מחזור 10 בליגת העל: מכבי ת"א עם הפסד שני רצוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/11/12.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לירן וקסברגר אחד השופטים היותר גרועים בליגה ולא הגעתי למסקנה הזו מהיום.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בהפועל ר"ג בנו חומר טוב, טוב מאוד אפילו, וביחד עם מאמן כמו אלי כהן הם יכולים עוד להפתיע העונה, בהנחה שהפתעה זה לא לרדת ליגה. הם היום שיחקו יותר טוב מב"ש, הפסידו לא בצדק ואפילו הצליחו לשחק יותר טוב ב-10 שחקנים, כשהכרטיס האדום מגיע ישר אחרי הגול השני של ב"ש.

רק דבר אחד - ארקין הזה ליצן ברמה מפחידה.

3. ראיין אדלי Member

^ תגיד אתה רציני? הגול השני לא היה אמור להיחשב, ואם אני לא טועה בראשון היה נבדל קטן.

ניצחון מאוד קריטי עבור הקבוצה, פשוט טירוף מה שהלך בדקות הסיום. נקווה להמשיך ברצף גם מול רמת השרון, משחק שיקבע אם באמת אנחנו בנויים לצמרת הגבוהה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא תיכננתי לדבר על השיפוט גם אם היה מסתיים בתיקו.

שיחקנו ביזיון, בושה שהקבוצה הולכת אחורה מול קבוצה כמו הפועל ר"ג, מול 10 שחקנים, ובבית, הגיע לנו לחטוף, לא משנה איך השיוויון הגיע, למזלנו אלילת המזל הייתה איתנו וגירדנו ניצחון. צריך לעשות סוויץ' בראש, בינתיים אנחנו נראים כמו קבוצה קטנה, שנאלצת להסתגר מול 10 שחקנים של הפועל ר"ג המהוללת.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אתה מדבר אלי? אם כן, לך תלמד הבנת הנקרא. מתי לעזאזל דיברתי על השופט?

תקרא מה לירן כתב, ותבין את הכוונות שלי.

6. yedidel Member

בעונה שכל כך הרבה פעמים שיחקנו טוב וסיימנו בתיקו, לא אכפת לי לנצח במשחק הכי חלש העונה.
    בהחלט משחק מזעזע, גם של השופט. סוויסה מסתמן כרכש אדיר שסוחב את כל הקבוצה על הגב.

אני שמח בשביל אלי כהן שחזר לאמן. פשוט בדיחה שתותח כמוהו פתח עונה בלי קבוצה בזמן שקלינגר וחבריו מאמנים.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בהחלט.

העניין הוא, שאנחנו נראים לרוב טוב מאוד כאשר המצב מאוזן, 0-0, ברגע שאנחנו עולים ליתרון, הקבוצה הקטנה שבנו יוצאת החוצה, ואפילו מול הפועל ק"ג, בבית, מול 10 שחקנים, אנחנו יורדים אחורה.

אלי כהן בהחלט מאמן נפלא, מאוד אוהב אותו.

8. oranfu Member

ראינו את זה הרבה בחיפה אצל אלישע. יש לו מנטליות של קבוצה קטנה. הוא עולה ליתרון ואפילו אם הוא בשליטה מוחלטת במגרש, פתאום הקבוצה הולכת אחורה (גם נגד יריבות נחותות בצורה ברורה). זו אחת הטענות הכי גדולות שהיו כלפי אלישע אני חושב. "לפרק אותם 1-0"..

9. ENGLAND Member

חבל האיבוד נקודות אמול, יש שחקנים שמשחקים עם ביטחןן מאז שפרדי הלך וזה מה שהיה חסר.
    לגבי האדום של סידיבה,לפי חברים שהיו ביציע וראו, הוא רק בעט בשלט וזה לא מחייב אדום נדמה לי. זה הוא הלך לילד, היום הוא אמר לשחקנים שהוא רצה להתנצל בפני הילד.
    שוב פעם משחקים טובה ואז יש את התורן הרגיל שעושה שטות שהורסת את המשחק.

וקסברגר שופט לליגה א, איך הוא לא ראה את היד של זנדברג, זה אני לא יחודע, לגביע הפנדל זה היה ברור שהוא ישרוק.

אין לי ספק ששנצח את הפועל חיפה בשבת.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הפועל רמת גן היא הקבוצה החלשה בליגה ביחד עם הפועל חיפה. עם הגנה של ליגה לאומית ושוער באיכות של ליגה א' מדובר בקבוצה שאנחנו חייבים לקחת מולה שלוש נקודות בבית, בטח כשמדקה 50 היא משחקת בעשרה שחקנים. כן, זאת גם קבוצה שאנחנו חייבים לנפק מולה כדורגל איכותי בהרבה ממה שהיה אתמול.

2. לא מבין למה אנחנו צריכים ללכת אחורה בכל פעם שאנחנו כובשים. אפילו כשהקבוצה היריבה בעשרה שחקנים.

3. לא מבין למה אתמול, במזג אוויר גשום, חיפשנו פעם אחר פעם את כדורי הגובה. מה הטעם בלשלוח לשחקנים בגובה של גבאי או סוויסה כדורי גובה? למה לא לשחק על הארץ? למה לא לנסות להניע כדור? למה אחרי שתי מסירות חייבים להעיף כדור למעלה כאילו יש לנו איזה קראוץ או קארול בחוד?

4. ועם כל מה שכתבתי, משחקים כמו אתמול חייבים לנצח. לא משנה איך, לא משנה מתי, התוצאה היא החשובה ביותר. אני מקווה שבינואר נביא לפחות עוד שחקן התקפה אחד כדי שנהיה טובים יותר אבל עד אז אנחנו צריכים לשמוח מכל משחק שאנחנו מצליחים לכבוש בו יותר מהיריבה.

11. alexshw Member

על 3 אני יכול לענות לך - בודאות בגלל זהות המאמן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בגלל זה דוולישוילי הוא הזר הבולט שהביא אלישע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/12
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אלכס גם על 2 אתה יכול לענות לו עם תשובה זהה.

13. Love Is Red Member

במידה וקלינגר ישאר בימים הקרובים המאמן של חיפה אתם תביסו אותם, יש לכם קבוצה טובה חוץ מהשוער שלכם שהוא נקודת תורפה ענקית.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כבר מדברים, הפנדל בדקה ה90 מעיד יותר מכל על ההבדל המנטלי, ההבדל בין שחקן שלדעתי יצליח לזה שלא יצליח, בין ארקין השוער של רמת גן לתומר סוויסה החלוץ של באר שבע.

מצד אחד יש את ארקין, שוער שלא מעט אנשי מקצוע אמרו עליו שבאימונים מדובר בשוער שאי אפשר להכניע, אבל כשמגיע המשחק הוא נופל לחלוטין מבחינה מנטלית וצריך את הקירבה המשפחתית כדי להמשיך ולקבל דקות לאור הטעויות שהוא עושה.
    מצד שני יש את סוויסה, שגם הוא עבר תקופה לא קלה בקריית שמונה ואת הפריצה עשה דווקא בהשאלה ברמת השרון אחרי שקריית שמונה החליטו שהוא לא מספיק טוב עבורם.

ועכשיו נחזור לפנדל. כשהשופט שרק לפנדל היה ניתן לראות את שני השחקנים אחד ליד השני. הראשון, ארקין, תופס את הראש ביאוש כאילו הוא כבר ספג את השער. השני, סוויסה, חייך ורץ לקחת את הכדור כדי לבעוט את הפנדל. בסוף המשחק סוויסה אמר (פנדל שני העונה שהוא כובש בדקה ה90) שהסיטואציה לא מלחיצה אותו, בדיוק להפך, הוא מחכה לרגעים כאלה, זה בדיוק הרגעים שהוא אוהב.
    זה בדיוק ההבדל המנטלי בין הצלחה לכישלון, זה בדיוק ההבדל בין שחקן שהוא טוב באימונים לשחקן שהוא טוב במגרש. ארקין אחרי הפועל רמת גן כניראה לא ימצא קבוצה נוספת בליגת העל. תומר סוויסה כבר עם 8 שערים העונה (כשרק עטר כבש יותר)...