מחזור שני בבונדסליגה:: באיירן מגיעה לקומרצבנק ארנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/8/13.

1. Echte Liebe Member

עד עכשיו משחק מאוד לא מאורגן של דורטמונד. לא מצליחים לארגן חופש שדה ללבנדובסקי ולשחקני ההתקפה, בראוונשוויג משחקת בונקר חזק ומשחקת מאוד אגרסיבי. ההתקפה שלהם, מצד שני, לא מורגשת והם לא מצליחים לעבור את החצי, או במילים אחרות - לא רוצים לעבור את החצי. דורטמונד חייבת להתעורר ולצור מרחב ללבנדובסקי ולקיצוניים ואם זה אכן יקרה אז השער יהיה קרוב מתמיד.

2. VAR Member

איזה החמצות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/13
  3. cazzo Il Capocuoco

את בראונשוויג(ק?) גם ראיתי קצת בשבוע שעבר נגד ורדר ברמן, ואני שואל את עצמי עם מועדון עם מסורת כמו שלהם יכול לעשות קצת יותר מלהשאר בליגה. כרגע הם נתנו משחק הקרבה לא רע בכלל עם הרבה אופי, והצליחו עם העמידה הטובה להגביל את האפשרויות של דורטמונד (שעוד צריכה להתחבר בהתקפה עם מחיטאריאן ואובמייאנג) במחצית הראשונה. אולי עם קצת חיזוק בימים האחרונים של אוגוסט הקבוצה הזאת תוכל להתחזק עוד.

4. OriRR Member

בראונשוויג.
    תראה, אין ספק שהסגל שם הוא לא ברמה של בונדסליגה, הייתי אומר אפילו לא של צמרת בצוויטה בולי. הם לא התחזקו ברמה מספיקה עד עכשיו ולמרות הלחימה הגדולה על המגרש (זה גם סוג האופי של הקבוצה לטעמי - לוחמנית, לא מוותרת אך בלי פוטנציאל גדול מבחינת יכולת שחקנים) זאת תהיה הפתעה ענקית בשבילי אם הם ישרדו בליגה. במהלך סיום העונה שעברה והקיץ האחרון התחלתי קצת לעקוב אחריהם וזאת קבוצה שאני אישית די אוהב, בעיקר את הקהל המדהים שלהם. בסה"כ אני מניח שאם לא יהיו הפתעות הם יחזרו העונה לליגה השנייה בתקווה שיבנו אותם שם ויהיו מוכנים יותר להתמודדות בבונדסליגה.

5. AS R Member

ניצחון קשה לדורטמונד. מחצית ראשונה חלשה מאוד, במחצית השנייה רויס נכנס במקום קובה האנמי והופמאן נכנס במקום אובמיאנג שבקושי נגע בכדור והם שינו את המשחק. החסרון של גונדוגאן הורגש.
    הופמאן נראה כמו שחקן נהדר, סוף סוף יש לקלופ שחקנים להעלות מהספסל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/13
  6. VAR Member

אני חושב שזה לא מוגזם לצפות שבמחזור הבא נראה את הופמן בהרכב במקום לבאנדובסקי.

7. Echte Liebe Member

אני חייב להגיד שבראונשוויג קבוצה נהדרת, הקשו מאוד על דורטמונד אפילו ששיחקו בונקר לאורך כל המשחק. כמו שאמרתי בתחילת המשחק, אין חופש שדה לשחקנים והם לא מצליחים לייצר מצב רציני, אבל במחצית השנייה דורטמונד התעוררה. בתחילת העונה אמרתי שהופמן ילד מעולה וצריך לתת לו קרדיט, איכשהו קלופ שמע אותי ונותן לילד הזה לשחק. פשוט שחקן מצוין, שולט בכדור מול שחקני הגנה פיזיים מאוד, מכניס כדורי עומק נפלאים, מזכיר לי את קוטיניו של ליברפול. במשחק הגביע הוא רק נכנס ועשה 2 בישולים, והיום נכנס, כבש שער וסחט פנדל. יש לו פוטנציאל אדיר וכישרון, יכול להצליח מאוד. גאה בו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אגב - זוהי הייתה ההופעה ה-100 של לבנדובסקי בדורטמונד.

8. BvB Member

עם שער עצמי יש לציין.
    לא מוצא את עצמו מאז כל השמועות מהעונה שעברה..

9. Der Rotbart Member

המצב של מרטינז באמת נראה מסובך כרגע אבל במשחק המסוים הזה הוא לא היה בסגל כי חזר גמור ממשחקה של נבחרת בספרד באקוודור. מתיאס זאמר התייחס לעניין והביע כעס רב כלפי ההתאחדות הספרדית.

10. aloneli Member

לפחות אני מקווה שפפ הפסיק עם השטות של חאבי בלם.אם הוא לא בהרכב אז מבחינתי שיהיה בספסל אין מה לדפוק אותנו בשתי עמדות במכה.
    יש ביקורת גדולה על פפ גם שבאיירן מנצחת.לדעתי זה לא בגלל היכולת אלא בגלל כל השינויים שפפ עושה מידי שבוע.אנשים לא אוהבים שינויים בטח אם מדובר בקבוצה הטובה בעולם ולכן יש ספק גדול אם הוא יצליח או לא.במידה והמערך היה נשאר דומה לעונה שעברה ופפ לא היה משנה עמדות לחצי סגל אני בטוח שהביקורת הייתה על אש קטנה.כרגע הוא מנסה לשבור את הראש ולצאת חכם גדול.

אני נזהר להתלהב מהנצחון של וולפסבורג.אמנם לא צפיתי במשחק אבל שמדובר בהגנה של שאלקה זה לא משהו משמיים.חוץ מזה וולפסבורג יכולה לנצח 4-0 ומחזור אחרי להפסיד 4-0.נראה אם העונה היא תצליח להיות יציבה יותר.מבחינתי לברקוזן חייבת לסיים במקום ה-3 העונה.

אגב מוזר קצת לראות הרבה כסאות רקים במשחק הבית של שטוטגארט.בטח שהיריבה היא לברקוזן ובטח שזה משחק בית ראשון העונה.הבונדסליגה כבר הרגילה אותנו לאיצטדיונים מלאים.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה רוצה. אוהדי הצלחות.