מחזור שני: באיירן מנצחת בוולפסבורג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏11/8/11.

1. doundoun Member

להשפיל? מילא אם המשחק היה מתקיים במינכן אבל משחק חוץ ללא רובן מול מאגאת.....אהמממ,עושה רושם שגם אם באיירן תנצח זה יהיה בקושי.
    לגבי דורטמונד אנחנו תמימי דיעים, נראה לי שאף אחד לא סיפר להם שהעונה שעברה נגמרה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בא נגיד ככה, חוש הנקמה של מגאת יגרום לו לשחק זהיר, אבל לא עד כדי כך כמו גדלבך. זה יתן לבאיירן יותר אוויר וזה צריך להספיק ללא רובן וגם אפילו ללא הדיווה הצרפתי.

בלי שום קשר, נראה שפרנק הבין את המצב שלו ושלאט לאט לכולם נמאס ממנו והוא רוצה לקחת את עצמו בידיים, האם עוד הוא יכול?
    את זה הוא צריך להוכיח.

לגבי דורטמחונד, העובדה שגם אחרי האופוריה הגדולה של העונה שעברה הקבוצה ממשיכה מאיפה שהפסיקה זה נקודה לזכות קלופ, אבל ללא המשכיות זה לא שווה כלום.
    מי שזוכר הרי שנה שעברה מיינץ הדהימה שפתחה את הליגה עם 7 ניצחונות רצופים ובסוף בקושי לליגת אירופה נכנסה (והודחה כבר בסיבוב הראשון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ).

מעניין יהיה גם לעקוב אחרי שאלקה, המבורג, לברקוזן וברמן, ששתי האחרונות נפגשות. באלאק אגב שוב צפוי להיות על הספסל למרות היללות שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Yotam Member

מחצית גרועה בהופנהיים, 1-0 לקבוצה הביתית. שכרון חושים מה שהולך בדורטמונד. רוב השחקנים אינם פעילים במשחק חוץ מאלה שזכורים לטובה, גוצה, גרוסקרויץ והומלס. השאר היו על הפנים. ווידנפלר היה יהיר ופעלתן וקיבל (לצערי) גול יפה מבעיטה חופשית של סליהוביץ', סנטנה עם שני איבודי כדור נוראיים ולא מתאימים לרמת הציפייה ממנו, לואה כרגיל מתאמץ, פישצ'ק לא מרוכז, גונדוגאן לא עשה כלום מלבד איבודי כדור חשובים ולא שיחק כפי שמצפים ממנו, גוצה וגרוסקרויץ עם פריצות מדהימות אך חוסר דיוק אפיין את ההתקפות האלו, קגווה היה לא מפוקס והיה לרוב לבדו, לבנדובסקי בקושי נגע לכדור, ובלי תנועות חדות. כל מה שאמרתי לא מאפיין את המצב הרגיל בדורטמונד. המבחן שלהם הוא עכשיו, לעלות חדורי מוטיבציה למחצית השניה ולתת הכל ואם כבר לעשות מהפך. מילה טובה להופנהיים עם עמידה טקטית נכונה וגם עירנות נכונה בהגנה.

4. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים, אנחנו חוזים בבליץ בולטינס ארינה: לאחר מחצית שהסתיימה ב1-1 בין שאלקה לקלן (שערים של פודולסקי והונטלאר, מפנדל), הכורים עלו בטירוף ופתחו את החלק השני של המשחק בסערה: שני שערים של הונטלאר (מצויין) והולטבי, בתוך דקה, עם תוספת נחמדה מצד ראול, קבעו 1-4 בתוך 59 דקות והבטיחו לחניכים של ראגניק נצחון אל מול העזים האומללים של קלן.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו איזה שוד של באיירן...איזה תחת. נראים חרפה וצריכין להגיד תודה חשופט במחצית הראשונה

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה עם האוברייטד רוזזנר...

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

?

הונטלאר? או מי? יש לי הרבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    מול ההגנה של קלן אפילו קלוייברט היה חוגג היום http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

DUSELBAYERN http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

8. aloneli Member

אני מבין ששבוע שעבר ישנת.או שאתה סופר רק טעויות שעוזרות לבאיירן ולא נגדה.
    פעם נותנים פעם לוקחיםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מהכל - כאב לי על סליהאמיציץ' בגול של גוסטבו. כמה נשמה יש לבן אדם הזה, אין דברים כאלה היום.

10. aloneli Member

זה הזכיר לי את התנוחה שלו נגד המבורג ב2001 בעונת אליפות..

11. cazzo Il Capocuoco

לא משחק גדול של הופנהיים, לא תמיד הם היו יציבים בהגנה אך בסך הכל זה נגמר טוב מבחינתם. אם דורטמונד הייתה קצת יותר חדה ואולי גם רעבה אני חושב שבמצבים שקרובים לשער הם היו יכולים להבקיע את השער, לפחות השיוויון. לפעמים זה היה בק שהרחיק, לפעמים וורסה, בראפהייד, שוב הכחולים לא היו מעולים בהגנה וזה שבורוסיה לא ניצלה מצבים, זה מראה על מצבה הלא אידיאלי. מעניין אותי שבוע הבא בבית (?), אם הם ישחקו באותה צורה או שהקהל יתן להם השראה....

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה לא פעם ראשונה אגב שדורטמונד מראה שהאוייב הכי גדול שלה זה היא בעצמה. אחוז ניצול המצבים שלהם ירוד מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  13. doundoun Member

מה שנכון נכון, גם בגילו המתקדם הוא עדיין שתי דרגות מעל כל שחקני ההגנה.

ההגנה של "הזאבים" לא הבריקה גם לא בעונת האליפות אבל היום אין להם רבע מהקישור היצירתי
    שהיה להם וגם אם יצרפו את סיסה הם עדיין ימשיכו לחטוף ובצרורות.

לי חורה לראות את מאגאת על הקווים, העזיבה שלו לשאלקה במיוחד כשנעשתה בשיא מירוץ האליפות
    כמעט ועלתה למועדון באובדן אליפות היסטורית ואני ממש לא מבין את ההתנהלות של המחליטנים בהנהלת
    הקבוצה לקבל אותו השנה בזרועות פתוחות משל היה הבן האובד. הייתה אז קבוצה שעם חיזוק רציני בהגנה
    יכלה להוות יריבה ראוייה ולמעלה מזה לדורטמונד ובאיירן ובמקום זאת קיבלנו התמוטטות שכמעט ונגמרה
    בליגה השנייה, חבל.

14. Raulito Madridista

מה קורה פה עם כל הואסילינות האלה? רק חסר השיער הקצר ונראה לי שראול חזר לימים ההם ב-2002. וברצינות - זו פשוט אומנות איך הוא מקפיץ מעל השוערים מכל זווית אפשרית, כמה רגש יש לו ברגל. משפט אחד של רמי וויץ' חקוק לי בזכירון בהקשר זה - איגביני יעקובו ממכבי חיפה ניסה להקפיץ מעל השוער ובמקום זה הרגל שלו נתקעה בדשא, ואז נשמע הציטוט הבא - "לא ככה איגביני, שאל את ראול איך עושים זאת נכון". שלושה שערים בשלושה משחקים - פתיחת עונה לא רעה לראוליטו. המשחק הזה לא מעיד על משהו מיוחד אבל אני מקווה ששאלקה העונה תיהיה קבוצה חזקה מאוד בבונדסליגה לפחות במשחקי הבית ותיאבק בצמרת הגבוהה.

גניבה של באיירן מינכן? לא יכול לאשר או להכחיש כי ראיתי רק את המחצית הראשונה וגם ממנה הפסדתי את הדקות האחרונות. מה שכן - העסק לא נראה טוב. מרכז השדה היה חלש מאוד בעיקר בפן ההתקפי. שוונשטייגר מנמנם. מרגע שראיתי שרובן לא בהרכב ידעתי שזה יילך קשה. לטעמי הביקורת על גומז לא הייתה מוצדקת. בכל מקרה, גניבה או לא - לפעמים זה ההבדל בין 'אלופה' לבין 'סגנית'. באיירן של היצפלד ב-2001 ידעה לנצח משחקים בשיניים...

15. aloneli Member

לא יודע אם אפשר לקרוא לזה גניבה כי גם וולפסבורג הייתה ממש חלשה.מה שכן תיקו היה יותר משקף...