מחזור 10 בליגת העל: מכבי חיפה חגגה על חשבון הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏28/11/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Don Joan Roman Member

להרוש יש בעיה קשה בכדורי גובה, היום הוא לא יכל לעשות כלום גם אם לא הייתה לו בעיה כזו

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש אלטרנטיבה מספיק טובה ושמה קובי מויאל.
    זה שהמאמן הזה חסר מושג ושוב בוחר להגריל הרכב זה עניין אחר. מדהים שבפעמיים שמויאל שיחק הוא היה אולי מהבודדים שהראו קצת נוקשות ומלחמה, ובגלל שסאלה לא סופר אותו הוא עושה הכל כדי לתת לשחקנים אחרים לשחק במקומו. אם זה לא קיבעון אז אני לא יודע מה הוא. בלי קשר, שוב לוקחים שחקן שחודש וחצי לא בסגל ישירות להרכב. כנראה שסאלה כבר שכח מה היתה התוצאה כשהוא מול מכבי עשה בדיוק אותו הדבר, וכן ניחשתם נכון, זה שוב היה עם בוקולי.
    דבר נוסף, טאלב כל השבוע לא מתאמן, אז מילא זה שהוא בכל זאת בסגל, אבל מה עם לדאוג לגיבוי על הספסל? לא. שיימן אפילו לא בסגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. VAR Member

זיכרון קצר, עטר התעלם מקיומו של בוקולי והתרסק, בנאדו החזיר אותו להרכב והקבוצה עשתה ריצה מטורפת עד סוף העונה. זה היה לפני שנה וחצי, לא 5 שנים.

הדקות שלנו בבלומפילד עד ההרחקה של משומר היו הכי טובות שלנו העונה (אולי חוץ מהמחצית השניה מול סכנין). על מה אתה מדבר?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

עטר התרסק לא בגלל שהתעלם מבוקולי. נמאס לי כבר מויכוחים האלה. מכבי חיפה לא תצליח אם תמשיך לחיות על העבר שלה.

5. VAR Member

בוקולי בחצי העונה ההיא לא היה טוב? כי אם אתה חושב שלא אז באמת אין על מה להתווכח.

6. עידן444 Member

החששות שלי היום התממשו במלואן. המשך ישיר ליכולת במחצית השניה מול רעננה, ובנוסף חזרה לנאיביות של פתיחת העונה. נגד רעננה ניצחנו ולכן נוצר שקט מדומה. בעל הבית ממשיך להתעלם, מסתובב לו באפריקה, ועכשיו כל החרא יצוף...
    נקודת האור- היכולת של קאיודה. אם ימשיך כך לא יהיה טעם לשחרר אותו כי גם אם מישהו ירצה אותו זה יהיה בכסף קטן שאפילו לא ידגדג את הבור הכלכלי שסידר לנו אדון אלי שגב לפני שנעלם...

henry1 אוהב/ת את זה.
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק קל. קל מאוד להפתעתי. פגשנו קבוצה עלובה, שלא הצליחה לחבר כלום, סוארז לבד אכל בעצימת עיניים כל ניסיון התקפה של נתניה, המפתח היה לבעוט כמה שיותר לשער, בשער של נתניה יש שוער ליצן ואם רק היינו בועטים יותר היינו מסיימים פה עם 7. משחק קל, שצריך לשכוח ממנו כי בשלישי אנחנו פוגשים את הקבוצה הכי טובה בליגה.
    בוזגלו היה ענק היום.

8. alexshw Member

לא, בוקולי היה בינוני במקרה הטוב. בוקולי הגיע כשחקן התקפה, ברגע שהוא איבד כל יכולת בהתקפה, הוא היה צריך לעזוב.
    פשוט כל המאמני חסרי מושג שאימנו פה התאהבו באילתור הזה.

9. oFiRzZz Member

במשחק טוב יותר של באר שבע זה היה נגמר בתבוסה שתזכר לדורות .
    הגנה של ליגה ז' , בושה שעידו לוי ממשיך לקבל קרדיט עונה שלישית ברציפות .
    אותו דבר אני אומר על צלישר . קבוצה שנלחמת על החיים שלה ומשחקת
    עם קשר אחורי כזה פרווה שאולי מתאים לליגה הלאומית (כרגע) גזרה את
    גורלה . וגם הוא כבר עונה שלישית באנקר בהרכב משום מה .
    רן רול .. עוד שחקן שאמנם קורע את התחת אבל אין לו מקום בקבוצת ליגת
    העל שמכבדת את עצמה . כמה איבודי כדור .. כמה מסירות לא מדויקות .
    בן שושן היה היום חלש כמו כמעט כל העונה וככל שהזמן עובר אני מחזק את
    הדעה שלי מהקיץ - למה לעזאזל היינו צריכים עוד סוס מת ?! כמו שריקי ,
    החילוף הקבוע של מזרחי לא משנה מה קורה במגרש . נגע 3 פעמים בכדור
    וכל פעם העיף את הכדור החוצה . שחקן שהימים הגדולים שלו הרבה מאחוריו .
    לא היה לו מקום בהרכב שלנו בלאומית אז בטח שלא בליגת העל . בינואר
    להגיד תודה רבה ולהפרד כי הוא רק מסריח את המגרש .
    מזרחי עשה חילוף לא מובן והוציא את ערן לוי .. היחיד ששיחק טוב היום .
    בלי ערן לוי וקאיודה הקבוצה הזאת לא שווה כלום . פשוט כלום .
    אין לנו את הפריבילגיה להויצא את ערן לוי .
    והגענו לאיש הכי מדובר בנתניה בשבועות האחרונים .. לארי קאיודה .
    באמת שאני מת על הבחור הזה לא רק בגלל שהוא שחקן מצוין אלא
    בגלל שהוא אחלה בן אדם ואני שומע את זה מהרבה אנשים . בחור חמד
    שהלוואי ויצליח בגדול . אבל .. היה לו משחק זוועתי היום . פעמיים ערן
    שם לו כדור של מאה אחוז והוא החטיא . מצד אחד אני אומר שהלוואי שהסקאוטים
    ראו את המשחק הזה .. מצד שני יכול להיות שהוא כבר סגר על חוזה
    בקבוצה אחרת ובגלל זה הוא לא עשה תנועות "חדות" מדי (מה שהיה חסר
    כדי שהכדורים יכנסו במצבים האלה .. ) מחשש לפציעה או משהו ..

ואחרי כל זה , לחשוב שבינואר אנחנו הולכים להיות קבוצה גרועה אפילו יותר ..

טבריה - הנה אנחנו באים .

henry1 אוהב/ת את זה.
  10. Civil Anti Madridista

מיצ'ל נוראי, אני לא רוצה להפיל עליו את כל התיק אבל לאובר קרדיט שהוא מקבל מסאלה יש תפקיד מרכזי באיך שהקבוצה נראית.
    ג'באר עטאא היה בסדר גמור בכל המשחקים שהוא קיבל הזדמנות (להוציא את המשחק בטדי מול בית"ר), ומויאל מהמעט שראינו אותו מוסיף לנו נחישות ואגרסיביות וזה בוודאי עדיף על התייר הספרדי שימצאו לו תחליף בינואר.
    בוקולי ללא ספק היה הג'וקר של בנאדו אחרי הכאוס עם עטר, אבל למרבה הצער את הטבע אי אפשר לנצח. בוקולי לא נעשה צעיר יותר, ועם כל הכבוד הוא לא סקולס שאפשר לשלוף אותו פתאום מהבוידעם והקבוצה תשתפר פלאים.

11. Raulito Madridista

את ההשוואות של 'הקבוצות הביתיות'(ושאפו על המספרים, לו היה לי זמן גם אני הייתי משתתף) - צריך להשוות בין אלופות מעונות מסוימות, קבוצות צמרת. זה לא חוכמה סתם להשוות את באר-שבע לעומת בית"ר. אם הייתם בודקים, אז הפועל בעונת 2008-09 סיימה במקום השני למשל(המדגם פה מדבר על עונת 09-10 ואילך) - והפסידה מחזור אחד בלבד. מכבי דומיננטית בשנתיים וחצי האחרונות כמו שאלופה צריכה להיות ובבלומפילד פשוט בלתי-אפשרי לנצח אותה. מכבי חיפה הייתה אלופה בלגנוב את הגול עם אלישע בדקה ה-70 ממבצע של קטן או רפאלוב והיא בהחלט כמעט ולא איבדה נקודות בבית. היום המשחקים הקשים בארץ הם ווסרמיל ובאר-שבע.

- עושה רושם שכמה חיכו כאן לק"ש בפינה. רעננה קבוצה קשה שהחזיקה מעמד נגד מכבי בעשרה שחקנים עד הדקה ה-70 בערך ורשמה החמצה אחת מזעזעת; גם באר-שבע לא הצליחה לנצח אותה. ובכל-מקרה, חוץ מהתיקו נגד בית"ר בו הפגינה יכולת טובה - ק"ש סיימה בתיקו רק היום ובמחזור הפתיחה במשחק שנהרס ע"י השופט. אני ממש לא חושב שיש שם בעייה מנטאלית או משהו, ובואו נראה מה היא עושה נגד באר-שבע.

- נתניה סופגת 20 שערים העונה וזה מספר של קבוצה שיורדת ליגה. אני חושב שנתניה לא מספיק מודעת למצבה והיא לא משחקת מספיק נסוג, מעבר לבעיה העצומה באיכות. שמעון הרוש זה מגן שאתה יורד איתו ליגה, כי הוא לא יודע להגן. באר-שבע ידעה מול מי יש לה עסקה, פתחה חזק ואחרי שארבייטמן כובש שער מהיר ותוך 5 דק' זה כבר 2:0 - אז זה הרבה יותר קל. בוזגלו ממשיך לתת מספרים בכל משחק בדרך לעונה הכי טובה מאז היה בסכנין. דוידזאדה בישל את השער הראשון אם אני לא טועה, והעונה נמתחה עליו ביקורת שהוא עדיין לא בכושר של אשתקד, אולי זו התחלה. ברור שקל להתאושש ע"ח נתניה שדי צרם לראות אותה היום. אגב, נראה שבאר-שבע התקפית בצורה מדהימה השנה וזו לא רביעייה ראשונה שלה, אבל אשתקד היא כבשה בשלב הזה של העונה 19 שערים, 4 פחות מהעונה(23).

- אשדוד מנצחת בעכו וקופצת עד למקום השישי, זה מראה כמה הליגה הזו הזויה ושיוויונית. כל קבוצה יכולה לנצח כל אחת. עכו של חרזי בבעיה גדולה ויש לה את הפועל על הראש במחזור הבא.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי גוזלן כתבתי את זה בשנים האחרונות בנוגע לשחקני בית"ר שהושאלו ממכבי חיפה, כל עוד הקבוצה שאליה מושאל השחקן לא דואגת בזמן חתימת ההסכם להתעקש על כך שהשחקן ישחק אין טעם לדוש ולהתבכיין על זה. ואם הקבוצה אכן שילמה דמי השאלה כמו למשל בית"ר בעונה שעברה על סלליך אז הדרישה שהוא לא יוכל לשחק היא מגוחכת עוד יותר והקבוצה שקלטה את השחקן המושאל יוצאת עלובה שהסכימה לשלם דמי השאלה ולא לקבל את השחקן לכל משחקי הליגה. בכלל החוק הזה טיפשי ואני לפחות כמעט ולא ראיתי אותו בכדורגל העולמי ואאל"ט זה נפוץ רק בספרד ומי שהתחילה אותו הייתה ריאל מדריד עם סולדאדו(נדמה לי באוסאסונה) אחרי כמה שנים שכל מושאל אפשרי תפר אותה בליגה. כאן בארץ משתחווים לכל החלטה של יעקב שחר ומתעלמים מכך שזאת בקשה לא ספורטיבית במיוחד אם התבצע תשלום או שאין סעיף מיוחד בחוזה ההשאלה.

ועדיף לכם להוסיף סעיף שלשלומי אזולאי אסור להשתתף במשחקי הפועל ת"א, לא יאומן כמה הוא גרוע ומה שהכי מעצבן זה שהוא נראה עם אפס תשוקה למקצוע, אשכרה בא לקבל כסף וללכת הביתה.

13. Love Is Red Member

לדעתי חוץ מ4 הראשונות (למרות שעדיין יש לי ספק קל לגביכם) כל שאר הליגה באמת שווינית.
    קריית שמונה, אנחנו, מכבי תל אביב ואולי גם אתם רחוקים משאר הקבוצות, זה נראה כמו קרב אליפות משולש מקום 4 יהיה שלכם או של בית"ר אם הם יצליחו לחזור לעצמם ושאר הקבוצות ילחמו על שאר הפירורים או נגד הירידה...

14. henry1 Member

חבורה של סמרטוטים עם מאמן פח. עד היום לא תמכתי בקריאות לפיטורי מזרחי כי לא משנה את מי יביאו - הסגל גרוע באשמתו הישירה של מזרחי, אבל אי אפשר להמשיך כך. אם למזרחי יש כבוד שיניח את המפתחות, יפנה מקום בתקציב לחיזוק ובאמת לא משנה מי יבוא. מצידי שאפילו בני לם יאמן ויכניס להם פלפל לתחת לפני כל משחק. אנחנו צריכים מוטיבטור, זה יספיק.

מאמן מיושן ומקובע שרק הוא והעוזר שלו יודעים מה הם עושים בכל השבוע באימונים. אותם שחקנים פח ממשיכים לככב ללא שום רוטציה - צלישר (פשוט מביש), רן רול (מבחיל. כלום ושום דבר. בשביל עזרה בהגנה הוא משחק? נו באמת. עלבון לאינטליגנציה), עידו לוי (לא שחקן כדורגל. שני הגולים הראשונים אשמה שלו. 3-4 שנים מככב אצלנו והעולם שותק), אבו עביד ממשיך לשחק כמגן במקום לשחק כבלם במקום עידו לוי, קנדה מיובש במקום להיות מגן ימני, בן שושן צריך לקבל איזה יבוש אמיתי על החוסר חשק שלו, מי הוא חושב שהוא?? עוד משחק כזה והאוהדים יראו לו שגם בצהוב שחור הזה יכול להיות לו גיהנום.

במקום לנסות ולשלב שחקנים אחרים כדוג' - ראול, שנתן משחק טוב ובטח יש לו מחויבות כשחקן צעיר ורעב, סבע - שמצידי שיהיה נמוך בעוד עשרה סנטימטרים, יש לו כדורגל יותר מרוב המוחלט של השחקנים, קנדה ועוד, ממשיך מזרחי עם המקובעות שלו. העיקר שהוא יודע מה הבעיה אחרי כל משחק...בחיים לא האמנתי שאני אומר שאני מתגעגע לעומר פרץ שיכול ללמד לא מעט שחקנים איך נלחמים. אחד מהשחקנים שהכי לא אהבתי, אבל המצב באמת גרוע.

את השחקן היחידי שבא למשחק היום - ערן לוי, הוציא מזרחי והעלה את הכישרון מהדרום עידן שריקי. אם זה לא היה עצוב, זה היה מצחיק. למרות שאם ננסה למצוא דבר חיובי מהחילוף, אפשר להתנחם שערן נח יותר לקראת יום רביעי. שתי מסירות נהדרות קיבל קאיודה מאותו לוי ואמור היה לשים אותם בקלילות, אבל החמיץ ברשלנות. בהחמצה הראשונה הוא הראה את אחת הבעיות שלו - טכניקה לקויה והשניה הייתה סתם כתוצאה מזלזול.

מצדיע לאוהדים שנסעו עד ב"ש כדי לראות קבוצה כל-כך עלובה ועוד להיות ממוקמים מאחורי השער. אני מאוד מקווה שההנהלה שלנו תחזיר באותו מטבע ותשים את אוהדי ב"ש בסיבוב הבא בצידי היציע העליון. כל-כך נורא היה למקמם ביציע הרגיל?

המצב של הקבוצה גרוע מכל הבחינות. מעבר לפן המקצועי יש "בעל בית" שלא עונה לטלפונים ומתנהג בחוסר אחריות כלפי ציבור גדול של אוהדים שתמכו בו מהרגע שבא אלינו והביאו אמון בקבוצה לא קבוצה עוד לפני תחילת העונה. אם היה משמיע קול, ולא דרך מקורבים, היה עושה טוב ומחזיר גם לו הרבה מהכבוד שאיבד. יש דרך לעזוב ובאמת שאפשר להבין אם נקלע לבעיות כלכליות, אבל ככה מנהלים עסק? אני מאחל לו טוב ובאותה מידה מקווה שכל מי שהוא מנהל מולו עסקים יראה עם מי יש לו עסק.

Bilev, oFiRzZz ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם להרוש יש שכל הוא תופס את הרגליים בינואר ועף לאיזה קבוצת שקר בקפריסין או משהו בסגנון.
    אין לו סיכוי לשקם את הקריירה שלו בארץ, הוא משחק בקבוצה עם הגנה מרגרינה שבדרך להתפרק ולקבל עוד המון שערים העונה, בתקשורת סימנו אותו לאורך כל השנה האחרונה וישבו לו על הוריד אחרי כל גול גם אם לא באשמתו בניגוד למשל למרציאנו שנהנה משקט מופתי(כנראה ג'קי שומר עליו בדרכים כאלה ואחרות כי לא נוגעים בו), שוער זה 70% ביטחון והביטחון של הרוש ברצפה.

כרגע זה נראה רע מאוד מבחינת אריאל, מקפטן של בית"ר ירושלים ושוער ראשון בנבחרת הוא הפך ללא רלוונטי ולכזה שקבוצות גדולות בארץ לא מסתכלות עליו. הוא נמצא בכושר רע והקריירה שלו בדרך למטה. עדיף מבחינתו ללכת לליגה אחרת אפורה ככל שתהיה ולצבור שקט וביטחון ולשפר את המשחק שלו.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.