מחזור 10 בליגת העל::שלומי אברטיימן עם מועמד לשער העונה ; ב"ש ות"א צמודות בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/15.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתם אומרים שג'ורדי צריך להיות מוטרד מהיכולת של מכבי, אני אומר שעצם זה שהם ביכולת כל כך ירודה ובכל זאת בגלל הפרש שערים לא מוליכים את הטבלה, דווקא יכול להרגיע את האנשים שם.
    במוקדם או מאוחר הם יחזרו לעצמם.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב לא צריכה להיות מודאגת מהיכולת. החודשים האלו אלו לא זמנים לשפוט את מכבי תל אביב בליגה. שמכבי תל אביב תסיים את הפרק האירופאי היא תתפנה יותר בליגה, ואם הם יהיו צמודים יחד עם באר שבע כמו כרגע אין לי ספק שהם קונים את זה ב 2 ידיים.

3. Raulito Madridista

בדיוק ההיפך. אנחנו כולה בחודש נובמבר, מדובר בתחילת העונה, מכבי עדיין חלק מליגת האלופות והיא משחקת חרא. חיפה של שום עשה 9 נצחונות בסיבוב הראשון שלה ב-2002/03 כולל 1:0 על מכבי בחוץ ו-2:1 על הפועל בבלומפילד. מכבי חיפה של אלישע לוי רצה לרצף מטורף של נצחונות רצופים וגם הפועל של גוטמן עוד שיחקה כדורגל טוב מהמחזור החמישי בערך ונכנסה לקצב עם נצחונות בדרבי ובקריית-אליעזר. מכבי משחקת חרא. מאוד איטית ומסורבלת ובקושי מאיימת על השער. יוקאנוביץ' מזכיר את ריאל מדריד וברצלונה ונתלה באילנות גבוהים, שיפסיק להתבכיין, בדיוק בשביל זה יש סגל עמוק. הפועל ת"א של הדאבל שיחקה תוך שבוע אחד - יום ראשון: ווסרמיל, יום חמישי: סלטיק ליגה אירופית, יום ראשון: מכבי חיפה, 'משחק עונה' במחזור הרביעי. ההתאחדות לא הלכה לקראת הפועל שנפלה מהרגליים והפסידה 2:1. בושה כמובן שמכבי לא נתנה לו לשחק ויש סיכום בעל-פה, ממה הם מפחדים שם?
    לגבי מכבי נתניה - היו דקות של כדורגל לא רע בכלל, אין ספק, אבל למרות שזו מכבי בבלומפילד - אני לא יודע כמה אפשר להתנחם. נתניה עברה את שלב המחמאות והיא חייבת נקודות ולא השיגה אפילו תיקו. כמעט כל קבוצה העונה הצליחה להקשות על מכבי, גם אלה שהפסידו לה, והדוגמא הטריה היא הפועל ת"א משבוע שעבר. מכבי ניצחה 'חלק' אולי את עכו - 5:0, הייתה טובה בסמי עופר נגד חיפה, בניצחון נגד באר-שבע בהרכב טלאים יחסית וגם במחצית השנייה נגד ק"ש. מעבר לכך כדורגל שקשה לראות. אבל מה שכן - צרפתי יודע להתנסח יפה, רואים שהוא התרגש והשילוב שלו עם עטר על המגרש ב-2003 הביא את נתניה למקומות טובים. יאללה, עכשיו שיהיה להם בהצלחה על הקווים!

- לא קל לעשות את הסוויץ' המנטאלי בין אירופה לליגה אבל מבחינת כושר גופני ופצועים למשל - ליגת האלופות נותנת את אותותיה בקבוצות הישראליות בשלב מאוחר יותר. מכבי של קלינגר הייתה קבוצה בינונית ונטולת ברק עם משבר מנהיגות, אבל מכבי חיפהX2 והפועל ת"א 'סבלו' מליגת האלופות רק לקראת סיום העונה. מכבי משחקת חרא כבר בהתחלה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/15
  4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בדיוק ההיפך מה?

שתסתיים ליגת האלופות השחקנים האלו יתפנו לליגת העל וגם יראו טוב יותר.

5. עידן444 Member

לא יודע מי יותר עלוב, מכבי ת"א שביקשה שמרגוליס לא ישחק נגדה או נתניה שהסכימה. בעצם החלטתי- מכבי ת"א יותר עלובה.

Sir Alex Ferguson, hbs7 ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

קניתי את התירוץ של עומס מאירופה כשמכבי קיבלה בראש מבית"ר. אבל רבאק אנחנו מדברים על נתניה! זאת קבוצה שאני מכיר כמה קבוצות מהלאומית שיותר טובות ממנה. קבוצה שמי שהעביר את המשחק שלה זה אפילו לא המאמן שעוד לא עבר בבקרה. עומס מאירופה לא שייך. מכבי היתה צריכה לטרוף את המגרש.

אגב להזכירך גם בתקופת סוזה היה עומס של אירופה ועדיין מכבי נראתה הרבה יותר טוב.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יוקאנוביץ הוא לא סוזה.

כרגע המטרה שלהם לצבור נקודות, היכולת לא מעוניינת אותם.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אבי נימני עם פליטת פה שלדעתי (תקראו לי נאיבי וכו') תעלה למכבי ת"א ונתניה במשהו.

מפה לשם - חוץ מה2-2 בדוחא, מחזור פשוט עצוב ומדכא, שגם מעיד על רמת הליגה כשעכו מנצחת את פ"ת המתרסקת וק"ש, עם חלק התקפי מאוד טוב על הנייר, לא מצליח לכבוש מול כפ"ס...

9. DRORIKO Member

לא בדיוק "חלק". צריך לזכור שעד הגול של יצחקי בדקה ה-60 ומשהו, מכבי היתה פח. הגול הזה גמר את המשחק ועכו הפסיקה לשחק.
    באר שבע בפירוש היתה טובה יותר ממכבי במפגש ביניהן.
    שני המשחקים היחידים שאפשר לציין לטובת מכבי זה הנצחון עלינו(אנחנו ידועים כקבוצה נדיבה,עוד מעט כריסמס אז בכלל יהיה לנו הרבה עבודה) והתיקו עם ק"ש. וגם בשני המשחקים האלה מכבי התחילה לשחק אחרי החילופים.

10. Turgi Guest

חמישה משחקים ב13 ימים.
    אפילו הפועל הענקית של הדאבל הייתה קורסת.

תכלס אני לא בטוח בכלל שהעייפות היא הבעיה. הסגל הזה בעייתי וידענו את זה עוד בעונה שעברה.
    עוד ביולי אמרתי שאני חושב שהשנה זה של בש ואני עדיין עומד מאחורי זה.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יפה שכמה חבר'ה כאן ויוקאנוביץ' מדברים על עייפות בזמן ששלומי אזולאי ומיכה מתייבשים על הספסל.

12. קשר שמאלי Member

טוב שלא כתבת שאין לשחקנים שלכם כוח להתקלח..
    מזה הבכי הזה? ההרכב השני שלכם יכול לנצח כל קבוצה בליגה

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  14. קשר שמאלי Member

מאמן אוברייטד שתמיד קורס תחת הלחץ

15. Hapoel_Tel_Aviv Member

ההיסטוריה מוכיחה שלא כך הדבר אלא שלאחר ההדחה ובעיקר בסוף העונה יש נפילה שקשורה בכושר המשחק ופה מבחן "האירופאיות" של קרויף.
    למרות שהם הביאו סגל עם עומק מטורף שגם הספסל אמור לקחת כאן מקום שני-שלישי.
    בנתיים הם עומדים בזה מבחינת נק' אבל לא מבחינת יכולת.

חיפה רצה בתחילת העונה. הנפילה הגיעה מפברואר.
    הפועל פתחה רע בליגה עקב ההעפלה לאלופות אבל התייצבה מהניצחון על נתניה איפשהו באוקטובר ועד למרץ בו הפסידה בטדי. היא הפסידה נקודות רק בהפסד מעצבן לאשדוד, תיקו מעצבן מול ביתר ועוד תיקו מעצבן בקריית שמונה. יש הקושרים את זה גם להעדרות של גוטמן אבל אני חושב שזה בגלל הכושר.

הפועל שיחקה חמישי-שני-חמישי ולא סתם.
    חמישי: קאזאן- ייתכן שהמשחק היה גם נדחה לשישי. בתנאים שלא ראוים לכדורגל וכנראה המשחק הקר ביותר בהיסטוריה (מעל למינוס 10 מעלות), בשני דרבי ובחמישי שוב קאזאן בבלומפילד (במז"א סוער במיוחד ) ולא התלוננה על עומס משחקים.
    עם זאת הייתה תלונה על מועד המשחק מול הפועל חיפה שהפועל שיחקה בזלצבורג ככל שאני זוכר רביעי-שבת-שלישי.
    גם חיפה שיחקה ככה אבל לא התלוננה בכלל.
    וכשהפועל שיחקה עונה לפני כן בגביע השוקו והיה לה שני-רביעי-שבת (שזה באמת לא מקובל לשחק ביום רביעי)

אני זוכר גם ששיחקנו ראשון-רביעי-שבת מתישהו. והרבה פעמים חמישי-ראשון.

בעייני 70 שעות בין משחק למשחק ששני המשחקים משוחקים בארץ זה מספיק זמן. אם המשחק היה בחו"ל והיו מעורבות טיסות כך שהקבוצה חוזרת בחמישי או בשישי לארץ אז מתקבל על הדעת. שהמשחק בארץ זה סביר לדעתי. התחשבו בהם גם בדרבי. הם שיחקו ביום רביעי בארץ והקדימו להם את הדרבי לשבת למרות שלא ממש היו חייבים.