מחזור 10 בליגת העל: בית"ר מנצחת 1-0 קטן בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏23/11/07.

1. Mr.Eko Member

אחי מאז שנימני נפצע מילאן הוא הקפטן,זה לא רק מהמשחק הזה,זאת כבר תקופה די נכבדה שהוא הקפטן ומגיע לו. הבנאדם דוחף את השחקנים ,מוביל כדור,מנסה לעזור ביצירת מצבים. בהחלט יש לו כריזמה.
    חשוב לציין גם את רביד גזל,מאז שהוא הגיע הקישור האחורי של מכבי עם כמובן עזרה של רמאליו נראה בסדר גמור,תומך בהתקפות כשצריך ועושה עבודה הגנתית טובה,הוא נמצא בכל מקום,משקיע את כל כולו. מחלק מסירות נפלאות,בהחלט שחקן נפלא ורכש חשוב של מכבי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/07
  2. מכבי או מוות!!! Member

איזה משחק,איזה ניצחון , לא הלכתי למשחק היום לא הרגשתי טוב כל היום משהו מהארוחה של שישי , נשארתי בבית חצי מת ומכבי העלו לי חיוך על הפנים ושמחה , חבל שלא הלכתי, משחק כדורגל טוב מאוד של מכבי , ההגנה תפקדה כמו שצריך , רודי חדד אחד האנשים שלא סבלתי עד המשחק הזה הראה משחק מצוין טכני ויציב , מסיקה,גזל,שפונגין נתנו משחק גדול בקיצור ראינו את מכבי ת"א שאנחנו רוצים לראות , צריך להמשיך עם היכולת הזאת ונוכל לברוח מהקו האדום , יאללה מכבי .

3. Raulito Madridista

היום מרטינוביץ היה מצויין, עידן,
    אבל הענקת סרט הקפטן לא עשתה לו שום דבר, זו לא פעם ראשונה שהוא הקפטן בהיעדרותו של אבי נמני והבחור ידע משחקים מזעזעים מאוד, מתחילת העונה הוא מתחת לכל ביקורת(המשחק העלוב נגד ק"ש[לא רק היכולת, אני ראיתי זילזול שלו בקבוצה בכמה פעולות וחוסר אחריות, השער העצמי נגד מכבי נתניה, היכולת המבישה).
    מרטינוביץ אולי חוזר לעצמו לאט לאט, בשנה שעברה הוא היה אולי שחקן ההגנה המצטיין ורואים שהוא שחקן שיודע להגן וכבר שיחק באירופה.

4. Number 8 Member

אתה צודק. טעות שלי. אז כנראה השיחות עם ניר לוין עשו לו משהו, כי היום, בניגוד למשחקים מתחילת העונה, היה לו משחק מצוין עם המון שקט. וכמו שאמרתי בהודעתי הקודמת, כל ההגנה הציגה יכולת מצוינת. הכי חשוב זה לשמור על יציבות לאורך זמן, אחרת לא עשינו כלום.

5. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

בני יהודה ואשדוד בדרך להחליף את מכבי והפועל במקמות האחרונים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx
    קבוצות פשוט חלשות.

6. הרצליה Member

טיפשי.
    טיפשי לשחק במערך הזה כל כך הרבה זמן, סעיד מקאסי אחד לא יכול להסתדר עם ארבעה שחקני הגנה של מכבי.
    שיחקנו היום בצורה זוועתית במיוחד במחצית השנייה,חבל ציפתי ליותר.

אשדוד ובני יהודה הפסידו והם בעצם היריבות העיקריות שלנו נכון לעכשיו, אני לא משלה את עצמי לא מכבי ולא הפועל ירדו ליגה.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

הפועל ת"א ממשיכה בחוסר היציבות שלה ומראה שהניצחון בדרבי היה לא יותר ממקרי - 1:0 למכבי חיפה משער של קינן, ממצב נייח.
    קינן נשאר פנוי ונוגח כדור שעובר בין רגליו של אניימה, שנמצא בכושר גרוע בתקופה האחרונה, כמו רוב הפועל.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/07
  8. הרצליה Member

שום חוסר יציבות זאת היכולת, גם בדרבי הם הגיעו לחצי מצב בדיוק וזה הכל.

9. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אולי לא הסברתי את עצמי נכון - חוסר היציבות בהגנה, שזה הדבר היחיד שעוד איכשהו מתפקד אצלה (הכל יחסי !).

10. Emil Member

הרצליה שיחקה היום מאד מאד נסוג והגנתי, וקצת קשה לי להבין את זה. יש להרצליה כמה שחקנים התקפיים מהירים, ואפשר היה לצפות מהם לדעת שקצת לחץ על ההגנה של מכבי יוביל לטעויות, בלבול ושערים. הרצליה אפילו לא ניסתה, והשאירה את כל המגרש למכבי.

כ"כ הרבה מצבים, המשחק היה יכול להגמר עם הרבה יותר שערים. חדד נתן משחק מצויין, והכניסה של עזרן הפיחה קצת רוח חיים מקדימה. רבע שעה מעולה (50-65) סגרה את המשחק, ויכלנו לכבוש עוד 2 שערים בטווח הזה - הרצליה פשוט הפסיקה לשחק.

אז משחק ענק לא היה, אבל עוד שלוש נקודות. לצד ההפסד של בני יהודה, היתרון של מכבי חיפה (2-0 כרגע) וההפסד של אשדוד אפשר להיות אופטימיים, מתחילים לטפס החוצה מהבור.

11. Riki Member

זה כל כך פאתאטי חיפה הפועל שזה כבר מדכא.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מחצית לא גדולה שלנו, ולמעשה לא סיכנו כמעט את השער מלבד שני השערים שכבשנו. המגנים שלנו, חרזי ודנין, צריכים לתמוך הרבה יותר בהתקפה, אך למרות זאת אני מרוצה מאוד מיכולתו של האחרון הערב. בהחלט שיפור ניכר לעומת משחקו הראשון.
    גם קטן בהחלט מראה נכונות ורצון לחזור לעצמו, אומנם הוא לא חלוץ, זה כבר אנחנו יודעים, אך הוא מטריד את שחקני ההגנה, עושה הרבה תנועה, בהחלט מגיע לו שאפו על כך.
    קיינן ממשיך את היכולת המצויינת שלו מאז הגעתו של קרוסה לקבוצה, אין ספק שזהו שילוב יוצא דופן.
    דוידוביץ פשוט ענק, כל כדור גובה שלו, משרה הרבה ביטחון לשחקני ההגנה, הצלה נפלאה בכדור החופשי, שייתנו לו שדרוג וכמה שיותר מהר.

רק מילה אחת על התלבושת הערב. דיי! לחזור לירוק!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/11/07
  13. בית"רי מלידה Member

מהפך !!!

מכבי עברו כנראה את הפועל בטבלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

14. beitar4ever Member

מכבי ת"א ניצחה את הרצליה עם משחק לא ענק שלה , אבל עם הרבה לחימה, הרצליה הייתה שונה לחלוטין היום, היא הייתה כבויה, למרות שבמחצית הראשונה היא הגיעה למצב או שניים והיא שלטה בכדור.
    היא הגיעה היום בהרכב הגנתי מאוד וחבל מאוד כי יש לה התקפה טובה והיא יכלה להרשות לעצמה קצת יותר.
    שחקן בולט במשחקה של מכבי ת"א, חדד השחקן עשה מהלכים טובים, ושיחק היום בחוכמה.
    מכבי סה"כ עשתה את שלה ונתנה לעצמה קצת אוויר לנשימה, אחרי ההפסד בשבוע שעבר בדרבי.

עוד משחק שהסתיים הוא של מכבי פ"ת נגד סכנין, אומנם לא ראיתי את המשחק אבל אני יכול להסיק את המסקנות לפי מה שקראתי באתרים, סכנין שלטה בכדור עד לדק' ה-30 הגיעה להזדמנויות ,הניעה את הכדור, מהדק' ה30 פ"ת ניכנסה למשחק, היא התאוששה מהפתיחה הלא טובה שהייתה לה, והתחילה גם היא להגיע למצבים.
    פ"ת המשיכה לשלוט בכדור גם במחצית ה-2, היא הגיעה ללא מעט הזדמנויות, את הגולים היא עשתה בדקות הסיום, הבקיעו את השערים ,עומר גולן שנמצא בכושר טוב ובמרץ לאחר הגול המפורסם שלו ברוסיה, ואת השני כבש קדוסי שניראה שגם הוא מתחיל להפציץ כבר שבוע שני שלו שהוא מבקיע.
    פביאן משיג ניצחון ראשון שלו בליגת העל, והוא היום עולה למקום השני, בינתיים עושה את עבודתו בצורה טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/07
  15. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

זה קרה כבר לפני 2 מחזורים אם אני זוכר נכון. ועכשיו זה רשמי, הפועל הפסידה 2:0 בחיפה, וירדה למקום האחרון.
    אחרי הניצחון של חיפה, בית"ר פשוט חייבת לנצח מחר בקופסא, למרות שניצחון שם בכלל לא מובטח. אני מתנחם בכך ששכטר וג'ורג' בה לא משחקים.