מחזור 10 בבונדסליגה 2014/15

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏31/10/14.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני באמת לא יודע על איזה מהירות אתה מדבר, על טכניקה אני לא אתווכח אבל זה היה ניכר לעין כי פישצ'ק סגר אותו לא פעם אחת מבחינת המהירות. מהירות היא כבר לא הצד החזק של ריברי כמו שהיה בעבר, הטכניקה עדיין מופלאה.

אתה אמיתי ?
    יורגן קלופ שואף קדימה וקדימה תמיד, אין מעצורים אצלו. נכון שהשנה החלה כרעה בליגה, אבל אם תסתכל על שאר המפעלים כמו הגביע הגרמני - הוא בפנים, ליגת האלופות - הוא בפנים, סופר-קאפ - הוא זכה. בורוסיה דורטמונד כיום היא קבוצה מהדרגים הבכירים ביותר באירופה. הגאווה הכי גדולה בתור אוהד בורוסיה דורטמונד זה המצב שנקלענו אליו, אנחנו במפלה בליגה אך הקרדיט והאמון שההנהלה והקהל נותן לקבוצה ולמאמן זה משהו שבוודאי לא ניתן באף מועדון אחר באירופה. (אני לא מדבר על אוהדי הצלחה שצצו לאחרונה למועדון).

Rosner ו-bvb_fan אוהבים את זה.
  2. golding מנהלים

ניצחון קליל של גלדבאך. ההתקפה של הופנהיים נעלמה לחלוטין במחצית השנייה. יופי של קבוצה בנו שם.

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  3. Civil Anti Madridista

סובוטיץ' במשחק נוראי, והפנדל מוצדק לדעתי.

4. bvb_fan Kevin Großkreutz

סתם מפילים עליו. היה חלש, נכון, אבל בפנדל באותה מידה זה יכל להיות פאול על סובוטיץ', ריברי זרק את עצמו כמו שרק באווארי יודע לזרוק את עצמו.

5. Civil Anti Madridista

את השער הראשון הוא פשוט בישל ללבנדובסקי, ובמהלך שהוביל לפנדל הוא התרשל בהרחקה והפיל את ריברי בתוך הרחבה
    ככה שאיך נגיד את זה בעדינות, לא משחק שהוא ירצה לזכור.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לא ניתן להפיל אשמה על שחקן כזה או אחר, הבעיה בשער של לבנדובסקי החלה כבר אצל סבסטיאן קל והמשיכה אל עבר הטעות של סובוטיץ', ככה שהם נתעסק בהאשמות, לא נגיע רחוק.

bvb_fan אוהב/ת את זה.