מחזור שני בספרד: הרקולס מדהימה את ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/10.

1. xavi6 Member

סחטיין להרקולס, קבוצה טובה מאוד, נתנה משחק אדיר, והגיע לה לנצח. אני שמח שהכאפה הגיע מהר ועכשיו הם אולי יתחילו לשחק. פפ עשה את הטעויות שלו, כמו תמיד, רק שהפען מסי וצ'אבי לא הושיעו.

2. Jose Mourinho Member

מגנים התקפיים במיוחד, כאשר שניהם "בישלו למבשלים" את כל שלושת השערים במילאנו מול פפ ההתקפי.
    שחקני התקפה שעוזרים בהגנה זאת לא בושה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/10
  3. Carlo Zampa Member

מערך על הנייר לא אומר כלום, רק זה שעל המגרש מדבר.
    אטו נגד ברצלונה שיחק בתפקיד של דני אלבס. פאנדב דווקא היה בהתקפה.

4. Jose Mourinho Member

אני מקווה שאתה מדבר על המשחק בקמפ-נואו שם ההרחקה המוקדמת של מוטה לא השאירה ברירה אחרת, אחרת דבריך חסרי כל קשר למציאות.

5. riquelme1 Member

בבקשה אל תחזרו לדיון ברצלונה-אינטר, יצא מכל החורים. היום כולנו הרקולס!

שבוע הבא בארסה בקלדרון, הפסד שם וכל העונה הזאת מקבלת תפנית אחרת. אתלטיקו צריכה לנצח היום.

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עשו לדשא בברינבאו ? מה זה חגגו שם עם בימות במחצית המשחק של ברצלונה את יתרון הרקולס ? מה זה החול הזה

7. riquelme1 Member

0-0 במחצית בברנבאו. מה קורה כאן?

8. hai80 Member

ממה שזכור לי אוססונה בשנים האחרונות לא היתה בשר תותחים אומנם היא לא נחשבה לקבוצת צמרת אבל תמיד ידעה לעשות חיים קשים לגדולות. אי משער שריאל ינצחו 1-0 ובע"ה אני אתבדה ויגמר 1-0 לאוססונה.

9. REAL MADRID Member

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/09/11/futbol/1adivision/1284131500_extras_portada_2.Xxx

ברמן פשוט פראיירים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

10. alexshw Member

אם אני לא טועה זהו ניצחון שני ברציפות להרקולס בקאמפ נואו.

11. Raulito Madridista

http://estaticos02.marca.com/imagenes/2010/09/11/futbol/equipos/real_madrid/1284235183_extras_portada_0.Xxx

בלאגן גדול, שער קטן. ריאל מדריד ניצחה בצדק אך הכדורגל לא היה משכנע, גם אם היגואין שלושה שערים בטוחים וגם רונאלדו נכשל מול ריקארדו. ציפיתי שריאל מדריד תתנפל בהתחשב בהרכב ההתקפי ובבשורות מקאמפ-נואו אך לא הצלחנו בזה. ההרכב ההתקפי של מוריניו לא הוכיח את עצמו - מערך התקפי הוא אינו ערובה למשחק כדורגל טוב, ורוב הזמן בלט האי-סדר במגרש. בכל-מקרה, אני בעד לתת צ'אנס נוסף להרכב הזה כשהפעם בנזמה ישחק בכנף שמאל. אני מבסוט ממסוט אוזיל שאולי לא כבש או בישל אבל היה כל-כך קרוב להירשם בסטט' ופשוט היה בעל הבית. הוא כל-כך מהיר וכל מסירה מגיעה לכתובת. קרבאליו עם שער בכורה בידיוק בזמן אחרי מתפרצת קטלנית(כל הכבוד לו שהצטרף להתקפה) - זה העונש החזק ביותר שיכולה לקבל קבוצה שבאה להתבנקר - דווקא כשהיא יוצאת קדימה היא סופגת שער במתפרצת מהצד השני. הכי חשוב שאנחנו כרגע מעל ברצלונה גם אם זה לא אומר כלום. דבר נוסף - ההגנה לא הציגה כל-כך הרבה שקט כבר הרבה שנים, גם במשחקים קלים כמו היום. אבל כמובן שלא עמדנו במבחן קשה מידי...

12. hai80 Member

אתלטיקו פתחה את המשחק מצוין , מהר מאוד הבנו מי הקבוצה הטובה יותר על המגרש כאשר בילבאו רעדו מול שחקני אתלטיקו והשער לא איחר לבוא, דקה 10 ופורלאן עושה 1-0 אחרי מהלך יפה של אגוארו. חבל שהורדנו את הרגל מהגז הייתי רוצה לראות את הקבוצה מחפשת ת'שני ואז מורידה את הרגל מהגז, אני לא רגוע מתוצאה כזאת.

אגב נקודה חיובית - קיקה בגיל 31 לימד את פראה שעדיף להוציא לחוץ מאשר לדרבל ברחבה ולעשות טעויות - מוטב מאוחר מאשר אף פעם - בינתיים זה עובד מעולה !

13. הקפיטליסט משער 2 Member

אתלטיקו מקופחת על ידי השופט ולא מקבלת פנדל + כרטיס אדום לשחקן מכשיל של בילבאו.קצת ריכוז של השחקנים ההתקפיים ואפשר לסגור את המשחק המותח הזה.

קון אגוארו חטף כמה כניסות מכוערות במשחק. דייגו קושטה מחליף אותו.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תגובה מוצלחת של הגיבורים הצנועים מאליקאנטה לכל קטני האמונה והמפקפקים. אחרי המעידה בשבוע שעבר, הגיבורים עושים את דרכם חזרה למקום הראוי. הנצחון של הרקולס היום, כמו גם אלו שיגיעו בעתיד הקרוב, לא קשורים לשמות אלו או אחרים, טרזגה שמזגה, ואלדס נאלדס...רבותי, מדובר במיסטיקה, המיסטיקה של הרקולס שתוביל את המועדון לשיאים חדשים.

VAMOS HERCULES CARAJO :aaa021:

15. הקפיטליסט משער 2 Member

המשחק של אתלטיקו ובילבאו הופך למשחק של רולטה. אתלטיקו חייבת להרגיע את הקצב ויש לה את הכלים הטכניים לעשות את זה מול יריבה נחותה יותר.

דקה 77, טיאגו עולה להופעת הבכורה שלו העונה במקום רייס. חילוף נכון של קיקה.