מחזור שש בליגה הלאומית: ר"ג וחיפה ממשיכות לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/10/08.

1. Hapoel B"s Member

מאוד לא התרשמתי מהרצליה,חשבתי שהם שווים הרבה יותר.הזרים שלהם ממש גרועים,אולי למעט מסודי אבל גם הוא לא מציאה גדולה.הבלמים ששיחקו היום היו ממש גרועים(במיוחד זה עם השיער המפוזר שאמרו שהוא בכלל חלוץ),ועומר הדר(המגן הימני),גם הוא חלש ביותר.

נקווה שתמשיכו את היכולת הזאת גם נגדנו.

2. כחול לנצח! Member

הליגה הלאומית העונה מזכירה לי את הלאומית לפני שנתיים. אז מתחילת העונה היה ברור שסכנין וקרית שמונה יעלו. העונה ברור שהפועל חיפה והפועל ר"ג יעלו. מקווה שב"ש תצטרף אליהן. היהנחמד לראות היום את קובי מוסא. מתברר שהוא יודע לעשות עוד דברים חוץ מלפרק אוהדים של הפועל ת"א

3. Joni Member

המשחק של הפועל היום הוא לבטח הבזיון הגדול שראיתי כאוהד הקבוצה בשנים האחרונות.
    להפסיד זה תמיד רע, אבל הפסד כמו זה של היום רע שבעתיים.

כשהשחקנים כ"כ אנמים ועייפים, כשיהב יולזרי סופג שני שערים ששוער בילדים ב' לוקח, אחרי מחצית ראשונה מחפירה, כשעכו מנצחת אחרי משחק בינוני שלה, זה כ"כ מאכזב.

עברתי הרבה מאוד עם הקבוצה הזאת, דברים רעים מחוץ למגרש אבל דווקא הפסדים מהסוג הזה מוציאים את כל החשק מהקבוצה הזאת.

4. roeiuzan Member

עכו היתה הקבוצה היחידה במגרש במשחק היום, הניצחון הזה הגיע לנו. בכלל, יש לעכו קבוצה מצויינת השנה הן מבחינת חומר השחקנים(מוכן לעבור שם שם) והן מבחינת הכדורגל הנאה שהיא מציגה. אחרי פתיחה של 2 הפסדים הניצרה משתחררת וזה כבר ניצחון רביעי רצוף... בשבוע הבא כפ"ס שמנעה מהפועל חיפה 5 נצחונות רצופים תנסה למנוע זאת גם מאיתנו.. אין לי ספק שהשנה אנחנו עושים את זה.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את המשחק ובחלקים גדולים ממנו נהנתי. התקפות הם הרבה טכניקה, שלעיתים אפילו בליגת העל לא רואים.
    אני חושב שהפועל רמת גן ניצחה את המשחק בצדק. היא הייתה מסוכנת יותר וירצה מצבי הבקעה רבים יותר. יש לה בהתקפה הרבה שחקנים עם נגיעה טובה בכדור. מכבי הרצליה עדיין צריכה למצוא את הנוסחא כדי להחתבר, כי אין ספק שגם בה טמון הרבה כשרון (ועל הדרך, השחקן הטוב בליגה).

6. Cup of Tea Liverpool, UK

נהניתי היום מאוד מהמשחק של הפועל ר"ג, היה אפשר להרגיש את האווירה דרך הטלוויזיה.
    הם תקפו גלים גלים וחוץ מכמה הברקות התקפיות של הרצליה (וכשהם משחקים עם החלוץ-בלם) אי אפשר לבוא בטענות.
    הלוואי וכל המשחקים בלאומית יהיו מרתקים והתקפיים ככה. הליגה הזאת תרוויח לא מעט אוהדים חדשים.

7. כחול לנצח! Member

לחמן הזה בדיחה עם הזרים שהוא הביא להרצליה הם לא יגיעו לשום מקום. אדו קאלו שמאלו עזבו אותכם הם חוטבי עצים. מסודי עסוק יותר במסיבות ובילויים וגם אלי ביטון לא נראה מפוקס בכלל בכדורגל. לא רואה את הרצליה מעפילה לליגת העל, בטל שלא עם מאמן כושל כמו לחמן

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו יספק גם את הפועל חיפה וגם את הפועל רמת גן בשבוע הבא, יש לי תחושה שזה מה שנראה, איזה 1:1 ככה.

הפועל רמת גן והפועל חיפה צריכות לרוץ ככה עוד 7-8 מחזורים ואז יהיה אפשר להגיד שהמקום שלהם בליגת העל מובטח (כי זהב בעצם לא ישנה גם אם הם יעלו ממקום 5. אם יהיה להם 30+ נקודות אחרי 15 מחזורים הם יהיו בטוחות בליגת העל)

מי שנראית מפתיעה מכולן היא הפועל עכו...שלדעתי תיאבק עם אחי נצרת, באר שבע, כפ"ס, הרצליה והפועל ירושלים על המקומות 3-6.

9. roeiuzan Member

ההצלחה של עכו לא מפתיעה אותי בכלל, כי אני יודע כמה מחשבה הושקעה בבניית הסגל הזה, תסתכל על סגלי הקבוצות בלאומית ותראה שלעכו בוודאי יש סגל בין הרביעייה הטובה בליגה. לדעתי להפועל ר"ג יש סגל טוב יותר אפילו מזה של ב"ש, אלא שחוסר ההיכרות בליגה הזו גורם להרבה אנשים לדבר ולהחליט רק על סמך שמות ולא על סמך ידיעה תאכלס... אותה חוסר היכרות גורמת לאותם אנשים להציב את כפ"ס (ועל הדרך את ירושלים והרצליה) כמועמדת לגיטימית לעלות ליגה, מה שכרגע נראה רחוק מהמציאות...
    אז ככה מה שקורה השנה בלאומית זה עצם העובדה שיש כ"כ הרבה עולות גורמת להרבה יו"ר בליגה לרצות לעלות בלי להשקיע.. מה שלדעתי יביא הרבה מהפכים בינואר. כך או כך, יהיה מעניין בליגה הזו כמו תמיד.

10. coxa Member

הרצליה די מאכזבת יחסית לחומר שחקנים טוב שיש לה ששוה לפחות מקומות 1-2.
    אולי בהמשך העונה הם יתחברו כי אחרי הכל זאת קבוצה די חדשה,בנתים כמו שרואים לחמן די נפל עם הזרים.
    לגבי ר"ג ,הם נמצאים בממונטם טוב ולטעמי לא לאורך זמן והדעיכה עוד תגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/08
  11. Love Is Red Member

תוצאות סיום:

באר שבע מנצחת 2-0 את בני לוד שממשיכה לשאות במקום האחרון על אף השיפור המסוים בביע הטוטו.

הפועל רעננה גוברת 1-0 על רמת השרון בדרבי השרוניות הקטנות (ויסלחו לי אוהדי הקבוצות)

אחי נצרת מסיימת בתיקו 1-1 מול הפועל כפר סבא.

12. אבי סנדור Member

למרות הניצחון רעננה שיחקו על הפנים באמת שזה היה נראה כאילו הם משחקים מול קונוסים ובכל זאת לא יודעים מה לעשות בהתקפה גומז שיחק גרוע וגם דוס סנטוס (חוץ מהבישול).
    וילנר חייב לפרוש מכדורגל ודודו ביטון הכניס גול רק כי הוא קיבל כדור על הקו של השער.
    בקיצור אם היו חלוצים נורמלים הייתי אומר שאנחנו יכולים לדגדג את הצמרת אבל כמו שזה נראה אנחנו נסיים ככה 7-10

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון חשוב מאוד, לפי מה ששמעתי היה די שקול במחצית הראשונה ולוד לא הייתה חלשה כל כך, בחצי השני, למרות חיסרון מספרי החבר'ה ידעו להוציא 3 נקודות חשובות מאוד וזה כל מה שחשוב. שמעתי שמליקסון נתן חתיכת מבצע בשער השני... רק שימשיך ככה, הכי חשוב- עוד 3 נקודות.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני שמעתי שיוסי אלקיים (כובש השער הראשון וילד שפתח לראשונה במשחק ליגה) הולך להיות חתיכת שחקן..

15. *הפועל-רעננה* Member

מסכים איתך בכל מילה שכתבת.

רעננה שיחקו לא טוב היום כמו שידידי כתבhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    וזה הדבר הכי גרוע שיצא מהניצחון היום - שרעננה יחשבו שיש להם קבוצה.
    אני מאוד מאוד מקווה שהם מתכננים שינויים בינואר כי הקבוצה פשוט על הפנים.
    וילנר איבד איזה 53245 כדורים, וזה מפתיחת העונה ככה.
    לינדר לא בכושר טוב ונכנס מחליף היום, החליף את רועי לוי (הרכש הכי טוב שעשתה רעננה, בעצם הרכש היחיד שהוא טוב)
    עבאס טארק הזה מגן נוראי שאני לא מבין למה פתח היום, למרות שטטנבאום לא בתקופה כל כך טובה.
    בצד השני שיחק במחצית השניה כוואז, ראבאק!!! כוואזזזזזז!!!! למה?!?!?!
    כבר באמת שאין לי מילים על הסגל הנוראי שנבנה השנה, אין פשוט כלום.
    ההגנה די סבירה, כמו כל עונה של אלי כהן, אבל בהתקפה פשוט אין כלום!
    לפחות הצלחנו לנצח בלי קופר המצוין.

אה, ולמתענייני אדרי, הוא לא שותף היום... אלי כהן קיבל שכל בנוגע אליו.