מחזור שני בספרד: הרקולס מדהימה את ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/10.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי עם הסגנון של מוריניו זה לשחק על מתפרצות , הוא הביא את השחקנים האלה בטח לא בשביל מתפרצות

2. Raulito Madridista

אני מבסוט מזה שעד עכשיו אתלטיקו מדריד ו-וולנסיה הן מוליכות הטבלה. אסור שבשלב מוקדם כל-כך של העונה שתי הגדולות יפתחו פער משמעותי מהשאר ואני מקווה שיהיה צמוד לפחות עד תחילת הסיבוב השני. תמיד יש להיזהר מלחהמיא יתר על המידה לאתלטיקו מדריד שהוכיחה לא פעם שהיא אלופה בלבעוט בדלי, אבל לפחות בינתיים זה נראה טוב - ההתקפה עובדת וההגנה לא מפשלת. בנוגע לוולנסיה - היא תלויה בעיקר בקישור כי חוץ מזה אין לה מה להציע. לכן אני מייחל גם לניצחון של סביליה היום מול לה קורוניה במטרה שלפחות תחזיר קצת את כוח ההרתעה שאבד לה ותשכיח את מה שקרה מול בראגה או הביזיון בקאמפ-נואו.

ויאריאל מביסה הערב 4-0 את אספניול כאשר ג'וזפה רוסי פותח רישמית את העונה וכובש צמד.

רק שני מחזורים עברו וכבר יש פערים עצומים בין משחקי הבית לבין משחקי החוץ של חלק מהקבוצות. אותה אספניול הרשימה רק בשבוע שעבר כשגברה 3-1 את חטאפה. ריאל התקשתה מול מאיורקה שהציגה הגנה יציבה ומתפרצות לא רעות, אבל הקבוצה של אוואט הפסידה היום מול גיחון ולא היוותה יריב מול זו שבשבוע שעבר הרימה דגל לבן מול אתלטיקו מדריד כבר בשריקת הפתיחה.

לבאנטה מסתמנת בינתיים כקבוצה החלשה ביותר בליגה. שתי רביעיות בשני מחזורים זה כלל לא נעים. לפני שנתיים היא פתחה את העונה גם בצורה איומה וכבר אחרי סיבוב אחד אפשר היה להגיד שתיאורטית היא נפרדה מאיתנו. מעניין מה יהיה השנה.

בהחלט התגעגענו לתוצאות מטורפות מספרד כמו ה-5-3 של מאלגה מול סראגוסה. כן יירבו

3. xavi6 Member

הראל אל תדאג נשמה, ברגע שזה יגיע לשלבי הנוקאאוט הם ישחקו לא על מתרפצות. אתה דואג למוריניו? המתרפצות האלה כרגע מספיקות, אז הוא מסתפק בהם. כשיגיע הרגע רונלדו אוזיל היגוואין וחדירה יתנו את הטון, תחכה.

4. riquelme1 Member

0-0 עלוב לסביליה מול דפור בפיחואן. סביליה, וכמה מסקנות מהמשחק:

א. דיידיר זוקרה אחד הרכישות הכי רעות שסביליה עשתה בשנים האחרונות, מונצ'י שידוע כאחד שפוגע בול פשוט פספס כאן ובגדול, הבן אדם לא מתאים לסגנון משחק שלה, לא תורם כלום מבחינת התקפית, וגם הגנתית שזה התפקיד שלו הוא רע, הוא מאבד כדורים באמצע, עושה עבירות מיותרות, שחקן שמשחק בלי שכל ובלי ראש.
    ב. חסוס נאבאס באחד המשחקים החלשים שראיתי מימנו.
    ג. דייגו פרוטי הוא שחקן עם טונות של כשרון ושכל של ציפור, כל פעם מנסה ת אותו הדבר, כל כך לא יעיל עם הפעולות האישיות שלו שלא מביאות לכלום.
    ג. ההגנה של סביליה ממשיכה להיות נרפת, כל התקפה של ההתקפה הפחונית של דפור זה חצי גול, קאסארס הרכש החדש מבארסה הוא די פלופ, שחקן מפוזר ופרוע.

5. AS R Member

מאכזב לראות את התוצאה הזו בתור אחד שעוקב אחרי סביליה מאז התקופה הנהדרת שלה עם חואנדה ראמוס. הקבוצה פשוט לא מצליחה לחזור להיות כמו שהייתה אז.
    למרות זאת, לאחר שראיתי את תקציר המשחק, ראו שסביליה הייתה יותר טובה בהרבה, היה בתקציר משהו כמו 10 התקפות של סביליה ורק התקפה אחת של דפור, כולל 2 משקופים של סבייה וכמה החמצות גדולות של נגרדו והצלות טובות של השוער של דפור.
    אבל עדיין, נראה היה שסבייה משחקת בלי סדר אלא עם בלאגן והתלהבות.

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/10
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב 21:00 יערך המשחק בין אלמריה נגד סוסיאדאד...

ואני שואל למה??

בשביל מה עשו את הדבר המפגר הזה של משחק ביום שני,ועוד משחק שלא ממש יביא לשידור במדינות שהם לא ספרד(לא חולות כדורגל ספרדי)לא היה מזיק ואפילו היה עדיף אם אתמול ב 17:00 המשחק הזה היה מתקיים במקום היום

7. yakov_y YNWA

כרגע ראיתי את סיכום המשחק בין מלאגה וסרגאוסה. משחק פשוט מדהים עם כ"כ הרבה שערים.
    קופה שוער שאפילו להפועל עכו לא הייתי מביא, עדיף שייעלה שוער מהנוער.

8. riquelme1 Member

מיזה קופה? אני חושב שהתכוונת ללאו פרנקו.

9. yakov_y YNWA

התבלבלתי בין 2 שוערי אתלטיקו מדריד לשעבר. התכוונתי כמובן ללאו פרנקו. שוער כ"כ גרוע.