מחזור שני בספרד: הרקולס מדהימה את ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/9/10.

1. Raulito Madridista

http://www.as.com/img/carrusel/escudos/13_dm.Xxx ריאל מדריד - אוססונה http://www.as.com/img/carrusel/escudos/140_dm.Xxx

שבת, 21:00, שידור ישיר ב-5+ LIVE;
    יישפוט: טישיירה ויטיינס;

רגע לפני המשחק הראשון של זוז'ה מוריניו לעיני הסנטיאגו ברנבאו - ובריאל מדריד, כמו בריאל מדריד - אין רגע דל. השחקנים של מוריניו איכזבו בגדול במשחק הפתיחה כאשר לא רק שהציגו משחק פושר אלא גם איבדו שתי נקודות אצל מאיורקה וכבר נתנו לברצלונה לפתוח פער, האווירה העכורה נמשכה כאשר כריסטיאנו רונאלדו סיים את המשחק עם פציעה והיה בספק אפילו למשחק ליגת האלופות נגד אייקס. ולפתע ביום שישי בצהריים פורסם שלא רק שכריסטיאנו רונאלדו(עשה מאמצים לחזור מהפציעה במהירות) נכלל בסגל למשחק אלא אפילו ייפתח בהרכב ולא יישמר למשחק נגד אייקס. תוסיפו לכך את מאזן הבית המצויין של מוריניו בקבוצותיו השונות אותו הרבו להדגיש בתקשורת הספרדית - 111 נצחונות ו-25 תוצאות תיקו - ותקבלו סיבה למסיבה.

פרט לכריסטיאנו רונאלדו, בקבוצה מקבלים בברכה את חזרתו של פפה שהחמיץ את משחק הליגה הראשון בגלל פציעה. אם מחברים את ההיעדרות הארוכה של פפה משנה שעברה - מסתמן שהפורטוגלי יחזור לשחק במדי ריאל מדריד לראשונה מזה תשעה חודשים, והוא מה-זה מתרגש(וארבלואה יתרגש פחות כשיחזור לספסל). ריאל תציג את מרכז ההגנה הטוב ביותר שיש באמתחתה שיורכב מצמד הפורטוגלים. כמוכן, צמד הגרמנים שנכנסו כמחליפים במשחק שעבר, סמי חדיירה ומסוט אוזיל, יקבלו הפעם אשראי בהרכב הראשון. ככל-הנראה די-מאריה וקאנאלס מתחרים על העמדה הנוספת בקישור ההתקפי.

מוריניו יודע לתת שואו במסיבות העיתונאים והפעם הוא חשף לתקשורת תשעה מבין שחקני ההרכב. "קמאצ'ו לא מגלה את הכל ולכן גם אני אשאיר מקום להפתעות שאולי יגיעו", הצהיר הפורטוגלי במסיבת העיתונאים, והוא לא חושש כלל לשתף את רונאלדו - "דיברתי עם הרופאים והם אמרו לי שהוא כשיר במאה אחוז. אין שום סיבה שנוותר עליו במשחק קשה שכזה. הרקרוד של הקבוצות שלי במשחקי הבית הוא מאוד מאוכזב וזה המתכון לאליפות, אבל הנקודות הכי חשובות". לפני הסיום החמיא מוריניו לבנזמה ואמר - "התעדכנתי בכל מעשה שחקניי בנבחרות וראיתי גם את בנזמה. שמחתי ממה שראיתי. כישרון יש לו - הכי חשוב שיראה אכפתיות, שאפתנות ונחישות".

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0910/osasuna1_2.Xxx
    אוזיל וחדיירה צפויים לקבל אשראי בהרכב הראשון.

ריאל מדריד - הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, קרבאליו, פפה, מרסלו; חדיירה, אלונסו, די-מאריה(קנאלס), אוזיל, רונאלדו; היגואין

אין ספק כי אוססונה הייתה יכולה לפתוח את העונה בצורה טובה יותר - תיקו מאופס עם אלמרייה במשהו שדומה יותר לקרב חפירות ולא למשחק כדורגל הוא קרוב לוודאי לא פסגת השאיפות של הקבוצה של קמאצ'ו, בטח כאשר דווקא הקבוצה האורחת הגיעה להזדמנויות הטובות במשחק, על-אף מערך התקפי בו עלתה אוססונה(קשר אחורי אחד בלבד). עיקר האכזבה באוססונה הייתה מהצמד ארנדה-פנדיאני שגילה יכולת חלשה מאוד.

המחשבה של קמאצ'ו לקראת המשחק הקרוב הייתה לשחק בהרכב מעט יותר מבוקר והיכולת הגרועה של פנדיאני הקלה עליו את ההתלבטות. הקשר האחורי והקפטן פונייאל ייפתח בהרכב במקומו ואססונה תעבור למערך 4-5-1. גם במרכז ההגנה של אוססונה יבוצעו שינויים, אך הפעם מאולצים. חוסקו הוחלף במיגל פלאניו באמצע המחצית השנייה במשחק נגד אלמרייה בגלל פציעה וסרחיו פרננדז לא כשיר אף הוא(סובל מפציעה בברך), ואותו יחליף לולו. בצד ימין של ההגנה אפשר למצוא את דמיה שמנסה למלא את החלל שהותיר אזפיליקווטה שעזב את הקבוצה הקיץ. חואנפראן הוכיח במפגשים האחרונים שהוא נמצא בשיאו דווקא נגד האקסית והוא ינסה שוב לעשות לריאל מדריד צרות. גם קמאצ'ו גילה במסיבת העיתונאים את ההרכב שלו.

בשנתיים האחרונות אוססונה הייתה לא רחוקה לצאת מהברנבאו עם נקודות. המאמן חוסה אנטוניו קמאצ'ו מקווה שגם הפעם המשחקים יהיו צמודים אך הפעם עם 'סוף טוב' מבחינת הקבוצה שלו - "לשחק בסנטיאגו ברנבאו זו שאיפה של כל שחקן, גם בתור אורח. אנחנו יודעים שרונאלדו הוא המוקד המרכזי אך עלינו לא להזניח אף שחקן כי כל אחד מריאל מדריד יכול להבקיע. לא הברקנו במשחק נגד אלמרייה אבל הכדורגל הוא דבר לא הגיוני וזה מה שיפה בו ולכן אין לפסול ניצחון שלנו בברנבאו למרות שזו תיהיה משימה קשה". כיאה למדרידיסטה(לשעבר?), קמאצ'ו דיבר גם על ריאל מדריד ואמר שלמרות שהוא לא מגיד עתידות, הוא רוצה ומקווה שמוריניו יחזיר את המועדון לקידמת הבמה.

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0910/osasuna2.Xxx
    יותר מידי כדורגל לא הפגינה אוססונה במחזור הקודם.

אוססונה - הרכב משוער: ריקרדו; דמיה, לילו, מיגל פלאניו, מונראל; פונייאל, נקונהאם, חואנפראן, קמוניאס, סוריאנו; ארנדה

היסטוריה ומפגשי עבר:

עד לדקה ה-88 חיכה כריסטיאנו רונאלדו כדי לתת לאוהדים בסנטיאגו ברנבאו את מבקושם - ניצחון ביתי על אוססונה במחזור ה-35 של העונה שעברה. רונאלדו שכבש שער נוסף באותו משחק, נגח עם כל הלב והשאיר את ריאל מדריד בתמונת המאבק על הכתר.

מאזן הבית של ריאל מדריד נגד אוססונה לא רע בכלל. בעונות האליפות, 2006-2008, פעמיים ברציפות השיגה ריאל ניצחונות 2-0. יש ללכת עונה אחת אחורה כדי להיזכר בפעם האחרונה בה אוססונה יצאה עם משהו מהמקדש - זה קרה בעונת 2005-2006, אז אוססונה עלתה ליתרון בברנבאו למרות ששיחקה עם עשרה שחקנים. למרות משחק מחפיר, ריאל לא ירדה מנוצחת אחרי שרוברטו סולדאדו, האס מהספסל, השווה אחרי בישול של זידאן. בעונת 2003-2004 הביקור של אוססונה דווקא השאיר בברנבאו צלקות גדולות כשאוססונה פירקה 3-0 את ריאל מדריד במשחק שהיה חלק מההתפרקות הגדולה באותה עונה.

גם בעונת 2002-2003 הקבוצות נפגשו בסנטיאגו ברנבאו ממש בתחילת העונה - אז זה קרה במחזור השלישי של העונה וריאל מדריד הביסה את אוססונה 4-1 כשאיבן הלגרה כובש צמד ואחד מהם נדיר ביופיו - עם העקב בין רגליו של השוער.

2. Raulito Madridista

אני טרוד במחשבה לפיה רונאלדו עדיין לא כשיר במאה אחוז ואנחנו לוקחים כאן סיכון. אני מבין את הלחץ לנצח את המשחק אבל מוריניו לטעמי קצת משדר פאניקה וחשש לקראת המשחק הקרוב, ואוי-ואבוי אם אנחנו רועדים מיריבה כמו אוססונה ועוד במקדש. אני לא מאוכזב מכך שרונאלדו משחק במידה והכל יעבור בשלום - ובהחלט יכול להיות שהוא יבקיע את שער הניצחון, אבל אני מקווה שאין כאן מעשה פזיז. במידה ורונאלדו לא היה פותח בהרכב למשל, היינו יכולים לקבל אינדיקצייה מסויימת למה הקבוצה שווה בלעדיו נגד יריבה בינונית מספרד. וגם עם רונאלדו לא יהיה משחק קל מחר, אוססונה תשחק הגנתי ויש לה את הכלים לכך, ומצד שני היא גם יכולה לעקוץ. אני שמח שפנדאיני לא משחק כי לטעמי הוא חלוץ מצויין, אבל חואנפראן כבר תיסכל אותנו מספיק פעמים. אגב, הניצחון מול אוססונה בשנה שעברה ברגע האחרון היה אחד מרגעי השיא, יחד עם הרמונטדה מול סביליה בברנבאו. אני הייתי רוצה לראות בהרכב את פדרו לאון כדי שנקבל מעט משחק אגפים. אם ההתלבטות היא בין די-מאריה לקאנאלס אז אני טרם החלטתי. מקווה ומאמין שנשיג את הנקודות, האללה מדריד

וולנסיה מארחת את סנטאנדר ולפחות הסטט' צפוי להיות מעניין. בשלוש השנים האחרונות סנטאנדר לא הפסידה במאסטייה, פעמיים מהן היא יצאה עם כל שלוש הנקודות. אני לא חושב שמחר כך יסתיים הסיפור, משום שוולנסיה עולה עם הרכב מצויין - הקישור הקידמי כולל גם את חואקין, גם את ויסנטה וגם את חואן מאטה כשמאחור באנגה מנהל את העניינים, וסנטאנדר לא נראית כרגע כמו קבוצה שיש לה מה למכור. רוברטו סולדאדו, לשואלים, חוזר לסגל הקבוצה והוא ייפתח על הספסל. וולנסיה אמורה לתת שלישייה ללא מענה בקלות, רק שלא תפשל ותזרוק את המשחק הטוב נגד מאלגה לפח.

סיכוי להרקולס? הצחקתם אותי. שלישייה קלילה של ברצלונה וזה במידה והם יהיו מאוד נדיבים. בארסה גדולה על הליגה בכמה רמות אז על אחת כמה וכמה שהיא לא תתקשה במשחק בית נגד עולה חדשה. אם טרזגה יפתח בהרכב זה יהיה מרגש ללא ספק(מעניין באיזה כושר הוא) ואולי גם דרנטה יכלל ב-11 הפותחים וסביר להניח שתעבור לו בראש אותה החמצה מול וואלדז לפני שנתיים אחרי שהשאיר את אלבס מאחור. אולי הקריירה שלו הייתה משתנה לו אותה בעיטה הייתה הופכת לשער. רק שההתלהבות לא תגרום להרקולס לשחק בטיפשות - אם היא תתקוף עם יותר מידי שחקנים היא תחזור הביתה עם תבוסה קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/9/10
  3. Raulito Madridista

http://www.as.com/img/carrusel/escudos/1_dm.Xxx אתלטיק בילבאו - אתלטיקו מדריד http://www.as.com/img/carrusel/escudos/2_dm.Xxx

שבת, 23:00, אין שידור ;
    יישפוט: אודיינו מאנייקו;

פרננדו יורנטה, מי אם לא הוא, היה אחראי לכך שבבילבאו סימנו וי על משחק פתיחת העונה אצל הרקולס. המארחת שווה לליגה הבכירה אחרי שנים רבות והייתה רעבה שבעתיים לניצחון, אך בילבאו הצליחה לעקוץ בזכותו של החלוץ גבוה הקומה שמתקרב לשער ה-50 שלו במועדון, ולקחת את הנקודות. וכעת חוזרת הקבוצה לסאן-ממס הרועש ובבילבאו מקווים שגם העונה התוצאות במשחקי הבית יהיו טובות, כפי שהיה בעונה שעברה אז השיגה הקבוצה 37 נקודות.

החלוץ טוקרו נקע את הקרסול במשחק נגד הרקולס והוחלף והרופאים חשבו שמדובר בנקע חמור אך למרבה ההפתעה השחקן ערך אימון מלא עם הקבוצה ונכלל בסגל למשחק. לא סביר שיפתח בהרכב וככל-הנראה עשוי להחליפו אוסקר דה-סאנטוס, חלוץ צעיר בן 21 שהגיע לקבוצה בעונה שעברה ומגלה יכולת טובה באימונים. עוד עניין חיובי שקרה בבילבאו השבוע קשור בבלם אמורבייטה שהיה מועמד להגיע הקיץ לקאזאן אך נשאר בקבוצה ואמש האריך את חוזהו עד 2013.

בבילבאו מצד אחד רוכשים כבוד ליריבה אך מצד שני יודעים שהקהל יכול להתברר כמשמעותי – "אתלטיקו מדריד בכושר מצויין, הביטחון שלה מרקיע שחקים בעיקר אחרי הזכייה בסופר-קאפ האירופי וגיחון חשה זאת על בשרה. יחד עם זאת, אני לא חושב שהיא ברמה של ריאל מדריד או ברצלונה, היא לא תיאבק על אליפות. אנחנו אותה קבוצה פחות או יותר כבר ארבע שנים וזה יתרון גדול מה גם שהקהל ייתן לנו מחר דחיפה אדירה אז נסתדר אם נעבוד כקבוצה".

http://www.elpais.com/recorte/20100828elpepudep_27/LCO340/Ies/Victoria_Athletic.Xxx
    יורנטה דאג שבילבאו תפתח את העונה עם ניצחון. היום הוא ינסה להקשות על אתלטיקו.

אתלטיק בילבאו - הרכב משוער: איראיזוז; איראולה, סאן-חוסה, אמורבייטה, אורטנקסנטה; חאבי מארטינז, גורפקי, סוסאטה, גאבילונדו; טוקרו(דה-מרקוס) ויורנטה

האופורייה שולטת באתלטיקו מדריד בשבועות האחרונים. אין ספק שבקבוצה לא יכלו לחלום על פתיחת עונה טובה מזו – תחילה זכתה אתלטיקו בסופר-קאפ האירופי כשהיא מנצחת 2-0 את אלופת אירופה אינטר ומציגה יכולת טובה, ולאחר-מכן הביסה 4-0 את ספורטינג גיחון בויסנטה קאלדרון והתייצבה במקום הראשון. גם העזיבה של חוראדו, שנמכר לשאלקה מייד לאחר שכבש באותו משחק, בתמורה ל-15 מיליון יורו – לא פגעה במצב-רוח המרומם שיש בקבוצה.

רגע לפני שאלופת ספרד מגיעה להתארח בויסנטה קאלדרון, באתלטיקו רוצים עוד ניצחון ליגה, הפעם נגד בילבאו שכבר עשתה לקבוצה צרות במפגשים האחרונים ביניהן והצליחה לנצח אותה גם בעונה החולפת בסאן-ממס. קיקה כבר יודע מה מצפה לו ולקראת הוא הוא אומר:"מדובר במשחק קשה מאוד עבורינו, בילבאו קבוצה מאוד תוססת במשחקי הבית, היא מתישה את היריבות ואז עוקצת ונגיע מוכנים למשחק".

הבשורה המרעננת באתלטיקו מדריד לקראת המשחק היא חזרתו של טיאגו לסגל, אם כי הוא עדיין לא במצב גופני מספיק טוב כדי לשחק לפי דבריו של קיקה. נראה שפיליפה לואיס עדיין לא יערוך הופעת בכורה בקבוצה. שני שינויים תבצע אתלטיקו מדריד בהרכב – סימאו שנכנס כמחליף וכבש את השער הרביעי, יפתח בהרכב(חוראדו נמכר כאמור) ודומינגז צפוי להחליף את אויפאלושי שסובל מפציעה בגיד האכילס והוא מחוץ לסגל. סביר להניח שפראה יעבור לעמדת המגן הימני.

http://www.as.com/recorte/20100831dasdasftb_6/XLCO/Ies/20100831dasdasftb_6.Xxx
    נגד גיחון היה קל. רמת הקושי תעלה הערב מבחינת אתלטיקו במשחק החוץ בסאן ממס.

אתלטיקו מדריד - הרכב משוער: דה-חאה; פראה, דומינגז, גודין, אנטוניו לופז; אסונסאו, ראול גארסיה, סימאו, רייס; אגווארו ופורלאן

4. Raulito Madridista

מוריניו השתגע? - שער המארקה הבוקר - ריאל מדריד תשחק עם שלושה חלוצים הערב כאשר גם קארים בנזמה בהרכב.

מערך של שלושה חלוצים במשחק כזה נגד יריבה שתבוא להתבנקר ולעקוץ - נשמע לי מצויין. זה בידיוק הזמן לעשות ניסויים כאלה. אף-אחד הרי לא באמת מאמין שבנזמה יכול להיכנס מהספסל על תקן מושיע, לא כל אחד מסוגל להיות גוטי(או פורטיו) לצורך העניין. במידה וזה יהיה המערך אני מקווה שרונאלדו יתופקד באגף הימני וכך שיטת המשחק שלנו תיהיה מגוונת ולא כל הפעולות המתוחכמות יגיעו מהמרכז. צריך לקחת את הידיעה הזאת בעירבון מוגבל אבל לפחות לי זה פתח את התיאבון משמעותית לקראת המשחק הקרוב. ריאל מדריד של פלגריני הפסיקה פחות או יותר מחודש דצמבר לשחק עם רביעיית שחקנים קידמיים ואין סיבה שלא ננהג כך במשחקי הבית, בטח נגד יריבות מהדרג הבינוני. בשני המשחקים האחרונים שלנו נגד אוססונה חווינו דפיקות לב, נקווה שהפעם המשימה תיהיה קלה יותר.

5. REAL MADRID Member

ברצלונה - הרקולס

שבת, 19:00

ברצלונה שבה מפגרת הנבחרות אל משחק הליגה הראשון שלה העונה בקאמפ נואו, זאת לאחר שבמחזור הפתיחה לפני שבועיים ניצחה הקבוצה של פפ גווארדיולה 3-0 בסרדינרו את ראסינג סנטאנדר משערים של מסי, אינייסטה ודויד ויאה. ברצלונה לא אמורה להתקשות במיוחד הערב וסביר להניח שנראה את גווארדיולה מאפשר לכמה שחקנים לנוח במחצית השנייה לקראת המשחק נגד פנתנאייקוס בליגת האלופות באמצע השבוע הקרוב. ברצלונה לא הציגה יכולה מרהיבה נגד סנטאנדר, ולא מן הנמנע שנראה את אותו סדר גודל של יכולת גם הערב - אך אין שום ספק שנגד יריבה כמו הרקולס, בקאמפ נואו, ברצלונה חייבת לצאת עם ידה על העליונה ואפילו להגדיל את הפרש השערים בצורה נאה למדי. ישנם עדיין סימני שאלה לגבי זהות ההרכב של גווארדיולה הערב, סימן השאלה הגדול מכולם נקרא קרלס פויול. הקפטן זומן עם פציעה לנבחרת ספרד, שוחרר ולמרות שנכלל בסגל של ברצלונה למשחק נגד הרקולס - שיתופו במשחק עדיין אינו מובטח. במידה ופפ יחליט לתת מנוחה לקפטן שלו, גבי מיליטו עתיד להיכנס לעמדה לצידו של פיקה. מסצ'ראנו שיערוך הופעת בכורה, יערוך אותה מהספסל. פדרו צפוי לקבל את הקרדיט בשלישייה הקדמית בצוותא עם ויאה ומסי כאשר אינייסטה, צ'אבי ובוסקטס ישלימו מרכז שדה על טהרת מחלקת הנוער של ברצלונה.

הרכב משוער: ולדאס, אלבס, פיקה, פויול(מיליטו), אבידל, בוסקטס, צ'אבי, אינייסטה, פדרו, ויאה ומסי.

סביר להניח שהרקולס מודעת לסיכוייה לצאת עם משהו מהקאמפ נואו, אך גם אם תקבל בראש - הרקולס עשתה הקיץ קולות של קבוצה שתעשה הכל ומעבר לכך על מנת להישאר בפרימרה הספרדית. נכון, הרקולס לא פתחה את העונה כפי שקיוותה והפסידה בביתה 1-0 לאתלטיק בילבאו. מאמן הקבוצה, אסטבן ויגו מודע ליחסי הכוחות לקראת המשחק ואמר שהוא "מקווה ליום רע מאוד שלהם וטוב שלנו על מנת שנצא עם תוצאה חיוביות". העולה החדשה בהחלט מחזיקה בסגל עם כמות נאה ביותר של שחקנים "מזוהים" ביחס למרבית הקבוצות אותן אנו רואים לאחר עלייתן לליגה הבכירה. כמובן, שמרבית אותם שחקנים הצטרפו לקבוצה בקיץ ולא לקחו חלק בעלייה עצמה. בקבוצה של אסטבן ויגו ניתן למצוא את חאבייר פורטיו, הזכור לנו מריאל מדריד בה, דויד קורטס שהצטרף הקיץ מחטאפה, האדו ולדס הפארגוואי שעשה דרכו מדורטמונד הגרמנית, רויסטון דרנת'ה ההולנדי שהגיע בהשאלה מריאל מדריד ויערוך את הופעת הבכורה שלו הערב כמו גם ואלדס, ומעל כולם נמצא כמובן דויד טרזגה. החלוץ הצרפתי הותיק אינו צפוי לעלות בהרכב אך אין ספק שעם קריירה עתירת תארים במדי יובנטוס והנבחרת הצרפתית - מדובר בשם ענק בקנה המידה של הרקולס.

הרכב משוער: קאלאטיו, קורטיס, פאמרוט, קורטס, פמארוט, פאז, פנייה, קיקו, אגילאר, ולדאס, טוטה, דרנתה ופורטיו.

6. hai80 Member

בילבאו מתלהבים שהם רצים עם אותו סגל 4 שנים אבל הם שוכחים שאם אנחנו חצי סגל כבר 3 שנים לפחות [אגוארו , פורלאן , סימאו , ראול גארסיה , אסונסאו , אנטוניו לופז].

יהיה משחק מאוד קשה, מטריד אותי לחשוב שפראה ישחק באגף , אין לו טכניקה והוא ממש לא קר רוח כדי להיות עם הכדור, עדיף לעלות עם ואלרה...

7. xavi6 Member

למוריניו אין מה לפחד, והוא כנראה מבין שמה שהתאים באינטר וצ'לסי לא מתאים לא לליגה הזאת ולא לאוהדים האלה. פה משחקים התקפי. אז הנה, 3 חלוצים.

8. riquelme1 Member

זאת לא הפעם הראשונה שהוא משחק עם 3 חלוצים, הוא עשה אתזה בצ'לסי, גפ בפורטו וגם באינטר, אז תפסיק לדפוק לו סטיגמות של מאמן הגנתי כי הוא רחוק מיזה, ורק אחד כמוך ששוטפ אותו על פי 2 משחקים בשנה יכול להגיע למסקנה הלא הנכונה הזאת.

9. REAL MADRID Member

ירדן, אפילו באינטר שלו שאתה כ"כ נהנה להשמיץ ולתייג כקבוצה הגנתית ראינו לא מעט משחקים בהם מוריניו עלה עם מיליטו, אטו ופאנדב ביחד.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחקים נגד בילבאו תמיד קשים..גם כשזה בבית..בטח שזה בסן ממס

ההרכב נראה די טוב למרות שגם אני מעדיף את ואלרה כמגן במקום פראה במיוחד אחרי שהציג יכולת טובה במשחקי קדם העונה..אני מקווה ומאמין שהשחקנים יודעים שמצפה משחק סופר קשה ושבשביל לצאת עם 3 נק' צריכים לעבוד קשה ולא לתת לבילבאו להגיע למצבים שגיחון הגיעו אליהם כי אין ספק שזה יגמר עם יותר מ 0 שערים לחובתנו

11. hai80 Member

מתחיל להכנס בי חשש לגבי המשחק היום , אני מתחיל להזכר באינספור הפעמים שהגענו פייבוריטים או בעלי ציפיות לנצח ויצאנו מושפלים , במיוחד כאשר כולם שמחים ונראים בכושר דווקא אז תמיד נפלנו ואני מקווה שנראה סוף סוף אופי של קבוצת צמרת לכל דבר וננצח , אם ננצח היום אולי נקבל אינדקציה שאתלטיקו היא לא סתם קבוצת צמרת אלא קבוצה שיכולה להאבק על אליפות.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם ננצח היום ובשבוע הבא את ברצלונה..זה יהיה מוקדם מדי לדבר על מועמדת לאליפות...הרצון של כולם הוא אחרי כל כך הרבה שנים לפחות להפריע למקומות הראשונים..אבל עדיין במצב שלנו צריכים לעבור משחק אחרי משחק..ואחרי הסיבוב הראשון אם וכאשר הקבוצה תראה יציבות ותהיה במקום שיאפשר לנו לחלום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx רק אז אפשר לדבר על מטרות..בינתיים זה לסיים במקום השלישי..אז קודם שנעשה את זה

13. hai80 Member

אתלטיקו זאת קבוצת צמרת לכל דבר, אבל אף פעם לא היה לנו אופי , יציבות והמשכיות ואני מאמין שאם ננצח היום אז זה כן יגיד משהו על שינוי חיובי שיהפוך אותנו מעוד קבוצת צמרת ששואפת למקום 3 לקבוצה שיכולה להאבק עד הסוף , כל עוד נהיה יציבים ונפסיק לאבד נק' על פארש מול קבוצות חלשות מאיתנו ולעשות במכנסיים מול בארסה בקאמפ ולנצח את ריאל סוף סוף אז אני חושב שבאמת אפשר לחשוב על אליפות, מבחינתי פתיחת עונה עם 3 ניצחונות רצופים זה יהיה ממש מפתיע בלי קשר בכלל ליריבות שלנו , עזוב שאלו יריבות קשות , אני מדבר על אופי , אתלטיקו של השנים האחרונות היא לא קבוצה שיכולה לנצח את גיחון 4-0 ואז את מלגה בחוץ , וזה למעשה ישנה את אתלטיקו מעוד קבוצת צמרת לקבוצה שיכולה לתת פייט כמו סביליה ב06-07. אני לא אומר שאם ננצח היום נתמודד על האליפות אלא פשוט נדע שאולי באמת אפשר להיות אופטימיים, במידה ולא נצנח כנראה ששוב נגמור ב3-4 עם הרבה איבוד נק' מעצבנים כי אנחנו קבוצה טובה יותר מבילבאו ואנחנו צרייכם לנצח וזה לא משנה איפה אנחנו משחקים.

14. xavi6 Member

ואטו ופנדב שיחקו כמגנים...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

15. ValenciaCF Member

סזאר
    מיגל קוסטה מדורו אלבה
    באנגה אלבלדה
    ויסנטה מאטה חואקין
    אדוריז

למה מדורוו ???????????
    למה נבארו לא בסגל? ואם כבר דלברט עדיף על מדורוו !
    ומי יודע מה עם מת'יו? הוא נפצע נגד מלאגה אבל הוא החלים אני חושב לא? מישהו יודע פרטים?
    וגם טופאל לא בסגל, אמארי לא מובן בסגל שלו .....

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/10