב בגלל הקהל. אני יודע בוודאות שהיו בעיות חברתיות איתו בחדר הלבשה.

10. סיונרה Member

לא צריך להמשיך עם המנהל המגוחך הזה, אבל במידה ומחליטים להפסיק, אז אי אפשר לחזור לזה בפעם הבאה שזה קורה לבית"ר.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה שקרן ברמה הכי מגוחכת של העניין אם אתה כותב דבר כזה, כי זה פשוט לא קרה.
    את הנהמות לצ'יבוטה באמת רק צ'יבוטה שמע, אין אדם אחד שנכח באיצטדיון (ואני מנחש שאם למשחקים של הקבוצה שאתה אוהד אתה לא הולך, גם למכבי נגד בני יהודה לא הלכת) ושמע, וגם הוא התחמק מזה כעבור כמה ימים. זה קצת דומה לעניין קונטה, שאני מסכים שלא מצדיק העמדה לדין.
    ראדי שוחרר כי לא ממש שיחק במכבי בשנה האחרונה, וגם לקללות מהקהל היה חלק, אבל זה תמיד היה מיעוט בשער 11, השאר עודדו אותו, חלק באופן מוגזם.

ושוב, זה לא רלוונטי, כי הטענה שלי הייתה בכלל שאוהדי חיפה נהמו לאמאדור. למה אנשים שלא נכחו באירוע מרשים לעצמם לנפנף את זה בביטול? כי לא הייתה העמדה לדין? איך זה רלוונטי?

אני מדבר על אמאדור בכלל.
    אני מסכים איתך שאין שום סיבה להעמיד על כך לדין את מכבי חיפה, אני בסך הכל מתייחס לזה שמבטלים את מה שאני אומר כי החליטו שמה שאני אומר לא קרה, למרות שלא מעט אנשים התוודעו לכך. אם לאמאדור נהמו, ועכשיו קונטה טען שנהמו לו, אולי באמת יש אוהדים של חיפה שנוהמים לשחורים? אולי זה מצריך התייחסות של המועדון?

את מכבי, אגב, מעמידים לדין על 3-4 אידיוטים במקסימום שזרקו כוסות לדשא נגד הפועל חיפה.

ההערה בנוגע להגעה למגרשים נוגעת לזה שיש כאן מסה כבדה של משתמשים שמרשים לעצמם להתבטא בנוגע להתנהלות של קהלים במגרש, בלי שיש להם מושג מה באמת קורה, כי הם לא היו במשחק משהו כמו עשור.

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/19
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין על מה הויכוח כאן, יש בכלל ספק שמי שיושב ביציעים נחשף ליותר אירועים שלא בהכרח יגיעו לכותרות או בכלל יזכו לאיזכור?

אני למשל מגיע באופן קבוע לטדי, לכל היותר מנוי ולכל הפחות 4-5 משחקים בעונה. זכיתי לראות התגרויות לעברנו מצד אנשי הנהלה וצוות מקצועי שלאף אחד אין מושג לגביהם(המקרה עם אחד מאנשי הצוות של ב"ש שכתבתי עליו כאן בקיץ) וגם בשלוף זכורות לי נהמות של כמה טמבלים מהקהל שלנו לעבר רומאריו פירס לפני שנתיים, לזכות רוב הקהל שישב ליד הנוהמים יאמר שלא פחדו להתעמת איתם ומיד השתיקו אותם. יש אינספור אירועים לכאן ולכאן ולא חסרים טמבלים ביציעים בגלל זה אני עוד יותר לא מבין את הגישה הילדותית של אוהדי חיפה כאן עם "אנטואן השקרן" ושאר דברי ההבל שכתבו כאן, כאילו חדש להם שיש מטומטמים שמגיעים לאצטדיונים בארץ ולא משנה איזה קבוצה הם אוהדים. לי נראה שהסבירות שנהמו לו יותר גבוהה מהסבירות שבמצב של יתרון הוא בחר לשקר ולהמציא קריאות גזעניות כי חוגג שלח אותו אבל לא יודע אולי אני הלא הגיוני כאן...

Roma אוהב/ת את זה.
  13. קשר שמאלי Member

טוקבק של אוהד בית''ר אובייקטיבי שלא מגן על הקבוצה שלו על אוטומט כמו ילד קטן:

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/19
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברים אפשר לקפל את כל הדיון, נמצא טוקבק של אוהד בית"ר שמצדד במכבי חיפה, ידיעה מרעישה.
    וברצינות, האוהד בית"ר הזה מייצג את עצמו זה אלף, בטוקבקים אני גם יכול להציג את עצמי כבני גנץ ולכתוב דברים בשבחו של נתניהו, מה באת להוכיח כאן? והיחידים שהתנהגו מלכתחילה כמו ילדות קטנות אלה אוהדי מכבי חיפה כאן שהתקשו לשאת בידיעה שכתבו משהו רע על הקבוצה שלהם וישר לקחו את הדיון למחוזות הפיפי-קקי עם עקיצות לעבר בית"ר הגזענית, קונטה השקרן וחוגג הפופוליסט. כל אוהדי בית"ר שכאן כתבו שצריך להעניש את האוהדים הספציפיים שנהמו לקונטה ולא את מכבי חיפה כמועדון כי יש לנו מספיק ניסיון עם הענשות קולקטיביות על מעשים של בודדים, אף אחד כאן לא היתמם.

זה לא רדיו חיפה כאן תנסו לפתוח את הראש.

Roma אוהב/ת את זה.
  15. קשר שמאלי Member

אתה מנהל פה, אתה אמור לדעת שאותם אוהדים ''שהתנהגו כמו ילדות קטנות''' קוטלים פה את הקבוצה שלהם ואת המועדון שלהם על ימין ועל שמאל.אנחנו אובייקטיבים,לא ילדים קטנים עם רגשי נחיתות