מחזור תשיעי: בארסה רומסת את סביליה 5-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/10/10.

1. noamvcf Member

ואני חשבתי וקיוויתי שההפסד למאיורקה יזהיראת הקבוצה ויראה לאמרי ולשחקנים את הטעויות שלהם...
    ולנסיה (בינתיים) עם עוד משחק מבולגן בלי שום סדר שבנוי סתם על הרמות. כמו שכבר כתבתי בדיון של הגביע אחרי המשחק מול לגורונייס, אנחנו הקבוצה הכי פחות מאיימת בחצי העליון של הטבלה. גם משחקים שאנחנו מנצחים אין לנו הרבה מצבים טובים,הכל סתם הרמות בתקווה שזה יגיע לאדוריס. אנחנו יכולים להיות אלופים בלהגיע לאיזור הרחבה עם עקבים ודאבל פסים יפים אבל שם פשוט השחקנים מאבדים את זה. אין חדירות לרחבה (זה נראה כאילו ויסנטה ופבלו מפחדים לעבור שחקן) ואין בעיטות טובות מבחוץ (אולי פעם פעמיים) רק כדורי רוחב גרועים והרמות. חוץ מטופל ומויה הקבוצה נראית רע מאוד במיוחד נאברו שלדעתי הוא האשם הראשי בשער,כל המהלך הזה התחיל מזה שהוא עשה פאול אחרי שהוא לא הצליח לנקות כדור קל.מה גם שהוא הרחיק את הכדור בצורה גרועה ובעצם החזיר אותו לשחקני סראגוסה.
    מיגל שחוזר מפציעה סך הכל במשחק טוב וזה שהוא שבר את הנבדל בשער נובא רק מחוסר מזל לדעתי.
    אני מקווה לראות את חואקין נכנס במחצית ומכניס לנו קצת מחץ בהתקפה כי מחצית שלמה אף אחד מארבעת שחקני ההתקפה לא עשה כלום.

2. riquelme1 Member

נגמר 1-1.

משחק בית שני ברציפות שולנסיה לא מנצחת, נקודה אחת ב-3 המשחקים האחרונים, אפשר להגיד משבר, ומה שווה כל פתיחת העונה המצלחת עם ולנסיה לא מצליחה לנצח את מיורקה וסארגוסה בבית? פשוט פתטית ואפטית.

ולנסיה פשוט איומה במסטאייה, משחק אחד טוב היא לא נתנה במסטאייה העונה, אפילו הניצחון הדחוק על הפחונים מסאנטנדר היה ניצחון שקר וולנסיה שיחקה איום.

מחצית שנייה לא פחות גרועה מהקודמת, שסארגוסה ב10 שחקניםן כבר מהדקה ה60, וולנסיה בקושי מגיעה למצב אחד, עוד הרמה, ועוד הרמה, ועוד איבוד כדור 20 מטר מהשער, פשוט מגעיל.

אדוריז וסולדאדו מתחילים להראות את המגבלויות שלהם, שתיהם היו חלשים להחריד, סולדאדו בכלל נראה רע מאוד ולא מצדיק את ה10 מיליון ששולם עליו.

פשוט מעצבן, איבוד נקודות כל כך מיותר, ב2 משחקי בית נגד שתיים מהחלשות בליגה ולנסיה משיגה נקודה. אין לקבוצה הזאת אופי, ועושה רושם שעם המשחק היה נמשך עוד שעתיים היא לא הייתה כובשת.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  3. ValenciaCF Member

לא יודע איך לאכול את המשחק הזה .. הקבוצה בלי מחץ בלי מוח, רק פאניקה ואי סדר.
    שני החלוצים אדוריץ וסולדאדו הם לא חלוצים שיכולים להשתתף בהתקפות, הם צריכים לקבל את הכדור מול השער לראש או לרגל והם יעשו את העבודה, שמנסים לשתף אותם בהתקפות ובדאבל פסים הם מאבדים את הכדור וזה גורם להתקפה מתפרצת של היריבה, זה בעיה גדולה, דויד וייה ידע לתת מסירות טובות ולהכניס כדורי עומק. מישהו ראה פעולה אחת טובה או אפילו חצי פעולה של ויסנטה, פאבלו, מאטה? אדוריז? באנגה?? כלום ...

2 משחקי בית רצופים נגד מאיורקה וסרגוסה, אפשר והיה צריך להוציא 6 נקודות ובמקום זה נקודה בודדה.
    אני לא רוצה לחשוב על המשחק בליגת האלופות ביום שלישי, כל תוצאה חוץ מניצחון ואני לא יודע לאיזה כיוון תלך העונה הזאת ..

4. noamvcf Member

כולם תכירו את ולנסיה-הקבוצה הראשונה שלא בכבוד שלה לשחק בליגת האלופות (או לזכות באליפות) והיא פשוט מוותרת

הולכת להיות לנו תקופה לא קלה עם משחקים קשים מאוד. אני רק יכול להגיד שיהיה מעניין ומה שלא יהיה,
    amunt valencia :aaarse:

5. xavi6 Member

מז'תומרת מוותרת?!

חבר'ה, אתם מריכים לקחת דברים בפרופורציה. ולנסיה קבוצה מעולה. ולנסיה קבוצה ענקית. יש לה את הסגל הכי טוב בספרד אחרי ריאל וברסה. הכי טוב. השחקנים שלה הם שחקנים מעולים, ויש לה גם ספסל לא רע בכלל. אתם שוכחים דבר אחד-זאת עונת בנייה. בנייה. יחסית לעונה שמההתחלה היא עונת בנייה וצמצום נזקים מבחינה כספית, אתם פתחתם בצורה חלומית. אל תשכחו את זה. קחו את המשחק הזה בפרופורציה.

ואל תתנו לנביאי זעם קשקשנים מהסוג הנמוך ביותר בפורום הזה להטעות אותכם בהצהרות מפגרות אחרי שתי משחקים. זה מתאים להם, אל תקחו מהם דוגמא.

6. riquelme1 Member

עם איך שולנסיה נראת במסטאייה, אני לא בטוח שהיא תנצח את רינג'רס השבוע, וכמו שאמרת פחות מניצחון וולנסיה בבעיה קשה.

אני לא יודע, קשה לי להאמין שקבוצה תראה כל כך חסרת סדר, ושחקנים כל כך טובים יראו כל כך רע, ההרכב של אמארי היה טוב וקשה לבקר אותו, אבל הוא לא המאמן שיקח את ולנסיה לגדולות, לולנסיה אין אופי בשנתיים שלו, מה שכל כך היה לבתקופה של בניטז, ויש לה סגל שחקנים יותר מוכשר משהיה לבניטז. מיסטה הוא בדיוק על תקן סולדאדו ואדדוריז, והקישור וההתקפה טובים יותר.

לי היה חסר זיגיץ', שאמארי לא הפסיק לייבש אותו על הספסל, אבל תמיד שהיה נכנס היה מכניס את שער הניצחון עם הגובה ומשחק הראש העצום שלו.

ירדן, ולנסיה בבנייה כבר 3 שנים, אמארי מאמן את הקבוצה כבר שנה שלישית, וסגל החשקנים לא השתנה הרבה, הקבוצה אמורהל ראות טוב יותר, גם בלי סילבה ווייה. ולנסיה נראת פתטית.

1-0 הרקולס, טרזגה!

7. ilia18 Member

חח ולנסיה היו צריכים להביא את טרזגה כשהיה לה הזדמנות

8. noamvcf Member

הייתי ציני כמובן. התייחסתי לצורת משחק של הקבוצה,שאם היא תמשיך ככה אז לא נהיה בליגת האלופות שנה הבאה.

9. xavi6 Member

אל תדאג, אתם ולנסיה. אתם תסתדרו, אם לא השנה בשנה הבאה. אל תשכחו אבל שוב-אחרי שוייה, סילבה, זיגיץ', מרצ'נה ואלכסיס עזבו, אתם צריכים להבין שהעונה הזאת היא עונת בנייה מחדש, להכין את הקרקע ולהכין קבוצה שתרוץ לשנים הבאות. אם לא העונה-אתם תעברו עונה הבאה את שלב הבתים. תקחו את הדברים בפרופורציה, שוב.

10. xArtur Member

טרזגה ממש אוהב להבקיע נגד ריאל..

11. noamvcf Member

ירדן בגדול אני מסכים איתך,אבל תחשוב על זה שבמצבנו לא להיות בליגת האלופות זה די קריטי.
    מבחינה כלכלית המועדון לא יכול לוותר על ליגת האלופות.שלא לדבר על לעלות לשלב שמינית הגמר השנה.

12. riquelme1 Member

תענוג לראות את הרקולס, הסיגרה בהגנה, הסגירה באמצע, היציאה למתפרצות.

ללא ספק אחת העולות החדשות היותר טובות שעלו לליגה הספרדית בשנים האחרונות. אני מקווה שיעמדו בלחץ, כי מין הסתם הם התעייפו וריאל יתחילו ללחוץ יותר, אבל אני מאמין בהם.

אליאס בחרת אחלה קבוצה לאהוד.

13. RubberSoul Member

תמיד עקבתי אחרי הרקולס(כן עמי,בליגה השנייה ה"גרועה" שאני היחיד שמתעניין בה),וכשראיתי משחקים שלה חשבתי שהם קבוצת ליגה ראשונה,וכל שנה הם כמעט עלו,ובשנה שעברה הם השכילו להבטיח עלייה במחזור האחרון.
    לרדת ליגה הם לא,טרזגה ונלסון ואלדס לא ירדו ליגה, יש קבוצות יותר גרועות בליגה.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

עד חוד ההתקפה הכל עבד. אבל אדוריס וסולדאדו במקום וייה וזיגיץ' זה מהלך שלא מתאים לקבוצת צמרת. מה, אין לכם סקאוטים בשביל למצוא חלוצים עם עתיד?

15. riquelme1 Member

לא יאמן איזה חוסר מזל של הרקולס, 3 פצועים במהלך המשחק, ו3 פציעות רציניות ביותר.