מחזור שמיני בליגה לאומית: 1:1 מעניין בין חיפה לב"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Bluekipper, ‏30/10/08.

1. הרצליה Member

לגבי לחמן אני בדיוק בדעה שלך.
    אבל ביום שהמטרות יהיו להישאר בליגה הלאומית אפשר לסגור את הקבוצה.
    ככה שאת ההגזמות נשאיר בצד.

2. *הפועל-רעננה* Member

טוב אני אעצור את הדיון הזה על המשחק של באר שבע - חיפה כדי לדבר על המשחק היום ברעננה.
    אחר כך תחזרו לדבר על השיפוט וכל וזה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

רעננה כבשו העונה 8 שערים מתוכם 5 של שחקני הגנה!!!
    איתי טואף הבלם כבש 3 שערי ליגה, חיים מלכה הבלם ועבאס טארק כבשו שער ליגה אחד.
    את שלושת השערים הנותרים חולקים לינדר, סנטוס וביטון.

כפי שניתן להסיק, ההתקפה של רעננה לא מי יודע מה... 4 שערים היו ממצבים נייחים כאשר שני הבלמים עולים ומבקיעים.
    במשחק מסודר, לרעננה מאוד קשה להגיע למצבי כיבוש - זהו משחק שני ברציפות שוילנר לא שותף.
    גומז היה היום איום ונורא, ובמקום שאלי כהן יוציא אותו, אז השופט דאג לכך שהוא ייצא.
    עבאס טארק (למרות הגול...) הוא מגן לא טוב ואני מחכה כבר לג'וני טננבאום שיחזור לעצמו.
    ואני אומר שוב, רועי לוי זה הרכש הטוב ביותר של הקבוצה. שחקן מצוין שהוסט בשני המשחקים האחרונים לעמדת המגן הימני.
    בקישור אלי כהן פתח עם שלושה באמצע (מגרשווילי, קופר ולינדר) - עשו עבודה יוצאת מן הכלל והשתלטו על מרכז השדה בצורה מדהימה!
    שמישהו כבר יראה את השחקן הזה שנקרא גיל קופר! הוא לא שייך לליגה הזאת - שחקן ישראלי מהטובים שהיו ברעננה.
    על לינדר בכלל אין טעם לדבר, כמה להטוטים הוא עשה היום עם הכדור - כיף לבוא רק בשביל לראות את הקטנצ'יק הזה...
    למרות השער של מלכה, הגול הראשון שכפ"ס הביאו, היה באשמתו - במקום שירחיק כדור, הוא הרים את היד וקיווה שיהיה נבדל (הקוון הרים דגל אך השופט לא שרק...).

בכל מקרה, היה לנו היום הרבה מזל וזה לא יספיק מול קבוצות קצת יותר טובות.
    אנחנו במומנטום של 3 נצחונות, ואני מאמין שדווקא מול קרית אתא אנחנו לא נצליח לנצח כי רעננה אלופים בלבוא גדולים ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) ולצאת קטנים.
    כשאנחנו באים קטנים - אנחנו מצליחים יפה.

אגב, מאז שהעיפו את אדרי, הכל קצת יותר ורוד ברעננה....

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא מזמן הגעתי הביתה, עדיין לא ראיתי את התקציר אז אני לא אגיב על החלטות השיפוט. הפועל חיפה יכלה להבקיע עוד שערים, גם אנחנו, מעבר לכך שום קבוצה לא הבריקה היום והייתה בולטת יותר מהשנייה. מליקסון היה טוב מאוד, אבל היה לו קשה כבר לשחק כי פשוט שברו אותו במשחק הזה, מהדקה ה-70 בערך הוא לא יכל לזוז והיה מאוד עייף ותשוש פיזית, שלומי דורה סימן אותו וראו את זה בתיקולים על מליקסון, מעל כולם בלט היום אביתר אילוז לדעתי שהיה נהדר היום, עשה עבודה טובה בהגנה ועלה הרבה מאוד להתקפה, הוא עשה טעות ברחבה של חיפה בחצי השני שלא הוציא משהו טוב ממתפרצת מאוד נוחה, אבל לא נורא- הוא היה טוב היום.

בקשר לאוהדים, 1,000 מבאר שבע בערך, תענוג וכיף גדול, לא חשבתי שיגיעו 1,000, אבל הפתיעו אותי לטובה. ועצוב שקבוצה כמו הפועל חיפה לא מסוגלת להביא יותר מ-3,500 אוהדים למשחק כזה, וזה גם במקרה הטוב.

העובדה ש-5 עולות השנה די מורידה מהעוקץ של משחקים כאלה, תיקו נתפס טוב בעיני 2 הקבוצות, משהו שבטוח לא היה קורה אם רק היו 2 עולות.
    אבל זהו, עבר, העיניים לאחי נצרת שבוע הבא.

4. הפועל_23 Member

העוקץ באמת די יורד אבל גם מצד שני אנחנו רואים משחקים טובים מאוד ומעניינים ופתוחים.
    המשחקים בין חיפה-ב"ש-ר"ג, היו טובים מאוד ומעניינים לצפייה, בניגוד לשנה שעברה במשחקי צמרת.
    גם הרמה של שלושת הקבוצות די שווה ולכן ראינו שלוש פעמים את התוצאה 1-1.

5. וסרמיליה Member

הפועל חיפה יצאו למחצית השנייה במטרה אחת והיא להוציא את מליקסון מהמשחק.
    מפתיחת המחצית השניית שחקני חיפה עשו הכל כדי שמליקסון לא יגע בכדור .
    לגבי השיפוט?לא רק חיפה מקופחים,גם לבאר שבע לקחו פנדל ב-ר-ו-ר על מליקסון,הפנדל הראשון היה פנדל לכל דבר רק חבל מאוד שערוץ הספורט מביא את אלי אוחנה לפרשן משחק כזה,הרי זה ברור שאלי אוחנה הוא אנטי באר שבע וכל המשחק הוא היה עסוק בלדבר עד כמה חיפה קופחה,זה נראה שחיפה קופחה יותר בגלל הבליץ של חיפה בסוף המחצית השנייה,משיח הרסת משחק שעם שיפוט כמו שצריך היה יכל להיות המשחק הכי טוב בלאומית עד עכשיו .

לגבי המשחק - תיקו מוצדק המשחק היה שקול מאוד ולא היתה קבוצה ששלטה במגרש לאורך זמן,גיא לוי צריך להבין שלשחק עם שתי חלוצים זה הרבה יותר משתלם מלשחק עם חלוץ אחד עם כל הכבוד לקדוסי הוא לא ממש סיכן את השער היום רוב ההתקפות שלנו באו ממשחק מסודר באמצע מגרש,עוד חלוץ ליד קדוסי והמשחק שלנו היה נראה אחרת,הרבה יותר מסוכן,ראינו במחצית הראשונה שבאר שבע שלטה במרכז המגרש אבל לא הגיעה למצבים מול השער,לדעתי סמיוני ליד קדוסי והיינו חוזרים הביתה עם שלוש נקודות .

קצת אכזבה מהקהל,דיברו על 6000 צופים ובקושי 4000 באו כש-1000 עשו את כל הדרך מבאר שבע 8 שעות הלוך חזור.
    בכל מקרה שיהיה בהצלחה להפועל חיפה ממש אין לי בעיה שיעלו איתנו,אבל בשביל הכבוד אני מקווה שבסיום העונה נסתכל עליהם מלמעלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/08
  6. Ariel Member

אגב, בסביבות הדקה ה-30 התרעתי בפני חבריי ליציע שיש לי תחושה רעה לגבי דקות 44-45-46 (הכוונה שלי הייתה שנספוג שער באחת מהדקות האלה). פשוט במילים האלה.
    בדקה ה-44 חיפה השוותה, בדקה ה-45 קיבלה פנדל שבוטל ובדקה ה-46 כבשה שער שנפסל.
    מזל שהפסיקו להעלות אנשים על המוקד.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכזבה מהקהל החיפאי ללא ספק.

דווקא ב"ש לא איכזבו אותי אלא הפתיעו אותי, אחרי ה-6,500 בשבוע שעבר מול הרצליה, באו היום 1,000. כל הכבוד לב"ש.

הקהל של חיפה - א-כ-ז-ב-ה. פשוט כך, בקושי 3,000, אני הייתי מצפה מהם להביא לפחות 4-5 מינימום.

בקשר למשחק עצמו, ב"ש לדעתי שיחקה טוב, גיא לוי בנה תלכיד לא רע של ישראלים צעירים, מליקסון, קדוסי לדוגמא...הם בדרך הנכונה למעלה.

8. שער 7 Member

כמה פעמים אני כבר אמרתי להביא שופטים מקפריסין? כמה פעמים???
    אחרי משחק כזה, עכשיו!

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צריך להסחף.
    זה לא שהשופטים מקפריסין הם חסינים מטעויות. יש טעויות בכל אירופה, גם במעצמות כדורגל כמו אנגליה וספרד. אז נכון, השיפוט אצלנו ברמה לא גבוהה במיוחד, יש יומרו תואמת את רמת הכדורגל, אבל הבאת שופטים מחו"ל לא עומדת על הפרק מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא מבטיח לך שהם יהיו טובים יותר, או שיעשו פחות טעויות. כראייה, יש לנו לא מעט שופטים ששפטו בשבועות האחרונים ובתקופה האחרונה גם משחקים בינלאומיים. כנראה שאנחנו לא ברמה כל כך נמוכה.

10. FC_Bayern Member

אגב, רק אתמול (או שלשום) פורסמה כתבה עם קלינגר בידיעות אחרונות בה הוא אומר שבקפריסין מצב השיפוט רע יותר מבארץ ושהוא מעדיף את השופטים הישראליים. הוא סיפר בדיוק איזה חוסר מקצועיות וקומבינות נרקמות בליגה הסמוכה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיפוט ימשיך להיות רע עד שיעשו 2 דברים: 1. יהפכו את כל נושא השיפוט למקצועי, משמע שופטים לא יעזרו בעבודות X ו-Y ויתרכזו רק בשיפוט ולמידה, ו-2 יקבלו כסף מתאים לזה. רק ככה יהיה שיפור והטעויות יירדו אין מה לעשות ככה זה.

12. Hapoel B"s Member

אני לא יודע למה אומרים שהפועל חיפה קופחה יותר מהפועל ב"ש.

הפנדל הראשון זה פנדל ברור!הכדור פגע ביד של חי בן לולו ללא ספק בכלל!זה שאלי אוחנה הוא אנטי ב"ש בגלל שהם העדיפו את גיא לוי על פניו,זה דבר שלא צריך להתייחס אליו בכלל.

ההכשלה על מליקסון-גם כן פנדל ברור!אם זה לא פנדל אז אני לא יודע מה.

נגיעת היד של רועי סבג-משיח טעה הפעל חיפה קופחה והגיע לה פנדל.

הגול שנפסל בנבדל-מוצדק מאוד!לא חושב שיש כאן טענות.

בלי קשר לזה,כל המשחק שחקני חיפה(במיוחד בן לולו),שיחקו באגרסיביות שעברה את גבול הטעם הטוב כלפי מליקסון.

חוץ מזה היה משחק קצבי מאוד עם המון התרחשויות,ואם להגיד תאמת-תיקו שיקף.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/08
  13. כחול לנצח! Member

לא יכול לסבול את הכדורגל של גיא לוי. זה לא כדורגל, הוא מאמן הגנתי ומוציא את החשק מהכדורגל. לא ראיתי מהלך אחד ראוי של ב"ש כל המשחק. חיפה משחקים עם שלושה חלוצים וב"ש עם חלוץ אחד, זה אומר הכול.

14. Hapoel B"s Member

אתה יכול להגיד לי מהלך אחד ראוי של הפועל חיפה המשחק?מצב מסוכן אחד היהי לחיפה שהרחקה סתמית של רואשד הגיעה לגרוזיני של חיפה והוא החטיא ממצב טוב.גם קדוסי החטיא ממצב טוב בתחילת המחצית השנייה.

15. NUOVA GUARDIA Member

אל תגזים.
    הפועל באר שבע משחקת כדורגל יפה, אתה פשוט ראית אותה כנראה משחקת נגד הפועל חיפה בקרית אליעזר.
    מן הסתם שהפועל באר שבע לא תתקוף ותשחק כדורגל יפה, הפועל חיפה קבוצה מצויינת.
    אתה צריך לראות איך הפועל באר שבע משחקת בבית, נגד מכבי הרצליה למשל, לחצנו עליהם 77 דקות עד שהגיע הגול.
    אבל ממש ממש היא לא משחקת הגנתי!