מחזור 1 בלאומית: 0:0 משמים בין רמה"ש לראשל"צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏20/8/10.

1. The best of The best Member

אני קורא לו רונאלדינו או אדגר דוידס קופי של שנייהם, בקשר לכדורגל יש לו המון, בטונות.
    אכן הרצליה ישודר אחרי שהמשחק של נס ציונה היה אמור להיות משודר שינו את זה, נס ציונה תארח את רמת השרון בשבת.

2. הפועל_כפר_סבא Member

הפועל כפר סבא מנצחת 0:1 את לוד במשחק שנערך תחת חום כבד ועם הרכב חסר מאוד שלנו.
    כשאתה משחק בלי סקורר ובלי שי דוד אתה בבעיה ולכן אני מאוד מרוצה מהניצחון הזה, כשיסתיים מסע הרכש וכולם יוכלו לשחק גם היכולת הטובה תגיע.
    בינתיים חמודי כיאל חתם בקבוצה אבל המטרה היא חלוץ זר ובקרוב מאוחד אחד כזה יוחתם פה.

3. הרצליה Member

גם נס ציונה וגם כפר סבא ניצחו משחקי מוקש שבאמצע העונה זה בקלות סוג משחקים שיכולים להסתיים בתיקו, פתיחה מצויינת מבחינתם.

4. דניאלושקה Member

לאחר שהציל את הקבוצה מפירוק, יקיר העיר בת-ים יוסי אלקובי, מכוון למטרה הבאה.
    אלקובי אמר הבוקר לאתר הרשמי: "נעשה שינויים בסגל ונחזק את הקבוצה. המטרה פליי-אוף עליון. פחות מפליי-אוף עליון יהיה כישלון" !
    בהנהלה כבר נערכים לחיזוק הקבוצה והרכש הראשון שיצטרף לאימונים ביום שלישי הוא החלוץ פטי נימבה. במקביל מתנהל משא ומתן גם עם אקקי מיכושטדזה. אגב קוקה וקאנו מבוקשים גם בהפועל כפר סבא. משה אבוטבול התאמן היום אך במשא ומתן עם השחקן קיימים פערים כספיים גדולים. כנ"ל גם לגבי זוהר חוגג.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דניאלושקה מה אתה יכול להרחיב על גיזי דורבור ששיחק אצלכם(בת-ים) בעונה שעברה?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום יתקיימו משחקי ההשלמה מהמחזור הראשון:

אחוה עראבה- מכבי הרצליה- 20:00
    עירוני ג'ת- הכח עמידר ר"ג- 20:30

7. הרצליה Member

כל תוצאה במשחק הזה מלבד ניצחון למכבי הרצליה תהיה ביזיון אדיר לקבוצה של משה סיני, לא רוצה 6, תנו לי 1-0 קטן וזהו.
    עראבה במצבה כרגע לא קבוצה שצריכה לגרום לנו בעיות ולכן אוי ואבוי אם לא ננצח שם.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אלן מסודי מעלה במו רגליו את מכבי הרצליה לראשות הטבלה. צמד שלו ועוד בישול מעניקים 0:3 קליל להרצליה על אחווה עראבה.

ג'ת אלהאלי עם ניצחון בכורה בליגה לאומית, 0:1 על הכח עמידר רמת גן משער במחצית השנייה.

9. דניאלושקה Member

מגן שמאלי צעיר מנבחרת ליבריה הצעירה או הבוגרת לא זוכר
    שחקן די טוב מתאים לקבוצות תחתית בליגת העל אולי אפילו קבוצות אמצע

10. הרצליה Member

השחקן הזה פשוט גדול על הליגה הזאת ב-800 דרגות, אין לי מושג מה הוא עושה כאן בכלל!
    ניצחון חשוב מאוד במשחק לא כל כך פשוט כמו שחושבים.
    היה חשוב לי לנצח כאן,לא משנה לי בכלל התוצאה למרות שתמיד נחמד לנצח 3-0.

משחק נגד קבוצה שקיבלה שישיה רק לפני חמישה ימים הוא לא פשוט, יותר מהנקודות הם נלחמים על הכבוד שלהם ואין לי ספק שהשער בדקה החמישית עשה את המשחק לפשוט יותר.

בשבוע הבא משחק חוץ בבת ים, גם שם המטרה היא 3 נקודות.

11. הפועל_כפר_סבא Member

הרצליה אחי, כמו שאני לא התלהבתי מהמקום הראשון (שעבר לאחזקה שלכם) אני מקווה שגם אתה לא תתלהב - שיחקתם עד עכשיו בדיוק נגד שתי הקבוצות החלשות בליגה, בוא נראה את מסודי ושות' מול קבוצות נורמליות ואז נתחיל לדבר.

12. eran levy Member

מי שרוצה שיתלהב, אוהדי כפ"ס יעשו מה שהם רוצים. לא רוצים להתלהב? שלא יתלהבו.
    נצחון הוא נצחון. קטנה, גדולה, זה לא משנה, כי אם זה היה משנה אז כפ"ס היתה בליגת העל, אבל היא לא...

13. הרצליה Member

המקום הראשון מעניין לי אתה יודע את מה.
    זה בכלל לא משנה נגד מי שיחקנו כי בליגה הזאת 90% מהקבוצות שוות ברמתן, אחרי שני מחזורים אנחנו על 6 נקודות וללא ספיגת שער, זאת פתיחה טובה וזה לא משנה נגד מי אתה משחק.
    ברור לי שיגיעו גם ההפסדים ולכן כל ניצחון שעושים בליגה הזאת הוא חשוב מאוד להמשך וזה בכלל לא חשוב נגד איזה קבוצה שיחקת.

14. The best of The best Member

ערן, תאחל לכפר סבאי חג שמח... עזוב אותך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    למרות שכפר סבא העונה בטוח יעלו ליגה, הם הכי טובים.

חג שמח לכולם שנה טובה.
    ובעה נס ציונה בליגת העל בשנה הבאה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם חשבתי שבשנה שעברה הליגה הלואמית תשעמם, בוי האו מאץ' איי וואז וורונג! השנה זה סופר שיעמום בריבוע!

2 קבוצות שבוודאות יורדות ליגה לפני שהיא התחילה, אחי נצרת ואחווה עראבה, בצדק וטוב שכך (שמתם לב שהדברים האלו קורים בדרך כלל בקבוצות הערביות משום מה?).

הפועל כפ"ס ומכבי הרצליה שנראות אולי 10 רמות מעל לליגה ואם הם לא יעלו זה באמת יהיה הפתעה...היחידות שיכולות לאיים עליהן הם רמה"ש וראשון וגם לא בטוח...

השאר בינוניות מאוד ולא צפויות להפריע.