מחזור שמיני בליגה לאומית: 1:1 מעניין בין חיפה לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏30/10/08.

1. הפועל_23 Member

מדהים. הספירה ממשיכה.
    סוארז, דאטורו, בן עמי, סימיוני,
    היום גם מסודי.

מה יהיה? מתי ישימו סוף לתופעת ההצגות של אסי בן מוחא?

2. הפועל_23 Member

ר"ג תצא היום למשחק חוץ קשה בעילוט נגד אחי נצרת שכרגע ללא מאמן.
    לפי מה שמספרים, קבוצות מוכות ופצועות הן הכי מסוכנות, ובעיקר לר"ג שהפעם האחרונה והיחידה שניצחה בעילוט הייתה לפני 8 שנים.
    שנה שעברה אחי נצרת הייתה אחת מ2 הקבוצות היחידות בליגה שר"ג לא הצליחה לנצח.

מור גולן החלים מהפציעה אך לא יפתח. רוברטו סאנצ'ז, שהציג יכולת מצויינת בגביע הטוטו באמצע השבוע שעבר, יחליף אותו.

כרגיל, אוטובוס אוהדים במימון מלא של הנהלת הפועל ר"ג ייצא למשחק.
    שאפו ענק להנהלה היחידה בארץ שמוציאה אוטובוס לאוהדים בחינם באופן קבוע. כל הכבוד!

הרכב משוער:
    רפי כהן, קובי מוסא, אלי לוי (יאיר אזולאי), אבי סופר, תמיר בן עמי, וויליאם סוארז, משה אבוטבול, קובי חסן, שי רביבו, רוברטו סאנצ'ז, ג'ורג' דאטורו

עדכונים ישירים מהמשחק יועברו בבלוג המצוין של שלמה מן "המכתש בגבעתיים"
    http://maktesh.blogli.co.il/

ניצחון ואנחנו מקום ראשון, יאללה ר"ג!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/08
  3. הרצליה Member

3-0 גדול לאחי נצרת על הפועל רמת גן מצמד של איילי ועוד אחד של ברכאת.
    תמיר בן עמי הורחק.

4. Hapoel B"s Member

לא הפתיע אותי כל כך.אני מחזיק מרמת גן קבוצה מצויינת,אבל בחוץ היא לא משהו במיוחד נגד קבוצות עם סגל שחקנים טוב כמו אחי נצרת,ב"ש,חיפה ועכו.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בהחלט פתיחה טובה לנג'ואן גרייב על הקווים בנצרת, אומרים שהוא זמני אך אני מאמין שאם יבואו התוצאות אז הוא ישאר עד תום העונה.

הפועל רמת גן מפספסת הזדמנות לעלות לפסגת הטבלה וחבל מבחינתה.

6. כחול לנצח! Member

מהומות וחילופי מכות בין אנשי ר"ג לאנשי אחי נצרת בסיום המשחק. למה זה לא מפתיע אותי? הפועל ר"ג היא קבוצה שהעולם התחתון חוגג.

7. הפועל_23 Member

הפועל ר"ג במשחק מזעזע מפסידה רק 3-0 לאחי נצרת.
    נצרת עשו בית ספר להפועל ר"ג, ובלי להגזים המשחק יכל להיגמר ב6-7 לזכות נצרת. רפי כהן היחיד שתיפקד.
    היה שיפוט מצוין של לירן ליאני שאולי קצת החמיר עם העבירה בן עמי, היה אפשר להסתפק בצהוב.
    היה משחק מהנה מאוד למי שאוהד את מכבי אחי נצרת.
    מי שהיה במשחק ראה הבדלים ענקיים בין החלוצים הזרים של הקבוצות, דאטורו עלוב ביותר ולא נראה קשור לענף, לעומת זאת סרג' איילי המעולה מנצרת.
    לא ברור לי למה יאיר אזולאי פתח, זה לא הזמן ולא המקום להכניס אותו להרכב, שחקני הגנה צריכים תיאום, ולהרכיב אותו משחק ראשון בחוץ בערב בעילוט, זה לא חכם. אזולאי היה גרוע מאוד, והוחלף בדקה 30.
    סאנצ'ז, חסן, רביבו- חלשים מאוד.
    זאת היה סטירת לחי מצלצלת לשחקני הקבוצה,צריך לעבוד בשביל לעלות ליגה, העלייה לא תבוא מעצמה.
    אהבתי את העידוד המדהים של הקהל שלנו גם בפיגור 3-0, האוהדים מעריכים את הקבוצה , ומקבלים בהבנה את הפאשלה בעילוט.

הרכב: כהן, מוסא, אזולאי (חדד), סופר, בן עמי, סוארז (אלי לוי), אבוטבול, חסן, רביבו, סאנצ'ז (גולן), דאטורו

לכחול לנצח:
    מה שכתבת זה שטויות במיץ עגבניות.
    משום מה בסוף המשחק אוהדי אחי נצרת פרצו למגרש (ממש כאילו לקחו אליפות), ועימות היה בלתי נמנע כשמאות אוהדי נצרת על הדשא בעוד הקבוצות יורדות מהמגרש.
    זה לא היה בין אנשי הקבוצות ולא היה משהו ששווה להשתגע בגללו.

8. הרצליה Member

אני מאוד מקווה שהמשחק הזה ירגיע טיפה את יובל נעים וירון קוריס שעשו מהקבוצה שלהם מינימום ברצלונה בחודש האחרון עם כל מיני משפטים שאפשר לפרש אותם כ"יש לנו קבוצה לצמרת ליגת העל".
    רשמתי שהם עוד ישלמו על זה, זה הגיע יותר מהר ממה שחשבתי.