מחזור 10 בליגת העל: מכבי חיפה והפועל ת"א מביסות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/10/11.

1. Number 8 Member

המשחק ייתקיים כרגיל.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

המשחק יתקיים כרגיל משום שהוא ללא קהל.

3. BayernFan Member

הפועל פירקה 6-0.
    עכשיו מתחילים המשחקים האחרים.

4. Fanatic Member

לא ראיתי את המשחק של הפועל ולמרות שראשון אולי אחת הקבוצות החלשות בליגה, לנצח 6-0 זה מרשים וזה יכול להוציא את הפועל מהמשבר.
    ביום טוב של הפועל יש להם את אחת ההתקפות הטובות בליגה עם חלוצים כמו דמארי ותמוז שכובשים עד עכשיו בצרורות.

5. שער 7 Member

אני תמיד אמרתי, גם בניצחונות וגם בהפסדים הקשים, שבהפועל יש פוטנציאל עצום, הבעיה היא קשטן. אני לא מבין את האוהדים שמפגינים נגד טביב, אם היינו נשארים עם מוני הראל היינו יורדים ליגה, זה אותו מוני שהביא לנו את ליאור אסולין הערס, את גיא לוזון המגה-ערס, וזה אותו מוני שנכנס לחובות בגלל אשתו. טביב הביא לנו מכפר סבא 4 שחקנים מעולים (דה סילבה, ידין, לוז, יבואה), 3 מהם היו מעורבים ביצירת הקבוצה הכי גדולה שלנו מאז הדאבל הקודם ומהעונה ההיא ב- 2002. מה שקרה בכפר סבא לא יכול לקרות בהפועל, כי בניגוד לכפר סבא, לא חסרים אוהדים עשירים של הפועל שיקחו על עצמם את תפקיד הבעלים, וגם הלחץ שיש בהפועל לא יתן לזה לקרות.
    אמנם הייתי הערב בבית וצפיתי במשחק, וידעתי למה (סגירת השערים 4-5, הגשם הלא צפוי), אבל נהניתי מכל רגע.
    מצד שני, אסור לנו לשכוח, שמחכה לנו לוח משחקים מפחיד מאוד (איינדהובן בחוץ, סכנין בחוץ, דרבי חוץ, מכבי חיפה בבית, קריית שמונה בחוץ, ראפיד בוקרשט בחוץ, לגיה ורשה בבית), כך שהמשחק היום הוא לא בדיוק קנה מידה.

בנוגע למשחק בבאר שבע, גם ככה הוא ללא קהל, אז אסור לסכן גם את השחקנים לטעמי. כבר לפני כמה דקות נחת גראד בבאר שבע, אולי פשוט לחכות שהוא יגיע לוסרמיל? בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/11
  6. סטפן שאלוי Member

הווינר וה"בנקים השכונתיים" יותר חשובים מחיי אדם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא נחת שום גראד בבאר שבע ואין סיכון חיים בקיום המשחק. ולמה?

על המגרש נמצאים 22 שחקנים + 10-15 אנשי צוות פרמידיקים וכו'. במידה ויש אזעקה, הם רצים (יש דקה) למנהרת השחקנים. זמן סביר בהחלט.
    בשאר המגרש נמצאים אנשי ההנהלות, מקורבים וכו', והם יושבים ביציע הכבוד שממנו היציאה למקום סגור קלה ביותר.

8. Mr Mahamid Member

למרות ה 6-0! לדעתי, יותר נכון להגיד שראשון היו חלשים מאוד מאשר להגיד שאדומים הבריקו..

9. שער 7 Member

הצד החיובי : גם בבאר שבע וגם בקריית שמונה יודעים איך להסתדר עם נפילת טילים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. BayernFan Member

מכבי פתח תקווה פשוט בושה. אני מתחיל לשנוא את הקבוצה הזאת.

11. Raulito Madridista

http://mscwbe.wcdn.co.il/w/w-248/1165111-18.Xxx

שש בלי אש. מחצית ראשונה טובה של הפועל, מחצית שנייה לפרוטוקול בלבד ולסיכום - בלי שערים 4-5 בלומפילד הוא לא אותו דבר והיה כל-כך מוזר לשבת בשער 8. המשחק היום היה יותר דומה למשחק אימון וקשה לקחת ממנו משהו. תמוז ודמארי כבשו צמד, אחלה. אבל במשחקים הצפופים יותר כשצריך שמישהו מהם ינצל חצי הזדמנות או יעשה משהו בכוחות עצמו - זה אף-פעם לא קורה. ראיתי היום את אלרואי כהן משקיע מעל ומעבר, מחלק מסירות טובות וגם מבשל וכובש שער מאוד יפה. מאוד מקווה שהוא ימשיך במומנטום החיובי שלו ולפחות נגד הקבוצות פח כמו ראשון יתברר כשחקן שאפשר לסמוך עליו. ידעתי שעם גורנדה הפועל תיראה טוב יותר וגם איגבור התחיל לשחק היום.

אז מה, ממוצע 2.2 שערים למשחק, מקום ראשון ו'קצב צבירת הנקודות' עליו קשטן מדבר, לפחות בבלומפילד נראה טוב - 16 מתוך 21. הכל דבש? רחוק מזה. כבר בדוחא אני צופה עוד נפילה, כמו שקורה תמיד במשחקי החוץ. לוח המשחקים של הפועל עד עכשיו היה קליל ובאמת שהקבוצה של גוטמן הייתה עושה 30 מתוך 30. משתדל לא להיות שלילי אחרי ניצחון כזה אבל אי-אפשר למכור לנו לוקשים.

בסביבות הדקה ה-75 הקהל שר 'טועמה, אוהו..' וביקשנו שיכניס אותו לשחק. כמה דקות אחר-כך דווקא אפולה אדל יצא ובמקומו נכנס קליימן. אין לי שום דבר נגד האחרון ומבחינתי שישחק במקומו של אפולה - אבל אפילו הפלצן הגדול ביותר לא יגיד שקשטן רצה לתת לקליימן להשתפשף כי היה ברור שראשון לא תגיע לרחבה אפילו. אני מאוד מקווה שלא מדובר כאן בפרנצ'יפ של קשטן נגד האוהדים אבל איתו אי-אפשר לדעת.

12. אלי מתחן Member

ימפולסקי הזה מהיר בטירוף. שנים אף אחד לא הצליח לנצל את זה כמו שצריך, נחמד לראות סופסוף שחקן כזה מנצל את מה שהוא יכול לעשות.

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כבר כמה שבועות אני תוהה איפה ימפולסקי שנתן יכולת מצויינת בתחילת העונה במוקדמות האלופות ומאז פשוט נעלם
    הנה הוא חזר וחיפה נראת טוב

נסעתי למשחק של הפועל פ"ת בנתניה
    בחנייה הגיעה שמועה לאוזניי שאדון מאיר שמיר הגיע לצפות במשחק
    בקופות הגיע הרכב שלו ועבר על פני האוהדים כשהוא מחוייך בחיוך של אני הולך לזיין אתכם שוב
    באותו רגע לקחתי את עצמי וחזרתי הביתה, אם הוא בא לוודא הריגה שיעשה את זה כשאני לא נוכח.

14. Fanatic Member

האמת שלא האמנתי שזה נכון, אבל שאני קורא את הציטוט של קשטן אחרי המשחק אני בטוח שאתה צודק והוא באמת עשה דווקא לאוהדים.
    לא מתאים לקשטן המשחקים האלה.

15. alexshw Member

או שמכבי חיפה משחקת הכי טוב בליגה, או שהכי גרוע.