מחזור 1 בליגת העל- 3:0 לק"ש ולבית"ר בפתיחת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/8/07.

1. Raulito Madridista

משחק מצויין עד עתה בין סכנין למכבי חיפה. הייתי בשוק שראיתי את הגול המהיר של סכנין. הרמה מצויינת של עבד ראבאח שידוע בהרמות המצויינות שלו. גנאים התגנב שם מאחורי חרזי שעשה טעות גדולה בסגירה עליו. סכנין ב25 דקות הראשונות נראתה טוב מאוד והיא משחקת ללא רגשי נחיתות. מאור בוזגלו מראה איזה כישרון גדול הוא, שני איומים טובים מאוד שלו על השער, רק שבראשון שהוא בעט דרדלה, הוא היה צריך למסור. סכנין מסתגרת נכון מאוד. קולמה מנהל את המשחק שלה במרכז המגרש. יבוריאן, גנאים ובוזגלו עושים צרות לחיפה מקדימה.
    אצל מכבי חיפה השחקן הכי טוב הוא ליאור רפאלוב. הקבוצה לא הגיעה להזדמנויות רציניות, פרט למשקוף של חרזי. היו פה ושם חצאי מצבים כמו הבעיטה של רפאלוב אחרי שסיבב שחקן של סכנין, בעיטה של רוסו, דרדלה של מליקסון, אבל בינתיים, חיפה, קבוצה עם שמות גדולים וכשרונות, לא עושה יותר מדיי. היא עצבנית ורואים על בוקולי שהוא לא רגוע, הוא אחד הגרועים במגרש היום.
    אלישע לוי הכין את הקבוצה שלו מצויין למשחק והרכש הכי טוב של סכנין הוא הבלם פטי. לא מבין איך בהרצליה וויתרו עליו, אחד הבלמים הטובים בליגה ללא ספק. מהיר, משחק ראש טוב, קורא את המשחק והוא גם פלוס גדול במצבים נייחים, מסכים עם הפרשן ניר לווין.
    אני חושב שרוני לוי חייב להרגיע את השחקנים שלו. סכנין תתעייף לפני מכבי חיפה וחיפה תצטרך לנצל את הדקות הטובות שיהיו לה. פאוליניו עד עתה לא נראה כקשר שייסדר את מרכז המגרש של מכבי חיפה, הוא בינתיים רק מוסר אחורה ולרוחב, לא מנסה לעשות פעולה מעניינת. רוסו משתדל, אבל הוא לא 50\50, מה לעשות, כל התקפה של סכנין מסוכנת. מקווה לראות המשכיות מבוזגלו המצויין ובכלל, לנוכח היכולת של סכנין בגביע הטוטו, זו לא הפתעה מה שקורה בינתיים.

2. Igi Member

בהחלט חוסר מזל לספוג גול אחרי מספר שניות, אבל רוני חייב להרגיע את השחקנים ולשלוח את ליאור להתקפה ולפקס את ארבייטמן! בינתיים הוא השחקן הגרוע במגרש.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/07
  3. basketball Member

אני לא אכנע לסחטנות ואזמין את המשחקים האלה ב50 שקל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx
    בינתיים אני שומע בשירים ושערים ואני לא יודע מה יותר מעצבן.. שהם מדברים שעות על המשחק של כפ"ס ושמים את השירים ואת החדשות.. או כשהשדרנים שלהם צורחים מכל דבר, יש לי כל דקה עוד התקף לב...
    יש שידור באינטרנט? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

4. REAL MADRID Member

מכבי חיפה מבולגנת מאוד, עדיין אי אפשר לשפוט את פאוליניו אבל אני די מאוכזב ממנו עד כה. אני מרוצה מצד ההתקפי של מכבי חיפה אבל חסר מישהו שיכניס את הכדור פנימה, תומר חמד חסר מאוד וגם רוני לוי רואה את זה אני מאמין. ארבייטמן מעצבן אותי, עושה הרושם שהוא למד מקולואטי רק דבר אחד, להיות בנבדל.
    אני מאמין שנשתפר במחצית השנייה ובמחזור הבא נהיה כבר הרבה יותר טובים.

אני כבר מחכה לנסוע לקריית אליעזר, האוירה שם מדהימה!

5. Fabio Junior Member

הוא רב עם ההנהלה או משהו כזה... האשימו אותו בדברים שהוא טוען שהוא לא עשה..

6. הרצליה Member

וראית את מי הביאו במקומו? שאלוהים יעזור לנו.

7. Don Joan Roman Member

הבלם שהביאו במקומו הוא בלם טוב, אתם תראו את זה בהמשך העונה, גם בגראץ הוא התחיל חלש מאוד והשתפר בהמשך.

8. Raulito Madridista

לא ככה ציפינו כולם לראות את מכבי חיפה, שפשוט לא האמינה בעצמה. בני סכנין הייתה קרובה יותר לשער השני מאשר מכבי חיפה להשוות. שוב ההרמות האלו של חרזי, שאו שנהדפות על ידי ההגנה של סכנין(פטי עם משחק ראש מצויין), או שנקלטות אצל מאיר כהן, שוב משחק איטי ושקוף, שוב המגנים לא חוזרים בזמן. סכנין עשתה מה שהיא רוצה על המגרש. בוזגלו היה מצויין ומה שהיה חסר כדי לסגור ערב חלומי מבחינתו זה רק שער. היה יפה לראות את סכנין לא מתבנקרת וקרובה מאוד להבקיע את השני. משקוף של בוזגלו, עוד הצלה של דוידוביץ מהרכש החדש של סכנין, דוידוביץ גם הדף עוד מצב אחרי טעות של חרזי שבכלל היה איום ונורא.
    סכנין הייתה עם שקט נפשי, הניעה כדור, קולמה הצטיין במגרש וביטל את פאוליניו(כיאל שנכנס לשחק יותר טוב ממנו, ככה זה נראה, אבל לא פייר לשפוט את הרכש של רוני לוי, אחרי משחק בודד אחד).
    רפאלוב היה היחיד בקישור של חיפה שבאמת עשה משהו. רוסו היה בינוני מאוד, בוקולי בעיקר עצבני ובכלל לא היה לו יותר מדיי עם מי לשחק. ארבייטמן היה גרוע מאוד ואיטי, אולי הוא העלה כמה קילוגרמים מיותרים או שהוא בכושר פשוט גרוע. אושרי גיטא שנכנס בעיקר ניסה אבל לא הועיל יותר מדיי.
    רוני לוי לא צריך להתפטר כמובן כמו שהקהל הטיפש ממשיך לטעון, יש עוד הרבה עבודה למכבי חיפה אבל המחזור הראשון לא אמור לבטל אותה, היא עדיין מועמדת לאליפות, רק שהיום היא נראתה כמו 11 שחקנים שאין ביניהם קשר.
    שאפו, מזל טוב לסכנין על ניצחון גדול שהושג בזכות ולא בחסד. היא הייתה טובה יותר מהדקה הראשונה, ידעה לנצל את המתפרצות ואת העובדה שחיפה נשארה חשופה מאוד(הרבה שחקנים עלו להתקפה וקייסי וחרזי לא הספיקו לחזור, הגיל עושה את שלו), שיחקה יפה מאוד ושחקניה התמסרו המון. אלישע לוי הכין את הקבוצה שלו כמו שצריך. סכנין יותר פיזית מחיפה, אבל אין לה שום היתרון אחר, אבל ראו טביעת יד של מאמן. כל שחקן הולך למקום שלו, חילופי מקומות לפעמים, משחק מסודר ומאורגן עם מטרה, בניגוד לחיפה שקיוותה שבוקולי יזכיר פתאום את היכולת שלו, או שרפאלוב יעשה משהו חיובי מהאגף.

תמונת המסכמת את המשחק היום, ללא ספק:

http://images.one.co.il/images/d/dmain/nz/gg766938.Xxx

רוצה רצה מאוד אבל לא תרם כלום למכבי חיפה, שהייתה כבויה.

9. REAL MADRID Member

כמה שנסיתי לתמוך בארבייטמן במשך כל העונות וגם עכשיו בשבועות האחרונים רק חשבתי שצריך לתת לו את ההזדמנות. אבל היום הוא היה כלום, ולמרות שעוד רגע כולם יגידו "אי אפשר לשפוט אותו על פי משחק אחד" נמאס לי ממנו ושחר צריך לעשות הכל בשביל למצוא חלוץ זר.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז מכבי חיפה מפסידה היום 1:0 לבני סכנין במשחק הראשון העונה.
    אני לא רואה את המשחק בשל כך שהוא שודר בצ'רלטון, אך ברור לי שזאת לא תהיה היכולת שלנו בהמשך העונה. קשה לקבוע איזו חיפה תראה בהמשך העונה, משום שהשחקנים שחסרו השפיעו מאוד על הקבוצה.
    מה שאותי מטריד מאוד הוא שלומי ארבייטמן. נכון, אם יש עונה שבה הוא צריך לזכות לדקות משחק היא העונה, אך היום הוא שוב הוכיח שמבלי חלוץ מטרה (כדוגמאת קולאוטי) הוא פשוט הולך לאיבוד. הוא לא מורגש.

11. VaN Member

משחק חלש מאוד של חיפה, נראה שחוץ מבוקולי ורוסו לשחקנים פשוט לא אכפת. הם מצפים שהשערים יבואו מעצמם.
    רפאלוב שיחק טוב אבל יותר מדי מאחורה, ארבייטמן פשוט גרוע, חרזי לא טוב בהגנה ובהתקפה ובכלל הצורה שבה הקבוצה משחקת לא החלטית ולא התקפית מספיק.
    פאוליניו עם משחק סביר, לא צריך לצפות ממנו שיבנה התקפות מאחורי כמות כזאת של שחקנים במרכז המשחק.

12. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אוהדים של מכבי חיפה טובים ?
    לקרוא למאמן שלך כבר במחזור ה-1 להתפטר זה בושה.

The Yellow Diamond : אני בכוונה לא מסיר את ההודעה הזאת ורק עורך אותה, כדי שכולם יראו ולא יקרה מצב שמישהו יפספס את זה: אם יתפתח כאן דיון על קהל כזה או אחר, יתחילו להימחק הודעות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/07
  13. Chievo Member

איזה כיף, אין כמו הכדורגל בארץ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אז כמו שצפיתי שאם סכנין תנצח אז בזכות שער מוקדם וגם הליחמה והרצון של שחקני הבית, אבל לא חשבתי שסכנין תמשיך לתקוף ולהגיע למצבים של הבקעת עוד כמה גולים, הפתיעה אותי לגמרי, ואם כבר לנצח שלושת המשחקים הרשמיים הראשונים נגד לא סתם קבוצות שאמורות לתקוע בתחתית, אז זה יספיק כדי שכול אוהדי סכנין יהיו יותר אופטימים לגבי העונה הקרובה.

בוזגלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

14. Igi Member

אושרי גיטא? שי מיימון? מאור מליקסון? לאן הגענו... מזמן לא זכורים לי שחקנים כאלה בהרכב מכבי חיפה. אמנם זה נחמד לראות צעירים משתלבים לאחר כל השנים הללו, אבל נו באמת.. אושרי גיטא זו פשוט לא רמה. כל כך התעצבנתי את ההתמסרויות של סכנין ללא שום הפרעה מצד השחקנים בירוק, משחק אדיש ולא אכפתי. בשביל זה שחררו את בוזגלו? עולה בכל פרמטר אפשרי על מליקסון.

כל השחקנים שיחקו מתחת לכל ביקורת כשבראש ובראשונה שלומי שכצפוי, לא נגע בכדור כשהוא לבדו בהתקפה. מליקסון לא היה כשיר לחלוטין וראו עליו.
    רוסו היה חלש, רפאלוב לא יכל לבד, בוקולי היה עצבני מעשרות אלפי הפאולים עליו ולא עשה כלום(טוב, מן הסתם הכשילו אותו לפני שהתחיל בכלל לרוץ), חרזי היה הכי גרוע אחרי ארבייטמן, פאוליניו אדיש ולא מורגש... פשוט משחק גרוע. היו צריכים להפסיד לפחות 5-0 היום מכבי חיפה. עונה בתחתית? נחכה ונראה

15. Number 8 Member

בני סכנין ממשיכה עם היכולת ממשחקי גביע הטוטו ומנצחת בצדק את המשחק. אפשר להלל היום כל שחקן בסכנין, עבודה נהדרת של כל אחד שראויה לשבח. קודם כל, השחקן המצטיין במשחק בשבילי הוא חאלד חליילה שנמצא בכל מקום במגרש, מחלץ כדורים שצריך, המון הקרבה ומלחמה, פשוט עבודה נהדרת. אחריו, מי אם לא מאור בוזגלו שעשה עבודת קודש בחלק ההתקפי, חילק וקיבל כדורים שצריך, במזל הוא לא סיים עם צמד במשחק. בנוסף אליהם, יבוריאן במשחק עם המון השקעה ולחימה על כל כדור בהתקפה, והתיאום עם בוזגלו עשה בעיות להגנת חיפה וימשיך לעשות כך לשאר הקבוצות. אסור לשכוח את קולמה שהראה אגרסיביות הוגנת ושמר על הכדור שצריך עם המון נחישות.

באשר למכבי חיפה, תצוגת כדורגל חלשה מצד כל השחקנים, פרט לבוקולי שהראה נחישות ולחימה אך חוץ ממנו, שאר השחקנים הראו בעיקר חושך. ארבטמן הוכיח שהוא לא יכול להצעיד את ההתקפה של חיפה ונתן לרוני לוי נקודה למחשבה, מליקסון הראה שהוא שחקן חלש ולא ראוי להיות בקבוצה, פאוליניו עם משחק די חלש ודי התאכזתי ממנו, מיימון נראה מבולבל, ואלון חרזי עם משחק גרוע, הגול של סכנין נבע מטעות שלו ובנוסף עשה עוד מספר טעויות והשחקנים צריכים להודות לדוידוביץ שהציל כמה שערים בטוחים, אחרת זה היה נגמר יותר משער אחד.

רוני לוי צריך לקוות ששחקני הרכש החדשים ישדרגו את הקבוצה כי היום היא נראתה רע. בני סכנין נראית מצוין ואם היא תמשיך ביכולת הזאת, היא בדרך הבטוחה למעלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/07