מחזור שני בספרד: הרקולס מדהימה את ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/10.

1. הקפיטליסט משער 2 Member

0:2 גדול של טיאגו. אתלטיקו בדרך לניצחון חשוב.

2. hai80 Member

ניצחון שהגיע לנו , בילבאו שיחקו מלוכלך , הם באו להרביץ ולא לשחק כדורגל, אני מאוד מקווה שהפציעה של אגוארו לא רצינית , הוריד לי המון מהמוראל וראינו כמה אתלטיקו לא אותה אתלטיקו בלעדיו , אני מקווה באמת שזו פציעה לא רצינית .

שאפו על הניצחון ועל המלחמה , הוכחנו הרבה אופי היום והמשחק ההגנה שלנו היה פנטסטי! חוץ מהגול שאני לא מבין למה טיאגו עזב את השחקן של [ואני זוכר עוד כמה מקרים כאלה מאשתקד] , היתה בסדר גמור במיוחד גודין ופראה שנתנו הופעה מעולה.

מישהו יודע אם הפציעה של אגוארו רצינית או שזה מוקדם לקבוע? זה נראה רע מאוד ...

El jugador del Club Atlético de Madrid Sergio Kun Agüero se retiró lesionado del terreno de juego de San Mamés. El parte médico dice que sufre un esguince del ligamento lateral de la rodilla izquierda. Se le realizarán pruebas médicas y está pendiente de evolución.

מה זה אומר ??? זה רציני ?

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  3. riquelme1 Member

לפי ההבחנה הראשונה, לאגוארו יש נקע בקרסול, מה שצפוי להשביט אותו מהמפגש ביום חמישי בליגה האירופית ונגד ברצלונה בשבוע הבא. מחר יערך בדיקה נוספת ונראה מה חומרת הפציע,ה אני מקווה מאוד שזה לא יותר משבועיים, עם כן מכה קשה לאתלטיקו.

ניצחון חשוב מאוד של אתלטיוק שמראה הרבה אופי, 2-1 בסאן ממס, ו6 נקודות מ-2 משחקים זה מצויין.

4. hai80 Member

מאיזה מקור אחי? כי חבר שלי תרגם מ3 מקורות ובכולם מדובר על פגיעה בברך שמאל...

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ההערכות מהמקור שציינת חי הן כי מדובר בנזק ברצועה הצידית שבברך. יכול להיות שמדובר רק בתנועה לא טובה או מתיחה קלה, מצד שני יכול להיות שמדובר בקרע חלקי שמשמעותו תקופה של כמה שבועות בחוץ. על קרע מלא אני חושב שעדיף לא לדבר כרגע עד לבדיקות, למרות שברצועה הצידית קרע מלא לא בהכרח מחייב ניתוח כמו בקדמית\אחורית.

בכל מקרה על מנת לאמת\להפריך את החשש לפגיעה ברצועה, יש צורך בבדיקה שתתן תשובה סופית.

6. אלי מתחן Member

אוזיל ענק, הוא מאוד מזכיר את קאקא במשחק שלו, ואם הוא ימשיך כמו במשחק היום ושאר השחקנים ישתפרו, הוא יכול לתת עונה מדהימה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי בבית וכל הזמן התעדכנתי בתוצאה והייתי מאושר..לחזור הביתה ולגלות שאגוארו כנראה יפספס את המשחק נגד ברצלונה פשוט הרס ת'מצב רוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

מקווה שהפציעה תתברר כקלה ושקון יהיה כשיר בשבוע הבא כי הוא מוסיף לנו מימד נוסף שאין לקבוצות אחרות...קיה אולי יכול במקומו לעלות עם 5 קשרים ולצופף את האמצע או עם מרידה מאחורי חלוץ..אבל עד אז יש עוד שבוע לשמוח...

8. riquelme1 Member

http://www.youtube.com/watch?v=3H6qhMw0jA4

שימו לב לגול אתמול של ריאל, ואיך שהכדור מגיע לריאל אחרי התקפה של אוסאסונה 6 שחקנים של ריאל רצים כמו מטורפים לכיוון השער אחרי מסירה פנטסטית של חדירה, זה נראה כמו ריצת 100 מטר באולמפיידה.

זה הסגנון של מורניו, ובגלל זה הוא הביא את השחקנים האלה, להעביר את הכדור מהר קדימה והצטרפות של הרבה שחקנים למעלה.

שזה יתחבר זה יהיה פנטסטי.

אגב, אוזיל ענק.

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אל תוציא את המחטים מהבובה של פויול עוד שבוע לפחות.

כשקיקה נשאל על השיפוט, הוא הזכיר שמיינקו נחשב לאחד השופטים הכי טובים באירופה, אבל מיד אחרי זה שיבח את השחקנים שלנו על המשמעת.

10. riquelme1 Member

טירוף ברומרדה. 5-0 למאלגה אחרי חצי שעה של משחק.

11. xavi6 Member

איך קווינסי בצד שמאל? מככב?

12. riquelme1 Member

קווינסי מעולה, עם בישול ושער, השחקן הזה כשרון באמת גדול אבל לא הצליח להתפתח רק בגלל ההתנהגות שלו. הפרוייקט של ז'וסאלדו פריירה נראה טוב מאוד.

התוצאה מפתיע, כי ההגנה של סארגוסה לא כזאת רעה, עם אוברדוביץ', קונטיני וז'וסייק הצ'כי, מוזר.

מה לך ולקווינסי ירדן?

13. xavi6 Member

אימא שלו אחות של אמא שלי...

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/10
  14. RubberSoul Member

מלאגה - http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אני מצפה מהקבוצה הזו להרבה העונה, הלוואי שיבקיעו עוד כמה גולים במחצית השנייה כדי להמם עוד.

אדמילסון כובש לסראגוסה, אולי יש הסבר לזה שסראגוסה חוטפת חמישייה במחצית . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

מסתיים המשחק.
    5-3, כמה התגעגעתי לתוצאות כאלה בליגה הספרדית! :aaa21:
    המשחק בקלות היה יכול להגמר 10-10 ואם לא ההחמצות והשוערים זה היה ככה.
    אני מתפלא שמלאגה לא הבקיעה במחצית השנייה וגם מתפלא שסראגוסה הבקיעה רק 2 שערים במחצית הזו.
    אני רק אזכיר החמצה של סראגוסה במספרת אחרי הצלה ענקית של השוער גלאטו.
    וה-החמצה: חצי המגרש של סראגוסה כמעט ריק, שלושה שחקנים מול לאו פראנקו, קווינסי עם מבצע נהדר מגיע למצב הזה עם עוד שני שחקנים, ובמקום למסור לאחד מהם שהיה משאיר אותם מול שער ריק הוא בעט, אבל החמיץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/9/10
  15. riquelme1 Member

בסופו של דבר נגמר 5-3 לסארגוסה, במשחק מטורף של 8 שערים, לסארגוסה כבשו מרקו פרז, אדמילסון ואנדר הררה הכשרון הפנטסטי.

גם חטאפה מביסה 4-1 את את לבנטה משערים של קונלגה, צמד של גבילאן ועוד אחד של ארזימנדי.

מבול של שערים, נקווה שימשך ככה במשחקים של ויאריאל וסביליה.