מחזור 1 בליגת העל: מכבי ת"א וחיפה פותחות עם ניצחון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Emil, ‏29/8/08.

1. הרצליה Member

סליחה על הקטנוניות אבל אני חייב להתעכב על זה.
    לפני שנתיים המחזור הראשון הסתיים עם הפסד 3-1 בקופסא, בעונת 04\05 זה נגמר בתיקו 1-1 עם בית"ר, זה רק מה שאני זוכר מהשנים האחרונות.

2. שגיא Guest

נכון אתה צודק. תפטרו את המנהל!

האמת שמדובר על מאזן ביתי ועל כך שחיפה לא הפסידה. וזה איכשהו נשמט לי. לפחות אני רואה שאנשים קוראים ומתעמקים בזה. תודה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

עכשיו זה תוקן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/8/08
  3. Raulito Madridista

גם אני מאוד התגעגעתי לליגת העל. למרות שהכדורגל ברוב המשחקים הוא חלש וכל שאר הדברים השליליים שנמצאים בכדורגל הישראלי, זה הכדורגל שלנו, לטוב ולרע. עם כל הכבוד לאהדה לקבוצות אחרות, רק את הקבוצות כאן בארץ אתה יכול באמת להרגיש כאשר אתה הולך לאיצטידון. חבל מאוד שרק שני משחקים ישוחקו מחר, ואני מאוד בעד להפסיק לדחות את המשחקים של הישראליות ליום שני.

חיפה פייבוריטית בבירור לקראת המשחק הקרוב נגד אשדוד, ואני מאמין שהמבחן הראשון של אלישע לוי יעבור בהצלחה. חיפה קבוצה יותר מאוזנת, היא הרשימה פחות או יותר בהכנות לקראת העונה, השחקנים יגיעו במוטיבציית שיא וההגנה של אשדוד לא מספיק טובה, ובקטע הזה מזרחי בהחלט פישל בקיץ. מה שאפשר לומר לזכותו , זה שהוא מנסה לייצב את הקבוצה בעזרת שימוש בשני קשרים אחוריים באמצע, כמו יוסי אופיר ומאור זוהר, דבר שלא היה בשנה שעברה. יניב קטן, שיחגוג משחק מספר 400 במדי מכבי חיפה, יוכל לחגוג על אדיר טובול שהוא לא יודע לשלב בין הגנה להתקפה, הוא מפקיר המון את הצד שלו. בחיפה אני חייב לציין את פאנטיני שנראה הכי טוב מבין כל הקבוצה כרגע וקשה לי להאמין שהוא לא יבקיע מחר. אשדוד בהחלט מסוכנת והיא יכולה לעקוץ במתפרצת, כך שקולמה ייצטרך להיות מאוד מרוכז ולשתק את רביבו.

הצרות של מכבי ת"א הן כלום לעומת מה שיש ללוזון על הראש ואני בטוח שהקבוצה של בן-שמעון תפתח את העונה כמו שצריך. האמצע של בני-יהודה לא מספיק טוב, קובאצ'ביץ ואברבאנל שירד מאוד ביכולתו לא יספיקו. בנוסף, לא בטוח שזה הטיימינג המתאים כדי לעלות בהרכב בלם מקבוצת הנוער, בכל-זאת זה לא קל ישר לשחק נגד בלומפילד מלא ביותר מעשרת אלפים אוהדים צהובים וגם עוז ראלי ייפתח כמגן שמאלי והוא ממש לא כזה. אצל מכבי בוזגלו אולי לא מרשים בינתיים, אבל יש את יבוריאן שמבקיע הרבה, ישרלאביץ מוסיף המון למשחק וגם חדד עושה פעולות יפות. אצל בני-יהודה לעומת זאת, אם משה ביטון לא מבקיע אז אף אחד לא עושה את העבודה, כשהקשר הנבחן בינתיים מאכזב גם הוא. בתמיר כחלון בוטחים הרבה מאוד ומעניין מה הוא יעשה מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/08
  4. beitar4ever Member

שגיא ,תודה על הסיקור.
    בקשר למשחק של חיפה מול אשדוד, זה די ברור שחיפה הם פייבוריטים לנצח. חיפה ניראו טוב מאוד במשחקי ההכנה. יותר מהחלק המקצועי, ניראה שהמרקם החברתי הוא ממש טוב .
    מי שניראה הכי זוהר זה יניב קטן שלא הסתדר ממש עם רוני לוי ומאז בואו של אלישע הוא משחק עם המון מוטיבציה. עוד חולייה טובה היא מרכז הקישור שבראשו עומדים ג'ון קולמה ובירם כיאל. אין ספק שחולייה זו היא טובה, אך היא צריכה לנסות לשחק קצת יותר מהר כיוון שהיא גם מאוד מאטה את המשחק ועושה מהלכים מאוד שקופים, לפחות עפ"י מה שראיתי במשחק של חיפה נגד בית"ר בגביע הטוטו.
    אין לי ספק שחיפה ירצו לפתוח את העונה טוב וגם יבואו מוכנים, אך לא מחכה להם משוכה קלה מחר. לאשדוד יש אומנם בעיות בהגנה למרות שהיא חיזקה אותה(אף פעם לא חסרות בחוליה זו בעיות) אך חוליית התקפה מאוד מפחידה ,שכוללת את מקרייב ,הולצמן ושריקי. תהיו בטוחים שחיפה לא תלקק דבש נגד אשדוד.
    הימור קטן- יהיה משחק רב שערים, אך אשדוד תפתיע ותיקח את 3 הנקודות מהקרייה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/08
  5. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי ת"א - בני יהודה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx

יום ותאריך: שבת, 30.8.08.
    שעה: 17:10.
    שופט: איתן תבריזי.
    אצטדיון: "בלומפילד" ביפו.

במשחק שיוציא לדרך את עונת 2008/2009 בליגת העל ייפגשו מכבי ת"א ובני יהודה לדרבי תל-אביבי קטנטן. לשתי הקבוצות יש מטרות שונות - מכבי ת"א בנתה סגל חזק ועמוק כדי להאבק על האליפות, בעוד שבני יהודה רוצה לעבור עונה שקטה ורגועה בליגת העל, אך לשניהן יש מטרה משותפת והיא לפתוח את העונה החדשה ברגל ימין. קצת סטטיסטיקה: הפעם האחרונה שמכבי פגשה את בני יהודה במחזור הפתיחה הייתה בעונת 00/01, כאשר טל בנין הבקיע בפנדל וניצח עבור הצהובים את המשחק.

הדבר החשוב ביותר עבור מועדון הכדורגל מכבי ת"א כרגע הוא לפתוח את העונה ברגל ימין. פתיחה רעה יכולה לגמור לקבוצה את העונה מוקדם מהרגיל בדיוק כמו בעונה שעברה - תיקו נגד אשדוד במחזור הראשון, הפסד למכבי פ"ת, המאמן הלך הביתה ועוד הרבה הפסדים, דבר שגרם למכבי להסתבך בתחתית עד סוף העונה. העונה הציפיות הן אחרות לגמרי, ואם בעונה שעברה הפתיחה הרעה עוד התקבלה איכשהו, העונה זה לא הולך לקרות. מכבי ת"א בנתה סגל איכותי המורכב מהשחקנים הטובים ביותר בליגה, עמוק, זרים טובים ועליהם יפקח רן בן שמעון, שהרבה אנשים רואים בו כדור עתיד המאמנים בישראל. סביר להניח שהחלק ההתקפי יעשה את העבודה, אבל הבעיה המרכזית היא החלק ההגנתי. ההגנה "תחליט" לאיזה כיוון העונה של מכבי הולכת. מכבי לא הרשימה יותר מדי במשחקי ההכנה במסגרת גביע הטוטו, ספגה שערים שמתאימים להגנה של קבוצה בליגה לאומית, ומספיק אנשים החליטו שהעונה של מכבי תהיה כשלון טוטאלי, אבל כולם יודעים שאי אפשר לשפוט יותר מדי ברצינות את היכולות במפעל. היו מספיק מקרים שקבוצות נצחו ללא הפסקה בגביע הטוטו, אך נכשלו בליגה. כדי להראות לאותם אנשים שמכבי ת"א יכולה לחזור לימייה הגדולים ושיש לה סיכוי לזכות באליפות, היא חייבת לנצח את בני יהודה. אחרת, תסריט העונה שעברה עלול לחזור. יש גם דברים מחוץ לכדורגל - מכבי תעלה בשבת עם חולצות המשובצות החדשות, כאשר במקום ספונסר, ששמו אמור להיות מוטבע במרכז החולצה, ייכתב על החולצות "ושבו בנים לגבולם", תוך הקדשה של המשחק לאלדד רגב ז"ל אשר היה אוהד של הקבוצה. כמו כן, הצהובים יציינו במשחק את יום הולדתו ה-22 של גלעד שליט, יום ההולדת השלישי אותו הוא חוגג בשבי. בקבוצה ינציחו את זכרו של רגב בכך שיקראו לאחת מקבוצות הנוער של המועדון על שמו של החלל.
    רן בן שמעון ייאלץ להסתדר ללא יניב עזרן, אורי שטרית ליאור ז'אן הפצועים, וללא רודי חדד המצוין הסוחב חמש כרטיסים צהובים מהעונה שעברה. חדד, שדי אכזב אשתקד, רשם עליה גדולה במשחקי הקדם העונה, ובקבוצה חוששים מחסרונו. בן שמעון מתלבט את מי לשים במקומו - האם לפתוח עם שני חלוצים הכוללים את קאמאנן ויבוריאן, או שמה לתת לשבחון את המפתחות ולשלוח את יבוריאן לבד לחוד. תום מנשרוב צפוי לפתוח במקומו של שטרית. יובל שפונגין, שסבל בשבוע שעבר מכאבים, עשוי לפתוח בצד ימין של ההגנה.
    הרכב משוער: דראגוסלב יבריץ', יובל שפונגין, מושיקו מישאלוף, איגור טומאסיץ', תום מנשרוב, ג'ונתן אסוס, דולי ג'ונסון, יוסי שבחון(יאניק קאמאנן), ג'יזרמו ישראלביץ', מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1193784/A68B0293_wa.Xxx
    רן בן שמעון. רק רוצה לנצח...

בני יהודה, הקבוצה שעשתה את המהפך הגדול ביותר בהיסטוריה של ליגת העל ונשארה בליגה, לא רוצה לעבור את אותו תהליך. הזהובים משכונת התקווה רוצים להעביר עונה רגועה באמצע הטבלה, ולשם כך הגיע גיא לוזון. האם דווקא הוא הפתרון? לא בטוח. לוזון שנחל הצלחה גדולה בכל שנותיו במכבי פ"ת, נכשל בעונה שעברה בשתי קבוצות, ועד שהיה נדמה כי הוא לוקח מנוחה קצרה מהכדורגל שלנו, בני יהודה העדיפה לקחת אותו במקום מאמנים אחרים שהיו פנויים בשוק, ולמעשה לקחה די הימור. מה שכן, המערכת לקחה בחשבון את העובדה שהעונה תהיה רק יורדת אחת, והרשתה לעצמה זאת. אם לוזון רוצה לחזור הביתה עם תוצאה טובה, הוא חייב שההגנה שלו תציג יכולת אחרת מזו שספגה שישה שערים בגביע הטוטו. אחרת, הוא יכול לסיים עם תבוסה על הראש.
    איבן גארידו, בלם הרכש הקולומביאני, לא ייכל בסגל למשחק מכיוון שהשיחרור הבינלאומי שלו מההתאחדות הקולומביאנית טרם הגיע. מי שצפוי לפתוח במקומו הוא דין מורי הצעיר בוגר קבוצת הנוער של בני יהודה.
    הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, מילאן מרטינוביץ', דין מורי, עוז ראלי, הרוויה קובאצ'ביץ', אלי אברבנל (קובי מויאל), כפיר אדרי, תמיר כחלון, פדרו גלבאן, משה ביטון.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1232217/A68B0841_W.Xxx
    משה ביטון. שוב יכבוש נגד האקסית?

6. Number 8 Member

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי ת"א - בני יהודה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/11.Xxx

יום ותאריך: שבת, 30.8.08.
    שעה: 17:10.
    שופט: איתן תבריזי.
    אצטדיון: "בלומפילד" ביפו.

במשחק שיוציא לדרך את עונת 2008/2009 בליגת העל ייפגשו מכבי ת"א ובני יהודה לדרבי תל-אביבי קטנטן. לשתי הקבוצות יש מטרות שונות - מכבי ת"א בנתה סגל חזק ועמוק כדי להאבק על האליפות, בעוד שבני יהודה רוצה לעבור עונה שקטה ורגועה בליגת העל, אך לשניהן יש מטרה משותפת והיא לפתוח את העונה החדשה ברגל ימין. קצת סטטיסטיקה: הפעם האחרונה שמכבי פגשה את בני יהודה במחזור הפתיחה הייתה בעונת 00/01, כאשר טל בנין הבקיע בפנדל וניצח עבור הצהובים את המשחק.

הדבר החשוב ביותר עבור מועדון הכדורגל מכבי ת"א כרגע הוא לפתוח את העונה ברגל ימין. פתיחה רעה יכולה לגמור לקבוצה את העונה מוקדם מהרגיל בדיוק כמו בעונה שעברה - תיקו נגד אשדוד במחזור הראשון, הפסד למכבי פ"ת, המאמן הלך הביתה ועוד הרבה הפסדים, דבר שגרם למכבי להסתבך בתחתית עד סוף העונה. העונה הציפיות הן אחרות לגמרי, ואם בעונה שעברה הפתיחה הרעה עוד התקבלה איכשהו, העונה זה לא הולך לקרות. מכבי ת"א בנתה סגל איכותי המורכב מהשחקנים הטובים ביותר בליגה, עמוק, זרים טובים ועליהם יפקח רן בן שמעון, שהרבה אנשים רואים בו כדור עתיד המאמנים בישראל. סביר להניח שהחלק ההתקפי יעשה את העבודה, אבל הבעיה המרכזית היא החלק ההגנתי. ההגנה "תחליט" לאיזה כיוון העונה של מכבי הולכת. מכבי לא הרשימה יותר מדי במשחקי ההכנה במסגרת גביע הטוטו, ספגה שערים שמתאימים להגנה של קבוצה בליגה לאומית, ומספיק אנשים החליטו שהעונה של מכבי תהיה כשלון טוטאלי, אבל כולם יודעים שאי אפשר לשפוט יותר מדי ברצינות את היכולות במפעל. היו מספיק מקרים שקבוצות נצחו ללא הפסקה בגביע הטוטו, אך נכשלו בליגה. כדי להראות לאותם אנשים שמכבי ת"א יכולה לחזור לימייה הגדולים ושיש לה סיכוי לזכות באליפות, היא חייבת לנצח את בני יהודה. אחרת, תסריט העונה שעברה עלול לחזור. יש גם דברים מחוץ לכדורגל - מכבי תעלה בשבת עם חולצות המשובצות החדשות, כאשר במקום ספונסר, ששמו אמור להיות מוטבע במרכז החולצה, ייכתב על החולצות "ושבו בנים לגבולם", תוך הקדשה של המשחק לאלדד רגב ז"ל אשר היה אוהד של הקבוצה. כמו כן, הצהובים יציינו במשחק את יום הולדתו ה-22 של גלעד שליט, יום ההולדת השלישי אותו הוא חוגג בשבי. בקבוצה ינציחו את זכרו של רגב בכך שיקראו לאחת מקבוצות הנוער של המועדון על שמו של החלל.
    רן בן שמעון ייאלץ להסתדר ללא יניב עזרן, אורי שטרית ליאור ז'אן הפצועים, וללא רודי חדד המצוין הסוחב חמש כרטיסים צהובים מהעונה שעברה. חדד, שדי אכזב אשתקד, רשם עליה גדולה במשחקי הקדם העונה, ובקבוצה חוששים מחסרונו. בן שמעון מתלבט את מי לשים במקומו - האם לפתוח עם שני חלוצים הכוללים את קאמאנן ויבוריאן, או שמה לתת לשבחון את המפתחות ולשלוח את יבוריאן לבד לחוד. תום מנשרוב צפוי לפתוח במקומו של שטרית. יובל שפונגין, שסבל בשבוע שעבר מכאבים, עשוי לפתוח בצד ימין של ההגנה.
    הרכב משוער: דראגוסלב יבריץ', יובל שפונגין, מושיקו מישאלוף, איגור טומאסיץ', תום מנשרוב, ג'ונתן אסוס, דולי ג'ונסון, יוסי שבחון(יאניק קאמאנן), ג'יזרמו ישראלביץ', מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1193784/A68B0293_wa.Xxx
    רן בן שמעון. רק רוצה לנצח...

בני יהודה, הקבוצה שעשתה את המהפך הגדול ביותר בהיסטוריה של ליגת העל ונשארה בליגה, לא רוצה לעבור את אותו תהליך. הזהובים משכונת התקווה רוצים להעביר עונה רגועה באמצע הטבלה, ולשם כך הגיע גיא לוזון. האם דווקא הוא הפתרון? לא בטוח. לוזון שנחל הצלחה גדולה בכל שנותיו במכבי פ"ת, נכשל בעונה שעברה בשתי קבוצות, ועד שהיה נדמה כי הוא לוקח מנוחה קצרה מהכדורגל שלנו, בני יהודה העדיפה לקחת אותו במקום מאמנים אחרים שהיו פנויים בשוק, ולמעשה לקחה די הימור. מה שכן, המערכת לקחה בחשבון את העובדה שהעונה תהיה רק יורדת אחת, והרשתה לעצמה זאת. אם לוזון רוצה לחזור הביתה עם תוצאה טובה, הוא חייב שההגנה שלו תציג יכולת אחרת מזו שספגה שישה שערים בגביע הטוטו. אחרת, הוא יכול לסיים עם תבוסה על הראש.
    איבן גארידו, בלם הרכש הקולומביאני, לא ייכל בסגל למשחק מכיוון שהשיחרור הבינלאומי שלו מההתאחדות הקולומביאנית טרם הגיע. מי שצפוי לפתוח במקומו הוא דין מורי הצעיר בוגר קבוצת הנוער של בני יהודה.
    הרכב משוער: דלה איינוגבה, איציק עזוז, מילאן מרטינוביץ', דין מורי, עוז ראלי, הרוויה קובאצ'ביץ', אלי אברבנל (קובי מויאל), כפיר אדרי, תמיר כחלון, פדרו גלבאן, משה ביטון.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/04062007/1232217/A68B0841_W.Xxx
    משה ביטון. שוב יכבוש נגד האקסית?

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שלא כל משחקי ליגת העל נפתחים במכה, אבל זה מה יש.

אם מכבי חיפה באמת חושבת על צמרת גבוהה וקריאת תיגר על התואר, אז היא צריכה לנצח את המשחק מול מועדון ספורט אשדוד. זהו משחק בית ויחד עם הקהל, אין מקום לאיבוד נקודות, משום שאחרי זה הלחץ יתחיל לדבר. אותו הדבר לגבי מכבי תל אביב, שהייתה הקבוצה המדוברת ביותר בקיץ האחרון.
    לפי תחושת הבטן שלי, לא מכבי חיפה ולא מכבי תל אביב הולכות לנצח מחר. הלוואי.

8. צהוב בנשמה! Member

זה לא נכון כי לפני שנתיים (2006/7)
    מכבי חיפה הפסדיה במחזור הפתיחה למכבי נתניה 3-1

9. Mehmet Member

יאללה אשדוד מלחמה!
    להתחיל את העונה הזאת בדיוק איך שהסתיימה הקודמת-בניצחון על מכבי חיפה.

נותר רק לקוות שהשוער והבלם החדשים שווים משהו ולא הוחתמו בלחץ של הרגע האחרון...

10. Giallorossi Member

בדרך כלל בני יהודה היא קבוצה שהולך למכבי מצויין נגדה בליגה, בלי הנצחונות עליה בסיבוב הראשון ובשני בעונה שעברה, היינו מסתבכים הרבה יותר בתחתית. על הנייר אין הרבה אפשרויות טובות יותר מפתיחה נגדם במשחק בית.
    עוד לא הגיע מגן שמאלי (כנראה זר), אז סביר להניח שרוב ההתקפות של בני יהודה יגיעו דרך אגף שמאל של מכבי. מקוה שהסגירה של מנשרוב תהיה טובה מזו שהייתה נגד הכח בגביע השוקו.

3 נקודות ושער נקי יכולים להשכיח קצת את כל הביקורות (הלא הוגנת יחסית לשלב הזה של העונה) מבן שמעון והצוות המקצועי, ואני מאמין שזה מה שיקרה.

11. Igi Member

הוא כבר ציין שהתבלבל והכוונה הייתה שהקבוצה לא הפסידה בבית במשחקי פתיחה 15 שנים.

12. כחול-לבן Member

קודם כל סוף כל סוף אפשר להגיד בשעה טובה נפתחת הליגה!

לגבי המשחק של אשדוד חיפה - אין לי פה נתון מדוייק אבל אני זוכר את אשדוד כסוס השחור של מכבי חיפה שמאז ומעולם חיפה היתה מתקשה במשחקים נגדה עם זה באשדוד אובחיפה. יכול להיות בודדים פה ושם היו משחקיםטובים אבל אשדוד מאז ומעולם נחשבה לקבוצה קטנה שעושה חיים קשים מאוד לחיפה. הדבר הזה הוא לא במיקרה, מכבי חיפה היא קבוצה עם אגו קבוצה עם הרבה כבוד, לא פעם אפשר ליראות את חיפה מקבלת בראש דווקא מהקבוצות הקטנות אבל נותנת משחקים טובים מול קבוצות גדולות וככה אני חושב שיהיה גם השנה.

למכבי חיפה אין סגל שיכול להתמודד על אליפות. היא יכולה אולי להיות בצמרת אבל לא יותר מזה, שאני אומר שאין לה סגל אני מדבר גם על העובדה שנכון להיום אין סמלים לקבוצה הזאת רפאלוב וקטן עם כל הכבוד הם לא שחקנים שיכולים לסחוב את חיפה לשום מקום (אלא עם הליכה אחורה נחשבת סחיבה), מכבי חיפה תסיים בצמרת ושם זה יעצר. היא לא תיהיה פקטור רציני על העלייה.

לעומתה אשדוד ידועה כקבוצה הרבה יותר נמרצת בעיקר בתחילת עונה. ואשדוד תבוא ותנסה להוציא תוצאה טובה מהמשחק בחיפה (תיקו זה תוצאה טובה מאוד בעניי). אשדוד יתנו את הפייט שלהם במשחק הזה וגם במשחקים אחריהם. ברגע שהם יראו שהם נמצאים בקצב טוב הם יורדו הילוך ובסוף עונה שוב יתגלגלו לכיוון התחתית.

לסיכום: אני צופה היום משחק משעמם, חיפה לא תתן הצגה גדולה, אשדוד תבוא ותנסה להפריע יגמר 0-0 כרגיל למשחקים בין שתי הקבוצות ואנחנו נפתח ונגיד - כמה לא התגעגענו.

הדרבי הקטן של תל אביב.

מכבי תל-אביב חייבת לפתוח את העונה ברגל ימין, כל תוצאה אחרת מלבד ניצחון הערב מול בני יהודה והקבוצה של שניידר יכולה להתחיל לארוז את הדברים וללכת הביתה. אין ספק שמכבי תל אביב היא קבוצה של מומנטום ברמות הכי גבוהות שיש. מכבי תל אביב בריצה טובה היא אחת הקבוצות הטובות בארץ אבל כל דבר קטן שיוציא אותם מן המסלול והדרך הישרה והנכונה מכולל שם סערות ותהפוכות ברמות שיכולות להרוס עונה כבר אחרי מחזור או שתים. ידעו שסוד ההצלחה של מכבי השנה נמצא בשקט שיהיה סביב הקבוצה ומכבי חייבת לעשות הכל (ניצחון מוחץ על בני יהודה) על מנת לפתוח ברגל ימין.

בני יהודה מבחינתה היא קבוצת תחתית אני מאמין שמלבד העניין שזה משחק פתיחה אף אחד בבני יהודה לא מסמן וי או חצי וי ליד המשחק הזה. בני יהודה יודעת שעל מנת לשרוד היא חייבת את הנקודות מול הקבוצות הקטנות ובמידה והיא תצליח לקחת נקודה היום זה יהיה בונוס בלתי רגיל עבורה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/8/08
  13. מקסים לנגו Member

כמה שעות בודדות לפתיחה הרישמית של "ליגת העל", תסלחו לי אבל אני באמת לא מרגיש שום תנועה ושום תכונה לקראת "המאורע הגדול". כמה אוהדים יגיעו לבלומפילד, השאר יגיעו לקרית אליעזר. מי שישאר "בשארית" יצטרך לשים עינייו מול המסך הכחול של הזמנת השידורים בערוצי "שלם וצפה" שרק בגללם גם שני המשחקים שכן משוחקים היום לא מתקיימים במקביל.

אז אתם יודעים מה, זה נראה כמו סרט המשודר בשידור חוזר ומעלה בשנית את התלונות והמגרעות של הכדורגל הישראלי - כנראה זה מה שיש לנו. "שבת של כדורגל" מפעם, עם מבול השערים ומאזינים הצמודים לרדיו, ספק אם תחזור מתישהו.

לא יודע, מכבי חיפה שלי משחקת היום ובאמת שאין התלהבות. לא בגלל שאני לא אוהב אתה יותר חלילה, אלה בגלל כל מה שמסביב - מה שגרם פעם להתקפי לב וקיצור החיים בכמה שנים.

שנה טובה

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום ישחקו מכבי ת"א ומכבי חיפה, 2 הקבוצות שכל כך רוצות לעשות עונה מוצלחת בקנה המידה שלהם אחרי תקופה מאוד קשה.
    במכבי ת"א אני די מאמין, יש להם שחקנים בעלי יכולות התקפיות טובות, אם דברים יתחברו שם אין לי ספק שזאת קבוצה שמסוגלת לספק כדורגל טוב ומצליח, הבעיה היא כמו שראינו בשבועות האחרונים בהגנה, טומאסיץ' הוא אולי שעיר לעזאזל אבל ההגנה לא נראית טוב, ואם בליגה ההגנה תמשיך להיראות ככה אין לי ספק שמכבי תיענש שוב ושוב, כבר מהיום. בני יהודה אומנם נראית רע מאוד עד עכשיו אבל יש לה שחקנים שיכולים לנצל טעויות של מכבי, 2 הקבוצות עדיין לא מחוברות כל כך, אני מאמין שזה יהיה משחק מהסוג של מי ינצל יותר טעויות של היריבה, ההגנות של 2 הקבוצות נראות רע, ויכול להיות "שמח" מאוד היום בבלומפילד. משום מה יש לי הרגשה שמכבי ת"א יכולה לעשות דברים יפים העונה, נראה אם אני לא אתבדה כבר מהיום...

בקשר לחיפה, אני יותר בספק, בשביל העניין אני כמובן רוצה לראות את הקבוצה הזאת מצליחה ונותנת פייט בצמרת, אבל אני בספק עם הסגל הנוכחי מספיק טוב לכך, חסר לחיפה משהו רע בהתקפה, חסר לה את המנהיג הכל יכול שיוציא את הקבוצה שהמצב תקוע. גם השנה, אם כל הסימפטיה וההערכה לאלישע לוי, אני לא צופה לו למאמן חיים קלים בקרית אליעזר. הכל שאלה של איך הדברים יתחברו, אם ארבייטמן יחזור להיות מה שכולם מצפים ממנו, רפאלוב יתן עונה כמו שהוא מסוגל, וקטן יעשה כמה שפחות נזק... אולי יש להם מה לתרום. בגדול, אני לא מאמין שחיפה תהיה פקטור רציני בצמרת. בקשר להיום, אשדוד בהחלט יכולה לנצח.

15. מקסים לנגו Member

והרי הבשורה: שידורי תוכנית הרדיו "שירים ושערים" נשארו בפגרה ולא פתחו את עונת 2008/2009. האם השנה לא תשודר? למי שיש את התשובות מוזמן לענות.

ואם מדברים על כדורגל, אצטדיון בלומפילד כמעט מלא לקראת המפגש בין מכבי ת"א לבני יהודה. המשחק יפתח בעוד דקות אחדות.