מחזור 1 בליגת האלופות: יום המשחקים השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claret&Blue, ‏16/9/09.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מונטארי פשוט לא לרמה הזאת.

המשחק של אינטר-בארסה על טלוויזיה גדולה באיכות מצוינת, ואני בכל זאת לא יכול שלא להסתכל כל הזמן על המחשב שמשדר את ליון-פיורנטינה. פיורנטינה נהדרת. שולטת בצרפת ושווה יתרון. לפרקים היא משחקת את משחק הנעת הכדור שלה מהימים היפים לפני שנתיים. פשוט כיף לצפות בהם. אני מקווה בשבילהם שזה לא יגמר כמו אותם ימים יפים בהם זה נגמר עם מחמאות ותוצאות רעות. אני ממש מופתע מעד כמה שפיורנטינה שולטת במשחק הזה נגד ליון שכל-כך הרשימה במוקדמות.

2. Raulito Madridista

הפתיחה של ברצלונה הייתה חזקה אבל לא מספיק מוחצת. תוך עשר דקות ברצלונה הגיעה לארבעה מצבים, ואינטר צריכה להגיד תודה שהיא עדיין לא בפיגור(כמובן שגם לז'וליו סזאר יש מניות בכך). איברהימוביץ הגיע למצב הטוב ביותר ולא מתאים לו להחמיץ בצורה כזאת, אבל יש לו עוד מחצית כדי להבקיע. היה יפה לראות אותו מתחבק עם כל השחקנים של אינטר, חבריו הישנים, בעוד לא ראינו את אטו מנגד, עושה דבר כזה, או שהמצלמות פיספסו. ברצלונה פתחה את המשחק טוב, סיימה את המחצית הראשונה בצורה לא רעה, ומה שמרשים זה שהמשחק שלה מאוד איטי וסבלני.

אני משתדל לא להישמע כתקליט שבור בתלונות לאינטר, אבל המשחק שלה פשוט משעמם. זה ברור שניהול המשחק גדול על סניידר, הוא לא יכול לעשות הכל לבד. מונטארי באמת נותן קצת יותר בדרך-כלל. המסירות שלו מאוד שקופות והוא לא מצליח גם לשמור על הכדור. לא יכול להיות שאינטר הגיעה בקושי לחצי מצב, והדבר הכי מעניין שיש לה להציע זה שליחת כדורים ארוכים למיליטו הלא רע, ולקוות שהוא יוכל למשוך מספיק זמן עד שחבריו יצטרפו אליו. מיליטו פעיל יותר מאטו בינתיים. ברור שגם היריבה מקשה על אינטר, אבל גם נגד יונייטד בשנה שעברה היה אותו סיפור(גם בסאן-סירו). אינטר מתבטלת נגד רוב קבוצות הטופ.

נקווה למחצית שנייה טובה יותר. לא נראה לי שמשחק כזה יסתיים בלי שערים. זה לא מתאים להיסטוריית המפגשים של מוריניו עם ברצלונה. ואטו ואיברהימוביץ כל-כך רוצים להבקיע...

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/09
  3. !Sempre Inter Member

מוטה נראה כמו שיכור. מסתובב על עיגול האמצע ולא יודע מה לעשות. איפה הוא ואיפה קמביאסו. רכש חלש, כמו מונטארי (15 מיליון יורו אלוהים).

חייב לציין שגם מייקון מאכזב אותי. מול פארמה הבנאדם דחף תכדור מול מגנים ופה הוא מוותר ומנסה להיות נייס גאיי. זה לא מייקון העוצמתי שאני מכיר.

סך הכל, רק מחצית. עם שינויים והתעוררות של השלישייה המנומנמת מקדימה, אפשר לעשות את זה.

4. yonmu Member

אני היחיד שחושב שאינטר לא פחות טובה מברצלונה?

מונטארי מזעזע באינטר, קייטה מזעזע בבארסה. צ'אבי כרגיל עם כדורים נפלאים, מסי ולטאן עדין לא הצליחו לעשות משהו ממשי מזה אבל אולי יצליחו בהמשך. הנרי כבוי. טורה די מעלים את הקישור של אינטר, ואלבס יכול לשחק כקשר אגף כי מונטארי פשוט לא במשחק. סניידר לא מספיק בולט (רק לדעתי הוא מתאים להיות הקשר ההתקפי השני, כמו שסידורף היה תמיד לצד קאקא, ולא כקשר ההתקפי מאחורי החלוצים?), אטו ומיליטו מנסים ודי מסוכנים, מוטה, זאנטי, ומאיקון בולטים לטובה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיורנטינה פותחת את המחצית השנייה ב-10 שחקנים, מה שלא מותיר לה ברירה אלא להתגונן ולשחק על מתפרצות. זה לא עזר - לא נורא.

מחצית שנייה ענקית של אינטר.

6. 亚历山大帕托 Member

בדיוק כמו שרציתי, תיקו ותצוגה עלובה של אינטר שמוכיחה עד כמה היא נחותה לעומת אריות אירופה.

7. riquelme1 Member

אתה רציני? איכס, בונקר חסר תקנה.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, תואר אלופת אירופה גם בחלומות לא אראה, בגמר גם לא נהיה, אני מקווה לפחות שנעבור את שמינית הגמר.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו כזה פחדן , חשב תמיד איך לא לספוג במקום לנצל את האגף הימני שלו עם מאייקון שיעלה ויחתוך לאמצע כמו שהוא אוהב לעשות.

לוסיו שחקן כזה מלוכלך.

משחק סביר יחסית , לא יודע למה אינייסטה נכנס כל כך מאוחר הוא לא יכל לתרום הרבה במעט דקות שקיבל.
    פויול ופיקה עלו עם פציעות קלות ולא התקשו רבות עם החלוצים של אינטר. לא רע לפתוח עם נקודה במשחק לא פשוט כלל.

10. cazzo Il Capocuoco

תרגעו, הרמדאן נגמר ביום שבת. מונטארי המשחק היחידי שהוא שיחק בו טוב לאחרונה היה מול סודאן. הוא הבקיע גול מול הנבחרת הפשיסטית הזאת והבטיח מונדיאל לגאנה ביחד עם אסיין. עובדה שאפילו בדרבי הוא לא שיחק מהפתיחה כמו שחשבתי שיהיה ולבסוף זה היה שניידר ההולנדי.

בקיצור עוד מחזור נגמר בליגת האלופות, הממממ... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

11. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

ביזיון נרזורי. בונקר של 45 דקות בבית, וואו.

VAFFANCULO

12. קטלוני Member

אינטר דווקא כן מאריות אירופה,פשוט שהם הביאו אדם ששם 8 שחקנים בהגנה וקורא לזה מערך,לעמדת המאמן.וואלה גם אני יכול להעמיד 8 7 שחקנים בהגנה,אולי גם אני אהיה מאמן?

13. George Best Member

בערך כמו 5 הדקות הראשונות של ארסנל.
    אתה רציני?

14. 亚历山大帕托 Member

כמו ליון בערך. אולי אפילו פחות.

לא השתנה כלום מקודמו.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

איני יודע אם אתם מכירים את המושג ציניות, אך זהו המקרה הקלאסי לכך.