מחזור שני של ליגת העל יוצא לדרך לפני הפגרה הארוכה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/8/13.

1. oranfu Member

הבעיה היא שאבוחצירא אמור להיות הסקורר. אם לא אז הוא לא צריך לשחק.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מתחיל להזכיר את הדיבורים על שמעון מזרחי בכדורסל.
    למען השם, איך אתם חושבים שמתנהל השוק הזה בעולם? ככה זה! התפקיד שלו הוא לתקשר עם סוכנים ודרכם לפנות לשחקנים (לא חושב שפנה לקטן, אבל גם אם כן, מותר לו). הכל חוקי וכשר, הכל נהוג. אם אחרים לא פועלים בצורה דומה זו בעיה שלהם.
    אני לא קונה את התלונות של יעקב שחר, פשוט כי כל פעם שבא מולו יריב רציני הוא מנסה להפילו בדרכים כאלה ואחרות, ואין טוב מפרימו לשטויות האלה.

בקיצור, יחיו הקנאים ויסבלו. זה כל מה שיש להגיד.

--------------------------------------------------------------------------

ומשהו שמרגיז אותי כאן - נוואקומה שחקן טוב? מנגה החלוץ הזר הטוב בליגה (פריצה מוסר ד?ר)? רבאק, אנחנו אחרי המחזור השני שמשוחק כמו גביע הטוטו! מילא מנגה שכבר מוכר, אבל ככה שופטים שחקנים?!

3. oranfu Member

הדיבורים על מזרחי מוצדקים, רק שרוב תקשורת הספורט פה אוהדת מכבי ת"א בכדורסל אז לא עושים יותר מדי רעש מפיצות, הלוואות ושאר ענייני ניהול לגיטימיים.

אם ג'ורדי פונה לשחקן מבלי לקבל אישור של הקבוצה שלו זה לא חוקי ולא כשר. זה קןדם כל. זה שזה אולי קורה בכל העולם, זה כן. זה עדיין לא אומר שזה בסדר. בד"כ קבוצות לא מתלוננות על זה, אבל יכול להיות שפה בארץ זה לא ממש נהוג (אני לא יודע), אבל זה בטח לא נהוג כמו שעושה רושם שזה נהוג אצל ג'ורדי שיורה לכל הכיוונים בתקווה שמשהו יתפוס. אם לא יחתים את השחקן אולי לפחות יערער את היחסים של אותו שחקן עם המועדון שלו.

את התלונות של שחר אתה לא קונה, את התלונות של הפועל ת"א אתה לא קונה, את התלונות של ק"ש אתה לא קונה...

4. Igi Member

1. מוזר ומרגש לראות את ברדה, ששיחק במגרשי כדורגל אמיתיים באירופה במשך שנים ועדיין לא ממש שחקן גמור, כובש שער במגרש של ב"ש.
    2. אלי דסה בגול השני עם פעולה ברמה של מגן ימני פירסט קלאס! איזו פעולה נהדרת.
    3. מנגה שחקן מצויין, מטובי הזרים בארץ.

5. oranfu Member

הדבר הכי מרשים בלראות את ברדה היום, ומצד שני הכי מעליב\מעצבן מנקודת המבט של אוהדי הפועל ת"א, זה כמה ברדה עבד על המגרש, כמה הוא "רוצה את זה"...
    מצד שני, שכטר, שכמובן הפועל ת"א זה הבית שלו... עושה טובה שהוא על המגרש, כמו שהוא עשה טובה מאז שחזר. עושה רושם שלא ממש מעניין אותו. או שהוא פשוט חשב שהוא יחזור לפה לליגה וב20% מאמץ יככב.

6. Civil Anti Madridista

זו גניבת הקיץ מהסיבה הפשוטה כי הוא היה על המדף הקיץ, ובזמן שכל הליגה כבר ידעה מה האיכויות שלו דווקא שירצקי לקח אותו מתחת לאף של 3 הגדולות
    את המספרים שציינת אני לא מכיר, אבל ק"ש היא בסה"כ תחנת ביניים בקריירה שלו וסביר להניח ששירצקי יגזור עליו קופון יפה

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/13
  7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש משהו שמשום מה לא מבינים בארץ - אסור להציע חוזה לשחקן תחת חוזה וכד'. מותר לפנות לסוכן שלו (אלה הטענות) ומותר גם לדבר איתו, שלא על חוזה והעברה, באופן בלתי רשמי. יותר מזה, מותר גם לבוא לשחקן ולומר לו: "תראה איזה תנאים מכבי יכולה להציע לך" וכו'.
    החוק קובע שאסור לסגור חוזה עם שחקן שיש לו קבוצה בלי לתאם עם קבוצתו, וברור למה, אבל כל אלה הם דברים חוקיים לחלוטין.

שוב, זה שאחרים לא עושים את זה וזה ש"זה לא נהוג בארץ" זו לא בעיה של קרויף ולא בעיה עם קרויף, להיפך.

8. אבי סנדור Member

נאוואקמה היה היום המצטיין במגרש בלי ספק ונראה לי שהוא עוד הולך להפתיע (אגב היד הייתה שלו, לא של ממאדו כמו שהשדר ציין).

אחריי שני משחקים טובים מאוד מצד רעננה, אני עדיין זהיר עם הצהרות כאלה ואחרות, אבל מה שבטוח יש לנו עם מי להילחם! אף קבוצה לא תבוא לטייל נגדנו. תמיר כהן ובן בנימין הם ללא ספק הפנים של הקבוצה השנה שניהם נלחמים בלי פשרות ונראים מאוד "רעבים" על המגרש.

קורצקי אמר שאנחנו לא נהיה ר"ג של שנה שעברה שגרפה מחמאות אבל לא הגיע לתכלס אלה קבוצה יותר תכליתית והיום זה פגע בנו כי המומנטום היה אצלנו ולקראת הסוף קורצקי בחר לסגת ולהסתפק בנקודה, אבל אני עומד מאחוריי ההצהרה הזאת ומאמין שהיא עוד תיתן לנו נקודות.

ועוד מילה על הפועל חיפה-בלי דריו פרננדס אין לה מה למכור!

9. zivmay Member

שני דברים שחייבים לשפר בבאר שבע, שאחריהם נהיה קבוצה מאוד יציבה.
    1. הרבה יותר אינטנסביות בשמירה על הכדור, והרבה יותר עירנות לכל שחקן במגרש שעושה חלקיק של תנועה. אפשר לסכם את זה בעמידה הגנתית יותר טובה במגרש.
    2. יותר תנועה של שחקנים, על מנת שנראה הנעת כדור יותר מהירה וחכמה. אנחנו רואים את החוסר הזה, במיעוט השערים שהם לא במצב נייח.

הפרמטר החשוב על מנת לשפר את 2 הדברים הוא הכושר. אם יהיה שיפור דרסטי מבחינת הכושר, נהיה הרבה יותר חדים, וכך הטיילת שיש לפעמים במרכז השדה תפסק.

10. Love Is Red Member

משהו אחד אהבתי מאוד מבאר שבע, למרות השליטה של הפועל תל אביב במרכז המגרש במחצית הראשונה, הקבוצה הראתה נוכחות גם במרכז המגרש עם שני שחקנים בלבד, אם עוד קשר ואולי גם החלוץ ובלם ישראלי במידהו מרקוביץ' עוז ויש לנו מקום בצמרת הגבוהה בלי שום צל של ספק בכלל.

עכשיו מה שנותר זה לראות אם אלישע יביא המשכיות ואם טביעת האצבע שלו שהעונה בולטת פי כמה וכמה תצליח להשמר גם בעוד 20 מחזורים נניח...

11. Love Is Red Member

ד"א רמת השורן מפתיעים אותי בחולשה שלהם, ובאופן כללי הליגה הזאת נראית שווה חוץ ממכבי חיפה ורמת השרון כל הקבוצות נראות כיום שוות פחות או יותר, נראה שתהיה המשך ליגה מאוד מסקרנת ומעניינת.

12. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוכל את הכובע וחוזר בדבריי.
    כל הכבוד לב"ש על משחק מעולה מול הפועל ת"א, ממש העלימה את הפועל מהמגרש.איפה דמארי, שכטר?
    זגורי לא ישרוד על ינואר ויחזק את בני יהודה/רמת השרון או משו כזה וצמד הבלמים נראה כאילו עלה היום לשחק כדורגל מקצועני.
    אני מנסה לזכור מתי בוזגלו הצליח לבשל מקרן, או יותר נכון מתי הצליח לעבור את המגן הראשון שעומד בקרן, וברדה מוסיף המון מבחינת הניסיון, תגלית העונה בהחלט יכולה ללכת לסיראז' נאסר למרות שאנו מכירים אותו כבר שנתיים נדמה לי אבל העונה הוא בהחלט יכול לפרוץ אבל ב"ש חייבת לשמור על הקיים בגלל הפגרה הארוכה ולקוות שזה לא יהרוס להם את המומנטום.
    שאפו ב"ש! :aaarse:

13. alexshw Member

לא אכפת לי איך פועלים בעולם. יש חוקי פיפ"א והגיע זמן שאם באמת הדברים מתרחשים יתלוננו על זה בפיפ"א ואז התופעה תפסק.
    אין מניע שקרויף יפנה למכבי חיפה בדבר שחקן ספציפי.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס די לזיין במוח
    מותר לגורדי לפנות לכל סוכן בעולם כשהשחקן שלו תחת חוזה, אל תמציא חוקים
    הסוכן אחרי זה הולך לשחקן שזה גם חוקי ולאחר מכן לקבוצה
    ואל תהיה יפי נפש, מה שמותר לברצלונה וריאל מותר גם למכבי

15. alexshw Member

אז פעם אחת חיפה צריכה לפנות לפיפ"א וקרויף לא יעיז לשגע את השחקנים שלנו.
    מעניין לי את התחת איך ריאל מדריד פועלת.

גם מנהל מקצועי, מביא 700 שחקנים מיותרים שאחר כך יתחלפו בקיץ ופונה לשחקני מפתח מקבוצות יריבות.
    ממש אירופה. גוזר קופונים. גונב כסף ממיץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏1/9/13