מחזור 1 בסרייה א' :: Every day for something new

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏20/8/15.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדאקור היה הרבה כדורגל לפני שהגיע אליכם לסיבוב פרישה. מדל הוא באמת תופעה קיצונית בכדורגל של היום אבל מנצ'יני חייב כזה במשחק שלו וזה היה ידוע מראש (פשוט תדמיין שאתם משחקים עם 3 בלמים, לא כזה נורא נכון?).

זו גם אחת הסיבות שלא הבנתי איך מס' אוהדים ציירו את קובאצ'יץ' בתמונת ההרכב בתחילת הקיץ. לא היה שום סיכוי שמנצ'יני יעשה פתאום שינוי כל כך דרסטי.

2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אתם מתלוננים , כאוס כמעט מוחלט במחזור הפתיחה - נהדר!

3. SerieA Il Capitano

מילא שלושה בלמים, אבל מדובר היה בארבעה בלמים! כי ז'ואן שיחק כמגן שמאלי, מכיוון שמאנצ'יני משום מה לא אוהב את ד'אמברוסיו או מונטויה. בעוד שאת מונטויה אינני מכיר, את ד'אמברוסיו אני דווקא כן, והוא, מבחינה התקפית, עולה על ז'ואן. אבל מאנצ'יני כל כך מפחד לספוג בגלל הטראומה מראנוקיה וז'ואן מהשנה הקודמת, שהוא יציב עשרה בלמים וחלוץ אם צריך.

לגבי דאקור, הוא לא היה כל כך רע גם אצלנו. אני סתם אוהב לתת אותו בתור דוגמה :)

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר דוגמא אז סטפן דאלמה, או ג'רמי ברשה. מה שתבחר =)

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  5. Roma מנהלים

נרדמתי ופספסתי את כל המשחקים של היום אבל היה שווה לקום לתוצאות כאלה.

דרך אגב, לא יודע משום מה חלמתי שיובה ניצחו 5-0 עם רביעיה של פאביו קוואליארלה... */aaa021

עומר אוהב/ת את זה.
  6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

Roma,
    נדמה לי שאתה שאלת מי זה מטאו פוליטאנו ולמה היה חשוב לזכות בו במעטפות.

אתמול הוא נכנס מול נאפולי ויצר את שער הניצחון של סאנסונה:
    http://i.giflike.com/mDNQGel.Xxx
    (המסירה הראשונה)

-----

אם פיאניץ' לא היה צ'וקר עלוב היינו עדים למחזור ללא תוצאת תיקו אחת, והרי כולם בממלכה יודעים שתיקו (רצוי ללא שערים) זה המאפיין העיקרי של הליגה מארץ הכפכף.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. Chievo Member

אכן, בעונה הקודמת קייבו לא הבקיעה שלושה שערים במשחק אחד כל העונה, תוך דקות שבהן ההגנה של אמפולי נעלמה, ההתקפה הכי חלשה של הסרייה אה עשתה קמבאק אדיר, וזה לא בזכות רכש שחיזק את ההתקפה, אותם שחקנים מג'וריני, פאלוסקי ומבצע סולו אדיר של בירסה.

עומר אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קצת על המשחק של אינטר אתמול:

נקודות לחיוב:
    מורייז'ו - מספר אחד ובפער. גם מיראנדה היה טוב ובכלל ההגנה הייתה מצוינת, למעט אחד שנפרט עליו בהמשך, אבל מורייז'ו היה פנטסטי ואם זו עדות להמשך העונה אז יש למה לקוות. יודע בדיוק איפה לעמוד, איך לגשת לכדור. ממשיך את הקו שלו ממשחקי הקופה, וזו אחלה סיבה לאופטימיות. הראה גם טכניקה ברמה טובה יחסית לבלם, אבל זה משני מאוד.
    קונדוגביה - הוא יהיה שחקן גדול. אתמול הראה לא מעט ניצוצות ואיים על השער, מבחינה הגנתית כיסה המון שטחים והפעיל לחץ שכמותו לא ראינו משחקן אינטר כבר המון זמן.
    יובטיץ' - צריך להסביר?

נקודות לשלילה:
    פלאסיו - חלש מאוד, אבל מאוד. למעט הגול שנכנס בנבדל, כזה שגם סבתא שלי צריכה להכניס, לא עשה שום דבר מועיל. איבד המון כדורים, החזיק יותר מדי בכדור, לא הורגש במשחק הלחץ ובכללי היה כלום ושום דבר. אני מאוד מקווה שבאמת בוריני ופריסיץ' יגיעו כי אי אפשר לסמוך עליו כבר, הגיל עושה את שלו.
    סאנטון - ממשיך לשחק כמו ילד בן 18 שעלה מהנוער. אין לי מושג מה מאנצ'יני רואה בו שאין בדאמברוסיו או מונטויה.
    מדל - חייב לשחק בלם.
    ברוזוביץ' - היה הכי גרוע על המגרש. אגרסיבי מדי, מכדרר יותר מדי, לוקה מאוד בקבלת החלטות, כמעט ולא מאיים על השער. אני מאוד מקווה שזה חד פעמי, אבל לצערי אני גם יודע שזה כנראה לא זה ופשוט מדובר בשחקן בינוני.
    מאנצ'יני - לא יכול להיות שפותחים נגד אטלנטה עם הרכב כל כך חלש ואנמי מבחינה התקפית. במחצית השנייה ראינו אינטר יותר טובה בזכות החילוף של הרנאנס, אבל כבר כל הקיץ אנחנו רואים אינטר אנמית ולא מאיימת, וזה עוד כשיובטיץ' על המגרש. בלעדיו אין לנו מה למכור.

SerieA אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד למורייו, אני לא יודע עד כמה עמדנו במבחן אתמול בשביל לדעת. סבבה ההגנה עמדה טוב, אבל כמה כבר אטאלנטה תקפה אתמול, כמה באמת הרגשת שאפשר לקבל חוות דעת.
    לא ברור לי למה ראנוקיה עדיין איתנו, למה טאיידר (חשכו עיניי כשראיתי אותו מתחמם!) גם איתנו ולמה שצ'לוטו איתנו. שלושה חוטבי עצים במקרה הטוב ושחקני חילוש במקרה הרע, מהשחקנים שבדחיפות צריך להיפטר, גם מהמשכורת וגם מהשחקן. מעדיף שחקני נוער בכל רגע נכון עליהם. מאוד מקווה לראות את מונטויה מקבל הזדמנות, חושב שהוא שחקן עם פוטנציאל רב להפתיע, אחרי שבבארסה לא באמת היה פקטור...