מחזור שני בבונדסליגה:: באיירן מגיעה לקומרצבנק ארנה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/8/13.

1. JohnTerry26 Member

אני משתגע מהפרשן של צ'רלטון... כל משחק, אבל כל משחק של באיירן הוא מדבר על היחסים המופלאים של אלאבה וריברי מחוץ למגרש, למרות פער הגילאים!

למה תיאגו לא משחק?

2. OriRR Member

38 דקות של כלום, במזל וולפסבורג לא ביתרון של שני שערים.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הונטלאאר נפצע ובגלל זה הוחלף בסאלאי.

4. OriRR Member

נו, אי אפשר להגיד שזה לא היה שקוף. 1:0 וולפסבורג בשער שכולו רשום על שם ג'ונס, עומד כמו גולם בקרן ומאפשר לשחקן וולפסבורג לכבוש בחופשיות. אנחנו לא הגענו היום למשחק, משחקים בלי שיטה ובלי כלום. רואים שהמאמן זה קלר. אגב, קלמנס לא קשור לכלום, לספסל ומהר.

עריכה: כבר 2:0, הפעם מלבד ההגנה גם להילדברנד יש אשמה בגול. נו שוין...

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/13
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איזו אשמה יש לו בגול? וייריניה פרפר את פוכס ובעט מצוין לשער.

**

אין לי כוח לראות את זה יותר. סתם אוכל את הלב.

6. purvis short Member

נו, העיקר שלא השאירו את בסטוס כי הוא לא שווה חמישה מיליון יורו. קבוצה שמתנהלת כמו בדיחה. הורסט הלגט צריך לעוף הבייתה כמה שיותר מהר. האיש הוא כישלון מהדהד. בזמן שקבוצות כמו וולפסבורג מביאות שחקנים ברמה, הוא חוסך על מישל בסטוס, ועולה עם קלמנס בהרכב, וחוסך על שוער ועולה עם השוער הכי גרוע בבונדסליגה בהרכב.
    תרשמו מה שאני אומר. קלר הבדיחה הזו יפוטר העונה. במאה אחוז. בדיחה שזה המאמן של שאלקה. ומי שמינה אותו הוא יותר בדיחה ממנו.
    והתוצאה תהיה ברורה. הלדט הגאון יסיים את העונה במקום עשירי, ייכנס לברוך כלכלי וימכור את דרקסלר. לא מבין איך לא מעיפים אותו.

7. OriRR Member

זה היה כדור שהוא היה יכול להדוף. באמת שאנחנו נראים גרוע, מאוד מאכזב. ציפיתי להרבה יותר.

ובעוד אני כותב ברקע נאלדו כובש את השלישי. עוד אחד מהקרן, הפעם סנטנה איבד את נאלדו שכבש מהריבאונד אחרי נגיחה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בקצב הזה ברור שהוא יפוטר.

אגב, המחשבה שאשכרה החליטו לקנוס את הקבוצה על ספיגות ממצבים נייחים מצחיקה אותי ממש. במצב כזה אתה מצפה שיעבדו איתם הרבה על הגנה במצבי קרן או כדורים חופשיים. בשני מחזורים ספגנו כבר ארבעה שערים מקרן ועוד אחד מפנדל.

9. Echte Liebe Member

וואו. וולפסבורג אדירה, מה קרה לשאלקה? שום דבר לא הולך להם היום.

10. OriRR Member

עוד כשהוא מונה (בהתחלה, בתור מחליף "זמני" לסטיבנס) אמרתי שהבן אדם לא מתאים לאמן אותנו ולמרות משחק שניים שהצלחנו להציג יכולת טובה הקבוצה נראתה לא טוב. אחרי שנודע שהוא ימשיך איתנו גם בעונה הבאה התאכזבתי מאוד, עם הזמן ועם הרכישות שהקבוצה עשתה הקיץ התחלתי להיות קצת יותר אופטימי (למרות ההתעלמות הטיפשית מהבעיה בעמדת השוער והמגן הימיני) אבל מסתבר שזה לא שווה את זה אם אין אף אחד שידע לכוון ולהדריך את השחקנים. מילא היו רואים איזו שיטה או משהו כזה אבל אפילו את זה אין. פשוט חושך.

פרוויס, הלדט זה חצי אלוהים בשאלקה, עזיבה שלו תהיה רק ביוזמתו.

11. purvis short Member

הוא יכול להיות חצי אלוהים. נראה מה הוא יהיה בסוף העונה הזו היא יעשה מכירת חיסול כי לא תהיה אירופה ולא יהיה כלום. נראה מה יחשבו עליו אז.
    מי שממנה מאמנים כושלים, אחד אחרי השני, צריך ללכת הבייתה. מי שנותן לבסטוס לעזוב רגע לפני פתיחת העונה הוא מנהל כושל. מי שהקבוצה שלו עולה בהרכב עם הילדברנד ומאטיפ וג?רמיין ג?ונס, הוא מנהל כושל.
    זו הולך להיות שחזור של עונת מגאת השנייה. כישלון מהדהד. רק שפה לא תהיה הצלחה בליגת האלופות ולא יהיה גביע. רק כישלון בגלל ניהול מחפיר ומכירה של דרקסלר בקיץ כדי לשרוד כלכלית.

12. hai80 Member

וולפסבורג פשוט קבוצה נהדרת.
    שטוטגרט חייבת יותר מחץ בהתקפה, יש לה הגנה טובה ובסה"כ היא קבוצה יציבה אבל מה עם התקפה?

לא הגיע לפרנקפורט להפסיד. שער חוקי נפסל ובכלל הם עלו הרבה יותר רעבים עם רעל בעיניים וחבל שהם לא השכילו להשוות.

פרייבורג אחת הקבוצות החלשות בליגה. לא ראיתי מהם כלום בשני המחזורים הראשונים קבוצה ממש חלשה.

המבורג איכזבה ובענק, ציפיתי ממנה בבית להראות טיפה יותר טוב, הופנהיים מבחינתה נראית טוב ועושה רושם שהיא אחלה קבוצה השנה.

ברמן אחת הקבוצות המאכזבות, אומנם ניצחה ושלטה אבל ההתקפה שלהם כ"כ חלשה ונגד החזקות זה לא יספיק. לפחות הם השתפרו בהגנה זה נקודה מאוד חשובה עבורה

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

סוג של אוף טופיק ברשותכם, אנא תסלחו לי. הקהל של פרנקפורט פשוט קהל אדיר. אומנם אין לו את הצבע של הקהל בדורטמונד או את העוצמה של האיצטדיון בשאלקה, אבל הם מעודדים בלי הפסקה וזה אולי המקום היחידי שאפשר לומר שאת הקהל שלנו פשוט לא היה ניתן לשמוע. קהל אנדרייטד, בלי הרבה תצוגות מושקעות ויקרות הם פשוט מהרועשים ביותר, אולי הרועש בגרמניה כולה. אני לא נוטה להתעסק בקהל בדרך כלל, אבל זה נדרש הפעם.

אפשר לחזור לכדורגל.

14. Kompany Member

אז נחזור לכדורגל, או שיותר נכון לשיפוט, איך לעזאזל הקוון העיוור לא ראה את הדחיפה (הטיפשית) של בואטנג?! ממש חבל... באיירן בינתיים לא מרשימה מי יודע מה :aaa031:

15. aloneli Member

הקהל של פרנקפורט הוא הטוב בגרמניה אני תמיד אמרתי את זה.הקהל של דורטמונד נהדר אבל הוא אוברייטד בטירוף ומתלהבים מכל פיפס שהם עושים.בבאיירן יש את הקהל חוץ הכי טוב בגרמניה אבל בבית חוץ מהאולטרס כולם אוהדי הצלחות שמגיעים להצגה.