מחזור 10 בליגת העל: בית"ר והפועל נפרדות בתיקו 1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/11/16.

1. Civil Anti Madridista

פנדל באלף אחוז על דודו ביטון, מי הדביל שהוריד אותו ככה עם שתי רגליים ברחבה קלאודמיר? ואיפה ליאני?

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

עוד יגמר בהרוש הודף בתוספת הזמן

3. סיונרה Member

בסוף עוד היינו צריכים את השופט בשביל לא להפסיד את המשחק. מאמן עלוב.
    איך במשחק 10 מחזורים יש בור עצום במרכז המגרש, והאידיוט הזה פשוט לא נותן על זה את הדעת. יש לנו מגן שמאלי שכשהגיע יכל לרוץ 90 דקות ועכשיו נראה בסוף כמו שלמה שרף אחרי ריצת 3,000.
    למה אייבינדר ופריירה שיחקו העונה כמעט את כל הדקות? למה לידור כהן (שאני לא חובב שלו) יוצא בדקה 25 כאילו כבש 13 שערים עצמיים?
    למה קלטינס ממשיך כבלם? הוא גרוע בעמדה ואנחנו צריכים שחקן כמוהו בקישור.

למה אני טורח? אפשר לעשות העתק הדבק על כל 10 ההודעות שלי אחרי משחקים העונה או של כל שאר האנשים. לצערי אין ברירה אלא להחליף מאמן, כי את הראש מהתחת שלו הוא לא הולך להוציא.

4. Blanco 7 Member

תשעה מחזורי ליגה שלא הרגשתי את זה, אבל היום סוף כל סוף הפועל תל אביב נלחמה על המגרש, נראית נחושה מאוד ובעיקר מאוד מאוד רוצה. אם הייתם שואלים אותי לפני המשחק הייתי קונה תיקו בקלות, אבל לאור איך שהתפתח המשחק הפועל יכולה לצאת מאוכזבת שלא יצאה עם שלוש נקודות.

5. JR-Riquelme Member

קודם כל חבל שלא ראית את זה לפני העונה שצעקנו שההגנה של ביתר זה הגנה רכה ועלובה ואמרת שדן מורי זה שדרוג וההגנה אמורה להיראות חזק יותר. ובסוף אני טעיתי...
    רן בן שמעון, שחקנים, טביב, לא מעניין אותי בגדול ההגנה של ביתר זה ביזיון מתמשך. למרות שניסית לשקר לעצמך שההגנה השתדרגה.
    עכשיו בנוגע לשחקנים - כל הקישור שלנו ביחד בערך במהירות של קמיל ואצק, יש לו מגן ימני שנזרק מהמדרגות בכל קבוצה שהיה בה, מגן שמאלי שהוא בכלל לא מגן ואוכל כל דריבל של שחקן שמגיע מולו, ועל קלטינס לא בא לי כבר לכתוב כל מחזור מה הוא שווה בתור בלם.
    מזל שרואדה יודע כדורגל וקליימן מדי פעם מסוגל לתפוס יום מפלצתי. זה משחק שהיה אמור להסתיים ברביעייה.
    המאמן? שרואים איך מבטלים בקלות את משחק הלחץ העלוב של בית״ר זה אומר הכל.

Doritoz אוהב/ת את זה.
  6. Raulito Madridista

הפועל ת"א עם סכנה קיומית שמרחפת מעל ראשה ואי-אפשר להתעלם מזה ומעבר לכך גם הסגל קצר והקו האדום חונק, לנו יש אינסוף תירוצים בעוד בית"ר סתם גרועה ולא נראית כמו קבוצת כדורגל, שיגידו תודה 5 פעמים על התיקו ועל יום גדול של קליימן יחד עם חוסר מיומנות של שחקני ההתקפה שלנו, בעיקר אלטמן וזגורי. שכחתי כבר שחן עזרא קיים וגם הוא פיספס מצב גדול, אולי הוא יוכל לתרום בהמשך. לוזון גבר, היחיד שמאמין, יש לו ביצים, הוא גם האחרון שאשם בתבוסה בדרבי למרות מערך מופקר. אני מאוד מקווה שהוא לא יהיה עקשן ושימשיך עם שובושיץ' ב-11 כי הוא היה הכי טוב היום, מס' 1 על המגרש בהתחשב בנסיבות. לא נקשקש על כך שהכבוד חזר או דברים כאלה, בכל-זאת לא ניצחנו והדרבי יושב כמו עצם בגרון אבל זו הדרך, להילחם על כל נקודה. לא חשבתי שאני אתאכזב מתיקו היום. רב"ש מאמן דמיקולו

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי כבר לפני שבוע או שבועיים שזה משחק קלאסי לתיקו כי בית״ר לא יודעת להגיע פייבוריטית ולנצח וגם בשביל הפועל זה מצוין לבוא מלמטה ולשחק בלי לחץ.
    אבל עכשיו אם נאמר את האמת, קחו את ההרכבים של שתי הקבוצות היום ואת המחליפים שעלו ואתם רואים הבדל גדול בחומר השחקנים? שווה כוחות ויש יגידו שנוטה יותר לטובת הפועל.

מהקיץ אני צועק שהסגל של בית״ר נחלש והוא מאוד בינוני. היום פשוט חילצנו תיקו בבית נגד הפועל שהייתה ראויה לניצחון ביותר משער אחד ואני מבין שגם הגיע לה פנדל. רב״ש עם הכנה נוראית למשחק, הרכב מוזר, חילופים לא נכונים ובעיקר בית״ר נראיתה כמו זבל, הכל בצורה מקרית עם אלפי נסיונות הגבהות לא מוצלחות, באחת הפעם היחידות ששיחקנו על הקרקע מסודר דרך האמצע גם הבקענו.

בן-שמעון מבחינתי היה צריך ללכת לבית כבר אחרי הפועל חיפה, גם מחר עדיף מאשר ההתבזויות הקרובות נגד סכנין, חיפה וב״ש.

8. JR-Riquelme Member

מעניין כמה דקות אנחנו צריכים בשביל לכבוש נגד הפועל באר שבע אם נשחק כמו ששיחקנו היום.
    אנדר/אובר 950 דקות מה אתם חושבים?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מעניין כמה נספוג.
    לדעתי מתחיל ב-3.

ועכשיו ראיתי את התקציר, פנדל של 300% על דודו ביטון, פריירה פשוט אידיוט.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/16
  10. Telkiyski Member

תיקו רביעי ברציפות בין הפועל לבית"ר, שלושה מהם בטדי.
    הפועל לא מנצחת בטדי מאז אותו שער של זהבי. 5.5 שנים, 6 משחקים.

סה"כ תוצאה טובה להפועל, אבל יותר מהנקודה הפועל חוזרת עם סוג של מומנטום חיובי מהמשחק, עד כמה שזה אפשרי עם המצב של המועדון הזה.

את כל הדיבורים האלה על זה שפתאום כן נלחמו וכן רצו אני לא קונה.
    בכלל, אני לא מחסידי התיאוריה הזאת שכשמפסידים לא נלחמו וכשמנצחים אז נלחמו ונתנו את הנשמה.

לוזון - סה"כ עשה עבודה טובה, אבל ממש לא ברור לי הקטע עם החילוף של שובשיץ', בערך השחקן הכי טוב שלנו.

11. Civil Anti Madridista

פשכה והיחצנים של קליימן חיכו למשחק כזה בשביל להריץ אותו לנבחרת. שמישהו רק יספר להם שמתחילת העונה הוא רק מחבל לבית"ר בנקודות.

12. DRORIKO Member

לא הייתי היום בבית אז הקלטתי את המשחק וראיתי אותו עכשיו. הפועל תל אביב במשחק הכי טוב שלה העונה. אין מה להגיד,כשהיא באה כאנדרדוג היא יכולה להיות מאד מסוכנת, הבעיה שברוב המשחקים היא באה בתור היוזמת ובזה היא מתקשה יותר. היא צריכה להשתפר בקטע הזה כי כן יש לה כלים טובים בהתקפה,כולל חן עזרא שחזר היום וראינו גם במשחק הזה מה יש לו ברגליים.

13. Telkiyski Member

הוא לקח פעמיים אחד על אחד. זה היה משחק טוב שלו. לדעתי הוא שוער טוב.

14. DRORIKO Member

קליימן נתן משחק גדול, אינסטינקטים של חתול. בכל מקרה הבעיה המרכזית שלו כשוער זה בכלל היציאות שלו לכדורי גובה, ואפילו במשחק הערב היתה לו איזה חצי פאשלה.

15. Telkiyski Member

נכון. יש לו לפעמים הצלות מדהימות. הבעיה היא שאינסטיקנטים זה אלמנט אחד מתוך כמה חשובים לשוער.