מחזור 1 בסרייה א' :: Every day for something new

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏20/8/15.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם אני זוכר נכון אינטר לא ניצחה אף משחק פתיחה בריצת 4 האליפויות שלנו, או שניצחה אחד במקסימום. זה לא מעיד על כלום.

אני לא אומר שאתה אומר אחרת, אבל כרגע אינטר ומילאן צריכות להסתכל רק על אינטר ומילאן.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביגליה כובש. שער מוצדק. לאציו יושבת על בולוניה מהפתיחה.

נחשו מי השחקן הטוב במגרש? רמז: לא מאורי.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הארי קרישנה! הארי קרישנה! הארי קרישנה!

בולוניה לא קבוצה. הם צריכים להעיף את רוסי מהר לפני ששאר הליגה תפתח עליהם פור.

4. Enzo Maresca Member

בולדלוניה הביאה את זה על עצמה - גם דליו רוסי וגם רוברט פאקינג אקוואפרסקה כקפטן? מילא שחקן סגל מורחב, אבל קפטן?

רחמים על בריינצה ומיראנטה.

ג'ורדן לאב אגדה אוהב/ת את זה.
  5. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אקוואפרסקה משחק בסרייה א' ואני לא (ואני לא יודע לשחק בכלל כדורגל).

בלי שום קשר, בולוניה לעניות דעתי תשאר בליגה אך ורק בגלל שקארפי, פרוזינונה ואמפולי גרועות יותר ממנה (על הנייר לפחות).

6. GRANDE LAZIO Member

איך הזבל הזה ראדו ממשיך להחריב כל מה שאחרים בונים.
    איך איך הבנאדם קיבל הארכת חוזה. פויה מרדה.

מול לברקוזן זה עבד כ"כ טוב בלעדיו. למה?

7. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

פדואין יתופקד היום כרג'יסטה, באמת שאני לא רואה שום בעיה עם זה. פשוט אחד משבעת פלאי תבל הסימונה הזה. בסוף עוד נגלה פירלו חדש. גראנדה פאדו!

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  8. Don Joan Roman Member

הרבה אנשים לא מעריכים אותו אבל אני חושב שהוא אחד השחקנים החשובים ביובנטוס, הבחור פשוט משחק את הכל, חוץ משוער וחלוץ הוא היה בכל עמדה על המגרש ותמיד נותן את המקסימום בלי להתלונן, אחד הרכשים הטובים ביותר של יובנטוס בשנים האחרונות

uri אוהב/ת את זה.
  9. Enzo Maresca Member

מצחיק שפדואין הוא רכש מובהק של קונטה אבל דווקא אצל אלגרי הוא הפך לשחקן רוטציה לגיטימי. קונטה נהג להשתמש בו בעיקר כמחליף בדקות הסיום בשביל למשוך זמן או להרוג את המשחק כשאנחנו מובילים, אלגרי לעומת זאת לא מפחד לתת לו מקום בהרכב הראשון, ועוד בתפקיד של פירלו ומארקיזיו.

קייליני החלים ונכלל בסגל (כנראה שאפילו יפתח), גם איסלה, מנדזוקיץ' וסנדרו בפנים.

10. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני נורא מחבב את פדואין, אבל זה שהוא סותם חורים, סליחה, כלבויניק, שנרכש בשביל "להרוג" את הדקות האחרונות ועל הדרך אחד כזה שמסוגל לאייש מספר עמדות לא אומר שהוא טוב באותן עמדות. עמדת הרג'יסטה באמת טיפה "גדולה" עליו. מזל שזה חד-פעמי בגלל הפציעות וזאת "רק" אודינזה שעומדת מולנו. אבל כן, אני בגדול מסכים איתך שטוב שיש שחקן כמוהו שאפשר להשתמש בו בכל רגע נתון ותמיד נותן את הנשמה.

11. Don Joan Roman Member

לדעתי כל עמדה שנתנו לו הוא היה בה טוב ואני מאמין בו גם כרג'יסטה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

12. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אין לו אפילו תכונה אחת בשביל להיות מתופקד כרג'יסטה. לא ראיית משחק, לא שליטה בקצב המשחק, לא היכולת להחזיק בכדור ובטח ובטח שלא יכולת מסירה (בכלל). הציוות שלו היום זו ברירת מחדל קיצונית במיוחד.

13. Enzo Maresca Member

האמת שיצא לפדואין למלא את התפקיד פעמיים או שלוש במשחקי הגארבג' טיים של העונה האחרונה והוא היה לא רע בכלל (למי שזוכר, אחרי אחד מהמשחקים אלגרי כל כך התלהב ממנו ואמר שהוא הולך להיות מאמן מעולה ביום מן הימים). לא טוב או משהו, פשוט לא רע. הרבה יותר מכל תכונות הרג'יסטה שאין לו, אין לו את היכולת לטעות. הבן אדם שלוש וחצי שנים אצלנו ונכון שהוא לא שיחק הרבה במיוחד, אבל אני לא זוכר אפילו משהו שקרוב לטעות שלו בכל התקופה הזאת. הבחור נולד סולידי, גדל סולידי ויפרוש סולידי. ככה הוא יהיה גם במשחק הערב.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

הוא אחד שלא לוקח סיכונים מיותרים. אף פעם. למען האמת הוא בכלל לא לוקח שום סיכון. זו אחת התכונות שאני יותר אוהב בו. יחסית לשחקן בלי שום כישרון מיוחד, הוא תמיד קר ומחושב ולא סוטה לא ימינה ולא שמאלה. נותן את מה שהוא צריך לעשות לפי ההגדרה, ולא מעבר לכך.

15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי היום תוכנית על כך שתכונת ההסתגלות היא היתרון האבלוציוני של החולדות, אז מה אתה טוען בעצם...

קאנדרבה בחתונה שלך!