מחזור 1 בסרייה א' :: Every day for something new

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏20/8/15.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר תיקונים וכאלה - זה לא קארפי וזה לא קאפרי. זה קראפי - Crappy. נא לדייק בבקשה.

uri ו-עומר אוהבים את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קארפי, קראפי, חרא...מה זה חשוב, מוריאל מפגיז :)

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אגיד את זה ככה: אם אלי לא היה שחקן בית צעיר, אנשים היו מקללים אותו פה ודורשים להעיף אותו מההרכב במקרה הטוב ומהקבוצה במקרה הרע.

אני לא רוצה לדמיין מה היו התגובות אם מקסס או בונרה היו נותנים 35 דקות כמו שאלי נתן פה.

4. Alta Tensione Member

ועדיין ואלרי בן זונה.

5. VAR Member

בצדק. למקסס או בונרה אין לאן להשתפר ואם אי אפשר להרוויח מהם as they are אז אין להם מה להיות פה. לאלי אפשר לתת להנות מהספק שעוד ייצא ממנו משהו בעתיד, למרות שההערכה שלי שזה היה המשחק האחרון שלו בהרכב.

בלי קשר, אני יכול להישבע שבצהוב הראשון שלו אמרתי שזה עניין של זמן עד שיגיע האדום. מלכודת הנבדל הזאת פשוט מגוחכת. פעם אחת הוא הקריב צהוב כדי למנוע מצב של אחד על אחד, פעם אחרת לופז הציל אותנו, ומי שלא יודע לעשות התאמות תוך כדי משחק ולהקדים תרופה למכה סופו להיענש בריבית כפולה. מקווה שזה שכר הלימוד שמיכאילוביץ' ישלם. העונה זה עוד בסדר.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/15
  6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהכנה הוא נראה בסדר, אבל היום הוא נראה כמו מי שהוא - שחקן שהגיע מאבלינו מהסרייה B. הפוטנציאל שלו זה דבר מגניב, אבל אם הוא ממשיך ככה, אז רצוי להשאיל אותו ולתת לו להתגלח על חשבון אמפולי. לא על חשבון קבוצה שמנסה לחזור לליגת האלופות.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכום למחצית שלנו.

קודם כל, דאגות לפציעה של איקארדי. נקווה שזה משהו שישבית אותו לשבוע בלחץ ושיהיה כשיר לדרבי.

משחק אנוכי של הקבוצה, אני עדיין לא רואה שום טביעת עין של מאמן מבחינת מאנצ'יו. יותר מדי פעולות בלי מחשבה.

מצד שני, אני יותר מדי ביקורתי, כולה מחזור ראשון. מצד שלישי - זו אינטר, למה אני מצפה שיהיה משהו שונה אחרי 5 שנים של כלום ושום דבר?

8. eran.m Member

זנגה , מישהו ?!

עומר אוהב/ת את זה.
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה מילים על שאר המשחקים שאני "רואה" בכתוביות ומדד מומנטום:

א. קארפי, קראפי, תקראו להם איך שתרצו, עוד הוכחה שבמצב הכדורגל האיטלקי כיום, אין שום הצדקה ל-20 קבוצות בסריה אה, הגיע הזמן לחזור למתכונת של פעם, 18 קבוצות, 3-4 יורדות.
    ב. פאלרמו עושה רושם או מנסה למכור או מנסה לעשות בכוונה אחרת אי אפשר להסביר איך היא מסריחה את הדשא מול גנואה עם אפס כדורגל לפי מה שזה מראה, גנואה היתה צריכה להוביל 0:3 במחצית.
    ג. שמח בשביל פאולו סוזה, אם לא אנחנו לסקודטו, ואין כל כך סיכוי שזה יקרה, אני בעדו! פורצה ויולה, ובלי קשר שהיריבה שלהם זה הסרח מעבר לכביש
    ד. סאסוולו, אני כתבתי שתהיה הפתעת העונה שוב, גם אם תפסיד היום לנאפולי, אני לא חוזר בי. קבוצה מרגשת. תפתיע דווקא אחרי איבוד זאזה.
    ה. פרוסינונה על תקן מי בדיוק היום? סינדרלה? או שאפשר להגיד שטורינו של העונה שעברה היתה אפיזודה חד פעמית, כדאי להם להתעורר, אחרת זה יראה להם רע לטעמי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם מצארי פתח את הקדנציות שלו באינטר עם שביעיות על סאסואולו, ראינו איך זה נגמר.

הטוב מהמחצית - קונדוגביה, יובטיץ'.
    הרע מהמחצית - שאיקארדי נפצע ולא פלאסיו הנוראי.
    המסקנה - פריסיץ' ולפחות בוריני. דחוף.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על ברכות האליפות, התואר הזה מגיע לנו! הצלחנו לקחת אותו מזנגה, המאמן הכי טוב בסריה A.

12. VAR Member

זו הבעיה, שהציפיות מוגזמות מידי (כמו תמיד). החזרה לליגת האלופות תלויה קודם כל בקבוצות שסיימו את העונה מעלינו וכמובן בהתאם להצלחה שלנו. יכול להיות שהוא לרמה של סריה B ויכול להיות שסתם רועדות לו הרגליים מהפעם הראשונה והוא ישתפר בהמשך. אני מעדיף את חוסר הודאות הזה על שחקן כמו בונרה שאני יודע בדיוק מה אני אקבל ממנו, או יותר נכון מה אני לא אקבל ממנו.

אגב, את אותם הדברים אפשר לומר על רוב הרכישות שלנו בקיץ. אף אחד מהם עדיין לא הוכיח שהוא שחקן לרמות הגבוהות, ובטח לא על סמך המחצית הזאת. לצפות מהם לקחת מועדון רקוב וכושל למקום שלישי זה פשוט לא ריאלי. צריך שילוב של הרבה דברים כדי שזה יקרה, ובוא נגיד שאם זה יקרה זה חדשות רעות לליגה האיטלקית.

מבחינתי אם נסיים במקום 5 ושחקני הרכש ישתפרו תוך כדי תנועה אפשר לסמן וי על העונה. כל דבר מעבר זה בונוס והצלחה אדירה.

ומעבר למה שדובר יש לי 2 נקודות:
    1. דייגו לופז אחלה שוער אבל שיפסיק לשחק אותה מנואל נוייר. מה שקרה לו אחרי 5 דקות קורה לו יותר מידי ושחקן יותר מלוטש מאיליצ'יץ' עושה מזה 1-0 סופר מעצבן. פשוט שישאר בתיבה שלו.
    2. הגישה של לואיז אדריאנו מעצבנת אותי, במיוחד כשבאקה לידו לא מפסיק להתרוצץ ולהטריד את ההגנה. שיתחיל להזיז את התחת או שמיכא יעיף אותו לספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/15
  13. cazzo Il Capocuoco

פרוזינונה, פרוזינונה!!! */aaaprot

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלופה, אלופה.

אגב, אני כמובן מאוד שמח שיש יותר שידורים, אבל עומרי אפק אשכרה מצליח "להתעלות" על לוין ותומר קשטן של ספורט1.

15. eran.m Member

זה לא מה שאני אומר , אמרו כאן שזנגה יפוטר ראשון אז אחרי החמישיה , שישייה , שביעייה או שמינייה שתגמר שם הוא יחזיק בקרדיט לפחות עוד שלושה מחזורים שאפילו אם הוא יפסיד בהם הוא לא יפוטר אלא מישהו אחר לפניו...

ובקשר אלינו , חבל שזה נגמר ככה...