מחזור שני: באיירן מנצחת בוולפסבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏11/8/11.

1. johnnie walker Member

שוב פעם מסקנות חותכות על קבוצות על סמך משחק בודד, לא נמאס לכם כבר?
    הליגה רק התחילה וכבר פיטרם מאמנים והורדתם קבוצות על סמך שום כלום,
    הקבוצות בעיקר אלה שעברו שינוים רצינים בהרכב או בעמדת המאמן צריכות זמן להתגבש,
    חכו קצת עם הקפיצה למסקנות האלה, כל שבוע לחתוך או להגיד שקבוצה רצה לאליפות בשלב כזה זה פשוט מגוחך.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שום מסקנות, אבל קלן נראת כמו הצרות שלי, לאוטרן לא מתחברת, המבורג מאד אנמית.
    וזה שהמשחק אתמול בין לברקוזן וברמן היה משחק מהגרועים שראיתי (במיוחד מהצד של ברמן שלא סיכנה ולו פעם אחת את השער של לברקוזן).

זה כמובן לא אומר כלום, זה רק רשמים משני המחזורים הראושנים זה הכל.

3. Fritz Walter Member

רוזנר - תרשה לי לחלוק עליך בעניין אוגסבורג. אני לא בטוח על סמך מה קיימת הדעה הרווחת שאוגסבורג היא הקבוצה הכי חלשה בליגה. מזה מספר שנים שהקבוצה מציגה כדורגל אטרקטיבי בליגה השנייה וכבר בעונה הקודמת פספסה את העלייה לבונדסליגה לאחר שסיימה את העונה במקום השלישי ונכשלה במבחנים מול נירנברג. באותה שנה הקבוצה גם הגיעה עד לחצי גמר הגביע ושם הפסידה לורדר ברמן. יתרה על כן, אין גם להתעלם מהבטחון הכלכלי הרב שיש למועדון בזכות קבוצת משקיעים שמזרימה כמויות לא קטנות של מזומנים לקופותיו (עובדה שמפריעה ללא מעט אוהדים בגרמניה, גם לי).
    ההמשכיות והיציבות בשנים האחרונות בזכות עבודה טובה של לוהוקאי, שהקים הרכב שהספיק להתבשל ולהתחבר, היא זו שהעלתה את אוגסבורג לליגה הבכירה והיא זו שנותנת לה את הסיכוי המאוד ריאלי לשרוד את העונה הזו. מבחינה טקטית וגם טכנית, לא מדובר בקבוצה גרועה כלל וכלל והיא עוד תפיל יריבות גדולות ממנה אם יזלזלו בה.
    בנוגע למולדרס ה"תגלית" - לא מעט קבוצות רדפו אחריו וניסו לצרפו, ביניהן גם קייזרסלאוטרן, אך בסופו של דבר בחר לעבור לשורותיה של אוגסבורג. מי שראה את הבחור קורע רשתות (15 שערים) שנה שעברה במדי FSV FRANKFURT ידע שהוא יוכל לבלוט גם בבונדסליגה.

בנוגע לתרגיל של הופנהיים כנגד אוהדי דורטמונד - מלוכלך ביותר. ממה שהבנתי מאוהדים שנכחו במשחק בפורומים, התנגן צליל צורם וחזק מאוד לכיוון היציע שלהם כל פעם שהחלו לשיר בגנותו של דיטמר הופ. עפ"י הדווחים כרגע אחד העובדים במועדון הודה שהוא התקין על דעת עצמו את ההתקן מול היציע של אוהדי דורטמונד, לאותו "עובד" צפויה תביעה לא נעימה בכלל. ההנהלה בינתיים טוענת לחפותה, אך לא אהיה מופתע אם בפועל, למרות ההכחשות, אונקל דידי הורה על התקנת המערכת הזו בעצמו או לכל הפחות היה מודע אליה. זה לא סוד גדול שאוהדי הכדורגל בגרמניה שונאים אותו שנאה עמוקה והדבר בא לידי ביטוי בגידופים קבועים במשחקים. אוהדי דורטמונד הם מהבולטים במחאה כנגד הופ והצעצוע שלו ובעבר המיליונר המשועמם כבר שקל לתבוע כמה מאוהדיה על הפגנות השנאה שלהם כלפיו במהלך משחקים. אגב, הרמקול לא הצליח למנוע מאוהדי דורטמונד להפוך את המשחק למשחק ביתי ולהשתלט מבחינה אקוסטית לחלוטין על המשחק. מצד שני, זה לא קשה במיוחד, הקהל של הופנהיים הוא בדיחת הבונדסליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פריטץ וולטר (שם יש?),

קודם כל תענוג צרוף לקרא את ההודעות שלך, כן ירבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

בלי לפגוע בבוארים החביבים מאווגסבורג, אבל מבחינת קאדר אין להם הרבה מח לחפש בבונדסליגה. זה לא אומר כלום כמובן והם יכולים לתת עונה טובה, אבל אני בוחן את הקאדר שלהם ומוצא הרבה שחקנים שנכשלו בעבר בבונדסליגה וכמה שחקנים לא מוכרים, בינהם הדוד של אדגר דווידס שלא בדיוק היה להיט בהולנד.
    מולדרס בנתיים עושה עבודה טובה, ואכן היו כמה קבוצות שהתעניינו בו, אבל גם הוא עוד צריך להוכיח את עצמו.
    לא גוזר את גורלם חלילה, אבל יהיה להם קשה מאד להשאר בבונדסליגה ובעיני הם המועמדים המובילים לירידה.

5. Yotam Member

Fritz Walter - אתה יכול להרחיב על מה שקרה במשחק בין דורטמונד להופנהיים או שפשוט תשלח את המקור?

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כאן תמצא פרטים וגם קטע מוקלט למטה של הרעש המוזר.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם בהודעה שלי תמצא פרטים.

בכל אופן אוהד של הופנהיים שהוא גם עובד עבור המועדון אחראי על האקוסטיקה המוזרה ומתברר שזה לא היה רק במשחק נגד דורטמונד אלא גם במשחקים נגד מיינץ, פרנקפחורט...