מחזור 10 בליגת העל: בית"ר מנצחת 1-0 קטן בנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏23/11/07.

1. הרצליה Member

טוב אז כבר כתבתי כאן אתמול שעבורי המשחק נגד מכבי הוא לא סתם עוד משחק, יש בי את אותה הרגשה שהייתה לי לפני המשחקים הכי חשובים שהיו לנו בשנים האחרונות דוגמאת ה5-0 על הכח או גמר הגביע לפני שנתיים וחצי(מול מכבי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).

ההרכב שמעלה פרדי דוד למשחק הזה הוא הרכב טוב שרץ בשבועות האחרונים וגם הביא למכבי הרצליה 10 נקודות מתוך 15 האחרונות אבל בכל זאת הייתי רוצה לראות שינוי אחד, איתן עזריה חלש מאוד בחודש האחרון ומול שחקן ברמתו של יאניק קאמנאן זה יכול להיות מאוד מאוד בעייתי, הייתי רוצה לראות שם מחר את ג'וש קנט.
    אסף קריספיס מוצב בשבועות האחרונים בעמדת הקשר האחורי ומראה יכולת לא רעה בכלל עם המון רצון ומלחמה והוא ראוי לפתוח שוב בהרכב.

הרבה אוהדים אצלנו נעלבו מהמעבר של יאניק קאמנאן למכבי, אני לפחות מתכוון לקבל אותו מחר במחיאות כפיים, שהשאר יעשו מה שהם רוצים.

2. Emil Member

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/3.Xxxמכבי ת"א - מכבי הרצליהhttp://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/14.Xxx

תאריך: שבת ה- 24.11.07
    שעה: 17:00
    איצטדיון בלומפילד
    שופט: איתן תבריזי

מכבי ת"א מארחת את מכבי הרצליה לקרב תחתית חשוב, כשבמכבי ת"א רוצים לצאת מהבור, בעוד במכבי הרצליה יעשו הכל כדי לא להכנס לתוכו.

סוגרת הטבלה, מכבי ת"א, חוזרת לליגה לאחר פגרת הנבחרת ותפגוש בביתה את מכבי הרצליה. למרות שעד לפני שלושה שבועות נראה כי מכבי ת"א חוזרת לדרך הנכונה, ההפסד הצורם בדרבי טרם פגרת הנבחרת הוכיח כי הצהובים מקרית שלום עדיין שקועים עמוק בבוץ. בעוד שבצוות המקצועי ובקרב השחקנים רואים את המשחק הזה כמשחק מפתח, מסתמן כי הקהל הצהוב, שעד כה תמך בצורה מופגנת בקבוצה בעת משבר, יצביע ברגליים: רק כאלף כרטיסים נמכרו לקראת המשחק. מחיר הכרטיסים למשחק עומד על 40 ש"ח בלבד, ולכן בקבוצה מקווים שלמרות הכל יגיע קהל רב.

לרשותו של ניר לוין לא יעמוד סגל שחקנים מלא, כשמספר שחקני הרכב ייעדרו עקב פציעות וכרטיסים. בעיה קשה במיוחד מסתמנת שוב בחלק ההגנתי, כשהמגן השמאלי הצעיר אורי שטרית ייעדר עקב הכרטיס האדום אותו ספג בדרבי. את מקומו יתפוס שרן ייני, שיתופקד במקום אותו הוא לא מכיר. תפקוד לא טבעי נוסף בחוליה האחורית יהיה של ליאור ז'אן, הרגיל לשחק כקשר אחורי, שיפתח בעמדת הבלם. גם בחלק הקדמי צפוי ללוין כאב ראש, כשיניב עזרן בספק ודודי ביטון נפצע וייעדר למספר שבועות.

עקב הבעיות בחלק הקדמי, לוין צפוי לפתוח עם קמנאן כחלוץ חוד בודד ושני קשרים אחוריים. למרות הצרות, במכבי ת"א יכולים לשאוב עידוד מהופעתו היפה של יובל שפונגין במדי הנבחרת, וכן מחזרתו מפציעה של מושיקו מישאלוף אשר החל להתאמן השבוע, אך לא צפוי לשחק בשבת. בנוסף, נראה כי בצוות המקצועי מרוצים מיכולתו של רודי חדד באימונים מאז חזר מחופשתו בצרפת.

הרכב משוער: דרגוסלאב יבריץ', יובל שפונגין, מילאן מרטינוביץ', ליאור ז'אן, שירן ייני, רביד גזל, ז'וז'ה רמאליו, ארז מסיקה, רודי חדד, יוסי שבחון, יאניק קמנאן.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/812/464.Xxx
    רודי חדד. חוזר לכושר?

במכבי הרצליה מודעים לחשיבות המשחק, משחק אשר עשוי לסמן לקבוצה את כיוונה. עם פער מבטיח של ארבע נקודות מהקו האדום, הרצליה מגיעה לבלומפילד עם ביטחון ויכולת לצאת עם נקודה, אם לא עם כל השלוש. שיחת היום בהרצליה היא אמנם התפוררות חדרי ההלבשה והגשם ולא יכולת ההבקעה והסגירה האלכסונית, אבל אפשר לסמוך על פרדי דוד שיכין את שחקניו היטב לקרב הזה. שלושה נצחונות השיגה הרצליה בחמשת משחקי החוץ שלה עד כה, והיא תשמח לאסוף עוד אחד מול התל אביבים החלשים, ולהתקרב עוד קצת למרכז הטבלה.

בפינת הפיקנטריה אפשר למצוא את משחקו הראשון של יאניק קמנאן, חלוץ מכבי ת"א, מול קבוצתו לשעבר מהעונה שעברה, אותה עזב לא בצורה הכי יפה ולאחר מאבק מול היו"ר אריאל שיימן. יהיה מעניין לראות את יחס הקהל אליו במשחק הזה.

לרשותו של פרדי דוד יעמוד סגל מלא, והוא ככל הנראה צפוי להמר על ניצחון עם הרכב התקפי יחסית, שכבר רץ מספר משחקים ללא שינוי.

הרכב משוער: איתמר ניצן, חיים מלכה, מטייה מורץ, מרסיו ג'ובאניני, איתן עזריה, דייהו דייויס, מהרן ראדי, עומר בוקסנבוים, כפיר אדרי, אסף קריספיס, סעיד מקאסי.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/7/73/Herzeliya_stadium.Xxx
    כוכב השבוע. בשיפוצים.

נערך לאחרונה ב: ‏24/11/07
  3. a.m Member

משחק מאוד לא קל מול הפועל ת"א מצפה לנו, כמו כל משחק גדול זהו משחק על יוקרה ובמקרה של שתי הקבוצות הנקודות חשובות מאוד, הפועל ת"א באה בתנופה לדעתי אחרי הניצחון בדרבי ורוצה ליצור רצף של שני ניצחונות ולצאת לדרך חדשה על חשבונן של שתי יריבות גדולות. אנחנו נקווה לקחת את כל שלושת הנקודות ואז נצטרך לקוות לאובדן נקודות של ביתר בקופסא בראשון. על הנייר נראה כי אנחנו חזקים יותר ובאים כפייבוריטים, אני רוצה מאוד להאמין שהשחקנים שלנו לא יגיעו שאננים, יעשו את העבודה וישאירו את הפועל מתחת לקו האדום לפחות עוד שבוע.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/12.Xxx הפועל כפר סבא - מועדון ספורט אשדוד http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/9.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-24/11/07.
    שעה: 17:45.
    שופט: ערן פרוסט.
    אצטדיון: לויטה, כפר סבא.

אם בשנה החולפת זה היה המשחק הסקסי ביותר שהיה לכדורגל הישראלי להציע, הרי שהשנה מדובר בשתי קבוצות שלא מסוגלות לייצר כדורגל מהנה וזה לא בגלל כמות הכשרונות שיש בקבוצות. שתי הקבוצות, שנורא רוצות להתרחק מהתחתית, תעשנה הכל כדי לנצח את המשחק הזה.
    אז מי המועמדת לנצחון: על הנייר, זהו משחק בית של הפועל כפר סבא, אך מסתבר שהשנה זה לא מוסיף לבטחון של הירוקים מהשרון. עד כה, הם לא הצליחו לרשום נצחון בבית. מה גם שבמשחק שכזה, הביתיות לא משחקת תפקיד מרכזי. ככל הנראה, הקבוצה שתנצח תהיה זו שתשכיל לעשות שגיאה אחת פחות.

הפועל כפר סבא מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-7 ובמאזנה ישנן 13 נקודות ליגה. במחזור הקודם הצליחה הקבוצה לנצח 3:2 בחוץ את מכבי נתניה של ראובן עטר.
    בקבוצה שואפים עידוד רב מהמהפך שנעשה מול מכבי נתניה ומקווים מאוד ליצור המשכיות לאותו הנצחון. מאחר ואין לירוקים מהשרון שום כוונה להאבק בתחתית, הם יעשו את כל המאמצים כדי לשבור את הקרח ולנצח בביתם את הנמליסטים.

הרכב משוער: אוהד לויטה, אורי אוזן, דאגלאס דה סילבה, לירן זרקו, לירה; יעוזה אבו באקרי, אביחי ידין, גיז'רמו ישראלביץ', בן לוז; אבי כנפו, סמואל יבואה.

http://mad.walla.co.il/w/f-400/244404-5.Xxx
    ממשיך לכבוש. סמואל יבואה.

מועדון ספורט אשדוד מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-9 ובמאזנה ישנן 10 נקודות ליגה. במחזור האחרון הובסה הקבוצה 3:0 בחוץ על ידי בני סכנין של אלישע לוי.
    הקבוצה מהנמל מרגישה את הקו האדם נושף בעורפיה ולכן היא תהיה חייבת להשיג נצחון כדי לשמור על מרחק של בטחון משלושת התל אביביות. סמי אג'יי צפוי להחמיץ את המשחק בשל איחור בחזרה לארץ ואת מקומו יתפוס יניב בן ישי. משה בן לולו, חלוץ הקבוצה, נפצע ולא יכלל בסגל.

הרכב משוער: יניב בן ישי; מיקי עטיה, יאשה וורדאן, אייל אלמושנינו, אדיר טובול; יוסי אופיר, ז'אן ז'אק גוסו, עידן מליחי; אלן מסודי, פטריק סופו, עידן שריקי.

http://mad.walla.co.il/w/f-400/378311-5.Xxx
    יטול את המושכות בהתקפה. פטריק סופו.

5. Emil Member

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/3112.Xxxעירוני קרית שמונה - בני יהודהhttp://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/11.Xxx

תאריך: שבת ה- 24.11.07
    שעה: 14:30
    האיצטדיון העירוני קרית שמונה
    שופט: לירן וקסברגר

אם בקרית שמונה פתחו את העונה טוב, הרצף האחרון כבר אמור להתחיל ולהדאיג את רן בן שמעון. ארבעה משחקים ללא ניצחון, הצמרת התרחקה, ובקצב הזה גם התחתית עוד תדביק את הקבוצה מהצפון. ואיזה משחק יותר טוב במצב הזה מבני יהודה? ... קרית שמונה כבר לא מרשימה כפי שעשתה במחזורי הפתיחה, אך עדיין מדובר בקבוצה עם איכויות שלא ניתן להתכחש אליהן. ובמגרשה הביתי, בו השיגה את שלושת ניצחונותיה העונה, נגד הקבוצה שהוגדרה כ"אקמול" של הליגה, הציפיה היחידה היא ניצחון נוסף.

להרכב של בן שמעון צפויים לחזור שני שחקנים משמעותיים שנעדרו מהמשחק האחרון עקב פציעה, גיא צרפתי ואופורי-קוואיה. לעומתם ייעדר בני בן זקן, הסובל משבר בעצם השוקית.

הרכב משוער: שביט אלימלך, עמיר נוסבאום, יניב לביא, סלאח חסארמה, ברק בכר, עבאס סוואן, עמנואל אמנגוואה, גואל צ'יסוואה, גיא צרפתי, פיטר אופורי-קוואיה, יירו בלו.

http://mad.walla.co.il/w/18-200/361229-18.Xxx
    גיא צרפתי, חוזר להרכב

בני יהודה ממשיכה להיראות רע בכל משחק ומשחק, ומחזיקים ברצף מרשים של ארבעה הפסדים רצופים. קשה להאמין שדווקא במגרש הצפוני הם יצליחו לצאת מהמשבר, אך אם אין בכוונתם להסתבך עוד יותר בתחתית התל-אביבית, הם יהיו חייבים לצבור נקודות. לפי התבטאויות שונות של שחקני בני יהודה בקבוצה ישמחו גם מתיקו, ויבואו במטרה לסגור את המשחק.

למרות ההפסדים, ניצן שירזי ממשיך להביע אמון בשחקניו ולא מבצע שינויים רבים ב-11 הפותחים. אסי בלדוט, קפטן הקבוצה, ככל הנראה לא ישחק עקב שפעת, כשפרט לו לרשות שירזי יעמוד סגל מלא. מסתמן כי אימורו לוקמן, שריצה עונש הרחקה במחזור הקודם, יחזור להרכב על חשבון אלי אברבנל. גם אלי ביטון עשוי לתפוס מקום בהרכב.

הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, יאיר אזולאי, זאב חיימוביץ', סאלם אבו סיאם, אימורו לוקמן, יוסי רוזן, הרוויה קובאצ'ביץ', אלי ביטון, משה ביטון, ז'וזה דוארטה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/408x153/829/056.Xxx
    התקפת בני יהודה, תחפש את הרשת בצפון

6. Number 8 Member

אנחנו חייבים לנצח את מכבי הרצליה. לפני שלוש שבועות, היה נדמה שמכבי ת"א חוזרת לעצמה לאחר ניצחון על בני יהודה, ניצחון שיוציא אותה מהבוץ, אך זה לא קרה. הפסד מביש בדרבי, החזיר אותנו למקום האחרון בהפרש של ארבע נקודות מהקו האדום. אם אנחנו מפסידים, מכבי הרצליה בורחת מהתחתית, בעוד אנחנו שוקעים בה עוד יותר.
    אני לא מתפלא על ביקוש קניית הכרטיסים למשחק. הדרבי בשביל האוהדים הוא הכל, ולאחר שהפסדנו, האוהדים מאוכזבים מהקבוצה ובצדק.

מכבי חיפה אמורה וצריכה את הפועל ת"א. הקבוצה של רוני לוי נמצאת בכושר טוב, בעוד שהפועל ת"א מגיעה למשחק אחרי ניצחון בדרבי. למרות זאת, היכולת של הפועל הייתה חלשה ואפשר להגיד שניצחה במזל גדול. המשחק הזה חייב להיות בידיים של מכבי חיפה, במיוחד בבית.

7. Raulito Madridista

לא מאמין ביכולת שלנו להוציא משהו בקריית-אליעזר, אני שונא מאמנים שעולים עם הרכבים הגנתיים מראש ולוזון מעלה הרכב שהוא אנטי כדורגל. לחימה גדולה תיהיה, אבל אני בספק אם נעשה מהלך ראוי כל המשחק, אני חותם על תיקו מראש.
    אני שמח שאסולין חוזר להרכב כי אולי במזל נשיג משהו עם המהירות האדירה שלו במתפרצת, מצד שני איך שהוא נראה במשך כל העונה הוא לא תוספת כוח משמעותית. דגו הוא השחקן שיכול לעשות לחיפה צרות.
    מבחינה הגנתית אולי זה לא יהיה טוב לחיפה שבוקולי משחק בקישור המרכזי. חיפה לא צריכה יותר מדיי, היא יוצאת קדימה נהדר במתפרצות ואני הכי חושש מרוסו.

קרב תחתית קשה בין הרצליה למכבי. אני חושב שלהרצליה יש קישור מצויין, הבעייה שם היא בחוד וגם ההגנה לא נקייה. שירן ייני הוא נקודת תורפה, לא יודע לשחק כמגן שמאלי ואני בטוח שלא יהיה לו קל נגד כפיר אדרי שהוא אחד הדריבליסטים הטובים בליגה, הבעייה היא שאין שום דבר אחרי שהוא משאיר את השחקן מאחור.
    בכל פעם נשאלת השאלה מתי נראה משהו משבחון, האם חדד הוא באמת זר ברמה גבוהה, בינתיים המצב הוא לא טוב למכבי ומישהו שם חייב לקחת אחריות. זה רק אני או שנמני בשקט בשקט יותר פצוע מאשר משחק?

הפועל כפר-סבא מגיעה באופוריה אחרי ניצחון גדול בקופסא שהחזיר את הקבוצה לחיים, מרגישים שם שזו הזדמנות נהדרת להשיג ניצחון ביתי אחרי הרבה זמן, כאשר אשדוד בכושר עלוב. אבל, הקבוצה של אוחנה מעולם לא הייתה שווה למילה 'יציבות' ולכן לא אתפלא אם אשדוד תנצח כאן. שתי קבוצות שמציגות כדורגל התקפי(טוב באשדוד זה בדר"כ, לאחרונה הם סופגים וסופגים ומשהו במנטאליות מונע מהם), אני בספק אם המשחק ייספק המון שערים, אבל כדורגל חיובי יהיה ולזה אפשר לצפות מלוז, ישראלביץ, יבואה, שריקי, סופו, מסודי...

חידוש מרענן בבני יהודה - אלי ביטון, שחקן שיכול לעשות צרות לכל הגנה ולעשות צחוק מכל מגן בארץ, הוא מלא בכישרון אבל נשאר מאחור ולא הצליח כבר הרבה זמן להראות מה הוא מסוגל. אני מאמין בקריית-שמונה ומקווה מאוד שהיא תנצח את בני-יהודה שהיא המועמדת מספר 1 לירידה כרגע בייחד עם שתי התל-אביביות.
    בני יהודה קבוצה עם אופי חלש, הקישור שם לא מספיק טוב ולשני החלוצים יש כישרון אבל הם גם מחטיאים ללא הפסקה.
    את המושג 'הגנה' הקבוצה של שירזי לא מכירה וקריית-שמונה במתפרצות קטלנית.

לסכנין מצפה משחק קשה מאוד נגד מכבי פ"ת באורווה, אחד המבחנים של הקבוצה האם היא מסוגלת לרוץ בצמרת. בדר"כ באורווה לא רואים כדורגל משובח, כי פ"ת זו פ"ת שמשחקת כדורגל משעמם אבל יעיל רוב הפעמים והיריבות גם נגררות לאווירה באחד המגרשים הדוחים בארץ. אני מהמר שם על תיקו, אם כי יש לי חיבה גדולה לקבוצה שבנה אלישע לוי שמשחקת כדורגל משכנע.

8. מכבי או מוות!!! Member

למרות שאנחנו בתקופה הכי גרועה שלנו,למרות שאנחנו גרועים בבית השנה,למרות שמכבי הרצליה חזקים בחוץ,אני מאמין שהמשחק הזה נעשה את זה ונתחיל את הבריחה מהקו האדום,חייבים לנצח את מכבי הרצליה,זה משחק שצריך לנצח אותו,אני מאמין גם שנעשה את זה , אני סוגר על משחק חרא שאני ישב בבלומפילד וישתעמם אבל שקאמנן/שבחון/מישהו יסדרו לי 1-0 קטן,העיקר שננצח,יאללה מכבי .

9. הרצליה Member

ייני משחק בצד של מהארן ראדי שמשחק כקשר ימני.

10. colorpencils Member

אי אפשר לומר שאני מצפה להרבה במשחק בין הפועל תל אביב לחיפה. הקרב בניהן תמיד היה מעניין אבל למרות הניצחון בדרבי הפועל תל אביב עדיין קבוצה מאוד חלשה לעומת מכבי חיפה וגם מכבי חיפה לא זוהרת כמו בימים הטובים שלה. הניצחון בדרבי לא הפך את הפועל לקבוצה ברמה גבוהה. הוא בעיקר נתן לשחקנים תקווה. אבל ההרכב שלה עדיין חלש. וכשלחיפה יש את יתרון הביתיות קשה לצפות לניצחון מפואר של הפועל. אבל למרות הכל הקרב בין הפועל לחיפה תמיד היה קרב די טעון מראש. וגם לולא הרמה הגבוהה עדיין אפשר לקוות לניסיון לפייט טוב בניהן.

המשחק בין בית"ר לנתניה כנראה יהיה משחק מעניין. אם כי לא תהיה בו את האווירה המחשמלת שיש במשחק בין הפועל לחיפה לפחות אפשר לצפות לרמת משחק יחסית גבוהה משתי הקבוצות.

מכבי תל אביב בתחתית וזה לא חדש לאף אחד. למרות שהרצליה כרגע מעט חזקה יותר ממכבי יש למכבי סיכוי לנצח. היא זקוקה מאוד לניצחון הזה במיוחד אחרי ההפסד בדרבי שאי אפשר לומר שהיה נעים בשבילה.
    ומכבי עדיין משחקת במגרש שלה. אפשר לצפות שמכבי יבואו עם רצון עז יותר לנצח למרות היתרון של הרצליה ברמת המשחקים עד עכשיו.

אפשר רק לציין עוד לטובה את המשחק בין פ"ת לסכנין שלמרות ששתי הקבוצות לא עשו שמות בליגה ואין איזה תחרות עויינת בניהן הן עדיין שתי קבוצות פחות או יותר באותה רמה ועם הרכבים לא רעים בכלל יחסית למשחק.
    אפשר לקוות למשחק מעניין בניהן.

טוב זהו. יאללה הפועל! :aaa031:

נ"ב: "מכבי או מוות" החרק בחתימה שלך משגע אותי. אני כל הזמן מנסה לנקות את המסך.><

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרצליה אוהבת להגיע למשחקים נגד קבוצות גדולות, היא יודעת לעקוץ במיוחד במשחקי החוץ ונגד מכבי ת"א אני צופה תסריט דומה. מכבי לא נראים טוב, הרצליה בסוג מסויים של תקופה טובה, הרצליה עם 3 נצחונות חוץ רצופים שלמעשה גם הניצחונות היחידים שלה העונה, הרצליה יודעת לשחק כדורגל, בבית זה לא בא לידי ביטוי ואני בטוח שזה קשור לפן הפסיכולוגי, של ביתיות ואולי ציפיות לניצחון... בחוץ שאף אחד לא מצפה הם כן יודעים לשחק ולנצח ולדעתי זה גם מה שיקרה היום.
    בני יהודה לאט לאט קורסת ובתחתית שנוצרה עם 2 התל אביביות הגדולות זה בהחלט לא סימן טוב עבור בני יהודה, בני יהודה נראים רע, נגד קרית שמונה בחוץ אני לא רואה אותם מנצחים.
    סכנין קבוצה קטלנית, גם בבית וגם בחוץ הם מבחינתי פייבוריטית חוץ ממשחק בטדי, מכבי פ"ת קבוצה שאתה לא יודע איך לאכול אותה. אין שם ממש יציבות והם בקלות יכולים לנצח ובקלות יכולים להפסיד, עדיין אני הולך פה על סכנין.

בקשר למשחק שסוגר את הערב, הפועל ת"א אנמית מאוד, חיפה גם אבל בהחלט יש לה הרבה יותר כלים לייצר דברים חיוביים, קשה לי להאמין שהפועל יכולה להוציא 3 נקודות בקרית אליעזר, הם יצליחו להוציא תיקו רק אם ישחקו סגור ומחושב וזה לדעתי מה שיקרה, לגיא לוזון אין את הכלים לשחק משחק התקפי ופתוח, יש בהתקפה שלו שחקנים חלשים שלא שווים יותר מדי. חיפה צריכה לנצח את המשחק הזה.

12. אדום עולה בבלומפילד Member

חייבים לשחק הגנתי במשחק במשחק כזה.
    לגיטמי שבאה קבוצה למשחק חוץ והיריבה עדיפה עליה, אז היא משחקת יותר הגנתי.
    לדעתי זה חכם כי אחרת חיפה יפרקו אותנו.
    חוץ מזה, הרבה פעמים במערך של 4-5-1 יש דווקא יותר שחקנים שמתקיפים לשער מאשר ב4-4-2.
    אין היום בהפועל חלוצים בכושר טוב, ולכן מערך של חמשה קשרים הוא אידאלי ביותר.

13. colorpencils Member

יכול להיות שהרצליה תנצח. לרגע לא זילזלתי בה. אבל אני חושבת שבמיוחד אחרי ההפסד בדרבי מכבי באה בהרגשה טעונה ביותר. הם מחפשים את הניצחון. גם אם הם לא ישיגו אותו הם לפחות ינסו. אפשר לצפות ממנה לקרב טוב למרות המצב החלש בו היא שרויה לעומת הרצליה.

ו"אדום עולה בבלומפילד":
    והפועל משחקת הגנתי אבל זה לא ספציפית למשחק הזה. העונה שלה באופן כללי היא כזו וזה לא הביא אותה למצבים טובים מידי בעבר.
    מכבי חיפה אולי בעדיפות למשחק הזה אבל לפי דעתי הפועל חייבת לפחות לנסות לתקוף יותר. השחקנים שלה לא בטוחים בעצמם אבל ההגנה זה לא מה שפותר את הבעיה אלא להיפך מה שמעמיק אותה. במצב של הפועל היא לא יכולה להרשות לעצמה להסתפק כל משחק בתיקו. היא צריכה לשאוף לניצחון או לפחות לתת קרב הגון כדי שגם אם היא לא תנצח היא לא תהיה "צמח" על המגרש.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/10.Xxx מכבי פ"ת - בני סכנין http://images.one.co.il/images/msites/biz/Team_Embl/17.Xxx

שבת, 19:00, פ"ת.
    שופט: שי שיטרית.

מאמן מכבי פ"ת, עופר פביאן, ינסה להשיג ניצחון בכורה כמאמנה הראשי של הקבוצה. במחזור שעבר, לפני פגרת הנבחרת, פביאן עמד על הקווים על תקן מאמן זמני, במשחק הליגה מול מכבי הרצליה וסיים בתיקו 1:1.
    הפעם, מול בני סכנין, פביאן יעמוד על הקווים כמאמן הקבוע של הקבוצה, והוא מקווה מאוד שמול סכנין התוצאה תהיה אחרת והוא יירד מחייך עם 3 נקודות ליגה ראשונות בקריירה שלו כמאמן ראשי.

בהרכב הפותח של פ"ת לא צפויים שינויים מיוחדים לעומת השבועות האחרונים, עוד מהתקופה שיוסי מזרחי עמד על הקווים. שתי ההתלבטויות המרכזיות שעומדות לפני פביאן הן האם להשיב את הבלם ניצן דמארי להרכב הפותח, לאחר חודשיים שהבלם לא שיחק עקב פציעה וההתלבטות השניה היא בעמדת הקישור, בין פליקס אובוקה ללירן כהן.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg781971.Xxx
    רוצה להשיג 3 נקודות ראשונות כמאמן ראשי, עופר פביאן.

הרכב משוער: אוהד כהן, איסמעיל עאמר, קובי גנון (ניצן דמארי) , מוראד מגמדוב, נאור פסר (קובי גנון), סולי צמח, חבייאר דירסאו, בלסינג קאקו, לירן כהן (פליקס אובוקה), אוהד קדוסי ועומר גולן.

בבני סכנין עשו ביום שישי הכנות אחרונות למשחק החוץ באורווה. המאמן אלישע לוי ערך אימון קל, בו תרגל את ההרכב הפותח. לאחר מכן הוקרנו קטעי וידאו של פתח תקווה, והמאמן לוי עמד על הנקודות החזקות של פתח תקווה. שחקני ההגנה התבקשו לפקוח עיניים על החלוץ בחדשות, עומר גולן.

לרשותו של אלישע לוי יעמוד סגל מלא. הקשר הקולומביאני ג'ון קולמה, שלא שיחק במשחק הליגה האחרון מול אשדוד חוזר להרכב, על חשבונו של חיים בנון, שחוזר לספסל. החלוץ מאור בוזגלו, ששיחק השבוע פעמיים במדי הנבחרת, מול רוסיה ומקדוניה, חזר אתמול לאימונים והוא צפוי לפתוח בהרכב. גם ליאו קרופניק שסבל מפציעה קלה בתחילת השבוע החלים ויישחק.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg780964.Xxx
    עומד לרשותו סגל מלא, אלישע לוי.

הרכב המשוער: מאיר כהן, עבד רבאח, פטי יא יא, ליאו קרופניק, בסאם גנאים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאמד גנאים, חאלד חלאיילה, מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

15. Macaclister Member

לא יודע למה,יש ריח לא טוב מבחינתי במשחק הזה נגד הפועל,הם עכשיו במומנטום מהדרבי וזה מפחיד..