מחזור תשיעי: בארסה רומסת את סביליה 5-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/10/10.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כל כך צודק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx התיקו הזה כל כך מבאס..

וזה לא כמו אתמול שסראגוסה הייתה עדיפה על ולנסיה,אשכרה המשחק בידיים שלנו,הובלנו,נראינו טוב מאוד..אבל חוסר הריכוז המעצבן הזה בדקה האחרונה של המחצית פשוט הורג אותי..מכדור חוץ שלנו זה הופך לגול ליריבה...

אפילו עונה שקטה הם לא מסוגלים לתת לנו..חייבים כל הזמן לרדוף ולרדוף ולרדוף

2. riquelme1 Member

אמיר, אל תשחף, ולנסיה הייתה טובה יותר מסארגוסה, אבל האנמיות בהתקפה הרגה אותו.

בכל מקרה, שאמרתי שמורניו ''גאון'', ושאני מכיר הרבה מאמנים שלא היו עושים מה שעשה אתמול(הוציא בלם הכניס חלוץ), ידעתי מה אני אומר, ואינה מגיע קיקה סאנצ'ס פלורס שכל החילופים שלו לא השפיעו על המשחק של אתלטיקו הוציא שחקן והכניס אותו שחקן באותו עמדה, במקום ללחוץ יותר את ההגנה של אלמריה, מה ההבדל בין גארסיה לטיאגו, בין מרידה לרייס, או פורלאן לקוסטה?

אומנם זה נשמע משהו קטן ולגיטמי, אבל בגלל הדברים האלה מורניו הוא מאמן כל כך גדול, ובגלל הדברים האלה לקיקה יש עו דמה ללמוד, לא סתם מורניו אמר ''אני רוצה לראות מאמנים שהיו לוקחים את ההחלטות שלי במצבים קשים, הכל קל זה לדבר''.

גם ולנסיה, גם אתלטיקו וקצת פחות ויאריאל סובלות ממחסור באופי וביעילות, ולנסיה הייתה בפיגור מהדקה ה6 ולא הצליחה לחזור אלא רק להשוות שהיה לו למעלה מ80 דקות, לאתלטיקו היה 45 דקות וגם לא הצליחה לחזור, לריאל ובארסה זה לא היה קורה.

בשבוע הבא דרבי, ואני חושב שמזמן ריאל לא הגיע כל כך פיבורטית, עם נעזוב לרגע שאתלטיקו לא ניצחה דרבי למעלה מעשור, השנה ההבדלים הם ברורים מאוד, זה לא שאתלטיקו רעה(כמו בעונה שעברה), ריאל מדריד פשוט מפחידה, יעילה, ועם הגנת ברזל שגם התקפה טובה כמו של אתלטיקו תתקשה לשחק נגדה, שלא נדבר על הכושר המפחיד של רונאלדו ודי-מאריה.

ניצחון של אתלטיקו בברנבאו ואין מאושר מימני, סנסציה ענקית. הלוואי, אבל קשה להאמין.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל פעם אנחנו מגיעים אופטימיים לדרבי(או לפחות אני) ובלפחות חצי מהמשחקים הקבוצה באמת נראית טוב ומשחקת ברמה מספקת בשביל לצאת עם 3 נק' ותמיד יש סיבה שמונעת את זה...

הפעם אפילו אופטימיות אני לא מוצא...הקבוצה מאכזבת בליגה בכל משחק חוץ היום התיקו הזה קצת מוציא אוויר מהמפרשים ועוד יש משחק חוץ בנורבגיה שקיקה יעלה עם הרכב חזק ביום חמישי

אני אפילו לא מסוגל לדמיין ניצחון..זה נראה כל כך בלתי אפשרי..אבל עד אז יש עוד(קצת) זמן

4. Blaugrana Blood Member

אנחנו הפראיירים הכי גודלים של עולם הכדורגל

ולנסה,סביליה,ויאריאל מאבדות נקודות ומשחק שהיה בידיים שלנו נזרק בצורה כל כך מבישה ומחפירה..

בשבוע הבא דרבי וכבר ידוע מעכשיו שכרגיל הם יעשו במכנסייםם...

כל שבוע מחדש אותו סיפור