מחזור 1 בליגת העל- 3:0 לק"ש ולבית"ר בפתיחת העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/8/07.

1. Igi Member

משומר, גפני, קרוסה, רנאטו וקטן(גם חמד אבל בואו לא נהיה קטנוניים,הוא לא שחקן הרכב). השישי אני מניח שהוא התכוון לקולאוטי...

2. TariboWest Member

מה שאומר שכנראה אושרי גיטה פותח היום (ומה שאומר גם שאין עוד חלוצים על הספסל). כמו ששי אמר, 0:1 קטן יספיק...

3. REAL MADRID Member

לא חושב, אני מקווה שההרכב יהיה:

-----------------------ניר--------------------------

קייסי------קינן---------------מימון--------------חרזי

-----------------רוסו------פאוליניו------------------

רפאלוב----------------בוקולי------------------מליקסון

-----------------------ארבייטמן---------------------

הסיכויים שזה יהיה ההרכב קטנים מאוד..

4. Igi Member

גם לי נראה שזה יהיה ההרכב. או שרפאלוב יהיה באמצע ומליקסון יהיה בשמאל..

5. Number 8 Member

רוסו קשר אחורי? יש לו את הכוח לעשות את העבודה השחורה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/07
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

להיפך, שהוא משחק כשחקן אגף הוא אמור לבזבז הרבה יותר אנרגיה כי שם הוא שורף הרבה יותר שטחים.

רוסו שחקן חכם, אני יחשוב שבתור קשר אחורי הוא יכול להיות הצלחה גדולה, מה גם שלחימה זה עוד משהו שהוא מצטיין בו.

7. TariboWest Member

אם כבר אז בוקולי ליד פאוליניו ומקדימה רוסו.

8. Number 8 Member

קשר אחורי נמצא כל הזמן בתנועה, לא נח לרגע, רץ ומבזבז הכי הרבה אנרגיה מכל שחקן אחר במגרש.
    רק לפני שלושה שבועות בערך, קראתי שבאדיר רץ במשחק אימון 9.5 קילומטר, וזה מראה לך את העבודה האדירה של קשר אחורי.

אני עם TariboWest, בוקולי עדיף על רוסו ליד פאוליניו, מהסיבה הפשוטה שאני לא בטוח שיש לרוסו את היכולות לעשות עבודה שחורה לאורך המשחק.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה נכון אבל שאתה פותח עם 2 קשרים אחוריים אז העבודה מתחלקת, ואפשר בכיף לחלק את זה כך שפאוליניו יעשה את רוב העבודה השחורה ורוסו יעסוק ביותר לבנות את ההתקפות בצורה שקטה ואחראית, הרבה קבוצות עושות את זה.

ואם רוסו יפתח באגף הוא לא יסחוב בשום מצב 90 דקות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/07
  10. תומר22 Member

אין פה שום מקום להתלבטות. בוקולי דרש כבר מספיק פעמים לא לשחק יותר באמצע, ובצדק. בשנה שעברה הוא איבד את כל האימפקט שלו על המשחק כששיחק באמצע. המקום שלו זה רק באגף הימני. עוד 4 שנים, כשיאבד מהמהירות שלו, יהיה אפשר לדבר על הסבה.

רוסו, ברוב משחקיו בקדנציה במכבי ת"א, שיחק באמצע. כמו שלירן אמר, אין לרוסו את הכוח לסחוב משחק שלם באגף. באמצע הוא מצליח להביא את הדומיננטיות שלו ואת המלחמה על כל כדור. דרך אגב, לא צריך להיות כל כך פיזי וקשוח כדי לשחק באמצע. להזכירכם, מי שהולך לקבל את העמדה הזו בקרוב הוא רנאטו, שהוא שחקן הרבה יותר טכני ופחות איש עבודה. פאוליניו אמור לטפל ברוב העניינים ההגנתיים של הקישור, לשם כך הביאו אותו - להיות קשר אחורי יחיד.

11. Igi Member

ורק להוסיף, זו הייתה גם העמדה שרוסו הוצב בה מול נתניה בגביע הטוטו והיה המצטיין של חיפה במשחק.

12. Raulito Madridista

זה יפה מאוד שרוסו רץ, משקיע ונלחם, אבל יכולת הגנתית ברמה גבוהה אפילו לליגה שלנו, אין לו. מכבי חיפה אם תעלה בהרכב שציינתם תשחק ללא מרכז וכל איבוד כדור יהיה קריטי, לא יהיה מי שייחלץ כדורים. רוסו יכול להיות בונוס בחלק הקדמי, אבל קשר אחורי או 50\50 הוא לא, הוא יכול להיות פליימקר מתחת לחלוץ. בהגנה הוא יהיה חור כמו שכבר ציינתי.
    אולי נגד בני סכנין(לא מזלזל בה, אבל ברור שמרכז המגרש שלה נחות משל הפועל ת"א, מכבי נתניה, בית"ר ומכבי ת"א), רוסו בקישור האחורי יהיה הצלחה, אבל נגד קבוצות טובות יותר עם שחקנים טובים יותר במרכז המגרש, יהיה למכבי חיפה קשה לחסל התקפות. כמה שפאוליניו יהיה קשר אחורי טוב, הוא לא יוכל לעשות את כל העבודה השחורה, אך מצד שני, רוסו לא מיועד להיות שחקן הרכב.

13. Number 8 Member

ממש לא. במשחקים בודדים, רוסו שיחק במכבי כקשר אחורי, בעיקר תופקד כקיצוני ועשה עבודה מצוינת, אחד השחקנים המצטיינים בעונה שעברה.
    אבל אם חושבים על זה, רוסו לא ישחק עוד הרבה פעמים כקשר אחורי, ובכלל לא יהיה שחקן הרכב, כך שזאת ברירת מחדל. יהיה מעניין לראות אותו מאחורה.

14. הרצליה Member

לא אידיאלי לפתוח עונה במצב שמכבי הרצליה נמצאת בו נכון ל-18.8.07, 4 זרים, הגנה שמבוססת בעיקר על שחקנים ששיחקו בעונה שעברה בליגה הלאומית(חליס ובנאי) ומול קריית שמונה מלאת ההתלהבות אני לא צופה שזה יצליח במיוחד, שחקן המפתח שלי לעונה הזאת הוא דווקא לא עומר בוקסנבוים וגם לא דייהו דיוויס אלא הבלם מיטייה מורץ אם הוא יהיה ברמתו של פטי יא-יא לפחות אני צופה שלא נהיה בשר תותחים כפי שצופים.

שיהיה בהצלחה, למרות הכל אני מקווה רק לניצחון הערב.

15. REAL MADRID Member

קריית שמונה תבוא בטירוף, בכל זאת משחק ראשון שלהם בליגת העל ואחרי כל סיפור המגרש שלהם הם אז...
    הרצליהב תצטרך לא להיגרר למשחק שקריית שמונה תנסה להוביל ולשחק בהיגיון.