מחזור תשיעי: בארסה רומסת את סביליה 5-0

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/10/10.

1. אלי מתחן Member

ריאל הזדיינה עם הלוח משחקים, עד עכשיו אפילו משחק קשה אחד לא היה לנו, מה שאומר שעכשיו הכל יבוא בתקופה יחסית קצרה.

2. Yotam Member

באמת דרנטה שילם 2 מיליון יורו על משחק אחד ?

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דרנטה לא זומן למשחק, כך שכנראה הוא לא שילם וריאל מדריד לא ויתרה (מפחדים אמרתי כבר?). כמו גם הבלם הקבוע אברהאם פאס, שיעדר וישאיר את מקומו לרודריגס.

4. hai80 Member

יאללה הרקולס , האוהדים באדום לבן איתכם לקראת הדרבי שבוע הבא , שיהיה המון בהצלחה !!

אני לא מאמין, גודין רק חזר מפציעה וכבר הוא נפצע לעוד 3 שבועות , איזה ביש מזל. לא נורא אני סומך על דומינגז , דומינגז ופראה עם אופאלושי ופליפה באגפים זו הגנה טובה, במיוחד אם פראה ישחק זהיר ואחראי כמו שהוא משתדל העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/10
  5. xavi6 Member

ריאל עושה את הקטעים האלה תמיד עם השחקנים שהיא משחררת, הכוסיות האלה. זה חוסר ספורטיביות לדעתי. למה אתם משחררים שחקן אם אתם פוחדים לשחק נגדו? למה למנוע משחקן לשחק? וואלה חבל שלא עשינו אותו דבר עם אטו, והיינו גם צריכות לעשות את זה עם פיגו. 5 שנים לא היה משחק נגדינו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל עצום בין למכור שחקן לבין להשאיל אותו..

אפשר גם להבין את הסעיף הזה..תאר לך שחקן משחק נגד הקבוצה שהוא אמור לחזור אליה שנה הבאה והיא מתמודדת נגד הירידה והוא כובש את השער שמוריד אותה ליגה..השחקן עצמו יודע שהוא חוזר לשם בשנה הבאה ורוצה שהיא תישאר בליגה הראשונה..יש עוד אינספור מצבים שכאלה ככה שזה סעיף שקבוצות מכניסות כשמשאילים שחקן ואפשר להבין את זה

7. Raulito Madridista

האקסים שוב ושוב היו דופקים אותנו(מוניטיס הוא אחד המובילים בתחום, גם סולדאדו, פארחו, מאטה ואחרים כבשו נגדינו), ההיפך - ריאל למדה ממקרי עבר וכל הכבוד לה. דרנטה לא יהיה הבדל בין ניצחון או הפסד מבחינת הרקולס. אולי טרזגה. ההשוואה שלך עם פיגו היא הכי לא קשורה לעולם. דרנטה הושאל להרקולס ללא תמורה לעומת פיגו שעלה 60 מיליון יורו. יחי ההבדל הקטן, ולא רק בין 'השאלה' ל'מכירה'.

אגב, מצחיק אותי שבמארקה משווים בין דויד ויאה לקארים בנזמה בעקבות דבריו של מוריניו בניסיונו לגונן על בנזמה החלש. ויאה עושה הכל נכון חוץ מלכבוש ובנזמה...עושה הכל לא נכון ואפילו מוטיבצייה מינימלית אין לו, פשוט עומד על המגרש כמו בול עץ. אחת הרכישות הגרועות בהיסטוריה שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/10
  8. riquelme1 Member

מסכים, לריאל מדריד הייתה באמת היה לוח משחקים קל מאוד עד עכשיו, אבל המשחקים הקשים באמת יהיו לקראת סיום הסיבוב הראשון. צריך גם לזכור שריאל מארחת את כל המשחקים נגד הקבוצות הקשות למעט בארסה, היא תארח את אתלטיקו, ולנסיה, סביליה וויאריאל בסיבוב הראשון.

יש אחלה משחקים היום, ואני מקווה שיהיה לנו דרמה ולא עוד שתי משחקים קלילים של שתי הגדולות.

ריאל מדריד מגיעה לאלקינטה למשחק לא פשוט נגד הרקולס, שכבר ניצחה את בארסה, את סביליה, והציאה תיקו נגד ויאריאל בבית, דווקא נגד הקטנות הרקולס מתקשה יותר. האם היא תוכל לעשות מה שעשתה לריאל? אני בספק.

ההגנה של הרקולס לא מדהימה, והחסרון של הבלם פאס יכול להיות בעיה, הסנגלי רחוק מלהיות בלם מדהים, אבל הוא בלם חזק ופיזי, את רודריגז שיחליף אותו אינני מכיר כך שקשה לדעת כמה זה ישפיע.

לריאל מדריד העונה יש הגנת ברזל וואלדז וטרזגה יצטרכו לנצל את המצבים שהם יגיעו אליהם, טרזגה כבר לא צעיר ויהיה מעניין לראות אותו נגד הגנה חזקה, ואלדז עם המהירות שלו דווקא יכול להטריד יותר לטעמי. החיסרון של דרנתה הוא משמעמותי, כי הוא מכניס הרבה התלהבות בקבוצה, המהירות שלו והטכניקה שלו באגף שמאל יחסרו להרקולס היום.

עוד שחקן שהתרשמתי מימנו בהרקולס הוא הפורטגלי טיאגו קוסטה, שעושה עבודה טובה באמצע, ולו ולפריצלר הארגנטינאי יהיה עבודה קשה מאוד נגד הקישור של ריאל. ריאל מגיעה בתנופה עצומה, וקשה לי להאמין שהרקולס תצליח להתמודד עם ההתקפה שלה, תיקו יהיה הישג ענק.

קשה לדעת איזה סביליה נקבל היום, מאז הגעתו של מאנזנסו הקבוצה מרשימה בעיקר בבית, אבל הפסדים לא רצויים כמו נגד גיחון עדין מקשים על הקבוצה ללכת קדימה. מאנזסנו הוא פסיכולוג טוב ואני מקווה שהשחקנים של סביליה יהיו רגועים וישמרו טוב בהגנה, ההגנה של סביליה בעייתית מאוד העונה.

החיסרון של נאבאס משמעותי, הפציעה שלו ממשיכה להטריד אותו והוא שיחק רק 2 משחקים העונה, אני מקווה שיחזור מהר. אבל יש מספיק שחקנים שיעשו את העבודה אלחנדרו אלפארו הנפלא או פרוטי.

ולנסיה חייבת לנצח את סארגוסה היום, אחרי המפלה נגד מיורקה בשבוע שעבר, ולנסיה צריכה לנצח היום במסטאייה, ורצוי גם בצורה מרשימה, ולנסיה נראת לא מספיק טוב מבחשיק הבית, ואוהדים שלה רוצים היום תצוגה, עושה רושם שולנסיה תעלה עם 2 חלוצים אדוריז וסולדאדו.

9. xavi6 Member

דור, אם אתם משאילים מישהו אל תקבעו לו גם איפה ומתי לשחק. מה זה האקסים תמיד דופקים אותכם? הם לא אקסים, אקסים זה שמכרתם מישהו. הם שייכים לכם, אתם בוחרים להשאיל אותם. אם אתם כ"כ פוחדים שהם "ידפקו" אותכם, אל תשאילו אותם מההתחלה. לא הייתי רוצה שברצלונה תעשה אותו דבר ותמנע מהשחקנים שהיא משאילה לשחק מולינו.

פיגו ואטו היו הקצנות ציניות. לא נפגשנו הרבה זמן, כבר שכחת כמה ציני אני יכול להיות?

10. ValenciaCF Member

מויה
    מת'יו נבארו קוסטה מיגל
    באנגה טופאל
    ויסנטה מאטה פאבלו
    אדוריז

11. riquelme1 Member

הרכב טוב שמעלה אמארי, אני שמח שויסנטה בהרכב בצד שמאל, אני לא כל כך אוהב שמאטה מאחורי החלוץ אבל אני מקווה שזה יעבוד היום, פאבלו הרננדז חוזר להרכב וחואקין יחכה על הספסל.

באנגה וטופאל באמצע לדעתי הצמד הכי טוב שיש לולנסיה.

ואמוס צ'ה.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 סראגוסה וצריך לראות אם לא היה אופסייד...

רציתי לכתוב שאני לא בטוח שולנסיה תנצח גם היום (כמו אתלטיקו תמיד הקבוצות יודעות לפקשש) אבל עדיין נראה איך המשחק יתפתח..ידעתי שזה לא יהיה קל כמו שחושבים

אם ולנסיה רוצה לחזור למשחק אסור לה להיכנס ללחץ כמו בשבוע שעבר צריכה להמשיך לשחק רגוע ובסבלנות..

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הסעיף שריאל מדריד מכניסה להשאלות לגיטימי, היא מפחדת להפגע משחקן מוכשר שרוצה להוכיח את עצמו, ההעדרות של דרנטה הערב זה בדיוק ההבדל בין תבוסה להפסד מכובד (מקס' גניבת תיקו).

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

10 דקות מדהימות של סראגוסה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

מויה מציל את ולנסיה מ 2 שערים בטוחים

15. riquelme1 Member

לא יאמן, אחרי 3 דקות היה צריך להיות כבר 3-0 לסארגוסה, שוב ולנסיה פותחת בלחץ מטורף וחוסר סדר, בדיוק כמו נגד מיורקה, מזה?

השיוון המוזר הזה הגיע לולנסיה משמיים, משער עצמי של האיטלקי לאנזרו.

ולנסיה במשחק רע מאוד, שום סדר, אין אירגון, הרבה מאוד עצבים וחוסר שקט. ולנסיה מתקשה מאוד להגיע למצבים, והגיעה אולי למצב אחד אמיתי כל המחצית.

הקבוצה חייבת לחפש מהר את שער ההיתרון ולהוריד כבר לחץ, לא יתכן ששחק שני ברציפות ולנסיה סופגת בדקות הראשונות. פאבלו הרננדז מאכזב אותי, אומנם הוא עשה ככמה פריצות יפות באגף כהרגלו, אבל הוא לא מדוייק מספיק בנגיעה אחרונה, ומאבד יותר מדי כדורים. חואקין בפנים.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/10